Matematická olympiáda ZŠ

73. ročník (2023/2024)

Termíny konání soutěžních kol
pro základní školy a nižší gymnázia

Kategorie 1. kolo - domácí 2. kolo 3. kolo
1. trojice úloh 2. trojice úloh okresní krajské
Z5 15.11.2023 05.01.2024 24.01.2024 nekoná se
Z6, Z7, Z8 19.01.2024 01.03.2024 03.04.2024 nekoná se
Z9 15.11.2023 05.01.2024 24.01.2024 26.03.2024

Materiály ke stažení - zadání, řešení a jiné

Pokud s MO začínáte, přečtěte si Desatero řešitele.

 

Organizační pokyny

Plakát | Propozice soutěže

Domácí kolo

Zadání soutěžních úloh | Zadání návodných úloh | Řešení návodných úloh | Řešení Z5 | Řešení Z9

Okresní kolo

Kategorie Z5 | Kategorie Z9

Krajské kolo

Nejsou nahrány žádné soubory

Výsledky

Chyba

Tato stránka pro svoji funkci potřebuje JavaScript

  • Vítěz
  • Úspěšný řešitel
Okresní kolo

Kategorie Z5

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Viviana Kantor ZŠ nám. Curieových, Praha 1 5 5 6 6 5 6 6 17
2 Tobiáš Kadlec ZŠ Brána jazyků, Praha 1, Uhelný trh 5 4 6 5 4 6 5 15
3 Vojtěch Tošovský ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 5 6 6 2 6 6 2 14
4 Karolína Králová ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 5 5 2 6 5 2 6 13
5 Zdislava Mokrejšová ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 5 5 6 0 5 6 0 11
6-8 Alžběta Betincová ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 5 1 3 6 1 3 6 10
6-8 Filip Saxa ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 5 6 2 2 6 2 2 10
6-8 Klára Simonisová ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 5 6 4 0 6 4 0 10
9-11 Žaneta Hájková ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 4 0 5 4 0 5 4 9
9-11 Ráchel Karlíková ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 5 2 6 1 2 6 1 9
9-11 Andrea Kolářová ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 4 0 5 4 0 5 4 9
Petr Dvořák ZŠ nám. Curieových, Praha 1 5 1 3 4 1 3 4 8
Kristýna Kolářová ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 5 0 6 0 6 – 6
Elizaveta Šumajlova ZŠ Brána jazyků, Praha 1, Uhelný trh 5 0 6 0 0 6 0 6
Jan Bartoloměj Šíma ZŠ J. Gutha-Jarkovského, Praha 1 5 1 5 1 5 – 6
Eliška Drábková ZŠ Brána jazyků, Praha 1, Uhelný trh 5 0 3 0 0 3 0 3
Tomáš Novotný ZŠ J. Gutha-Jarkovského, Praha 1 5 0 2 0 0 2 0 2
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Reedam Pachhai ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 1 2 6 1 2 6 9
Čestmír Jebavý ZŠ Praha 2, Vratislavova 5 0 2 6 0 2 6 8
Zuzana Chrástová ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 0 6 1 0 6 1 7
Antonín Přikryl ZŠ u svatého Štěpána, Praha 2, Štěpánská 3 0 6 0 0 6 0 6
Mia Krstev ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 0 5 0 0 5 0 5
Ester Šimečková ZŠ u svatého Štěpána, Praha 2, Štěpánská 5 5 0 0 5 0 0 5
Amos Duchek ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 1 2 0 1 2 0 3
Anna Emílie Kottová ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 0 2 0 0 2 0 2
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Viktorie Baková ZŠ Praha 3, Lupáčova 5 5 6 6 5 6 6 17
1-2 Ondřej Vyskočil ZŠ Jarov, Praha 3, V Zahrádkách 5 6 6 5 6 6 5 17
3-5 Julie Berková ZŠ Jarov, Praha 3, V Zahrádkách 5 4 6 6 4 6 6 16
3-5 Michal Konečný ZŠ Jarov, Praha 3, V Zahrádkách 5 4 6 6 4 6 6 16
3-5 Anna Pecháčková ZŠ Praha 3, Jeseniova 5 4 6 6 4 6 6 16
6 Eduard Srnka ZŠ Praha 3, nám. Jiřího z Lobkovic 5 3 6 6 3 6 6 15
7 Zuzana Trávníčková ZŠ Praha 3, nám. Jiřího z Lobkovic 5 6 6 2 6 6 2 14
8 Julie Šalomová ZŠ Praha 3, Lupáčova 5 5 6 0 5 6 0 11
9-12 Marek Grynhoff ZŠ Praha 3, Chelčického 5 4 6 0 4 6 0 10
9-12 Max Martinek ZŠ Praha 3, Lupáčova 5 2 6 2 2 6 2 10
9-12 Sofie Sosnovcová ZŠ Praha 3, nám. Jiřího z Poděbrad 5 2 6 2 2 6 2 10
9-12 Marek Vronik ZŠ Praha 3, nám. Jiřího z Poděbrad 5 0 5 5 0 5 5 10
13-15 Daniel Geist ZŠ Praha 3, Lupáčova 5 4 5 0 4 5 0 9
13-15 Ondřej Kněz ZŠ Praha 3, nám. Jiřího z Poděbrad 5 0 5 4 0 5 4 9
13-15 Tereza Lišková ZŠ Praha 3, nám. Jiřího z Poděbrad 5 5 2 2 5 2 2 9
Filip Havel ZŠ Praha 3, Jeseniova 5 3 5 0 3 5 0 8
Matěj Kočí ZŠ Jarov, Praha 3, V Zahrádkách 5 3 5 0 3 5 0 8
Leonard Kubín ZŠ Jarov, Praha 3, V Zahrádkách 5 0 6 2 0 6 2 8
Marek Musil ZŠ Praha 3, nám. Jiřího z Poděbrad 5 2 6 0 2 6 0 8
Karolína Kadlecová ZŠ Praha 3, nám. Jiřího z Poděbrad 5 0 6 0 0 6 0 6
Daniel Mareš ZŠ Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 5 0 6 0 0 6 0 6
Vojtěch Rieger ZŠ Jarov, Praha 3, V Zahrádkách 5 0 6 0 0 6 0 6
David Bezpalec ZŠ Praha 3, Jeseniova 5 0 5 0 0 5 0 5
Willem Struckel ZŠ Praha 3, Lupáčova 5 0 5 0 0 5 0 5
David Vítek ZŠ Praha 3, Jeseniova 5 0 5 0 0 5 0 5
Hugo Šefraný ZŠ Praha 3, Lupáčova 5 0 5 0 0 5 0 5
David Mejzr ZŠ Praha 3, Chelčického 5 4 0 0 4 0 0 4
Tobiáš Knop-Kostka ZŠ Praha 3, Lupáčova 5 0 2 0 0 2 0 2
Vojtěch Kulič ZŠ Praha 3, Chelčického 5 0 2 0 0 2 0 2
Aurelie Christov ZŠ Praha 3, nám. Jiřího z Lobkovic 5 0 0 0 0 0 0 0
Kristýna Veselá ZŠ Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-4 Duc Thinh Hoang ZŠ Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 5 6 6 6 6 6 6 18
1-4 Viktor Hugo Hřib ZŠ Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 5 6 6 6 6 6 6 18
1-4 Prokop Křenek ZŠ Praha 4, Květnového vítězství 5 6 6 6 6 6 6 18
1-4 Tomáš Nakládal První jazyková ZŠ v Praze 4, Praha 4, Horáčkova 5 6 6 6 6 6 6 18
5-6 Martina Klimešová ZŠ ANGEL, Praha 12 5 5 6 6 5 6 6 17
5-6 Antonín Koubek ZŠ Praha 4, Květnového vítězství 5 5 6 6 5 6 6 17
7-9 Nikola Hamrova Nový PORG, Praha 4 5 4 6 6 4 6 6 16
7-9 Vojtěch Krejčiřík Nový PORG, Praha 4 5 4 6 6 4 6 6 16
7-9 Petr Veselý ZŠ Praha 4, Jitřní 5 4 6 6 4 6 6 16
10-11 Pavel Douda Nový PORG, Praha 4 5 3 6 6 3 6 6 15
10-11 Lucie Luxová ZŠ Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 5 3 6 6 3 6 6 15
12-13 Mikeš Pekař ZŠ Písnická v Praze 12 5 2 6 6 2 6 6 14
12-13 Maja Wiedermannová Nový PORG, Praha 4 5 3 5 6 3 5 6 14
14-18 Alice Olšovská ZŠ Praha 4, Na Planině 5 6 6 1 6 6 1 13
14-18 Žofie Rypáčková První jazyková ZŠ v Praze 4, Praha 4, Horáčkova 5 1 6 6 1 6 6 13
14-18 Kristián Štola Nový PORG, Praha 4 5 6 6 1 6 6 1 13
14-18 Michal Štěpánek ZŠ Praha 4, Bítovská 5 5 2 6 5 2 6 13
14-18 Antonín Žalio ZŠ Praha 4, Ke Kateřinkám 5 6 6 1 6 6 1 13
19-31 Denis Eliáš Nový PORG, Praha 4 5 6 6 0 6 6 0 12
19-31 Oliver Haldek EDUCAnet - G, SOŠ a ZŠ Praha 4 5 6 6 0 6 6 0 12
19-31 Aneta Hejdova První jazyková ZŠ v Praze 4, Praha 4, Horáčkova 5 6 6 0 6 6 0 12
19-31 Hugo Hlínka Nový PORG, Praha 4 5 0 6 6 0 6 6 12
19-31 Ema Jandíková Nový PORG, Praha 4 5 0 6 6 0 6 6 12
19-31 Filip Jiroušek ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Filosofská 5 0 6 6 0 6 6 12
19-31 František Bedřich Krejčí ZŠ Praha 4, Mendíků 5 6 6 0 6 6 0 12
19-31 Jakub Křepelka ZŠ Praha 4, Plamínkové 5 0 6 6 0 6 6 12
19-31 Sebastian Laurenčík První jazyková ZŠ v Praze 4, Praha 4, Horáčkova 5 0 6 6 0 6 6 12
19-31 Matěj Müller ZŠ ANGEL, Praha 12 5 0 6 6 0 6 6 12
19-31 Uliana Omelchenko ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Filosofská 5 3 3 6 3 3 6 12
19-31 Elias Raffaele Addamo Nový PORG, Praha 4 5 0 6 6 0 6 6 12
19-31 Uliana Šachova Nový PORG, Praha 4 5 4 6 2 4 6 2 12
32-35 Michal Dynybyl ZŠ Praha 4, Květnového vítězství 5 4 6 0 4 6 0 10
32-35 Ondřej Fořt Nový PORG, Praha 4 5 2 2 6 2 2 6 10
32-35 Max Hoferek Nový PORG, Praha 4 5 4 6 0 4 6 0 10
32-35 Jiří Mareček ZŠ Praha 4, Květnového vítězství 4 4 6 0 4 6 0 10
36-39 Veronika Chamerová ZŠ Písnická v Praze 12 5 3 6 0 3 6 0 9
36-39 Bára Husáková ZŠ Písnická v Praze 12 5 3 6 0 3 6 0 9
36-39 Nikita Klímová ZŠ Praha 4, Jílovská 5 3 6 0 3 6 0 9
36-39 Eliška Nová ZŠ Praha 4, Ke Kateřinkám 5 3 6 0 3 6 0 9
Filip Hušák ZŠ Praha 4, Na Planině 5 0 2 6 0 2 6 8
Kateřina Elizabeth Kinclová ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Filosofská 5 0 2 6 0 2 6 8
Adam Šarkady ZŠ Praha 4, Mendíků 5 2 6 0 2 6 0 8
Daniela Gužíková ZŠ Písnická v Praze 12 5 0 6 1 0 6 1 7
Anna Amelie Steyrerova Nový PORG, Praha 4 5 2 5 0 2 5 0 7
Dominik Stočes ZŠ Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 5 0 6 1 0 6 1 7
Lukáš Veselka ZŠ Meteorologická, Praha 4 5 0 6 1 0 6 1 7
Jan Chalupný ZŠ T. G. Masaryka, Praha 12 5 0 6 0 0 6 0 6
Filip Haldek EDUCAnet - G, SOŠ a ZŠ Praha 4 5 0 6 0 0 6 0 6
Matyáš Horský ZŠ Praha 4, Bítovská 5 0 6 0 0 6 0 6
Nela Komrsková ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Filosofská 5 0 6 0 0 6 0 6
Matěj Pollak ZŠ ANGEL, Praha 12 5 0 6 0 0 6 0 6
Ludmila Procházková ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Filosofská 5 0 6 0 0 6 0 6
Jakub Sedlák ZŠ Praha 4, Mendíků 5 0 6 0 0 6 0 6
Elliot Sellert Nový PORG, Praha 4 5 0 6 0 0 6 0 6
Ondřej Červenka ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Filosofská 5 0 6 0 0 6 0 6
Vojtěch Čížek ZŠ Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 4 0 6 0 0 6 0 6
Ema Švarcová ZŠ Praha 4, Na Planině 5 0 6 0 0 6 0 6
Tereza Žambůrková ZŠ Praha 4, Mendíků 5 0 6 0 0 6 0 6
Josefína Lněničková ZŠ Praha 4, Mendíků 5 0 4 0 0 4 0 4
Róza Sinkulová ZŠ AVIDA, Praha 4 5 0 3 1 0 3 1 4
Samuel Uher ZŠ Praha 4, Na Planině 5 2 2 0 2 2 0 4
Eliáš Charouzek ZŠ Praha 4, Mendíků 5 1 2 0 1 2 0 3
Šimon Sedlák ZŠ Praha 4, Plamínkové 5 3 0 0 3 0 0 3
Petr Šešín ZŠ Praha 4, Jílovská 5 0 2 1 0 2 1 3
Albert Kubelík ZŠ ANGEL, Praha 12 5 2 0 0 2 0 0 2
Amálie Ševčíková ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Filosofská 5 0 2 0 0 2 0 2
Cyril Štáfl První jazyková ZŠ v Praze 4, Praha 4, Horáčkova 5 0 2 0 0 2 0 2
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Kryštof Netuka Fakultní ZŠ prof. Otokara Chlupa, Praha 5, 13, Fingerova 5 6 6 6 6 6 6 18
2-3 Eduard Krčah Fakultní ZŠ prof. Otokara Chlupa, Praha 5, 13, Fingerova 4 5 6 6 5 6 6 17
2-3 Eva Rýdlová ZŠ Charlotty Masarykové, Praha 5 - Velká Chuchle 5 5 6 6 5 6 6 17
4-5 Oleksandra Shelest Fakultní ZŠ, Praha 5, 13, Mezi Školami 5 4 6 6 4 6 6 16
4-5 Daniel Žižkovský ZŠ Praha 5, Smíchov, Podbělohorská 5 4 6 6 4 6 6 16
6-7 Karla Kardos ZŠ Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav 5 4 6 5 4 6 5 15
6-7 Luisa Marie Zvěřinová ZŠ Praha 5, Košíře, Nepomucká 5 6 3 6 6 3 6 15
8-9 Kryštof Machatý ZŠ Praha 5, 13, Mládí 5 6 6 2 6 6 2 14
8-9 Emma Penkalová ZŠ Charlotty Masarykové, Praha 5 - Velká Chuchle 5 3 6 5 3 6 5 14
10-12 Markéta Bošová ZŠ Praha 5, 13, Kuncova 5 5 2 6 5 2 6 13
10-12 Antonín Hušek ZŠ Praha 5, 13, Mohylová 5 2 6 5 2 6 5 13
10-12 Klára Kočová Fakultní ZŠ, Praha 5, 13, Trávníčkova 5 3 6 4 3 6 4 13
13-16 Vincent Kolář Fakultní ZŠ s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5, Smíchov, Drtinova 5 6 0 6 6 0 6 12
13-16 Oliver Novák Fakultní ZŠ prof. Otokara Chlupa, Praha 5, 13, Fingerova 5 0 6 6 0 6 6 12
13-16 Adam Wintr Fakultní ZŠ s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5, Smíchov, Drtinova 5 0 6 6 0 6 6 12
13-16 Barbora Čermáková ZŠ Praha 5, Košíře, Nepomucká 5 4 6 2 4 6 2 12
17-20 Josefína Jiroudková Fakultní ZŠ Barrandov II, Praha 5, Hlubočepy, V Remízku 5 5 6 0 5 6 0 11
17-20 Ota Martínek Fakultní ZŠ, Praha 5, 13, Trávníčkova 5 2 5 4 2 5 4 11
17-20 Sophie Singh Tyršova ZŠ Praha 5, Jinonice, U Tyršovy školy 5 5 6 0 5 6 0 11
17-20 Veronika Zolotukhina ZŠ Praha 5, 13, Kuncova 5 4 2 5 4 2 5 11
21-27 Filip Maxmilián Chytrý ZŠ Praha 5, Košíře, Weberova 5 3 6 1 3 6 1 10
21-27 Jan Krásný ZŠ Lužiny, Praha 5, Trávníčkova 5 2 6 2 2 6 2 10
21-27 Petr Macourek ZŠ Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav 5 0 6 4 0 6 4 10
21-27 Magdaléna Mathová ZŠ Praha 5, Košíře, Nepomucká 5 4 4 2 4 4 2 10
21-27 Kristian Pokorny ZŠ Praha 5, 13, Mohylová 5 4 6 0 4 6 0 10
21-27 Ivan Zdeněk ZŠ Praha 5, 13, Kuncova 5 3 1 6 3 1 6 10
21-27 Ondřej Říha ZŠ Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav 5 4 6 0 4 6 0 10
28-36 Lucie Dostálková Fakultní ZŠ, Praha 5, 13, Mezi Školami 5 3 6 0 3 6 0 9
28-36 Alexandra Jefimova ZŠ Praha 5, Košíře, Weberova 5 3 6 0 3 6 0 9
28-36 Natálie Kunzmannová ZŠ Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav 5 5 4 0 5 4 0 9
28-36 Jan Kutílek ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 5, 13, Bronzová 5 2 6 1 2 6 1 9
28-36 Antonín Moravec ZŠ Praha 5, Košíře, Weberova 5 4 5 0 4 5 0 9
28-36 Lucie Málková ZŠ Barrandov, Praha 5, Chaplinovo nám. 5 3 6 0 3 6 0 9
28-36 Albert Novák ZŠ Praha 5, 13, Kuncova 5 2 6 1 2 6 1 9
28-36 Tereza Reiterová Fakultní ZŠ prof. Otokara Chlupa, Praha 5, 13, Fingerova 5 3 6 0 3 6 0 9
28-36 Ema Šponarová ZŠ Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav 5 3 6 0 3 6 0 9
An Hoai Tran ZŠ Praha 5, 13, Kuncova 5 2 5 1 2 5 1 8
Michal Macourek ZŠ Barrandov, Praha 5, Chaplinovo nám. 5 0 6 2 0 6 2 8
Eliška Malechová Fakultní ZŠ Barrandov II, Praha 5, Hlubočepy, V Remízku 5 4 4 0 4 4 0 8
Eliáš Pilipenko ZŠ Praha 5, Smíchov, Podbělohorská 5 4 0 4 4 0 4 8
Benjamin Pokorny ZŠ Praha 5, 13, Mohylová 5 2 6 0 2 6 0 8
Dominik Růžička ZŠ Praha 5, Smíchov, Podbělohorská 5 4 4 0 4 4 0 8
Lucie Šafránková ZŠ Praha 5, 13, Kuncova 5 4 4 0 4 4 0 8
Tomáš David ZŠ Praha 5, Košíře, Nepomucká 5 0 6 1 0 6 1 7
Dominik Holtan ZŠ Parentes Praha 5, Tlumačovská 5 1 6 0 1 6 0 7
David Křižovič Fakultní ZŠ Barrandov II, Praha 5, Hlubočepy, V Remízku 5 0 6 1 0 6 1 7
Tobiáš Novodomec Fakultní ZŠ Barrandov II, Praha 5, Hlubočepy, V Remízku 5 1 6 0 1 6 0 7
Anna Pohnertová Fakultní ZŠ Barrandov II, Praha 5, Hlubočepy, V Remízku 5 0 6 1 0 6 1 7
Maxmilián Tupý ZŠ Praha 5, 13, Mohylová 5 1 6 0 1 6 0 7
Alexandr Acosta Fakultní ZŠ Barrandov II, Praha 5, Hlubočepy, V Remízku 5 0 6 0 0 6 0 6
Veronika Berkovská Fakultní ZŠ Barrandov II, Praha 5, Hlubočepy, V Remízku 5 5 1 0 5 1 0 6
Vendula Brožová ZŠ Praha 5, 13, Klausova 5 3 3 0 3 3 0 6
Václav Cajthaml ZŠ Praha 5, 13, Mládí 5 0 6 0 0 6 0 6
Dominik Duchoslav ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 5, 13, Bronzová 5 4 2 0 4 2 0 6
Daniel Filipec ZŠ Praha 5, 13, Mohylová 5 6 0 0 6 0 0 6
Lenka Hermannová ZŠ Charlotty Masarykové, Praha 5 - Velká Chuchle 5 2 2 2 2 2 2 6
František Jech ZŠ Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav 5 0 6 0 0 6 0 6
Vít Lázok Fakultní ZŠ, Praha 5, 13, Mezi Školami 5 3 3 0 3 3 0 6
Barbora Poláková ZŠ Praha 5, 13, Mládí 5 0 6 0 0 6 0 6
Jan Vondráček ZŠ Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav 5 0 6 0 0 6 0 6
Vojtěch Čapek ZŠ Praha 5, 13, Kuncova 5 0 6 0 0 6 0 6
Malika CHametova ZŠ Praha 5, 13, Klausova 5 1 4 0 1 4 0 5
Tereza Javorska ZŠ Praha 5, Košíře, Nepomucká 5 0 0 5 0 0 5 5
Jonáš Valouch Fakultní ZŠ s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5, Smíchov, Drtinova 5 0 5 0 0 5 0 5
Barbora Čapková ZŠ Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav 5 0 5 0 0 5 0 5
Tobiáš Buriš ZŠ Charlotty Masarykové, Praha 5 - Velká Chuchle 5 2 2 0 2 2 0 4
Vojtech Doskocil ZŠ Praha 5, 13, Mládí 5 0 4 0 0 4 0 4
Danylo Koba ZŠ Praha 5, 13, Klausova 5 0 4 0 0 4 0 4
Barbora Špíšková ZŠ Praha 5, 13, Mládí 5 4 0 0 4 0 0 4
Elena Blahová ZŠ Praha 5, 13, Kuncova 5 2 0 1 2 0 1 3
Tadeáš Buriš ZŠ Charlotty Masarykové, Praha 5 - Velká Chuchle 5 3 0 0 3 0 0 3
Dominik Melčák ZŠ Praha 5, Košíře, Weberova 5 3 0 0 3 0 0 3
Maximilian Röbisch Fakultní ZŠ s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5, Smíchov, Drtinova 5 3 0 0 3 0 0 3
Jaroslav Urban ZŠ Praha 5, 13, Mládí 5 0 3 0 0 3 0 3
Josef Šíp ZŠ Praha 5, Košíře, Nepomucká 5 3 0 0 3 0 0 3
Hakub Biroščák ZŠ Praha 5, 13, Mohylová 5 2 0 0 2 0 0 2
Denis Růžička Fakultní ZŠ s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5, Smíchov, Drtinova 5 0 2 0 0 2 0 2
Karolína Sitová ZŠ Praha 5, Košíře, Nepomucká 5 0 2 0 0 2 0 2
Štěpánka Srbová ZŠ Praha 5, 13, Mohylová 5 0 2 0 0 2 0 2
Viktoriya Komarova ZŠ Barrandov, Praha 5, Chaplinovo nám. 5 0 1 0 0 1 0 1
Ekaterina Protsenko ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 5, 13, Bronzová 5 0 1 0 0 1 0 1
Rafael Röbisch Fakultní ZŠ s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5, Smíchov, Drtinova 5 0 1 0 0 1 0 1
David Svoboda Fakultní ZŠ prof. Otokara Chlupa, Praha 5, 13, Fingerova 5 0 1 0 0 1 0 1
Matěj Švanda ZŠ Praha 5, 13, Mládí 5 1 0 0 1 0 0 1
Vojtěch Linhart ZŠ Praha 5, 13, Klausova 5 0 0 0 0 0 0 0
Nela Plocová ZŠ Praha 5, 13, Klausova 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Tomáš Janča UZŠ ČVUT Lvíčata, Praha 6 5 5 6 6 5 6 6 17
1-2 Anna Žďánská ZŠ Praha 6, Bílá 5 5 6 6 5 6 6 17
3 Helena Ruth Collis ZŠ Cesta k úspěchu, Praha 6 4 4 6 5 4 6 5 15
4-8 Gita Hoffmannová ZŠ Červený vrch, Praha 6, Alžírská 5 3 6 5 3 6 5 14
4-8 Jakub Hort ZŠ Norbertov, Praha 6, Norbertov 5 4 6 4 4 6 4 14
4-8 Helena Maršnerová ZŠ Červený vrch, Praha 6, Alžírská 5 6 6 2 6 6 2 14
4-8 Beatrice Töröková ZŠ Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 5 4 6 4 4 6 4 14
4-8 Alžběta Zaňková ZŠ Norbertov, Praha 6, Norbertov 5 2 6 6 2 6 6 14
9-11 Ondřej Cindr ZŠ Antonína Čermáka, Praha 6 5 5 6 2 5 6 2 13
9-11 Eliška Mandíková ZŠ Praha 6, Pod Marjánkou 5 4 6 3 4 6 3 13
9-11 Kryštof Pekař ZŠ Věry Čáslavské, Praha 6 5 4 5 4 4 5 4 13
12 Martin Havlík UZŠ ČVUT Lvíčata, Praha 6 5 4 4 4 4 4 4 12
13-17 Anna Achedžak ZŠ Norbertov, Praha 6, Norbertov 5 4 6 1 4 6 1 11
13-17 Sarah Jurčík ZŠ Praha 6, Pod Marjánkou 5 0 5 6 0 5 6 11
13-17 Lukáš Kočemba ZŠ Praha 6, Pod Marjánkou 5 0 5 6 0 5 6 11
13-17 Laura Matuchová ZŠ Praha 6, Pod Marjánkou 5 0 6 5 0 6 5 11
13-17 Adéla Netopilová ZŠ Dědina, Praha 6, Žukovského 5 5 6 0 5 6 0 11
18-25 Markéta Bryndová ZŠ Mikoláše Alše, Praha 6, Suchdol, Suchdolská 5 3 5 2 3 5 2 10
18-25 Stella Filipová ZŠ Praha 6, Pod Marjánkou 5 5 5 – 5 5 10
18-25 Antonín Klepš ZŠ Červený vrch, Praha 6, Alžírská 5 4 6 0 4 6 0 10
18-25 Matyáš Němec UZŠ ČVUT Lvíčata, Praha 6 5 4 2 4 4 2 4 10
18-25 Barbora Rousová ZŠ Červený vrch, Praha 6, Alžírská 5 0 6 4 0 6 4 10
18-25 Anna Vesecká ZŠ T. G. Masaryka, Praha 6, náměstí Českého povstání 5 3 5 2 3 5 2 10
18-25 Antonín Červený ZŠ Praha 6, Pod Marjánkou 5 0 5 5 0 5 5 10
18-25 Maxmilian Čovan ZŠ Antonína Čermáka, Praha 6 5 5 5 – 5 5 10
26-30 Marie Menšíková ZŠ Norbertov, Praha 6, Norbertov 5 5 4 – 5 4 9
26-30 Tomáš Pikula UZŠ ČVUT Lvíčata, Praha 6 4 4 5 0 4 5 0 9
26-30 Jáchym Rabas ZŠ Hanspaulka a MŠ Kohoutek, Praha 6, Sušická 5 2 5 2 2 5 2 9
26-30 Johana Veselá ZŠ Praha 6, Bílá 5 3 6 0 3 6 0 9
26-30 Sára Vitásková ZŠ Norbertov, Praha 6, Norbertov 5 0 6 3 0 6 3 9
Daniel Gryč ZŠ genpor. Františka Peřiny, Praha 6, Řepy, Socháňova 5 3 5 3 5 – 8
Daša Pikul ZŠ Hanspaulka a MŠ Kohoutek, Praha 6, Sušická 5 3 5 0 3 5 0 8
Dmitri Bukovskij UZŠ ČVUT Lvíčata, Praha 6 4 1 6 0 1 6 0 7
Tomáš Březák ZŠ Norbertov, Praha 6, Norbertov 5 1 6 0 1 6 0 7
Vojtěch Krouský ZŠ Hanspaulka a MŠ Kohoutek, Praha 6, Sušická 5 0 5 2 0 5 2 7
Adam Pohranc ZŠ genpor. Františka Peřiny, Praha 6, Řepy, Socháňova 5 1 6 0 1 6 0 7
Zuzana Pokorná ZŠ Praha 6, Bílá 5 1 6 0 1 6 0 7
Elisa Florentine Polcarová ZŠ Hanspaulka a MŠ Kohoutek, Praha 6, Sušická 5 0 5 2 0 5 2 7
Michal Foubík ZŠ Antonína Čermáka, Praha 6 5 0 6 0 0 6 0 6
Jakub Hora ZŠ Cesta k úspěchu, Praha 6 5 2 4 2 4 – 6
Eliška Pavelková ZŠ genpor. Františka Peřiny, Praha 6, Řepy, Socháňova 5 2 4 0 2 4 0 6
Stela Sobotovičová ZŠ Červený vrch, Praha 6, Alžírská 5 2 4 0 2 4 0 6
Václav Řičař ZŠ genpor. Františka Peřiny, Praha 6, Řepy, Socháňova 5 1 5 0 1 5 0 6
Anna Šturmová ZŠ Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 5 0 3 3 0 3 3 6
Adam Štěpaník ZŠ genpor. Františka Peřiny, Praha 6, Řepy, Socháňova 5 0 5 1 0 5 1 6
Adrian Benda ZŠ Praha 6, Pod Marjánkou 5 0 5 0 0 5 0 5
Damian Dostál ZŠ Praha 6, Pod Marjánkou 5 5 0 – 5 0 5
Jakub Dvořák ZŠ Mikoláše Alše, Praha 6, Suchdol, Suchdolská 5 5 0 – 5 0 5
Julie Faltusová ZŠ J. A. Komenského, Praha 6, U Dělnického cvičiště 5 3 2 0 3 2 0 5
Barbora Jirásková ZŠ Červený vrch, Praha 6, Alžírská 5 0 5 0 0 5 0 5
Eliška Jungová ZŠ Praha 6, Pod Marjánkou 5 0 3 2 0 3 2 5
Jakub Votava ZŠ T. G. Masaryka, Praha 6, náměstí Českého povstání 5 5 0 – 5 0 5
Tomáš Votava ZŠ T. G. Masaryka, Praha 6, náměstí Českého povstání 5 5 0 – 5 0 5
Stela Marlen Ševčíková UZŠ ČVUT Lvíčata, Praha 6 4 0 5 0 5 – 5
František Batista ZŠ Praha 6, Bílá 5 0 0 4 0 0 4 4
Štěpán Burian ZŠ Věry Čáslavské, Praha 6 5 0 4 0 0 4 0 4
Ema Filingerová ZŠ Červený vrch, Praha 6, Alžírská 5 0 4 0 0 4 0 4
Ela Honzajková ZŠ Norbertov, Praha 6, Norbertov 5 0 4 – 0 4 4
Milada Klášterecká UZŠ ČVUT Lvíčata, Praha 6 4 4 0 – 4 0 4
Oliver Matoušek ZŠ Červený vrch, Praha 6, Alžírská 5 4 0 0 4 0 0 4
Šarlota Sýkorová ZŠ Praha 6, Bílá 5 4 – 4 – 4
Vilém Šícha UZŠ ČVUT Lvíčata, Praha 6 4 0 4 0 0 4 0 4
Marek Ščerbej ZŠ Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 5 4 0 – 4 0 4
Eliška Žáková ZŠ Dědina, Praha 6, Žukovského 5 0 4 0 0 4 0 4
Jan Fencl UZŠ ČVUT Lvíčata, Praha 6 5 0 3 0 0 3 0 3
Antonín Grunt ZŠ Dědina, Praha 6, Žukovského 5 0 3 0 3 – 3
Lukáš Hurych ZŠ Červený vrch, Praha 6, Alžírská 5 3 0 0 3 0 0 3
Zita Prášilová ZŠ Praha 6, Bílá 5 0 3 0 0 3 0 3
Oskar Antolík UZŠ ČVUT Lvíčata, Praha 6 5 0 1 1 0 1 1 2
Magda Baziková ZŠ Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 5 1 0 0 1 0 0 1
Matouš Líman UZŠ ČVUT Lvíčata, Praha 6 4 0 1 0 1 – 1
Jiri Hlavaty ZŠ Praha 6, Pod Marjánkou 5 0 0 – 0 0 0
Šimon Hrdina ZŠ T. G. Masaryka, Praha 6, náměstí Českého povstání 5 0 0 0 0 – 0
Ema Hrdinová ZŠ Praha 6, Bílá 5 0 0 0 0 0 0 0
Vilém Hybler ZŠ Antonína Čermáka, Praha 6 5 0 0 0 0 0 0 0
Marek Jon ZŠ T. G. Masaryka, Praha 6, náměstí Českého povstání 5 0 0 0 0 0 0 0
Kvido Kotík ZŠ Mikoláše Alše, Praha 6, Suchdol, Suchdolská 5 0 0 0 0 0 0 0
Alisiia Volova ZŠ Hanspaulka a MŠ Kohoutek, Praha 6, Sušická 5 0 0 0 0 0 0 0
František Šimek UZŠ ČVUT Lvíčata, Praha 6 4 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Eliana Gemroth ZŠ Praha 7, Strossmayerovo náměstí 5 6 4 6 6 4 6 16
1-2 Tereza Zvárová ZŠ Praha 7, Trojská 5 4 6 6 4 6 6 16
3 Adam Peterka ZŠ T. G. Masaryka, Praha 7, Ortenovo náměstí 5 3 6 6 3 6 6 15
4 Roxana Dávila Castillo ZŠ Praha 7, Strossmayerovo náměstí 5 2 6 6 2 6 6 14
5-8 Mikuláš Jiroutek ZŠ Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků, Praha 7, Františka Křížka 5 0 6 6 0 6 6 12
5-8 Tomáš Moravec ZŠ Praha 7, Strossmayerovo náměstí 5 0 6 6 0 6 6 12
5-8 Josefína Pistulková ZŠ Praha 7, Strossmayerovo náměstí 5 5 6 1 5 6 1 12
5-8 Evelína Margareta Sláviková ZŠ Praha 7, Strossmayerovo náměstí 5 4 2 6 4 2 6 12
9 Marketa Dohnalova ZŠ Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků, Praha 7, Františka Křížka 5 1 6 2 1 6 2 9
Antonín Florek ZŠ Praha 7, Strossmayerovo náměstí 5 2 2 4 2 2 4 8
Karel Hora Bratrská škola - církevní ZŠ Praha 7 5 2 6 0 2 6 0 8
Martin Mourek Bratrská škola - církevní ZŠ Praha 7 5 0 2 6 0 2 6 8
Jindřich Pilous ZŠ Praha 7, Strossmayerovo náměstí 5 2 6 0 2 6 0 8
Filip Hrubý Fakultní ZŠ PedF UK a MŠ U Studánky, Praha 7, Umělecká 5 0 6 1 0 6 1 7
Jan Schöttner Fakultní ZŠ PedF UK a MŠ U Studánky, Praha 7, Umělecká 5 0 6 0 0 6 0 6
Kryštof Konůpka ZŠ Praha 7, Strossmayerovo náměstí 5 3 2 0 3 2 0 5
Oliver Kolouch ZŠ Praha 7, Strossmayerovo náměstí 5 0 2 2 0 2 2 4
Martin Kudláček Bratrská škola - církevní ZŠ Praha 7 5 1 2 0 1 2 0 3
Matyáš Pavlát ZŠ Praha 7, Strossmayerovo náměstí 5 0 2 0 0 2 0 2
Milan Růžička ZŠ Praha 7, Strossmayerovo náměstí 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-4 Anna Bouzková ZŠ Praha 8, Burešova 5 6 6 6 6 6 6 18
1-4 David Kolafa ZŠ Praha 8, Burešova 5 6 6 6 6 6 6 18
1-4 Eliška Slabá ZŠ Praha 8, Burešova 5 6 6 6 6 6 6 18
1-4 Adéla Vaněčková ZŠ Praha 8, Burešova 4 6 6 6 6 6 6 18
5-8 Hana Hronová ZŠ Praha 8, Na Šutce 5 5 6 6 5 6 6 17
5-8 Lucie Klailová ZŠ Praha 8, Žernosecká 5 5 6 6 5 6 6 17
5-8 Adéla Nezbedová ZŠ Praha 8, Glowackého 5 5 6 6 5 6 6 17
5-8 Jiří Smutný ZŠ Praha 8, U Školské zahrady 5 5 6 6 5 6 6 17
9-10 Ema Chaloupková ZŠ Praha 8, Ďáblice, U Parkánu 5 4 6 6 4 6 6 16
9-10 Tobiáš Trojek ZŠ Praha - Dolní Chabry 5 5 6 5 5 6 5 16
11 Filip Kaňka ZŠ Ústavní, Praha 8, Hlivická 5 3 6 6 3 6 6 15
12-13 Adéla Mrázková ZŠ Praha 8, Glowackého 5 1 6 6 1 6 6 13
12-13 Martin Vejchodský ZŠ Praha 8, U Školské zahrady 5 1 6 6 1 6 6 13
14-17 Erik Nielsen ZŠ Praha 8, Žernosecká 5 0 6 6 0 6 6 12
14-17 Eduard Pluhař ZŠ Praha 8, Na Šutce 5 4 6 2 4 6 2 12
14-17 Martina Ryšánková ZŠ Praha 8, Žernosecká 5 4 6 2 4 6 2 12
14-17 Jan Štindl ZŠ Na Slovance, Praha 8, Bedřichovská 5 5 6 1 5 6 1 12
18 Michal Koďousek ZŠ Mazurská, Praha 8, Svídnická 5 5 6 0 5 6 0 11
19-23 Teodor Pištěk ZŠ Praha 8, Burešova 5 4 6 4 6 – 10
19-23 Adam Roubal ZŠ Mazurská, Praha 8, Svídnická 5 5 5 0 5 5 0 10
19-23 Václav Rusňák ZŠ Heřmánek, Praha 8 5 3 6 1 3 6 1 10
19-23 Alisa Shpontak ZŠ Petra Strozziho, Praha 8, Za Invalidovnou 5 4 6 0 4 6 0 10
19-23 Hana Šustová ZŠ Mazurská, Praha 8, Svídnická 5 1 6 3 1 6 3 10
24-26 Daniela Bártová ZŠ Praha 8, Burešova 5 4 0 5 4 0 5 9
24-26 Alžběta Jurkeníková ZŠ Praha 8, Žernosecká 5 3 6 0 3 6 0 9
24-26 Adam Kralert ZŠ Praha - Dolní Chabry 5 3 6 0 3 6 0 9
Nikol Havlasová ZŠ Mazurská, Praha 8, Svídnická 5 0 5 3 0 5 3 8
Radim Rypáček ZŠ Praha - Dolní Chabry 5 6 1 1 6 1 1 8
Anna Marie Hrušková ZŠ Petra Strozziho, Praha 8, Za Invalidovnou 5 2 5 0 2 5 0 7
Vendula Jermanová ZŠ Praha 8, Burešova 5 2 5 0 2 5 0 7
Matyáš Kraus ZŠ Mazurská, Praha 8, Svídnická 5 1 6 0 1 6 0 7
Mikhail Leskov Soukromá SŠ a ZŠ (1. KŠPA) Praha 8 5 0 0 6 0 0 6 6
Tomáš Seknička ZŠ Mazurská, Praha 8, Svídnická 5 0 6 0 0 6 0 6
Jan Toman ZŠ Praha 8, Žernosecká 5 6 – 6 – 6
Marek Vodička ZŠ Petra Strozziho, Praha 8, Za Invalidovnou 5 0 6 0 0 6 0 6
David Dvořák ZŠ Praha 8, Na Šutce 4 0 5 – 0 5 5
Nela Jakubcová ZŠ Praha 8, Burešova 5 0 0 5 0 0 5 5
Lucie Kobulejová ZŠ Petra Strozziho, Praha 8, Za Invalidovnou 5 4 0 1 4 0 1 5
Šimon Oslej ZŠ Praha 8, U Školské zahrady 5 0 3 0 0 3 0 3
Viktorka Tyráčková ZŠ Mazurská, Praha 8, Svídnická 5 0 3 0 0 3 0 3
Eliška Počárovská ZŠ Praha 8, Žernosecká 5 2 0 0 2 0 0 2
Zdeněk Bílý ZŠ Mazurská, Praha 8, Svídnická 5 0 1 0 0 1 0 1
Magdaléna Mrázková ZŠ Praha 8, Na Šutce 5 1 0 1 0 – 1
Marie Reitmayerová ZŠ německo-českého porozumění, Praha 8 5 0 1 0 0 1 0 1
Rostislav Hušák ZŠ Praha 8, Na Šutce 5 0 0 0 0 0 0 0
Alena Samcová ZŠ Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 5 0 0 0 0 0 0 0
Vilma Zeizingerová ZŠ Praha 8, U Školské zahrady 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-5 Marian Dědek Masarykova ZŠ Praha 9, Újezd nad Lesy, Polesná 5 6 6 6 6 6 6 18
1-5 Magdalena Jindrová ZŠ Praha 9, Lehovec, Chvaletická 5 6 6 6 6 6 6 18
1-5 Viktoria Kraus ZŠ Praha - Kbely 5 6 6 6 6 6 6 18
1-5 Kristýna Kubíčková ZŠ Spektrum, Praha 9 5 6 6 6 6 6 6 18
1-5 Oliver Černý ZŠ Praha 9, Satalice, K Cihelně 5 6 6 6 6 6 6 18
6-8 Dan Florián Dědič Masarykova ZŠ Praha 9, Újezd nad Lesy, Polesná 5 5 6 6 5 6 6 17
6-8 Jindřich Hovorka ZŠ Praha 9, Lehovec, Chvaletická 5 5 6 6 5 6 6 17
6-8 Viktorie Ďuďová ZŠ Novoborská, Praha 9 5 5 6 6 5 6 6 17
9 Jaroslav Vojtuk ZŠ Praha 9, Hloubětín, Hloubětínská 5 5 5 6 5 5 6 16
10-11 Jakub Kafka ZŠ Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, nám. Jiřího Berana 5 5 6 4 5 6 4 15
10-11 Veronika Kapalová ZŠ Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, nám. Jiřího Berana 5 4 5 6 4 5 6 15
12-13 Filip Jakubský ZŠ Novoborská, Praha 9 5 2 6 6 2 6 6 14
12-13 Agáta Kremlová ZŠ Praha 9, Lehovec, Chvaletická 5 2 6 6 2 6 6 14
14 Alena Krušinová ZŠ Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, nám. Jiřího Berana 5 5 4 4 5 4 4 13
15-18 Stella Konová Masarykova ZŠ Praha 9, Újezd nad Lesy, Polesná 5 0 6 6 0 6 6 12
15-18 Markéta Krejčí ZŠ Praha 9, Hloubětín, Hloubětínská 5 6 6 0 6 6 0 12
15-18 Vojtěch Trčka ZŠ Praha 9, Lehovec, Chvaletická 5 0 6 6 0 6 6 12
15-18 Ondřej Častorál ZŠ Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, nám. Jiřího Berana 5 5 5 2 5 5 2 12
19-23 Matěj Doležal Masarykova ZŠ Praha 9, Újezd nad Lesy, Polesná 5 5 6 0 5 6 0 11
19-23 Veronika Kosová ZŠ Litvínovská 500, Praha 9 5 0 6 5 0 6 5 11
19-23 Kristýna Mašíčková ZŠ Spektrum, Praha 9 5 5 0 6 5 0 6 11
19-23 Kristýna Pražáková ZŠ Praha - Kbely 5 4 5 2 4 5 2 11
19-23 Stella Šafránková ZŠ Praha - Kbely 5 5 6 0 5 6 0 11
24-29 Ondřej Chaloupka ZŠ Novoborská, Praha 9 5 4 6 0 4 6 0 10
24-29 Kateřina Gudevová Masarykova ZŠ Praha 9, Klánovice, Slavětínská 5 5 5 0 5 5 0 10
24-29 Karel Merta ZŠ Praha 9, Satalice, K Cihelně 5 4 6 0 4 6 0 10
24-29 Jan Novák ZŠ Praha - Kbely 5 4 6 0 4 6 0 10
24-29 Natálie Emma Stachníková ZŠ Novoborská, Praha 9 5 5 5 0 5 5 0 10
24-29 Adéla Šebestová ZŠ Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, nám. Jiřího Berana 5 5 4 1 5 4 1 10
30-34 Tomáš Hrníčko ZŠ Praha - Vinoř 5 5 4 0 5 4 0 9
30-34 Jakub Jan Konůpka ZŠ Praha 9, Hloubětín, Hloubětínská 5 5 4 0 5 4 0 9
30-34 Martina Krištofová ZŠ Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, nám. Jiřího Berana 5 4 4 1 4 4 1 9
30-34 Filip Müller ZŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 9 5 5 4 0 5 4 0 9
30-34 Mia Petráňová ZŠ Praha - Kbely 5 2 6 1 2 6 1 9
Daniel Beránek Masarykova ZŠ Praha 9, Újezd nad Lesy, Polesná 5 2 6 0 2 6 0 8
Benedikt Cejnar ZŠ Praha - Kbely 5 0 2 6 0 2 6 8
Amina Džakypova ZŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 9 5 4 4 0 4 4 0 8
Marek Houfek ZŠ Praha 9, Lehovec, Chvaletická 4 6 2 0 6 2 0 8
Pavel Vasiljev ZŠ Praha 9, Hloubětín, Hloubětínská 5 4 4 0 4 4 0 8
Žofie Machová ZŠ Praha - Vinoř 5 5 2 0 5 2 0 7
Tomáš Slabý ZŠ Tupolevova, Praha 9 5 3 4 0 3 4 0 7
Petr Vojíř ZŠ Litvínovská 600, Praha 9 5 4 3 0 4 3 0 7
David Baláži ZŠ Litvínovská 600, Praha 9 5 0 6 0 0 6 0 6
Erik Fabián ZŠ Tupolevova, Praha 9 5 2 4 0 2 4 0 6
Vojtěch Hladík ZŠ Litvínovská 500, Praha 9 5 0 6 0 0 6 0 6
Matyáš Lanča ZŠ Praha - Kbely 5 4 2 0 4 2 0 6
Štěpán Lysáček Victoria School, ZŠ Praha 9 5 0 6 0 0 6 0 6
Pavel Matějka ZŠ Spektrum, Praha 9 5 0 2 4 0 2 4 6
Filip Stickel Masarykova ZŠ Praha 9, Újezd nad Lesy, Polesná 5 4 2 0 4 2 0 6
Jaroslav Surkov ZŠ Praha 9, Lehovec, Chvaletická 5 0 6 0 0 6 0 6
Ondřej Šesták Masarykova ZŠ Praha 9, Újezd nad Lesy, Polesná 5 0 6 0 0 6 0 6
Filip Šup ZŠ Praha 9, Lehovec, Chvaletická 5 0 6 0 0 6 0 6
Olívie Křepelková ZŠ Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, nám. Jiřího Berana 5 0 4 1 0 4 1 5
Veronika Křížová Masarykova ZŠ Praha 9, Klánovice, Slavětínská 5 5 0 0 5 0 0 5
Ondřej Novotný ZŠ Praha - Vinoř 5 5 0 0 5 0 0 5
Matěj Rejl ZŠ Praha - Kbely 5 1 2 2 1 2 2 5
Jan Tikal ZŠ Tupolevova, Praha 9 5 1 4 0 1 4 0 5
Jan Ševčík ZŠ Tupolevova, Praha 9 4 1 4 0 1 4 0 5
Jakub Bajer ZŠ Praha 9, Hloubětín, Hloubětínská 5 2 2 0 2 2 0 4
Matěj Bartoníček ZŠ Praha 9, Lehovec, Chvaletická 5 4 0 0 4 0 0 4
Barbora Beranova ZŠ Praha - Vinoř 5 4 0 0 4 0 0 4
Sofie Doušová ZŠ Praha - Kbely 5 2 2 0 2 2 0 4
Eliáš Franek ZŠ Praha - Kbely 5 0 4 0 0 4 0 4
Robert Hložek ZŠ Praha 9, Černý Most, Vybíralova 5 4 0 0 4 0 0 4
Matěj Piskač ZŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 9 5 4 0 0 4 0 0 4
Anna Truhlářová Masarykova ZŠ Praha 9, Újezd nad Lesy, Polesná 5 4 0 0 4 0 0 4
Patrik Čermák ZŠ Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, nám. Jiřího Berana 5 2 2 0 2 2 0 4
Julie Řeháková ZŠ Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, nám. Jiřího Berana 5 0 4 0 0 4 0 4
Leontýna Feketeová ZŠ Praha - Vinoř 5 0 3 0 0 3 0 3
Oskar Bobek ZŠ Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, nám. Jiřího Berana 5 0 2 0 0 2 0 2
Šimon Janata ZŠ Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, nám. Jiřího Berana 5 0 2 0 0 2 0 2
Šimon Nulíček Masarykova ZŠ Praha 9, Újezd nad Lesy, Polesná 5 0 2 0 0 2 0 2
Daniela Ottová Victoria School, ZŠ Praha 9 5 0 2 0 0 2 0 2
Klaudie Slaninová ZŠ Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, nám. Jiřího Berana 5 0 2 0 0 2 0 2
Nina Štefáneková ZŠ Praha - Vinoř 5 0 2 0 0 2 0 2
Alex Avdějev ZŠ Praha 9, Lehovec, Chvaletická 5 0 1 0 0 1 0 1
Leonard Hoč ZŠ Praha - Kbely 5 0 0 0 0 0 0 0
Emílie Hříbalová ZŠ Praha - Vinoř 5 0 0 0 0 0 0 0
Marie Kotoučková ZŠ Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, nám. Jiřího Berana 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-5 Kristýna Huclová ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 5 6 6 6 6 6 6 18
1-5 František Kofránek ZŠ Praha 10, Veronské náměstí 5 6 6 6 6 6 6 18
1-5 Josef Mateásko ZŠ Praha 10, Jakutská 5 6 6 6 6 6 6 18
1-5 Dexter David Nezveda ZŠ Praha 10, Švehlova 5 6 6 6 6 6 6 18
1-5 Martin Volf ZŠ Praha 10, Gutova 5 6 6 6 6 6 6 18
6 Jiří Sailer ZŠ Praha 10, Břečťanová 5 5 6 6 5 6 6 17
7-8 Václav Bryan ZŠ Praha 10, Veronské náměstí 5 4 6 6 4 6 6 16
7-8 Kryštof Kintl ZŠ Praha 10, nám. Bří Jandusů 5 4 6 6 4 6 6 16
9 Jan Lukáš ZŠ Praha - Kolovraty 5 6 3 6 6 3 6 15
10 Max Polnický ZŠ Praha 10, Nad Přehradou 5 1 6 6 1 6 6 13
11-14 Amélie Mayerová ZŠ Karla Čapka, Praha 10, Kodaňská 5 6 6 0 6 6 0 12
11-14 Zbyněk Míka ZŠ Praha 10, Brigádníků 5 6 6 0 6 6 0 12
11-14 Matouš Pohořalý ZŠ Praha 10, Veronské náměstí 5 2 4 6 2 4 6 12
11-14 Jan Valert ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 5 0 6 6 0 6 6 12
15-16 Jan Mackanič ZŠ Praha 10, Nad Přehradou 5 3 6 2 3 6 2 11
15-16 Maxmilián Saidl ZŠ Karla Čapka, Praha 10, Kodaňská 5 6 4 1 6 4 1 11
17-21 Matěj Eliáš ZŠ Praha 10, Nad Přehradou 5 4 6 0 4 6 0 10
17-21 Karel Hoffmann ZŠ Praha 10, Hostivař, Kozinova 5 2 6 2 2 6 2 10
17-21 Jana Hůrková ZŠ Praha 10, Hostivař, Kozinova 5 5 5 0 5 5 0 10
17-21 Laura Kopalová ZŠ Praha 10, Nad Přehradou 5 4 6 0 4 6 0 10
17-21 Antonie Vlčková ZŠ Praha 10, Hostivař, Kozinova 5 4 6 0 4 6 0 10
22 Šimon Petr ZŠ Praha 10, Veronské náměstí 5 5 4 0 5 4 0 9
Adam Brůžek ZŠ Praha - Kolovraty 5 2 6 0 2 6 0 8
Filip Kokaisl ZŠ Praha - Kolovraty 5 2 6 0 2 6 0 8
Adam Kočka ZŠ Praha 10, Gutova 5 4 4 0 4 4 0 8
Nikola Čechová ZŠ Praha 10, Jakutská 5 2 6 0 2 6 0 8
Matouš Tůma ZŠ Praha 10, Veronské náměstí 5 1 6 0 1 6 0 7
Berenika Šarková ZŠ Praha 10, Veronské náměstí 5 1 6 0 1 6 0 7
Marek Darmovzal ZŠ Praha 10, nám. Bří Jandusů 5 0 6 0 0 6 0 6
Hubert Kadaňka ZŠ Praha 10, Brigádníků 5 0 6 0 0 6 0 6
Adam Lukáš ZŠ Praha - Kolovraty 5 0 6 0 0 6 0 6
Michal Menšík ZŠ Praha - Kolovraty 5 0 6 0 0 6 0 6
Hana Musilová ZŠ Praha 10, Nad Přehradou 5 0 6 0 0 6 0 6
Kateřina Vrbacká ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 5 0 2 4 0 2 4 6
Tamara Čukalovská ZŠ Praha 10, Veronské náměstí 5 0 6 0 0 6 0 6
Michal Řapek ZŠ Praha 10, Veronské náměstí 5 0 6 0 0 6 0 6
Jana Šmotolocha ZŠ Praha 10, Křimická 5 4 2 0 4 2 0 6
Štěpánka Šobrová ZŠ Praha 10, Veronské náměstí 5 0 6 0 0 6 0 6
Markéta Novická ZŠ Praha 10, Brigádníků 5 3 2 0 3 2 0 5
Vít Blahůšek ZŠ Praha 10, Nad Přehradou 5 0 4 0 0 4 0 4
Magdalena Grulichová ZŠ Praha 10, nám. Bří Jandusů 5 0 4 0 0 4 0 4
Alena Lehovcová ZŠ Praha 10, Nad Přehradou 5 2 2 0 2 2 0 4
Osička Osička ZŠ Praha 10, Hostivař, Kozinova 5 0 4 0 0 4 0 4
Julie Palanová ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 5 0 4 0 0 4 0 4
Antonín Wirth ZŠ Praha 10, Veronské náměstí 5 0 4 0 0 4 0 4
Ondřej Žalud ZŠ Praha 10, Křimická 5 0 4 0 0 4 0 4
Anna Fialová ZŠ Praha 10, Veronské náměstí 5 2 0 0 2 0 0 2
Jan Lec ZŠ Praha 10, Veronské náměstí 5 0 2 0 0 2 0 2
Anežka Slezáková ZŠ Karla Čapka, Praha 10, Kodaňská 5 2 0 0 2 0 0 2
Tereza Pupíková ZŠ Praha 10, Křimická 5 0 0 0 0 0 0 0
Adam Skalina ZŠ Karla Čapka, Praha 10, Kodaňská 5 0 0 0 0 0 0 0
Daniel Vícha ZŠ Karla Čapka, Praha 10, Kodaňská 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Pavel Šmejkal ZŠ Vorlina, Vlašim 5 0 6 6 0 6 6 12
2 Ella Hovorková ZŠ Sídliště, Vlašim 5 6 4 0 6 4 0 10
3-6 Matyáš Filip ZŠ Sídliště, Vlašim 5 3 6 0 3 6 0 9
3-6 Ema Hromádková ZŠ Benešov, Jiráskova 5 3 6 0 3 6 0 9
3-6 Dominik Mareš ZŠ Sídliště, Vlašim 5 3 6 0 3 6 0 9
3-6 Jonáš Turzik ZŠ Benešov, Dukelská 5 5 4 0 5 4 0 9
Tomas Chmelík ZŠ Benešov, Jiráskova 5 0 6 2 0 6 2 8
Zdeněk Šarközi ZŠ Benešov, Jiráskova 5 1 6 0 1 6 0 7
Martin Chmel ZŠ Benešov, Dukelská 5 0 6 0 0 6 0 6
Kristýna Forejtová ZŠ Sídliště, Vlašim 5 0 6 0 0 6 0 6
Eliška Houžvičková ZŠ Divišov 5 0 6 0 0 6 0 6
Jakub Ježek ZŠ Sázava 5 0 6 0 0 6 0 6
Hana Kůrková ZŠ Sázava 5 0 6 0 0 6 0 6
Ondřej Letoštiak ZŠ Týnec nad Sázavou 5 0 6 0 0 6 0 6
Evžen Reitschläger ZŠ Sídliště, Vlašim 5 0 6 0 0 6 0 6
Berenika Sejková ZŠ Jana Kubelíka, Neveklov 5 0 6 0 0 6 0 6
Ondřej Semrád ZŠ Sídliště, Vlašim 5 0 6 0 0 6 0 6
Marek Vopálenský ZŠ T. G. Masaryka, Pyšely 5 0 6 0 0 6 0 6
Tadeáš Vondráček ZŠ Votice 5 3 2 0 3 2 0 5
Linda Šmejkalová ZŠ Vorlina, Vlašim 4 0 5 0 0 5 0 5
Aurelie Caraman ZŠ Benešov, Jiráskova 5 2 2 0 2 2 0 4
Nikol Jersáková ZŠ Benešov, Jiráskova 5 0 2 1 0 2 1 3
Alžběta Vokřálová ZŠ Sídliště, Vlašim 5 0 2 0 0 2 0 2
Agáta Škvorová ZŠ Chocerady 5 0 2 0 0 2 0 2
Kateřina Lhotková ZŠ Sídliště, Vlašim 5 0 0 0 0 0 0 0
Zora Špačková ZŠ Sídliště, Vlašim 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Adam Diviš Školy HLÁSEK - ZŠ Hlásná Třebaň 5 0 6 6 0 6 6 12
1-2 Monika Jindrová ZŠ Újezd 5 0 6 6 0 6 6 12
3-5 Markéta Krupičková Jungmannova ZŠ Beroun 5 5 6 0 5 6 0 11
3-5 Ema Kubešová ZŠ Králův Dvůr, Jungmannova 5 0 6 5 0 6 5 11
3-5 Tereza Šlapáková ZŠ Hýskov 5 6 4 1 6 4 1 11
6-7 Helena Farská Jungmannova ZŠ Beroun 5 0 4 6 0 4 6 10
6-7 Maya Vecsey ZŠ Beroun, Wagnerovo náměstí 5 4 6 0 4 6 0 10
František Kožíšek ZŠ Tmaň 5 2 6 0 2 6 0 8
Marie Srpová ZŠ Hořovice 5 4 4 0 4 4 0 8
Tereza Kozlová ZŠ Hořovice 5 1 6 0 1 6 0 7
Josef Láznička 2. ZŠ Beroun 5 1 6 0 1 6 0 7
Daniel Dvořák ZŠ Králův Dvůr, Jungmannova 5 0 6 0 0 6 0 6
Tobiáš Hanč Školy HLÁSEK - ZŠ Hlásná Třebaň 4 0 6 0 0 6 0 6
Václav Podrazký Školy HLÁSEK - ZŠ Hlásná Třebaň 5 0 6 0 0 6 0 6
Matyáš Vindiš Jungmannova ZŠ Beroun 5 0 6 0 0 6 0 6
Vašek Vrábel 2. ZŠ Beroun 5 0 6 0 0 6 0 6
Hubert Košťák Školy HLÁSEK - ZŠ Hlásná Třebaň 5 0 4 1 0 4 1 5
Šimon Pexa ZŠ Králův Dvůr, Jungmannova 5 0 4 1 0 4 1 5
Johana Stránská ZŠ Hořovice 5 1 4 0 1 4 0 5
Sára Hronková Školy HLÁSEK - ZŠ Hlásná Třebaň 5 0 4 0 0 4 0 4
Tomáš Srp ZŠ Hořovice 5 0 4 0 0 4 0 4
Adéla Michalová ZŠ Hořovice 5 1 2 0 1 2 0 3
Ema Stehlíková ZŠ Králův Dvůr, Jungmannova 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Barbora Pátková ZŠ Unhošť 5 3 5 5 3 5 5 13
2-3 Viktorie Kolínová ZŠ Kladno, Amálská 5 4 5 3 4 5 3 12
2-3 Martin Valenz ZŠ Kladno, Amálská 5 4 4 4 4 4 4 12
4 Magdalena Karlíková ZŠ Unhošť 5 4 2 5 4 2 5 11
5 Eliška Najmanová ZŠ Slaný, Rabasova 5 3 6 0 3 6 0 9
Jachym Reckziegel ZŠ Tuchlovice 5 2 6 0 2 6 0 8
Samuel Záveský ZŠ Unhošť 5 2 6 0 2 6 0 8
Jindřich Kosař ZŠ Slaný, Komenského náměstí 5 5 0 2 5 0 2 7
Kristýna Dembinná ZŠ Maltézských rytířů, Kladno 5 0 6 0 0 6 0 6
Ema Drdová ZŠ Slaný, Rabasova 5 0 6 0 0 6 0 6
Jan Poláček ZŠ Slaný, Politických vězňů 5 2 4 0 2 4 0 6
Šimon Bartušek ZŠ Tuchlovice 5 2 3 0 2 3 0 5
Markéta Chuchmová ZŠ Slaný, Rabasova 5 4 1 0 4 1 0 5
František Doležal ZŠ Kladno, C. Boudy 5 0 5 0 0 5 0 5
Theo Jakl ZŠ Slaný, Politických vězňů 5 0 5 0 0 5 0 5
Liliana Kasíková ZŠ Unhošť 5 0 5 0 0 5 0 5
Albert Petrlík ZŠ Kladno, Vodárenská 2116 5 0 4 1 0 4 1 5
Oliver Prentis ZŠ Kladno, Vodárenská 2116 5 0 4 0 0 4 0 4
Tereza Včeláková ZŠ Kladno, Amálská 5 0 4 0 0 4 0 4
Vojtěch Bušek ZŠ Kladno, Amálská 5 0 1 1 0 1 1 2
Dominik Zelenka ZŠ Tuchlovice 5 1 0 1 1 0 1 2

Kolín

Výsledky nejsou k dispozici

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Jakub Kalný ZŠ Nové Dvory 3 5 4 6 5 4 6 15
2 Jan Vašák ZŠ Žižkov, Kutná Hora 5 0 6 6 0 6 6 12
3 David Vavruška ZŠ Čáslav, nám. Jana Žižky z Trocnova 182 5 5 5 1 5 5 1 11
Jan Jindra ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře, Kutná Hora 5 0 6 1 0 6 1 7
Nela Velebová ZŠ Čáslav, Masarykova 5 2 5 0 2 5 0 7
Anna Nezbedová ZŠ Čáslav, Masarykova 5 0 6 0 0 6 0 6
Hynek Stočes ZŠ Čáslav, Masarykova 5 0 6 0 0 6 0 6
Emma Ďoubalová ZŠ Žižkov, Kutná Hora 5 5 0 0 5 0 0 5
Nikol Špillerova ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře, Kutná Hora 5 0 1 4 0 1 4 5
Adam Holík ZŠ Čáslav, Sadová 5 0 2 0 0 2 0 2
Martin Cyprián ZŠ Jana Václava Sticha - Punta, Žehušice 5 0 0 0 0 0 0 0
Tereza Zichová ZŠ Žižkov, Kutná Hora 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Lucie Juříčková ZŠ Kralupy nad Vltavou, Komenského nám. 5 0 6 6 0 6 6 12
Matyáš Mihulka ZŠ Kralupy nad Vltavou, Gen. Klapálka 5 0 6 0 0 6 0 6
Jolana Mrvíková ZŠ Kralupy nad Vltavou, Gen. Klapálka 5 0 2 0 0 2 0 2

Mladá Boleslav

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Filip Herman ZŠ Benátky nad Jizerou, Pražská 5 6 6 0 6 6 0 12
1-2 Hana Palaczuková ZŠ Mladá Boleslav, Jilemnického 5 5 6 1 5 6 1 12
3 Vojtěch Fronk ZŠ Mladá Boleslav, Komenského nám. 91 5 4 6 0 4 6 0 10
Berenika Nováková ZŠ T. G. Masaryka a MŠ Mladá Boleslav 5 0 6 2 0 6 2 8
Veronika Hercíková ZŠ Benátky nad Jizerou, Pražská 5 1 6 0 1 6 0 7
Vojtěch Kolovský ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1082 5 1 6 0 1 6 0 7
Vojtěch Vaněk ZŠ Mladá Boleslav, Jilemnického 5 2 5 0 2 5 0 7
Veronika Chudobová ZŠ Mladá Boleslav, Jilemnického 5 0 5 1 0 5 1 6
Maksym Dzhos ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1082 5 0 6 0 0 6 0 6
Samuel Horák ZŠ Klášter Hradiště nad Jizerou 5 0 6 0 0 6 0 6
Martin Janeček ZŠ Kosmonosy 5 0 6 0 0 6 0 6
Anastasiia Kompaniiets ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 5 0 6 0 0 6 0 6
David Komárek ZŠ Bělá pod Bezdězem 5 0 6 0 0 6 0 6
Patricie Mišunová ZŠ Benátky nad Jizerou, Pražská 5 0 6 0 0 6 0 6
Hana Kadlecová ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1082 5 0 0 4 0 0 4 4
Tereza Pohanková ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1082 5 2 2 0 2 2 0 4
Diana Selnerová ZŠ Benátky nad Jizerou, Pražská 5 0 4 0 0 4 0 4
Vojtěch Skoupil ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1082 5 0 4 0 0 4 0 4
Hana Kovářová ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1082 5 0 2 0 0 2 0 2
Milan Peterka ZŠ Bělá pod Bezdězem 5 0 2 0 0 2 0 2
Linda Máková ZŠ Mladá Boleslav, Jilemnického 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Gabriela Dušková ZŠ T. G. Masaryka, Poděbrady 5 6 6 6 6 6 6 18
2-3 Eliška Mejzrová ZŠ Nymburk, Letců R.A.F. 1989 5 6 6 1 6 6 1 13
2-3 Matěj Semirád ZŠ V. Havla Poděbrady 5 1 6 6 1 6 6 13
4 Matěj Slavětínský ZŠ T. G. Masaryka, Poděbrady 5 2 6 4 2 6 4 12
5 Antonín Barták ZŠ T. G. Masaryka, Poděbrady 5 3 2 6 3 2 6 11
6 Stanislav Martínek ZŠ Městec Králové 5 0 4 6 0 4 6 10
Jáchym Toms ZŠ Nymburk, Komenského 589 5 2 4 2 2 4 2 8
Kryštof Hnátek ZŠ Nymburk, Komenského 589 5 0 6 0 0 6 0 6
Jan Karasek ZŠ Městec Králové 5 0 6 0 0 6 0 6
Nela Nováková ZŠ T. G. Masaryka, Poděbrady 5 1 4 1 1 4 1 6
Kristýna Švábová ZŠ V. Havla Poděbrady 5 2 3 1 2 3 1 6
David Knotner ZŠ Nymburk, Komenského 589 5 1 1 1 1 1 1 3
Tereza Šebková ZŠ Nymburk, Komenského 589 5 1 2 0 1 2 0 3
Petr Továrek ZŠ V. Havla Poděbrady 5 0 1 1 0 1 1 2
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-3 Kristián Franek ZŠ Klecany 5 5 6 6 5 6 6 17
1-3 Jakub Kaifoš ZŠ bratří Fričů, Ondřejov 5 5 6 6 5 6 6 17
1-3 Sofie Čevelová ZŠ Zdiby 5 5 6 6 5 6 6 17
4-6 Martin Reich ZŠ Zdiby 5 4 6 6 4 6 6 16
4-6 Isabela Vacková VOŠ, SŠ, jazyková škola, ZŠ MILLS, Čelákovice 5 5 5 6 5 5 6 16
4-6 Kryštof Vraštil 3. ZŠ u Říčanského lesa, Říčany 5 4 6 6 4 6 6 16
7-9 Lukáš Berka ZŠ Stará Boleslav, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 5 3 6 6 3 6 6 15
7-9 Daniela Bieliková ZŠ Šestajovice 5 3 6 6 3 6 6 15
7-9 Alan Zentner ZŠ Stará Boleslav, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 5 5 4 6 5 4 6 15
10-11 Sofia Toropila ZŠ Zdiby 5 2 6 6 2 6 6 14
10-11 Jaroslav Švarc VOŠ, SŠ, jazyková škola, ZŠ MILLS, Čelákovice 5 2 6 6 2 6 6 14
12-19 Anna Blecherová ZŠ Kamenice 5 4 6 2 4 6 2 12
12-19 Albert Borgula ZŠ Klecany 5 2 4 6 2 4 6 12
12-19 Kristián Brož ZŠ Husinec 5 0 6 6 0 6 6 12
12-19 Olivia Franková ZŠ Klecany 5 0 6 6 0 6 6 12
12-19 Marek Jašek ZŠ Zdiby 5 0 6 6 0 6 6 12
12-19 Ondřej Koryčanský ZŠ Zeleneč 5 0 6 6 0 6 6 12
12-19 Matouš Poláček ZŠ Klecany 5 6 6 0 6 6 0 12
12-19 Tomáš Zapach ZŠ Zdiby 5 0 6 6 0 6 6 12
20 Ema Jirovská ZŠ Palachova Brandýs n. L., Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 5 4 6 0 4 6 0 10
21 Tomáš Zítka ZŠ Kamenice 5 3 0 6 3 0 6 9
Vojtěch Horník ZŠ Zeleneč 5 2 6 0 2 6 0 8
Jan Hájek ZŠ Kamenice 4 0 6 2 0 6 2 8
Magdaléna Kubartová ZŠ Čelákovice, Kostelní 5 4 4 0 4 4 0 8
Bohumil Moravec ZŠ Šestajovice 5 4 4 0 4 4 0 8
Veronika Petrželková ZŠ Zdiby 5 0 2 6 0 2 6 8
Karolina van den Bogerd ZŠ Zdiby 5 1 6 1 1 6 1 8
Štěpán Kohout ZŠ Čelákovice, Kostelní 5 0 6 0 0 6 0 6
Ludmila Pešková 1. ZŠ Masarykovo nám., Říčany 5 0 6 0 0 6 0 6
Kristýna Přibylová 1. ZŠ Masarykovo nám., Říčany 5 0 0 6 0 0 6 6
Lukáš Seidl ZŠ Zdiby 5 0 6 0 0 6 0 6
Martin Vorel ZŠ Senohraby 5 0 6 0 0 6 0 6
Lukáš Řápek ZŠ Husinec 5 0 0 6 0 0 6 6
David Mikšíček ZŠ Čelákovice, Kostelní 5 3 2 0 3 2 0 5
Tadeáš Chalupský ZŠ Zdiby 5 0 4 0 0 4 0 4
Vít Schnabl 1. ZŠ Masarykovo nám., Říčany 5 0 4 0 0 4 0 4
Soňa Havelková 1. ZŠ Masarykovo nám., Říčany 5 1 2 0 1 2 0 3
Veronika Proxová 1. ZŠ Masarykovo nám., Říčany 5 0 3 0 0 3 0 3
Matěj Havelka ZŠ Stará Boleslav, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 5 0 2 0 0 2 0 2
Tobiáš Pasecký ZŠ Kunice 5 0 2 0 0 2 0 2
Andrii Kedrovskyi ZŠ Kunice 5 1 0 0 1 0 0 1
Vilma Tauchmannová ZŠ Stará Boleslav, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 5 0 1 0 0 1 0 1
Anastázie Janíková ZŠ bratří Fričů, Ondřejov 5 0 0 0 0 0 0 0
Kryštof Kamenišťák ZŠ Kunice 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Šimon Fišera ZŠ Jílové u Prahy 5 6 6 6 6 6 6 18
2 Žofie Šimková ZŠ Řevnice 5 4 6 6 4 6 6 16
3-4 Vojtěch Páviček ZŠ Ořech 5 3 6 6 3 6 6 15
3-4 Antonín Sádlík ZŠ Zvole 5 4 6 5 4 6 5 15
5 Lucie Dostalíková ZŠ A ZUŠ JESENICE, Jesenice 5 2 6 6 2 6 6 14
6-8 Štěpán Dušánek ZŠ Dobřichovice 5 4 3 6 4 3 6 13
6-8 Barbora Marešová ZŠ Jílové u Prahy 5 2 5 6 2 5 6 13
6-8 Vilém Trčka ZŠ Řevnice 5 1 6 6 1 6 6 13
9-10 Vojtěch Ostatnický ZŠ Dolní Břežany 5 5 6 1 5 6 1 12
9-10 Nela Petráková ZŠ Jinočany 5 6 6 0 6 6 0 12
11 Eva Kubarova ZŠ Řevnice 5 5 6 0 5 6 0 11
12-17 Barbora Gabrielová ZŠ Jinočany 5 4 6 0 4 6 0 10
12-17 Martin Hrabě ZŠ Rudná 5 4 6 0 4 6 0 10
12-17 Jiří Kamenský ZŠ Dolní Břežany 5 0 4 6 0 4 6 10
12-17 Dominik Kendra Sunny Canadian International School - ZŠ a G Jesenice 5 4 6 0 4 6 0 10
12-17 Tadeas Pohorely ZŠ Ořech 5 4 6 – 4 6 10
12-17 Monika Větrovcová ZŠ A ZUŠ JESENICE, Jesenice 5 3 4 3 3 4 3 10
18-19 Vítek Wimmer ZŠ Rudná 5 3 6 0 3 6 0 9
18-19 Rozálie Štiková ZŠ Černošice 5 3 6 0 3 6 0 9
Filip Kubáček ZŠ Ořech 5 3 0 5 3 0 5 8
Terezie Prokopová ZŠ Dolní Břežany 5 1 1 6 1 1 6 8
Benjamín Boloňský ZŠ Zdenky Braunerové, Roztoky 5 1 6 0 1 6 0 7
Jonáš Janoušek ZŠ A ZUŠ JESENICE, Jesenice 5 0 6 1 0 6 1 7
Kristýna Flemrová ZŠ Hradištko 5 2 2 2 2 2 2 6
Nikolas Flodr ZŠ Zvole 5 6 0 – 6 0 6
David Gaš ZŠ Jílové u Prahy 5 1 0 5 1 0 5 6
Julie Hlaváčková ZŠ Vrané nad Vltavou 5 0 6 0 6 – 6
Rudolf Kadlec ZŠ Zvole 5 2 4 0 2 4 0 6
Vojtěch Najman ZŠ Nučice 5 0 6 0 0 6 0 6
Nella Blumentritt ZŠ A ZUŠ JESENICE, Jesenice 5 0 4 1 0 4 1 5
Helena Doležalová ZŠ Čisovice 5 1 4 0 1 4 0 5
Max Girgle ZŠ Dolní Břežany 5 1 4 0 1 4 0 5
Adéla Procházková ZŠ A ZUŠ JESENICE, Jesenice 5 0 4 0 0 4 0 4
Barbora Vacková ZŠ Jinočany 5 4 0 0 4 0 0 4
Václav Bláha ZŠ Rudná 5 0 2 0 0 2 0 2
Filip Heger ZŠ Jílové u Prahy 5 0 2 0 0 2 0 2
Jan Benek ZŠ Dolní Břežany 5 0 0 0 0 0 0 0
Kristina Skopová ZŠ Jinočany 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Jan Mauric ZŠ pod Svatou Horou, Příbram 5 0 6 5 0 6 5 11
2 Emma Petrželová ZŠ pod Svatou Horou, Příbram 5 4 5 0 4 5 0 9
Mikoláš Hejný 2. ZŠ Dobříš 5 0 4 3 0 4 3 7
Anna Sochorová ZŠ Nečín 5 1 5 0 1 5 0 6
Martin Gargoš ZŠ pod Svatou Horou, Příbram 5 0 5 0 0 5 0 5
Emma Kunáglová 2. ZŠ Dobříš 5 1 4 0 1 4 0 5
Tomáš Starý 2. ZŠ Dobříš 5 1 2 0 1 2 0 3
Zuzana Káčerková ZŠ Nečín 5 0 2 0 0 2 0 2
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Lubomír Tichý 1. ZŠ Rakovník 5 6 6 0 6 6 0 12
2-4 Metoděj Pospíšil ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 5 6 0 5 6 0 11
2-4 Alžběta Tarabová ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 5 6 0 5 6 0 11
2-4 Ondřej Černý ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 1 4 6 1 4 6 11
5-6 Duong Khanh Ngoc ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 6 4 0 6 4 0 10
5-6 Tung Lam Vu ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 4 4 2 4 4 2 10
7 Nquyen Khanh Ngoc ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 3 6 0 3 6 0 9
Klára Satranská ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 4 4 0 4 4 0 8
Klára Slapničková ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 4 4 0 4 4 0 8
Jakub Urik 2. ZŠ Rakovník 5 1 6 0 1 6 0 7
Ondřej Dobrý 2. ZŠ Rakovník 5 6 0 0 6 0 0 6
Nikola Frecerová ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 0 6 0 0 6 0 6
Ondřej Moc 2. ZŠ Rakovník 5 0 6 0 0 6 0 6
František Pecka ZŠ Jesenice 5 2 0 3 2 0 3 5
Michal Janoušek ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 0 2 0 0 2 0 2
Antonín Sahulka 1. ZŠ Rakovník 5 0 2 0 0 2 0 2

České Budějovice

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Jan Musil ZŠ, Pohůrecká 16, České Budějovice 5 6 6 6 6 6 6 18
2-4 Štěpán Koutecký ZŠ Máj II, M. Chlajna 23, České Budějovice 5 4 6 6 4 6 6 16
2-4 Gabriela Pospíšilová ZŠ, L. Kuby 48, České Budějovice 5 4 6 6 4 6 6 16
2-4 Leona Černíková ZŠ, L. Kuby 48, České Budějovice 5 6 6 4 6 6 4 16
5 Pavel Hoda ZŠ, L. Kuby 48, České Budějovice 5 2 6 6 2 6 6 14
6-10 Richard Haupt ZŠ Máj II, M. Chlajna 23, České Budějovice 4 3 6 3 3 6 3 12
6-10 Jan František Lukáš ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Hrdějovice 5 0 6 6 0 6 6 12
6-10 Daniel Novotný ZŠ, L. Kuby 48, České Budějovice 5 0 6 6 0 6 6 12
6-10 Stella Severinová ZŠ Šindlovy Dvory, Litvínovice 5 6 6 0 6 6 0 12
6-10 Martin Šedivý ZŠ, Matice školské 3, České Budějovice 5 0 6 6 0 6 6 12
11-13 Mája Jehlíková ZŠ, Grünwaldova 13, České Budějovice 5 5 6 0 5 6 0 11
11-13 Jan Petrák Církevní ZŠ České Budějovice 5 5 6 0 5 6 0 11
11-13 Aneta Čejková ZŠ Máj II, M. Chlajna 23, České Budějovice 5 5 6 0 5 6 0 11
14-16 Alisa Piskotska ZŠ, Vl. Rady 1, České Budějovice 5 4 6 0 4 6 0 10
14-16 Adéla Vítovcová ZŠ, L. Kuby 48, České Budějovice 5 0 6 4 0 6 4 10
14-16 Злата Бузовская ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Hrdějovice 5 4 6 0 4 6 0 10
17-23 Nazar Bilousov ZŠ, Matice školské 3, České Budějovice 5 3 6 0 3 6 0 9
17-23 Šárka Kocábková ZŠ Borovany 5 3 6 0 3 6 0 9
17-23 Tomáš Nový ZŠ, Kubatova 1, České Budějovice 5 3 6 0 3 6 0 9
17-23 Ema Vašková ZŠ, Vl. Rady 1, České Budějovice 5 3 6 0 3 6 0 9
17-23 Antonín Vraj ZŠ, Matice školské 3, České Budějovice 5 3 6 0 3 6 0 9
17-23 Šimon Černý ZŠ, L. Kuby 48, České Budějovice 5 2 6 1 2 6 1 9
17-23 Antonín Šmída ZŠ, Matice školské 3, České Budějovice 5 2 6 1 2 6 1 9
Tomáš Pánek Církevní ZŠ České Budějovice 5 4 4 0 4 4 0 8
Jiří Vrážel ZŠ, Matice školské 3, České Budějovice 5 2 6 0 2 6 0 8
Šimon Zavřel ZŠ, Vl. Rady 1, České Budějovice 5 4 4 0 4 4 0 8
Alena Štěchová ZŠ, Vl. Rady 1, České Budějovice 5 2 6 0 2 6 0 8
Beáta Žáková ZŠ Bezdrevská, ČB 5 0 6 2 0 6 2 8
Štěpán Hanzal ZŠ, Matice školské 3, České Budějovice 5 1 6 0 1 6 0 7
Filip Kressa ZŠ Bezdrevská, ČB 5 1 6 0 1 6 0 7
Josef Rieger Církevní ZŠ České Budějovice 5 1 6 0 1 6 0 7
Jakub Zmeko ZŠ Kamenný Újezd 5 0 6 1 0 6 1 7
Timmi Bouše ZŠ Máj II, M. Chlajna 23, České Budějovice 5 0 6 0 0 6 0 6
František Kysnar Církevní ZŠ České Budějovice 5 0 6 0 0 6 0 6
Pavel Mikulášek ZŠ, Vl. Rady 1, České Budějovice 5 0 6 0 0 6 0 6
Max Müller ZŠ, Nerudova 9, České Budějovice 5 0 6 0 0 6 0 6
Aneta Návarová ZŠ Šindlovy Dvory, Litvínovice 5 0 6 0 0 6 0 6
Dominik Pech ZŠ Bezdrevská, ČB 5 0 6 0 0 6 0 6
Sofie Pechová ZŠ, L. Kuby 48, České Budějovice 5 0 6 0 0 6 0 6
Anna Pistulková ZŠ, Matice školské 3, České Budějovice 5 0 6 0 0 6 0 6
Šimon Randl ZŠ, Nerudova 9, České Budějovice 5 0 6 0 0 6 0 6
Tomáš Trnka ZŠ, Matice školské 3, České Budějovice 5 0 6 0 0 6 0 6
David Vacikar ZŠ Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice 5 0 6 0 0 6 0 6
Karel Vodička ZŠ, Vl. Rady 1, České Budějovice 5 0 6 0 0 6 0 6
Edita Červinková Církevní ZŠ České Budějovice 5 0 6 0 0 6 0 6
Zuzana Fialová ZŠ, Grünwaldova 13, České Budějovice 5 3 2 0 3 2 0 5
Josef Maroušek ZŠ Šindlovy Dvory, Litvínovice 5 3 2 0 3 2 0 5
Martin Berka ZŠ, L. Kuby 48, České Budějovice 5 2 2 0 2 2 0 4
Eliška Dvořáková Církevní ZŠ České Budějovice 5 0 4 0 0 4 0 4
Petr Plucha ZŠ Oskara Nedbala, České Budějovice 5 0 4 0 0 4 0 4
Agáta Vacková ZŠ Dobrá Voda u Českých Budějovic 5 0 4 0 0 4 0 4
Petr Bartoš ZŠ Lišov 5 0 2 1 0 2 1 3
Otakar Císař ZŠ, L. Kuby 48, České Budějovice 5 0 2 0 0 2 0 2
Ondřej Kindl ZŠ Bezdrevská, ČB 5 0 2 0 0 2 0 2
Kateřina Löblová ZŠ, Nerudova 9, České Budějovice 5 0 2 0 0 2 0 2
Viktorie Tisoňová ZŠ, L. Kuby 48, České Budějovice 5 0 2 0 0 2 0 2
Lukáš Urban ZŠ Dobrá Voda u Českých Budějovic 5 0 2 0 0 2 0 2
Viktorie Vágnerová ZŠ, L. Kuby 48, České Budějovice 5 0 2 0 0 2 0 2
Zora Doubková ZŠ, Grünwaldova 13, České Budějovice 5 0 0 0 0 0 0 0
Vít Koudelka ZŠ, Grünwaldova 13, České Budějovice 5 0 0 0 0 0 0 0

Český Krumlov

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Šimon Marchal ZŠ Kaplice, Fantova 5 1 6 3 1 6 3 10
David Macháček ZŠ Brloh 5 4 4 0 4 4 0 8
Jan Švec ZŠ Dolní Třebonín 5 0 4 4 0 4 4 8
Nicol Říhová ZŠ Kaplice, Fantova 5 3 4 0 3 4 0 7
Barbora Picková ZŠ Český Krumlov, Za Nádražím 5 4 2 0 4 2 0 6
Gabriela Valicsková ZŠ Přídolí 5 3 0 0 3 0 0 3
František Vrba ZŠ Přídolí 5 0 2 0 0 2 0 2
Štěpán Vrba ZŠ Přídolí 3 0 0 0 0 0 0 0

Jindřichův Hradec

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Vivien Krcháková ZŠ Jindřichův Hradec, II, Janderova 5 3 6 2 3 6 2 11
2-3 Matěj Marýška ZŠ Sira Nicholase Wintona, Kunžak 5 4 6 0 4 6 0 10
2-3 Filip Popelka ZŠ Sira Nicholase Wintona, Kunžak 5 4 6 0 4 6 0 10
Robin Hejl ZŠ Jindřichův Hradec, II, Jarošovská 5 2 6 0 2 6 0 8
Anna Tkachuk ZŠ České Velenice 5 0 6 2 0 6 2 8
Eliška Hrubá ZŠ Jindřichův Hradec, II, Jarošovská 5 0 6 0 0 6 0 6
Ema Markalousová ZŠ Jindřichův Hradec, II, Jarošovská 5 0 2 0 0 2 0 2
Marek Houška ZŠ Jindřichův Hradec, II, Janderova 5 0 0 0 0 0 0 0
Vojtěch Kopecký ZŠ Jindřichův Hradec, II, Jarošovská 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Anna Hoffmannová ZŠ T. G. Masaryka a MŠ Písek 5 5 6 0 5 6 0 11
2-3 Jonáš Klement ZŠ Josefa Kajetána Tyla a MŠ Písek 5 0 3 6 0 3 6 9
2-3 Marek Viktora ZŠ Edvarda Beneše a MŠ Písek 5 3 6 0 3 6 0 9
Magdaléna Přibylová 1. ZŠ T. G. Masaryka, Milevsko 5 2 6 0 2 6 0 8
Karel Bechyně ZŠ Edvarda Beneše a MŠ Písek 5 5 2 0 5 2 0 7
Adéla Bláhová ZŠ Edvarda Beneše a MŠ Písek 5 0 6 0 0 6 0 6
Hynek Brabec ZŠ Tomáše Šobra a MŠ Písek 5 0 6 0 0 6 0 6
Dominik Diviš 1. ZŠ T. G. Masaryka, Milevsko 5 0 6 0 0 6 0 6
Monika Dvořáková ZŠ Mirovice 5 0 6 0 0 6 0 6
Roman Zobal ZŠ T. G. Masaryka a MŠ Písek 5 0 6 0 0 6 0 6
Markéta Marková ZŠ Tomáše Šobra a MŠ Písek 5 1 2 0 1 2 0 3
Dominik Chvála ZŠ Josefa Kajetána Tyla a MŠ Písek 5 0 2 0 0 2 0 2
Eliška Hošková ZŠ Mirovice 5 1 0 0 1 0 0 1
Emma Prokešová ZŠ Tomáše Šobra a MŠ Písek 5 0 0 0 0 0 0 0

Prachatice

Výsledky nejsou k dispozici

Strakonice

Výsledky nejsou k dispozici

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Jaroslav Pejša ZŠ Soběslav, Komenského 5 0 6 6 0 6 6 12
2-3 Michal Smetana ZŠ Tábor, Husova 5 0 6 5 0 6 5 11
2-3 Andrej Stabrava ZŠ Choustník 5 5 6 0 5 6 0 11
4 Konrád Matyáš Král ZŠ Bernarda Bolzana obecně prospěšná společnost, Tábor 5 6 4 0 6 4 0 10
5 Kryštof Bílý ZŠ Bernarda Bolzana obecně prospěšná společnost, Tábor 5 4 5 0 4 5 0 9
Jakub Nehonský ZŠ Planá nad Lužnicí 5 2 6 0 2 6 0 8
Jan Basík ZŠ Tábor, Husova 5 0 6 0 0 6 0 6
Veronika Nováková ZŠ Tábor, Husova 5 0 6 0 0 6 0 6
Kateřina Prokopová ZŠ Tábor, Husova 5 0 6 0 0 6 0 6
Michael Kejř ZŠ Bernarda Bolzana obecně prospěšná společnost, Tábor 5 0 4 0 0 4 0 4
Stella Líbalová ZŠ Tábor, Husova 5 0 2 0 0 2 0 2
Vojtěch Štěpán ZŠ Tábor, Husova 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
Jan Duchoslav ZŠ Domažlice, Komenského 5 0 6 0 0 6 0 6
Jiří Červený ZŠ Domažlice, Komenského 5 0 5 0 0 5 0 5
Ladislav Moller ZŠ Koloveč 5 4 0 – 4 0 4
Filip Červený ZŠ Domažlice, Komenského 5 0 3 0 0 3 0 3
Sandra Malzerová ZŠ Domažlice, Komenského 5 0 2 0 0 2 0 2
Duy Anh Bui ZŠ Domažlice, Komenského 5 1 0 0 1 0 0 1
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Nela Emera Fremuthová Masarykova ZŠ Klatovy 4 5 6 0 5 6 0 11
2 Tomáš Kuchynka Masarykova ZŠ Klatovy 5 3 6 0 3 6 0 9
Marek Mazanec ZŠ Klatovy, Tolstého 5 2 6 0 2 6 0 8
Ema Hajnová Masarykova ZŠ Klatovy 4 0 5 1 0 5 1 6
Eduard Kadlec Masarykova ZŠ Klatovy 5 2 4 0 2 4 0 6
Filip Mičica Masarykova ZŠ Klatovy 4 0 6 0 0 6 0 6
Adam Schlagel Masarykova ZŠ Klatovy 4 0 6 0 0 6 0 6
Jáchym Tauer ZŠ Švihov 5 0 6 0 0 6 0 6
Kateřina Černá ZŠ Klatovy, Tolstého 5 0 6 0 0 6 0 6
Ondřej Šlechta ZŠ Horažďovice, Komenského 5 0 6 0 0 6 0 6
Andrea Macánová ZŠ Švihov 5 0 5 0 0 5 0 5
Matěj Korec Masarykova ZŠ Klatovy 5 0 4 0 0 4 0 4
Aleš Jindřích ZŠ Horažďovice, Komenského 5 0 3 0 0 3 0 3
Magda Nováčková Masarykova ZŠ Klatovy 5 0 3 0 0 3 0 3
Petr Voráč Masarykova ZŠ Klatovy 5 0 1 0 0 1 0 1
Fabián Šašek ZŠ Horažďovice, Komenského 5 0 1 0 0 1 0 1
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Maxmilian Möser ZŠ Easy Start, Plzeň 5 6 6 6 6 6 6 18
1-2 Michal Novotný Bolevecká ZŠ Plzeň 5 6 6 6 6 6 6 18
3-4 Jiří Ježek 22. ZŠ Plzeň 5 5 6 5 5 6 5 16
3-4 Adéla Vávrová ZŠ Easy Start, Plzeň 5 4 6 6 4 6 6 16
5-6 Magdaléna Sprinzlová 28. ZŠ Plzeň 5 6 6 3 6 6 3 15
5-6 Jakub Šilar ZŠ Easy Start, Plzeň 5 6 6 3 6 6 3 15
7 Jaroslava Hasnedlová ZŠ Plzeň, Božkov, Vřesinská 5 4 6 4 4 6 4 14
8 Nela Kotrbatá ZŠ Easy Start, Plzeň 5 6 6 1 6 6 1 13
9-10 Aneta Kalkušová 20. ZŠ Plzeň 5 5 6 1 5 6 1 12
9-10 Lucie Škédlová ZŠ Easy Start, Plzeň 5 0 6 6 0 6 6 12
11 Michal Tyll 31. ZŠ Plzeň 5 5 6 0 5 6 0 11
12 Matyáš Tunkl ZŠ MARTINA LUTHERA, Plzeň 5 4 6 0 4 6 0 10
13-14 Anna Ficková 26. ZŠ Plzeň 5 3 6 0 3 6 0 9
13-14 Štěpán Kopička 28. ZŠ Plzeň 5 2 6 1 2 6 1 9
Šimon Hrdina ZŠ Easy Start, Plzeň 5 4 4 0 4 4 0 8
Štěpán Kout 4. ZŠ Plzeň 5 2 6 0 2 6 0 8
Silvie Simonová 15. ZŠ Plzeň 5 2 5 1 2 5 1 8
Petr Beran ZŠ Plzeň, Újezd, Národní 5 0 6 1 0 6 1 7
Lucie Fornousová 15. ZŠ Plzeň 5 1 6 0 1 6 0 7
Martin Kurtinec 22. ZŠ Plzeň 5 1 6 0 1 6 0 7
Tomáš Křivka 20. ZŠ Plzeň 5 0 6 1 0 6 1 7
Gabriela Sazamová 28. ZŠ Plzeň 5 0 6 1 0 6 1 7
Semuel Dufek ZŠ Plzeň, Újezd, Národní 5 0 6 0 0 6 0 6
Pavel Hricz 15. ZŠ Plzeň 5 0 6 0 0 6 0 6
Kryštof Kopička 28. ZŠ Plzeň 5 1 5 0 1 5 0 6
Lukáš Mach 25. ZŠ Plzeň 5 0 6 0 0 6 0 6
Marek Procházka 28. ZŠ Plzeň 5 0 6 0 0 6 0 6
Barbora Jablonková ZŠ Plzeň, Božkov, Vřesinská 5 1 2 2 1 2 2 5
Vít Kadera 14. ZŠ Plzeň 5 1 4 0 1 4 0 5
Barbora Šlehofrová 15. ZŠ Plzeň 5 0 5 0 0 5 0 5
Václav Barnáš 4. ZŠ Plzeň 5 2 2 0 2 2 0 4
Vanesa Benešová 15. ZŠ Plzeň 5 0 4 0 0 4 0 4
Zora Kišová 22. ZŠ Plzeň 5 1 3 0 1 3 0 4
Anna Myslíková 20. ZŠ Plzeň 5 0 3 1 0 3 1 4
Kristýna Andrlová 25. ZŠ Plzeň 5 0 3 0 0 3 0 3
Eva Gregorcová 20. ZŠ Plzeň 5 0 3 0 0 3 0 3
Adam Zrostlík 14. ZŠ Plzeň 5 0 3 0 0 3 0 3
Matyáš Mareš 20. ZŠ Plzeň 5 0 2 0 0 2 0 2
Ema Ortmannová 14. ZŠ Plzeň 5 1 1 0 1 1 0 2
Ema Hlavatá 25. ZŠ Plzeň 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Nikol Pintířová ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 5 3 6 2 3 6 2 11
Tilly Blanková ZŠ Kasejovice 5 3 4 0 3 4 0 7
Jan Džugan ZŠ Dobřany 5 0 6 0 0 6 0 6
Alena Vydrová ZŠ Dobřany 5 0 2 0 0 2 0 2
Jan Vesecký ZŠ Dobřany 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Matěj Mašek ZŠ Nýřany 5 3 6 6 3 6 6 15
2-3 Martin Calta Masarykova ZŠ Zruč-Senec 5 6 6 0 6 6 0 12
2-3 Šimon Osoba ZŠ s mateřskou školou, Tlučná 5 6 6 0 6 6 0 12
4 Mikuláš Fryček Masarykova ZŠ Zruč-Senec 5 0 6 5 0 6 5 11
5-6 Klára Jandová ZŠ Nýřany 5 1 6 2 1 6 2 9
5-6 Josef Walter ZŠ Všeruby 5 3 6 0 3 6 0 9
Mariana Cepníková ZŠ s mateřskou školou, Tlučná 5 0 6 1 0 6 1 7
Vilém Fiedler Masarykova ZŠ Horní Bříza 5 0 6 0 0 6 0 6
Karel Formánek ZŠ Kralovice 5 0 6 0 0 6 0 6
Jan Klasňák Masarykova ZŠ Horní Bříza 5 0 6 0 0 6 0 6
Josef Kučera ZŠ Všeruby 5 0 6 0 0 6 0 6
Jana Kůželová ZŠ Třemošná 5 6 0 0 6 0 0 6
Sára Volterová Masarykova ZŠ Horní Bříza 5 0 6 0 0 6 0 6
Martin Paleček Masarykova ZŠ Zruč-Senec 5 3 1 0 3 1 0 4
Tereza Nováková Masarykova ZŠ Zruč-Senec 5 2 1 0 2 1 0 3
Lukáš Vít ZŠ Nýřany 5 1 0 0 1 0 0 1
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Matěj Zelenka ZŠ T. G. Masaryka, Rokycany 5 3 3 6 3 3 6 12
2 Gleb Spolnyk ZŠ J. V. Sládka, Zbiroh 5 3 6 1 3 6 1 10
3-4 Andrea Dostálová ZŠ Mirošov 5 3 6 0 3 6 0 9
3-4 Kateřina Hanzelínová ZŠ Mirošov 5 1 6 2 1 6 2 9
Veronika Rouleová ZŠ Jižní předměstí, Rokycany 5 4 2 1 4 2 1 7
Kristýna Hoštičková ZŠ T. G. Masaryka, Rokycany 5 0 6 0 0 6 0 6
Karina Kozub ZŠ Jižní předměstí, Rokycany 5 2 3 1 2 3 1 6
Antonín Myslivec ZŠ J. V. Sládka, Zbiroh 5 0 6 0 0 6 0 6
Vojtěch Polka ZŠ Volduchy 5 0 6 0 0 6 0 6
Filip Reindl ZŠ Hrádek 5 0 6 0 0 6 0 6
Eliška Stehnová ZŠ Mirošov 5 0 6 0 0 6 0 6
Pavla Kellnerová ZŠ Jižní předměstí, Rokycany 5 2 3 0 2 3 0 5
Václav Blecha ZŠ Hrádek 5 0 4 0 0 4 0 4
Veronika Krchovová ZŠ Radnice 5 0 4 0 0 4 0 4
Filip Kopřiva ZŠ T. G. Masaryka, Rokycany 5 0 2 1 0 2 1 3
Tereza Soukupová ZŠ Mirošov 5 0 2 1 0 2 1 3
Václav Drnec ZŠ Hrádek 5 0 2 0 0 2 0 2
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Jan Hroch ZŠ Stříbro, Gagarinova 5 3 6 0 3 6 0 9
Šimon Scharnagl ZŠ Tachov, Kostelní 5 0 6 1 0 6 1 7
Ema Dohányosová ZŠ Tachov, Hornická 5 0 6 0 0 6 0 6
Anna Kasalová ZŠ Stříbro, Gagarinova 5 1 4 0 1 4 0 5
Petr Blobner ZŠ Tachov, Hornická 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
Veronika Sinkulová 4. ZŠ Cheb 5 6 0 – 6 0 6
Matěj Vaníček 4. ZŠ Cheb 5 1 3 1 3 – 4
Lukáš Vondrášek 4. ZŠ Cheb 5 1 2 0 1 2 0 3
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Hoang Quang Minh Diep ZŠ jazyků, Karlovy Vary 5 3 6 5 3 6 5 14
2 Aminat Ihnatijenko ZŠ jazyků, Karlovy Vary 5 0 6 5 0 6 5 11
Sebastian Kopfstein ZŠ Jana Amose Komenského, Karlovy Vary 5 1 5 0 1 5 0 6
Julie Kubernátová ZŠ Jana Amose Komenského, Karlovy Vary 5 0 6 0 0 6 0 6
Michal Pinc ZŠ Marie Curie-Sklodowské a MŠ Jáchymov 5 0 6 0 0 6 0 6
Adéla Tintěrová ZŠ Jana Amose Komenského, Karlovy Vary 5 0 6 0 0 6 0 6
Šimon Luprich ZŠ Jana Amose Komenského, Karlovy Vary 5 0 5 0 0 5 0 5
Eva Maglia ZŠ Jana Amose Komenského, Karlovy Vary 5 1 4 0 1 4 0 5
Robin Čermák ZŠ Jana Amose Komenského, Karlovy Vary 5 0 1 0 0 1 0 1
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Lillian Matějková ZŠ Sokolov, Rokycanova 5 6 6 4 6 6 4 16
2 Doubravka Petříková ZŠ Sokolov, Rokycanova 5 1 4 5 1 4 5 10
David Krákora ZŠ Sokolov, Běžecká 5 1 6 0 1 6 0 7
Matěj Bech ZŠ Sokolov, Běžecká 5 0 6 0 0 6 0 6
Zuzana Voštová ZŠ Sokolov, Rokycanova 5 3 0 2 3 0 2 5
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Anna Staňková ZŠ Děčín, I, Komenského náměstí 5 2 6 6 2 6 6 14
Jonáš Cita ZŠ Malšovice, Děčín 5 6 1 0 6 1 0 7
Klára Dostálová ZŠ Varnsdorf, náměstí E.Beneše 5 0 6 0 0 6 0 6
Ngo Hao Anh ZŠ Děčín, I, Komenského náměstí 5 0 0 5 0 0 5 5
Barbora Macigová ZŠ Varnsdorf, náměstí E.Beneše 5 0 4 0 0 4 0 4
Hana Ptáková ZŠ Děčín, VI, Školní 5 0 3 0 0 3 0 3
Karolína Horáková ZŠ Malšovice, Děčín 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Jiří Kříček ZŠ Kadaň, ul. Chomutovská 1683, okr. Chomutov 5 3 6 0 3 6 0 9
Jan Opálka ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 5 6 2 0 6 2 0 8
Pavel Novotný ZŠ Údlice 5 1 6 0 1 6 0 7
Vojtěch Pavlásek ZŠ Chomutov, Školní 5 0 6 0 0 6 0 6
Matěj Výborný ZŠ Údlice 5 0 6 0 0 6 0 6
Eliška Jarošová ZŠ Údlice 5 0 4 0 0 4 0 4
Marek Moulis ZŠ Chomutov, Březenecká 5 0 2 0 0 2 0 2
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Sebastian Balek ZŠ Roudnice nad Labem, Jungmannova 5 3 4 6 3 4 6 13
2 Jan Beranek ZŠ Litoměřice, U Stadionu 5 3 6 0 3 6 0 9
Anna Lněničková ZŠ Všehrdova 1, Lovosice 5 1 6 0 1 6 0 7
Vojtěch Týnek ZŠ Všehrdova 1, Lovosice 5 5 2 0 5 2 0 7
Lenka Aliová ZŠ Roudnice nad Labem, Školní 5 3 3 0 3 3 0 6
Helena Jirmanová ZŠ Roudnice nad Labem, Školní 5 0 6 0 0 6 0 6
Tomáš Urbánek Masarykova ZŠ Litoměřice 5 0 6 0 0 6 0 6
Šimon Beran ZŠ Všehrdova 1, Lovosice 5 1 4 0 1 4 0 5
Lucie Pošvová ZŠ Všehrdova 1, Lovosice 5 2 3 0 2 3 0 5
Richard Harasztia ZŠ Roudnice nad Labem, Školní 5 0 4 0 0 4 0 4
Marek Hřebík ZŠ Všehrdova 1, Lovosice 5 2 1 0 2 1 0 3
Alžběta Nová ZŠ Roudnice nad Labem, Školní 5 0 2 0 0 2 0 2
Adéla Mišáková ZŠ Litoměřice, U Stadionu 5 0 1 0 0 1 0 1
Jan Starý ZŠ Roudnice nad Labem, Školní 5 0 0 0 0 0 0 0

Louny

Výsledky nejsou k dispozici

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
Laura Pausová ZŠ Litvínov, Podkrušnohorská 5 2 6 0 2 6 0 8
Veronika Brychtová ZŠ Litvínov, Podkrušnohorská 5 4 2 0 4 2 0 6
Nikola Kopencová ZŠ Bečov 5 0 6 0 0 6 0 6
Bára Míčová ZŠ Most, Okružní 5 0 6 0 0 6 0 6
Veronika Krupičková ZŠ Litvínov, Podkrušnohorská 5 2 0 0 2 0 0 2
Natálie Kopencová ZŠ Bečov 5 0 0 0 0 0 0 0
Štěpán Šimmer ZŠ Litvínov, Podkrušnohorská 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Jan Hauner ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice 5 5 6 2 5 6 2 13
2 Ngoc Mai Le ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice 5 6 6 0 6 6 0 12
3 Ondřej Hampejs ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 5 6 0 5 6 0 11
4 Yuliie Chernyshova ZŠ Teplice, Koperníkova 5 4 6 0 4 6 0 10
5-7 Josef Mohsin ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice 5 0 4 5 0 4 5 9
5-7 Martin Vintera ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice 5 3 6 0 3 6 0 9
5-7 Zbyněk Zajíc ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 3 6 0 3 6 0 9
Petr Kirilov ZŠ Teplice, Koperníkova 5 5 3 0 5 3 0 8
Jakub Kotlík ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 2 6 0 2 6 0 8
Adam Procházka ZŠ DUBÍ 2, TOVÁRNÍ 110, Dubí 5 4 4 0 4 4 0 8
Maxmilián Braun ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 2 5 0 2 5 0 7
Soňa Brodská ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov 5 0 6 0 0 6 0 6
Ester Kožmínová ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 6 0 0 6 0 6
Lea Lajková ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 6 0 0 6 0 6
Tommy Nguyen ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 6 0 0 6 0 6
Boris Smirnov ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 1 5 0 1 5 0 6
Simona Strasserová ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 6 0 0 6 0 6
Adam Vokáč ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 6 0 0 6 0 6
Tobiáš Bažant ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 2 3 0 2 3 0 5
Kateřina Ondráčková ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 5 0 0 5 0 5
Adéla Sailerová ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov 5 0 5 0 0 5 0 5
Ella Zatloukalová ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov 5 0 5 0 0 5 0 5
Jan Andrés Balon ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 4 0 0 4 0 4
Filip Fröhlich ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 4 0 0 4 0 4
Daniela Kondrat ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice 5 0 4 0 0 4 0 4
Adéla Virtová ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 4 0 0 4 0 4
Klára Jašková ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 3 0 0 3 0 0 3
Roman Lagunovskiy ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 2 0 1 2 0 1 3
Linda Syková ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice 5 0 3 0 0 3 0 3
Adam Kučera ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov 5 2 0 0 2 0 0 2
Jan Mandík ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 2 0 0 2 0 2
Nela Poustková ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov 5 0 1 1 0 1 1 2
Štěpánka Znojemská ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 2 0 0 2 0 0 2
Tomáš Hekerle ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 1 0 0 1 0 1
Laura Naušová ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov 5 1 0 0 1 0 0 1
Petr Stárek ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 1 0 0 1 0 1
Kristýna Zemanová ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 1 0 0 1 0 0 1
Antonín Benda ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice 4 0 0 0 0 0 0 0
Elizaveta Dudovskaja ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 0 0 0 0 0 0
Nelly Forstová ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 0 0 0 0 0 0
Anna Hadačová ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 0 0 0 0 0 0
Jan Hrdina ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 0 0 0 0 0 0
Petr Kopta ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice 5 0 0 0 0 0 0 0
Štěpán Luňáček ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 0 0 0 0 0 0
Kryštof Merha ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 0 0 0 0 0 0
Daniel Nedvěd ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice 5 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Nález ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 0 0 0 0 0 0
Nina Ortová ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 0 0 0 0 0 0
Natálie Ovčáří ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 0 0 0 0 0 0
Leontýna Žáková ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice 4 0 0 0 0 0 0 0

Ústí nad Labem

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Denis Munčinský ZŠ, Muchova 228, Chlumec 5 6 6 6 6 6 6 18
2 Kvído Budil Křesťanská ZŠ Karmel, Ústí nad Labem 5 5 5 5 5 5 5 15
3 Oskar Wiesner ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 5 2 6 6 2 6 6 14
4 Filip Bejček ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 5 2 4 6 2 4 6 12
5-6 Antonín Hubený ZŠ Libouchec 5 3 6 0 3 6 0 9
5-6 Jakub Klatovský ZŠ Ústí nad Labem, Pod Vodojemem 5 4 4 1 4 4 1 9
Kristína Nejedlá ZŠ Libouchec 5 2 6 0 2 6 0 8
Martin Jakabčin ZŠ Ústí nad Labem, E. Krásnohorské 5 0 6 1 0 6 1 7
Jakub Neumann ZŠ Ústí nad Labem, E. Krásnohorské 5 2 5 0 2 5 0 7
Marie Hrnčířová Křesťanská ZŠ Karmel, Ústí nad Labem 5 0 6 0 0 6 0 6
Josef Hubený ZŠ Libouchec 5 0 6 0 0 6 0 6
Matyáš Kalfus Fakultní ZŠ Ústí nad Labem 5 0 6 0 0 6 0 6
Viktorie Kodatová ZŠ Ústí nad Labem, Pod Vodojemem 5 0 6 0 0 6 0 6
Myroslav Veselykh ZŠ Ústí nad Labem, Pod Vodojemem 5 4 2 0 4 2 0 6
Tomáš Fridrich Křesťanská ZŠ Karmel, Ústí nad Labem 5 0 5 0 0 5 0 5
Pavlína Nováková ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 5 0 5 0 0 5 0 5
Patrik Smrček ZŠ Ústí nad Labem, Pod Vodojemem 5 0 5 0 0 5 0 5
Ondřej Vojtíšek ZŠ Ústí nad Labem, E. Krásnohorské 5 3 2 0 3 2 0 5
František Terfler ZŠ Ústí nad Labem, E. Krásnohorské 5 3 0 0 3 0 0 3
Damián Vít Velinský Křesťanská ZŠ Karmel, Ústí nad Labem 5 0 2 0 0 2 0 2
Petr Špičák ZŠ Ústí nad Labem, Pod Vodojemem 5 0 1 0 0 1 0 1
Hedvika Dana Kormaníkova ZŠ Ústí nad Labem, Pod Vodojemem 5 0 0 0 0 0 0 0
Martin Škvor ZŠ Ústí nad Labem, E. Krásnohorské 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Jana Kittlerová ZŠ Nový Bor, náměstí Míru 5 3 6 2 3 6 2 11
2 Štěpán Válek ZŠ Nový Bor, náměstí Míru 5 4 5 0 4 5 0 9
Matyáš Rudinský ZŠ Nový Bor, náměstí Míru 5 4 4 0 4 4 0 8
Františka Pytlíková ZŠ U Lesa, Nový Bor 5 1 6 0 1 6 0 7
Mikuláš Šváb ZŠ Nový Bor, Generála Svobody 5 0 6 0 0 6 0 6
Lenka Nedvědová ZŠ Zákupy 5 1 3 0 1 3 0 4
Vojtěch Jerman ZŠ Nový Bor, náměstí Míru 5 1 1 0 1 1 0 2
Izabela Marie Kubová ZŠ Česká Lípa, Partyzánská 5 0 1 0 0 1 0 1
Jakub Šubrt ZŠ U Lesa, Nový Bor 5 0 0 0 0 0 0 0

Jablonec nad Nisou

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Jakub Starý ZŠ Jablonec nad Nisou, Mšeno, Arbesova 5 6 6 4 6 6 4 16
2 Tereza Růžová ZŠ Rychnov u Jablonce nad Nisou 5 3 6 6 3 6 6 15
3 Matyáš Formáček ZŠ Jablonec nad Nisou, Mšeno, Mozartova 5 2 6 6 2 6 6 14
4 Vítek Nikodým ZŠ Jenišovice 5 0 6 6 0 6 6 12
5 Helena Imrichová ZŠ Jablonec nad Nisou, Mšeno, Arbesova 5 5 6 0 5 6 0 11
6 Meda Valešová Svobodná ZŠ Jablonec nad Nisou 5 3 6 0 3 6 0 9
Jakub Neugebauer ZŠ Jablonec nad Nisou, Mšeno, Mozartova 5 0 6 2 0 6 2 8
Daniela Podroužková ZŠ Železný Brod, Školní 5 1 6 0 1 6 0 7
Šimon Kubát ZŠ Jenišovice 5 0 6 0 0 6 0 6
Adéla Laušmanová ZŠ Jenišovice 5 0 6 0 0 6 0 6
Lukáš Patřičný ZŠ Jablonec nad Nisou, Mšeno, Arbesova 5 0 6 0 0 6 0 6
Nela Svobodová ZŠ Jenišovice 5 0 6 0 0 6 0 6
Adam Zemler ZŠ Rychnov u Jablonce nad Nisou 5 0 6 0 0 6 0 6
Jana Zemánková Svobodná ZŠ Jablonec nad Nisou 5 0 6 0 0 6 0 6
Kateřina Havlová ZŠ Jablonec nad Nisou, Liberecká 26 5 2 3 0 2 3 0 5
Magdaléna Hujerová ZŠ Jablonec nad Nisou, Pivovarská 5 0 3 0 0 3 0 3
Adrian Zeggel ZŠ Jablonec nad Nisou, Pasířská 5 0 1 1 0 1 1 2
Lukáš Rac ZŠ Jablonec nad Nisou, Pivovarská 5 0 1 0 0 1 0 1
Gabriela Suchánková ZŠ Jablonec nad Nisou, Mšeno, Arbesova 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Marek Foukal ZŠ Liberec, Lesní 5 4 6 6 4 6 6 16
2 Adam Křenek ZŠ Barvířská, Liberec 5 4 6 4 4 6 4 14
Ondřej Poštolka ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant 5 2 6 0 2 6 0 8
Filip Šámal ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Liberec 4 1 6 0 1 6 0 7
Kryštof Hajník Doctrina - ZŠ Liberec 5 1 5 0 1 5 0 6
Vít Ďoubalík ZŠ Liberec, Aloisina výšina 5 0 6 0 0 6 0 6
Vilém Šilhán ZŠ Liberec, Broumovská 5 0 6 0 0 6 0 6
Nela Kořínková ZŠ Liberec, Švermova 5 0 5 0 0 5 0 5
Stella Veselá ZŠ a ZUŠ Liberec 5 0 5 0 0 5 0 5
Viktoria Vojtenko ZŠ Liberec, Kaplického 5 0 5 0 0 5 0 5
Jan Čaloun ZŠ T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou 5 0 5 0 0 5 0 5
Adéla Špringlová ZŠ Liberec, Švermova 5 0 5 0 0 5 0 5
Ernest František Hyška ZŠ Liberec, Ještědská 5 1 3 0 1 3 0 4
Anežka Knoblochová Doctrina - ZŠ Liberec 5 2 0 1 2 0 1 3
Jakub Plecháč ZŠ, Liberec, ul. 5. května 64/49 4 0 2 0 0 2 0 2
Anna Magdaléna Cicháková ZŠ Liberec, Švermova 5 0 1 0 0 1 0 1
Hana Čermáková ZŠ Liberec, Lesní 4 0 1 0 0 1 0 1
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Horodyský Petr ZŠ Turnov, Skálova 5 5 6 6 5 6 6 17
2-3 Hořínek Jonáš ZŠ Turnov, Skálova 5 0 6 6 0 6 6 12
2-3 Sedláček Mikuláš ZŠ Turnov, Skálova 5 0 6 6 0 6 6 12
Antonín Sochor ZŠ Turnov, Žižkova 5 0 2 6 0 2 6 8
Halounová Sofie ZŠ Turnov, Skálova 5 1 6 0 1 6 0 7
Jan Fišer ZŠ Turnov, Žižkova 5 0 0 6 0 0 6 6
Petr Plůcha ZŠ, Studenec 5 0 6 0 0 6 0 6
Tereza Skleničková ZŠ, Studenec 5 0 6 0 0 6 0 6
Patrik Tauchman ZŠ, Studenec 5 0 6 0 0 6 0 6
Vendelín Ňima Ciler ZŠ, Studenec 5 2 2 1 2 2 1 5
Jakub Strnad ZŠ Turnov, Žižkova 5 3 0 0 3 0 0 3
Oldřich Vlček ZŠ Turnov, Žižkova 5 3 0 0 3 0 0 3
Procházková Darina ZŠ Turnov, Skálova 5 0 2 0 0 2 0 2
Halounová Laura ZŠ Turnov, Skálova 5 2 0 0 2 0 0 2

Hradec Králové

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Tereza Jirkovská ZŠ Hradec Králové, tř. SNP 5 5 6 5 5 6 5 16
2 Kateřina Pozdílková ZŠ Hradec Králové, Štefcova 5 4 6 5 4 6 5 15
3-4 Martin Leško ZŠ Hradec Králové, Bezručova 5 4 6 4 4 6 4 14
3-4 Marek Záhořík ZŠ, Nový, Hradec Králové 5 3 6 5 3 6 5 14
5 Viktorie Střítecká ZŠ Hradec Králové, Úprkova 5 2 6 4 2 6 4 12
6 Tomáš Ballon ZŠ Hradec Králové, Štefcova 5 0 6 5 0 6 5 11
7 Isabela Machútová ZŠ Hradec Králové, tř. SNP 5 4 6 0 4 6 0 10
8 Tomáš Pečenka ZŠ Hradec Králové, Úprkova 5 3 4 2 3 4 2 9
Daniela Hálová ZŠ Josefa Gočára, Hradec Králové 5 4 2 2 4 2 2 8
Radek Serbousek ZŠ Hradec Králové, Štefánikova 5 2 6 0 2 6 0 8
Eliška Zimčíková ZŠ Mandysova, Hradec Králové 5 2 6 0 2 6 0 8
Eva Chmelíková ZŠ Hradec Králové, tř. SNP 5 0 6 1 0 6 1 7
Žofi Danešová ZŠ Hradec Králové, M. Horákové 5 0 6 1 0 6 1 7
Nikola Johanisova ZŠ Hradec Králové, Štefcova 5 4 2 1 4 2 1 7
Viktor Dostál ZŠ Hradec Králové, Úprkova 5 3 1 2 3 1 2 6
Alžběta Jaklová ZŠ Hradec Králové, M. Horákové 5 4 1 1 4 1 1 6
Matěj Staněk Biskupské G, církevní ZŠ, MŠ a ZUŠ Hradec Králové 5 1 5 0 1 5 0 6
Tomáš Pražák ZŠ Třebechovice pod Orebem 5 3 2 0 3 2 0 5
Štěpán Bartyzal ZŠ Hradec Králové, Bezručova 5 0 4 0 0 4 0 4
Josef Tomáš ZŠ Hradec Králové, Štefánikova 5 0 4 0 0 4 0 4
Valentina Tuzarová ZŠ Hradec Králové, Štefánikova 5 0 4 0 0 4 0 4
Filip Švarc ZŠ Hradec Králové, M. Horákové 5 0 4 0 0 4 0 4
Tomáš Budínský ZŠ, Nový, Hradec Králové 5 3 0 0 3 0 0 3
Eliška Majerová ZŠ Chlumec nad Cidlinou 5 0 2 0 0 2 0 2
Jakub Horák ZŠ Hradec Králové, Štefánikova 5 0 1 0 0 1 0 1
Albert Kukuczka ZŠ Hradec Králové, Bezručova 5 0 0 0 0 0 0 0
Martin Ryšavý ZŠ Josefa Gočára, Hradec Králové 5 0 0 0 0 0 0 0
Patrik Vlček ZŠ Josefa Gočára, Hradec Králové 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Rostislav Máslo ZŠ Hořice 5 0 4 6 0 4 6 10
2 Matěj Kurka ZŠ Jičín, Železnická 5 3 6 0 3 6 0 9
Miriam Miková ZŠ Jičín, Poděbradova 5 4 3 0 4 3 0 7
Petr Kaspar ZŠ Jičín, Poděbradova 5 2 2 0 2 2 0 4
Jan Sirůček ZŠ Jičín, Poděbradova 5 0 4 0 0 4 0 4
Andrea Šulcová ZŠ Jičín, Železnická 5 0 4 0 0 4 0 4
Tereza Chalupniková ZŠ Jičín, Poděbradova 5 0 2 0 0 2 0 2
Adéla Plíšková ZŠ Jičín, Poděbradova 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Filip Kašpar ZŠ Hradební, Broumov 5 0 6 6 0 6 6 12
Kryštof Balcar ZŠ Nové Město nad Metují, Komenského 5 3 5 0 3 5 0 8
Hana Škrabková ZŠ Náchod, Plhov, Příkopy 5 2 5 0 2 5 0 7
Jan Lazok ZŠ V. Hejny, Červený Kostelec 5 0 6 0 0 6 0 6
Jan Záhrobský ZŠ Nové Město nad Metují, Komenského 5 0 6 0 0 6 0 6
Duy Bao Le ZŠ Nové Město nad Metují, Komenského 5 3 2 0 3 2 0 5
Lucie Rutarová ZŠ Náchod, Plhov, Příkopy 5 0 4 0 0 4 0 4
Adéla Rohulánová ZŠ Náchod, Plhov, Příkopy 5 2 0 0 2 0 0 2
Eva Halamková ZŠ Rychnovek 5 0 0 0 0 0 0 0
Jan Křižka ZŠ Náchod, Plhov, Příkopy 5 0 0 0 0 0 0 0
Richard Wehrich ZŠ Hradební, Broumov 5 0 0 0 0 0 0 0

Rychnov nad Kněžnou

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
Josef Bureš ZŠ Gutha-Jarkovského, Kostelec nad Orlicí 5 1 6 0 1 6 0 7
Michal Pejchal ZŠ Gutha-Jarkovského, Kostelec nad Orlicí 5 0 6 0 0 6 0 6
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Patrik Nedvěd ZŠ Strž, Dvůr Králové nad Labem 5 0 6 4 0 6 4 10
Jakub Bureš ZŠ Trutnov, Komenského 5 2 6 0 2 6 0 8
Filip Sedláček ZŠ Trutnov, Komenského 5 0 6 2 0 6 2 8
Sebastian Baranec ZŠ Trutnov, Komenského 5 1 6 0 1 6 0 7
Alžběta Šecová ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem 5 0 6 0 0 6 0 6
Vanesa Duong ZŠ Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem 5 2 2 0 2 2 0 4
Phuc Tran ZŠ Trutnov, Komenského 5 0 4 0 0 4 0 4
Aneta Marečková ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem 5 0 0 0 0 0 0 0
Sandra Rozlívková ZŠ Trutnov, Komenského 5 0 0 0 0 0 0 0

Chrudim

Výsledky nejsou k dispozici

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Alžběta Staňková ZŠ Pardubice, Ohrazenice, Trnovská 5 4 5 6 4 5 6 15
1-2 Zuzana Stryková ZŠ Pardubice, Štefánikova 5 4 5 6 4 5 6 15
3 Alex Filipi ZŠ Pardubice, Staňkova 5 5 4 4 5 4 4 13
4 Maxim Frydrych ZŠ Pardubice, Staňkova 5 1 6 5 1 6 5 12
5 Karolína Donthová ZŠ Pardubice, Staňkova 5 4 3 4 4 3 4 11
6-7 Michal Majerík ZŠ Pardubice, Polabiny, npor. Eliáše 5 4 5 1 4 5 1 10
6-7 Antonín Zdráhal ZŠ Pardubice, Polabiny, npor. Eliáše 5 0 5 5 0 5 5 10
8-9 Tobiáš Pojman ZŠ Pardubice, Štefánikova 5 3 6 0 3 6 0 9
8-9 Eliška Párová ZŠ Pardubice, Staňkova 5 0 4 5 0 4 5 9
Eliška Zelingerová ZŠ Pardubice, Staňkova 5 1 6 1 1 6 1 8
Tereza Mázlová ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 5 0 5 2 0 5 2 7
Nikol Plšková ZŠ Pardubice, Svítkov, Školní 5 0 3 4 0 3 4 7
Sofie Benešová ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 5 0 6 0 0 6 0 6
Vít Drašar ZŠ Pardubice, Staňkova 5 0 5 1 0 5 1 6
Tereza Jezdinská ZŠ Pardubice, Polabiny, npor. Eliáše 5 0 6 0 0 6 0 6
Antonín Mercl ZŠ Pardubice, Polabiny, npor. Eliáše 5 0 6 0 0 6 0 6
Karolína Sykorová ZŠ Pardubice, Staňkova 5 0 5 1 0 5 1 6
Ondřej Sedláček ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 5 0 4 0 0 4 0 4
Polina Parkhomenko ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 5 1 0 0 1 0 0 1
Kateřina Slavíková ZŠ Pardubice, Staňkova 5 0 0 1 0 0 1 1
Adam Beneš ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Patrik Fila ZŠ Litomyšl, Zámecká 5 6 6 1 6 6 1 13
2 Ondřej Varga Masarykova ZŠ Polička 5 2 4 5 2 4 5 11
Radovan Vindyš ZŠ Litomyšl, Zámecká 5 2 6 0 2 6 0 8
Vít Kunčík Masarykova ZŠ Polička 5 0 3 3 0 3 3 6
Nicole Isabelle Gracias ZŠ Svitavy, Felberova 5 3 2 0 3 2 0 5
Václav Ohlídal ZŠ Na Lukách, Polička 5 0 5 0 0 5 0 5
Justýna Bednářová ZŠ Na Lukách, Polička 5 1 1 1 1 1 1 3
Bára Příhodová Masarykova ZŠ Polička 5 0 2 0 0 2 0 2
Natálie Adelle Gracias ZŠ Svitavy, Felberova 5 0 0 0 0 0 0 0
David Pavliš Masarykova ZŠ Polička 5 0 0 0 0 0 0 0

Ústí nad Orlicí

Výsledky nejsou k dispozici

Havlíčkův Brod

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Vojtěch Šteidl ZŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova 5 5 6 6 5 6 6 17
Jakub Vašíček ZŠ Krucemburk 5 1 6 0 1 6 0 7
Anežka Málková ZŠ Krucemburk 5 0 6 0 0 6 0 6
Anna Srbová ZŠ Přibyslav 5 0 6 0 0 6 0 6
Beáta Uchytilová ZŠ Chotěboř, Smetanova 5 0 6 0 0 6 0 6
Václav Flesar ZŠ Ledeč nad Sázavou 5 0 5 0 0 5 0 5
Hynek Landsman ZŠ Chotěboř, Smetanova 5 0 5 0 0 5 0 5
Vojtěch Thomayer ZŠ Přibyslav 5 0 5 0 0 5 0 5
Matyáš Nádvorník ZŠ Chotěboř, Smetanova 5 0 4 0 0 4 0 4
Soňa Poupětová ZŠ Ledeč nad Sázavou 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Jaroslav Petřivý ZŠ Otokara Březiny, Jihlava 5 6 6 6 6 6 6 18
2-3 Eliška Míchalová ZŠ Kamenice, okr. Jihlava 5 3 5 5 3 5 5 13
2-3 Barbora Šťávová ZŠ Brtnice 5 2 5 6 2 5 6 13
4-5 Ngọc Thuỷ Phạm ZŠ Telč, Hradecká 5 4 6 1 4 6 1 11
4-5 Jakub Šimek Křesťanská ZŠ Jihlava 5 0 6 5 0 6 5 11
Martin Sobotka ZŠ Telč, Hradecká 5 2 6 0 2 6 0 8
Žaneta Tycová ZŠ Brtnice 5 1 6 1 6 – 7
Zdeňka Zajíčková ZŠ Brtnice 5 1 6 1 6 – 7
Isabella Bakusová ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0 6 0 0 6 0 6
Lukáš Buchta ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0 6 0 0 6 0 6
Michaela Dolejší ZŠ Jihlava, Nad Plovárnou 5 0 5 1 0 5 1 6
Denisa Špinarová ZŠ Jihlava, Nad Plovárnou 5 0 2 0 0 2 0 2
Jakub Novák ZŠ Jihlava, Havlíčkova 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Alex Berdianu ZŠ Humpolec, Hradská 5 2 6 6 2 6 6 14
2 Dora Svobodová ZŠ Humpolec, Hradská 4 3 3 6 3 3 6 12
Barbora Vápeníková ZŠ Humpolec, Hálkova 5 3 5 0 3 5 0 8
David Radil ZŠ Humpolec, Hradská 5 0 6 1 0 6 1 7
Kryštof Jůzl ZŠ Humpolec, Hálkova 5 0 5 0 0 5 0 5
Adam Červený ZŠ Lukavec 5 0 5 0 0 5 0 5
Matěj Švehla ZŠ Humpolec, Hálkova 5 0 5 0 0 5 0 5
Lucie Kolářová ZŠ Pacov 5 3 0 1 3 0 1 4
Karolína Chládová ZŠ Humpolec, Hálkova 5 1 2 0 1 2 0 3
Kristýna Janáková ZŠ Humpolec, Hradská 4 0 2 1 0 2 1 3
Tomáš Brabec ZŠ Lukavec 5 0 1 0 0 1 0 1
Klára Knězů ZŠ Pelhřimov, Krásovy domky 5 0 1 0 0 1 0 1
Sofie Hendrychová ZŠ Humpolec, Hálkova 5 0 0 0 0 0 0 0
Natálie Kolařová ZŠ Humpolec, Hálkova 5 0 0 0 0 0 0 0
Natálie Párová ZŠ Humpolec, Hálkova 5 0 0 0 0 0 0 0
Ema Pípalová ZŠ Humpolec, Hálkova 5 0 0 0 0 0 0 0
Jáchym Šaněk ZŠ Humpolec, Hradská 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Vendelín Seifert ZŠ Třebíč, Benešova 5 6 6 6 6 6 6 18
2 Marek Miencil ZŠ Valeč 5 1 6 6 1 6 6 13
3-7 Štěpán Ošmera ZŠ Třebíč, ul. Kpt. Jaroše 5 6 6 0 6 6 0 12
3-7 Nina Priečková ZŠ Kojetice 5 5 6 1 5 6 1 12
3-7 Eliška Průšová ZŠ Třebíč, Benešova 5 0 6 6 0 6 6 12
3-7 Anna Puklická ZŠ Třebíč, ul. Kpt. Jaroše 5 6 6 0 6 6 0 12
3-7 Jáchym Špaček ZŠ Třebíč, ul. Kpt. Jaroše 5 6 6 0 6 6 0 12
8-10 Jakub Bosák ZŠ Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 5 5 6 0 5 6 0 11
8-10 Adéla Ondráková ZŠ Okříšky 5 1 4 6 1 4 6 11
8-10 Václav Voda ZŠ Okříšky 5 5 4 2 5 4 2 11
11 Magdaléna Ondráková ZŠ Okříšky 5 4 4 1 4 4 1 9
Matěj Chudoba ZŠ Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 5 1 6 1 1 6 1 8
Denis Jedlička ZŠ Třebíč, Benešova 5 0 6 2 0 6 2 8
Vojtěch Loupal ZŠ Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 5 2 6 0 2 6 0 8
Marcela Prchalová ZŠ Třebíč, Benešova 5 2 6 0 2 6 0 8
Eliška Hahnová ZŠ Světlo, Třebíč 5 1 6 0 1 6 0 7
Klára Křenová ZŠ Předín 5 6 1 0 6 1 0 7
Tobiáš Melichar ZŠ Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 5 1 6 0 1 6 0 7
Štěpán Málek ZŠ Třebíč, Benešova 5 1 6 0 1 6 0 7
Beáta Průžová ZŠ Třebíč, Benešova 5 1 6 0 1 6 0 7
Tereza Slavíková ZŠ Třebíč, ul. Kpt. Jaroše 5 1 6 0 1 6 0 7
Adéla Svobodová ZŠ Třebíč, Bartuškova 5 5 1 1 5 1 1 7
Richard Andert ZŠ Třebíč, ul. Kpt. Jaroše 5 2 4 0 2 4 0 6
Ema Báčová ZŠ Okříšky 5 0 6 0 0 6 0 6
Matyáš Dobrovolný ZŠ T.G.Masaryka, Třebíč 5 0 6 0 0 6 0 6
Jakub Lacko ZŠ Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 5 0 6 0 0 6 0 6
Jakub Saidl ZŠ Okříšky 5 0 6 0 0 6 0 6
Alexandr Votypka ZŠ Třebíč, Benešova 5 0 6 0 0 6 0 6
Nathalie Navrkalová ZŠ Třebíč, Benešova 5 2 3 0 2 3 0 5
Jana Navrátilová ZŠ Třebíč, Bartuškova 5 3 0 0 3 0 0 3
Lada Brátková ZŠ Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 5 1 0 0 1 0 0 1
Viktorie Kotrbová ZŠ Třebíč, Benešova 5 1 0 0 1 0 0 1
Jakub Mátl ZŠ Třebíč, Benešova 5 1 0 0 1 0 0 1

Žďár nad Sázavou

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Matyáš Voda ZŠ Velká Bíteš 5 6 6 6 6 6 6 18
2 Matyáš Kobylka ZŠ Hany Benešové a MŠ Bory 5 5 6 6 5 6 6 17
3 Zuzana Bláhová ZŠ Žďár nad Sázavou, Švermova 5 6 5 5 6 5 5 16
4-5 František Nedělka ZŠ Žďár nad Sázavou, Švermova 5 5 6 4 5 6 4 15
4-5 Tomáš Prosecký ZŠ Bystřice n. P., Nádražní 615, Bystřice nad Pernštejnem 5 5 6 4 5 6 4 15
6-8 Jan Cacek ZŠ Bystřice n. P., Nádražní 615, Bystřice nad Pernštejnem 5 0 6 6 0 6 6 12
6-8 Klára Chmelová ZŠ Spolu, Nové Město na Moravě 4 0 6 6 0 6 6 12
6-8 Petr Dvořák ZŠ Radostín nad Oslavou 5 6 6 0 6 6 0 12
9 Adam Jelínek ZŠ Žďár nad Sázavou, Švermova 5 5 6 0 5 6 0 11
10 Julie Prokopová ZŠ Žďár nad Sázavou, Švermova 5 3 6 0 3 6 0 9
Lukáš Nejedlý ZŠ Žďár nad Sázavou, Švermova 5 3 3 2 3 3 2 8
Kryštof Haiduk ZŠ Žďár nad Sázavou, Švermova 5 0 6 1 0 6 1 7
Eliška Fialová ZŠ Žďár nad Sázavou, Švermova 5 0 6 0 0 6 0 6
Monika Kaštanová ZŠ Hany Benešové a MŠ Bory 5 0 6 0 0 6 0 6
Mariana Kujalová ZŠ Bystřice n. P., Nádražní 615, Bystřice nad Pernštejnem 5 0 6 0 0 6 0 6
Adéla Kučerová ZŠ Žďár nad Sázavou, Švermova 5 0 6 0 0 6 0 6
Tereza Myslivcová ZŠ Bohdalec 5 0 6 0 0 6 0 6
Ema Neuvirtová ZŠ Žďár nad Sázavou, Švermova 5 0 6 0 0 6 0 6
Filip Pokorný ZŠ Radostín nad Oslavou 5 0 6 0 0 6 0 6
Štěpán Rakušan ZŠ Žďár nad Sázavou, Švermova 5 0 6 0 0 6 0 6
Vojtěch Strejček ZŠ Nové Veselí 5 0 6 0 0 6 0 6
Zuzana Vrátná ZŠ T.G.Masaryka, Bystřice nad Pernštejnem 5 0 6 0 0 6 0 6
Stanislav Šmerda ZŠ Žďár nad Sázavou, Švermova 5 0 6 0 0 6 0 6
Veronika Nováková ZŠ Žďár nad Sázavou, Švermova 5 3 0 0 3 0 0 3
Terezie Veselská ZŠ Žďár nad Sázavou, Švermova 5 0 2 0 0 2 0 2
Zuzana Lukasová ZŠ Bystřice n. P., Nádražní 615, Bystřice nad Pernštejnem 5 0 1 0 0 1 0 1
Ondřej Prokůpek ZŠ T.G.Masaryka, Bystřice nad Pernštejnem 5 0 1 0 0 1 0 1
Štěpán Doležal ZŠ Radostín nad Oslavou 5 0 0 0 0 0 0 0
Petr Kolouch ZŠ Žďár nad Sázavou, Švermova 5 0 0 0 0 0 0 0
Martin Sobotka ZŠ Nové Veselí 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Lukáš Keprt ZŠ Ráječko 5 3 6 3 3 6 3 12
1-2 David Kočička ZŠ Edvarda Beneše, Lysice 5 0 6 6 0 6 6 12
3-4 Mateo Chajda ZŠ Blansko, Erbenova 5 0 5 6 0 5 6 11
3-4 Martina Dostálová ZŠ Edvarda Beneše, Lysice 5 5 6 0 5 6 0 11
5 Věra Fialová ZŠ Sloup 5 4 6 0 4 6 0 10
Lucie Čermáková ZŠ Lipůvka 5 0 6 2 0 6 2 8
Helena Pinková ZŠ Blansko, Dvorská 5 0 4 2 0 4 2 6
Bruno Vaněrek ZŠ Boskovice 5 1 5 0 1 5 0 6
Daniel Vinter ZŠ Edvarda Beneše, Lysice 5 0 6 0 0 6 0 6
Julie Závodníková ZŠ Lipůvka 5 0 6 0 0 6 0 6
Petr Buchta ZŠ Blansko, Dvorská 5 0 5 0 0 5 0 5
Damián Filgas ZŠ Boskovice 5 0 5 0 0 5 0 5
Tomáš Grim ZŠ Ráječko 4 0 5 0 0 5 0 5
Ella Beňovská ZŠ Boskovice 5 0 4 0 0 4 0 4
Tomáš Syrovátko ZŠ Boskovice 5 0 4 0 0 4 0 4
Ondřej Zachoval ZŠ Jabloňany 5 0 4 0 0 4 0 4
Vojtěch Kolář ZŠ Blansko, Erbenova 5 0 0 2 0 0 2 2
Nicol Fialová ZŠ Boskovice 5 0 0 0 0 0 0 0
Matyáš Hron ZŠ Ráječko 5 0 0 0 0 0 0 0
Dominik Khýr ZŠ Boskovice 5 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Kindermann ZŠ Boskovice 5 0 0 0 0 0 0 0

Brno-město

Výsledky nejsou k dispozici

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Marie Klangová ZŠ Modřice 5 6 6 6 6 6 6 18
2 Elen Rumplíková ZŠ Tvarožná 5 5 6 6 5 6 6 17
3-5 Jakub Chromý ZŠ Babice nad Svitavou 5 6 6 4 6 6 4 16
3-5 Richard Steska ZŠ Kuřim, Jungmannova 5 5 6 5 5 6 5 16
3-5 Marek Volejnik ZŠ Moravany 5 4 6 6 4 6 6 16
6 Andrea Brundová ZŠ Šlapanice 5 5 4 6 5 4 6 15
7 Theodor Malý ZŠ Březina 5 2 6 6 2 6 6 14
8-9 David Svoboda ZŠ Moravany 5 2 6 5 2 6 5 13
8-9 Jan Tesař ZŠ Tišnov, Smíškova 5 6 2 5 6 2 5 13
10-14 Veronika Husáková ZŠ Lelekovice 5 0 6 6 0 6 6 12
10-14 Matěj Kopečný ZŠ T. G. Masaryka, Drásov 4 6 6 0 6 6 0 12
10-14 David Kupka ZŠ Tišnov, Smíškova 5 5 6 1 5 6 1 12
10-14 Vojtěch Čechák ZŠ Ochoz u Brna 5 4 2 6 4 2 6 12
10-14 Michal Říha ZŠ Moravské Knínice 5 0 6 6 0 6 6 12
15-19 Anna Chrápavá ZŠ Šlapanice 5 5 6 0 5 6 0 11
15-19 Matěj Jánošík ZŠ Ochoz u Brna 5 5 6 0 5 6 0 11
15-19 Vojtěch Kodym ZŠ Čebín 5 3 6 2 3 6 2 11
15-19 Štěpán Mundl ZŠ Vranov 5 2 6 3 2 6 3 11
15-19 Illia Pylypenko ZŠ Tišnov, nám. 28. října 5 4 2 5 4 2 5 11
20-23 Tereza Bednářová ZŠ, Ivančice - Řeznovice 5 0 6 4 0 6 4 10
20-23 Jakub Madron ZŠ Ostopovice 5 4 6 0 4 6 0 10
20-23 Lucie Mladá ZŠ T. G. Masaryka, Ivančice 5 3 6 1 3 6 1 10
20-23 Martin Videman ZŠ T. G. Masaryka, Ivančice 5 3 6 1 3 6 1 10
24-28 Vít Adámek ZŠ Bílovice nad Svitavou 5 3 6 0 3 6 0 9
24-28 Martin Kucharčík ZŠ Modřice 5 3 6 0 3 6 0 9
24-28 Veronika Lišková ZŠ Ostopovice 5 3 6 0 3 6 0 9
24-28 Anna Procházková ZŠ Bílovice nad Svitavou 5 6 2 1 6 2 1 9
24-28 Filip Červený ZŠ Střelice 5 3 6 0 3 6 0 9
Jan Dundáček ZŠ Pozořice 5 0 6 2 0 6 2 8
Filip Kosař ZŠ Babice nad Svitavou 5 2 2 4 2 2 4 8
Jakub Lokaj ZŠ Rosice 5 2 6 0 2 6 0 8
Ema Pospíšilová ZŠ T. G. Masaryka, Zastávka 5 0 6 2 0 6 2 8
Vojtěch Tesař ZŠ Rosice 5 0 6 2 0 6 2 8
Marek Čupr ZŠ Lelekovice 5 0 6 2 0 6 2 8
Jiří Bršlica ZŠ Vranov 5 0 6 1 0 6 1 7
Matěj Dobroucký ZŠ Mokrá-Horákov 5 0 6 1 0 6 1 7
Anna Hlaváčková ZŠ Rosice 5 0 6 1 0 6 1 7
Adam Korber ZŠ, Ivančice - Řeznovice 5 0 6 1 0 6 1 7
Ema Kožík ZŠ Ostopovice 5 0 6 1 0 6 1 7
Gabriela Králíková ZŠ Tišnov, nám. 28. října 5 4 2 1 4 2 1 7
Filip Mahovský ZŠ Modřice 5 0 6 1 0 6 1 7
Veronika Pálková ZŠ Lelekovice 5 0 2 5 0 2 5 7
Anabella Lee Vanderpool ZŠ T. G. Masaryka, Ivančice 5 0 6 1 0 6 1 7
Софія Плюшко ZŠ T. G. Masaryka, Ivančice 5 4 3 0 4 3 0 7
Erik Barabáš ZŠ Šlapanice 5 5 0 1 5 0 1 6
Anna Julie Chrástová ZŠ, Ivančice - Řeznovice 5 0 6 0 0 6 0 6
Štěpánka Dudová ZŠ Tišnov, Smíškova 5 0 6 0 0 6 0 6
Vít Hlinka ZŠ Želešice 5 0 6 0 0 6 0 6
Veronika Holmová ZŠ Viničné Šumice 5 0 6 0 0 6 0 6
Martin Jašek ZŠ Mokrá-Horákov 5 0 6 0 0 6 0 6
Kristian Kubeš ZŠ Ochoz u Brna 5 0 6 0 0 6 0 6
Emma Kumpelova ZŠ Kobylnice 5 0 6 0 0 6 0 6
Emma Kyzlinková ZŠ Lelekovice 5 0 0 6 0 0 6 6
Matěj Kříž ZŠ T. G. Masaryka, Zastávka 5 0 6 0 0 6 0 6
Alžběta Lovecká ZŠ T. G. Masaryka, Zastávka 5 0 6 0 0 6 0 6
Vojtěch Machotka ZŠ Kuřim, Tyršova 5 0 6 0 0 6 0 6
Laura Ornerová ZŠ T. G. Masaryka, Zastávka 5 0 6 0 0 6 0 6
Monika Peterková ZŠ Rosice 5 0 6 0 0 6 0 6
Kristýna Podhorská ZŠ Lelekovice 5 0 6 0 0 6 0 6
Ivana Požárová ZŠ Tišnov, nám. 28. října 5 0 6 0 0 6 0 6
Barbara Skybíková ZŠ Tišnov, Smíškova 5 0 6 0 0 6 0 6
Tereza Vodáková ZŠ Rosice 5 0 6 0 0 6 0 6
Kamila Vlachová ZŠ T. G. Masaryka, Zastávka 5 5 0 0 5 0 0 5
Marek Warchil ZŠ Babice nad Svitavou 5 0 4 1 0 4 1 5
Daniel Šulák ZŠ Čebín 5 3 2 0 3 2 0 5
Hermiona Pivničková ZŠ, Ivančice - Řeznovice 5 0 2 2 0 2 2 4
Markéta Reboková ZŠ Ořechov 5 0 3 1 0 3 1 4
Radek Hladík ZŠ Šlapanice 5 0 3 0 0 3 0 3
Vojtěch Lavický ZŠ Rosice 5 3 0 0 3 0 0 3
Gabriela Malásková ZŠ Tišnov, Smíškova 5 0 2 1 0 2 1 3
Ludmila Hermanová ZŠ Moravské Knínice 5 0 2 0 0 2 0 2
Rozárie Kotolová ZŠ Kuřim, Jungmannova 5 0 1 1 0 1 1 2
Václav Koudelák ZŠ Tišnov, Smíškova 5 0 2 0 0 2 0 2
Monika Kubánková ZŠ Mokrá-Horákov 5 0 2 0 0 2 0 2
Tobias Kuklínek ZŠ Šlapanice 5 0 2 0 0 2 0 2
Magdaléna Kvaltinová ZŠ Kuřim, Tyršova 5 0 2 0 0 2 0 2
Tomáš Musil ZŠ Tišnov, Smíškova 5 0 2 0 0 2 0 2
Nela Nečasová ZŠ Kuřim, Jungmannova 5 0 1 1 0 1 1 2
Eliška Stehlíková ZŠ T. G. Masaryka, Ivančice 5 0 2 0 0 2 0 2
Antonín Šultes ZŠ Vranov 5 0 0 2 0 0 2 2
Jan Cervinka ZŠ Ochoz u Brna 5 1 0 0 1 0 0 1
Klára Filková ZŠ Vranov 5 0 0 1 0 0 1 1
Julie Polusová ZŠ Viničné Šumice 5 0 0 1 0 0 1 1
Petr Bánovec ZŠ T. G. Masaryka, Ivančice 5 0 0 0 0 0 0 0
Matěj Kohout ZŠ Babice nad Svitavou 5 0 0 0 0 0 0 0
Alena Mokrá ZŠ T. G. Masaryka, Zastávka 5 0 0 0 0 0 0 0
Luka Paunović ZŠ Želešice 5 0 0 0 0 0 0 0
Ondřej Rampula ZŠ T. G. Masaryka, Zastávka 5 0 0 0 0 0 0 0
Nikola Skřivánková ZŠ Viničné Šumice 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Vojtěch Lerch ZŠ Drnholec 5 3 5 6 3 5 6 14
2 Štěpán Martinák ZŠ Břeclav, Slovácká 5 1 6 6 1 6 6 13
3 Jakub Nečas Masarykova ZŠ Lanžhot 5 4 6 0 4 6 0 10