Termíny konání soutěžních kol
pro střední školy
Kategorie | 1. kolo | 2. kolo | 3. kolo | 4. kolo |
---|---|---|---|---|
domácí | školní | krajské | ústřední | |
A | 05.12.2023 | 12.12.2023 | 16.01.2024 | 17.03.2024 – 20.03.2024 |
B, C | 23.01.2024 | 30.01.2024 | 09.04.2024 | nekoná se |
Materiály ke stažení - zadání, řešení a jiné
Výsledky
Krajské kolo
Kategorie A
Hlavní město Praha
Umístění | Jméno | Škola | Stupeň | Příklady | Σ | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1-3 | David Hromádka | G Nad Alejí, Praha 6 | 7/8 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 6 6 6 | 24 |
1-3 | Jakub Trčka | G Jana Keplera, Praha 6 | 1/4 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 6 6 6 | 24 |
1-3 | Tereza Černá | G Litoměřická, Praha 9 | 8/8 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 6 6 6 | 24 |
4 | Jan Slíva | Mensa G Praha 6 | 7/8 | 6 | 6 | 6 | 5 | 6 6 6 5 | 23 |
5 | Erik Ježek | Smíchovská SPŠ a G, Praha 5 | 2/4 | 6 | 6 | 6 | 4 | 6 6 6 4 | 22 |
6-8 | Radim Aulický | G Nad Alejí, Praha 6 | 7/8 | 6 | 6 | 6 | 3 | 6 6 6 3 | 21 |
6-8 | Albert Bakoč | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 7/8 | 6 | 6 | 6 | 3 | 6 6 6 3 | 21 |
6-8 | Richard Dobíšek | Mensa G Praha 6 | 7/8 | 6 | 6 | 6 | 3 | 6 6 6 3 | 21 |
9-10 | Adam Dedek | Mensa G Praha 6 | 6/8 | 6 | 6 | 6 | 2 | 6 6 6 2 | 20 |
9-10 | Dominik Šíma | PORG, Praha 8 | 8/8 | 6 | 5 | 6 | 3 | 6 5 6 3 | 20 |
11 | Anastasia Bredichina | G Jana Keplera, Praha 6 | 7/8 | 6 | 6 | 6 | 1 | 6 6 6 1 | 19 |
12-14 | Veronika Menšíková | Arcibiskupské G, Praha 2, Korunní | 6/8 | 3 | 6 | 6 | 3 | 3 6 6 3 | 18 |
12-14 | Ondřej Sedláček | G Oty Pavla, Praha 5 | 5/6 | 6 | 6 | 6 | 0 | 6 6 6 0 | 18 |
12-14 | Lukáš Trojan | G Voděradská, Praha 10 | 6/6 | 6 | 6 | 6 | 0 | 6 6 6 0 | 18 |
15-18 | Lukáš Hejsek | G Písnická, Praha 4 | 8/8 | 6 | 6 | 2 | 3 | 6 6 2 3 | 17 |
15-18 | Lukáš Komín | G Opatov, Praha 4 | 5/8 | 6 | 6 | 2 | 3 | 6 6 2 3 | 17 |
15-18 | Vjačeslav Nikiforov | Mensa G Praha 6 | 8/8 | 6 | 2 | 6 | 3 | 6 2 6 3 | 17 |
15-18 | Ivan Žemlička | G Ústavní, Praha 8 | 7/8 | 6 | 2 | 3 | 6 | 6 2 3 6 | 17 |
19-22 | Mykhailo Dektyar | G Jana Nerudy, Praha 1 | 4/6 | 6 | 6 | 1 | 3 | 6 6 1 3 | 16 |
19-22 | Mikuláš Jandík | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 7/8 | 6 | 5 | 1 | 4 | 6 5 1 4 | 16 |
19-22 | Egor Medînschii | SPŠ a G Na Třebešíně, Praha 10 | 2/4 | 6 | 4 | 5 | 1 | 6 4 5 1 | 16 |
19-22 | Helena Muchová | G Jana Keplera, Praha 6 | 6/8 | 6 | 2 | 6 | 2 | 6 2 6 2 | 16 |
23-28 | Michael Jarvis | G Špitálská, Praha 9 | 6/8 | 6 | 6 | 0 | 3 | 6 6 0 3 | 15 |
23-28 | Petr Karlík | G Voděradská, Praha 10 | 5/8 | 6 | 6 | 2 | 1 | 6 6 2 1 | 15 |
23-28 | David Košata | G Opatov, Praha 4 | 7/8 | 6 | 6 | 0 | 3 | 6 6 0 3 | 15 |
23-28 | Filip Majer | G Jana Keplera, Praha 6 | 7/8 | 6 | 2 | 1 | 6 | 6 2 1 6 | 15 |
23-28 | Matěj Pěnička | G Nad Alejí, Praha 6 | 7/8 | 6 | 2 | 6 | 1 | 6 2 6 1 | 15 |
23-28 | Adéla Vyhlídalová | G J. Seiferta, Praha 9 | 8/8 | 6 | 2 | 5 | 2 | 6 2 5 2 | 15 |
29-34 | Barbora Herynková | G Jana Keplera, Praha 6 | 3/4 | 6 | 2 | 5 | 1 | 6 2 5 1 | 14 |
29-34 | Kryštof Nondek | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 7/8 | 6 | 1 | 6 | 1 | 6 1 6 1 | 14 |
29-34 | Kryštof Sedláček | G Evolution, Praha 2 | 7/8 | 6 | 6 | 1 | 1 | 6 6 1 1 | 14 |
29-34 | Matěj Uhlíř | G Chodovická, Praha 9 | 8/8 | 6 | 0 | 6 | 2 | 6 0 6 2 | 14 |
29-34 | Klára Vondráčková | G Voděradská, Praha 10 | 8/8 | 6 | 2 | 5 | 1 | 6 2 5 1 | 14 |
29-34 | Patrik Čermák | Nový PORG, Praha 4 | 8/8 | 6 | 0 | 5 | 3 | 6 0 5 3 | 14 |
35-41 | Michal Bernat | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 8/8 | 6 | 6 | 0 | 1 | 6 6 0 1 | 13 |
35-41 | Marie Horáková | Arcibiskupské G, Praha 2, Korunní | 7/8 | 6 | 6 | 1 | 0 | 6 6 1 0 | 13 |
35-41 | Illia Husak | G Arabská, Praha 6 | 1/4 | 5 | 2 | 5 | 1 | 5 2 5 1 | 13 |
35-41 | Eliška Jaworská | G Ústavní, Praha 8 | 7/8 | 6 | 0 | 6 | 1 | 6 0 6 1 | 13 |
35-41 | Martin Kudrna | G Jana Keplera, Praha 6 | 7/8 | 6 | 2 | 0 | 5 | 6 2 0 5 | 13 |
35-41 | Daniel Schnabl | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 8/8 | 6 | 0 | 5 | 2 | 6 0 5 2 | 13 |
35-41 | Jan Strmiska | Mensa G Praha 6 | 8/8 | 6 | 1 | 5 | 1 | 6 1 5 1 | 13 |
42-47 | Jiří Cihelka | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 8/8 | 6 | 0 | 1 | 5 | 6 0 1 5 | 12 |
42-47 | Dominik Nessmith | G Jana Nerudy, Praha 1 | 6/6 | 6 | 6 | 0 | 0 | 6 6 0 0 | 12 |
42-47 | Lukáš Novák | G J. Seiferta, Praha 9 | 8/8 | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 0 3 3 | 12 |
42-47 | Jakub Salinger | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 7/8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 2 2 2 | 12 |
42-47 | Vít Starosta | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 3/4 | 6 | 0 | 5 | 1 | 6 0 5 1 | 12 |
42-47 | David Teyssler | G Praha 4, Budějovická | 7/8 | 6 | 0 | 5 | 1 | 6 0 5 1 | 12 |
48-54 | Adam Bořek Borkovec | G ARCUS, Praha 9 | 8/8 | 6 | 5 | 0 | 0 | 6 5 0 0 | 11 |
48-54 | Daniel Culliver | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 8/8 | 6 | 1 | 1 | 3 | 6 1 1 3 | 11 |
48-54 | Eliška Koudelková | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 8/8 | 6 | 0 | 2 | 3 | 6 0 2 3 | 11 |
48-54 | Ondřej Sedláček | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 8/8 | 6 | 0 | 0 | 5 | 6 0 0 5 | 11 |
48-54 | Matěj Snášel | Mensa G Praha 6 | 5/8 | 6 | 0 | 0 | 5 | 6 0 0 5 | 11 |
48-54 | Karel Večeřa | G Čakovice, Praha 9, nám. 25. března 100 | 5/6 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6 2 0 3 | 11 |
48-54 | Ondřej Vočka | G Jana Nerudy, Praha 1 | 5/6 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6 2 0 3 | 11 |
Marek Chvojka | G Voděradská, Praha 10 | 7/8 | 6 | 2 | 1 | 1 | 6 2 1 1 | 10 | |
Vojtěch Kadeřábek | Mensa G Praha 6 | 8/8 | 6 | 0 | 1 | 3 | 6 0 1 3 | 10 | |
Barbora Líšková | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 8/8 | 6 | 2 | 1 | 1 | 6 2 1 1 | 10 | |
Tereza Matějková | G Voděradská, Praha 10 | 5/6 | 6 | 2 | 2 | 0 | 6 2 2 0 | 10 | |
Tomáš Mácha | Arcibiskupské G, Praha 2, Korunní | 5/8 | 6 | 2 | 0 | 2 | 6 2 0 2 | 10 | |
Anežka Nováková | G Evolution, Praha 2 | 7/8 | 6 | 0 | 1 | 3 | 6 0 1 3 | 10 | |
Jan Rousek | G Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1 | 8/8 | 6 | 3 | 0 | 1 | 6 3 0 1 | 10 | |
Barbora Salajová | G Litoměřická, Praha 9 | 6/8 | 6 | 2 | 1 | 1 | 6 2 1 1 | 10 | |
Metoděj Bezděk | G Jana Patočky, Praha 1 | 8/8 | 6 | 2 | 0 | 1 | 6 2 0 1 | 9 | |
Šimon Brabec | G ARCUS, Praha 9 | 8/8 | 6 | 2 | 0 | 1 | 6 2 0 1 | 9 | |
Adam Celecký | Mensa G Praha 6 | 8/8 | 6 | 0 | 0 | 3 | 6 0 0 3 | 9 | |
Gabriel Hamrle | G Jana Keplera, Praha 6 | 6/8 | 6 | 0 | 2 | 1 | 6 0 2 1 | 9 | |
Markéta Kalendová | Arcibiskupské G, Praha 2, Korunní | 8/8 | 2 | 2 | 5 | 0 | 2 2 5 0 | 9 | |
Rudolf Krzystek | G Nad Alejí, Praha 6 | 5/8 | 6 | 2 | 0 | 1 | 6 2 0 1 | 9 | |
Theodor Ladin | G Nad Štolou, Praha 7 | 5/8 | 6 | 2 | 0 | 1 | 6 2 0 1 | 9 | |
Lída Pavelková | G Jana Patočky, Praha 1 | 8/8 | 6 | 2 | 0 | 1 | 6 2 0 1 | 9 | |
Jan Bohatý | SPŠEaG V Úžlabině | 4/4 | 6 | 0 | 2 | 0 | 6 0 2 0 | 8 | |
Vladislav Bredikhin | G Jana Keplera, Praha 6 | 5/8 | 6 | 1 | 0 | 1 | 6 1 0 1 | 8 | |
Jakub Dobiáš | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 7/8 | 6 | 1 | 0 | 1 | 6 1 0 1 | 8 | |
Jakub Korec | G Opatov, Praha 4 | 7/8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 6 0 1 1 | 8 | |
Michal Korčák | G J. Seiferta, Praha 9 | 5/8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 6 0 0 2 | 8 | |
Štěpán Kovačič | G J. Seiferta, Praha 9 | 8/8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 6 0 1 1 | 8 | |
Matěj Mach | G Nad Kavalírkou, Praha 5 | 5/8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 6 0 1 1 | 8 | |
Veronika Mašíčková | PORG, Praha 8 | 6/8 | 6 | 1 | – | 1 | 6 1 – 1 | 8 | |
Klára Vidnerová | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 4/8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 6 0 1 1 | 8 | |
Vítek Boldiš | SPŠEaG V Úžlabině | 4/4 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Andrej Burian | G Nad Alejí, Praha 6 | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Dominik Klimsza | G Voděradská, Praha 10 | 8/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Tereza Kubínová | G Litoměřická, Praha 9 | 5/8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 6 0 1 0 | 7 | |
Pavel Kučera | SPŠEaG V Úžlabině | 3/4 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
František Marek | G Nad Štolou, Praha 7 | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Anna Noháčová | G Litoměřická, Praha 9 | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Ondra Pechanec | Křesťanské G, Praha 10, Kozinova | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Jan Vabroušek | PORG, Praha 8 | 7/8 | 6 | 1 | 0 | 0 | 6 1 0 0 | 7 | |
Filip Černý | G Nad Alejí, Praha 6 | 7/8 | 6 | 1 | 0 | 0 | 6 1 0 0 | 7 | |
Matviy Drul | G Jana Keplera, Praha 6 | 4/8 | 4 | 0 | 1 | 1 | 4 0 1 1 | 6 | |
David Kolář | G Evolution, Praha 2 | 8/8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 0 0 0 | 6 | |
Radovan Koukal | G Na Vítězné pláni, Praha 4 | 2/4 | 2 | 0 | 4 | – | 2 0 4 – | 6 | |
Vít Olšovec | G Praha 10, Přípotoční | 3/4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 0 0 0 | 6 | |
Anna Trnková | G Praha 4, Budějovická | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 0 0 0 | 6 | |
Martin Těšitel | G Litoměřická, Praha 9 | 7/8 | 4 | 0 | 0 | 1 | 4 0 0 1 | 5 | |
Viktor Číhal | Smíchovská SPŠ a G, Praha 5 | 4/4 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 2 0 3 | 5 | |
Filip Guth | Křesťanské G, Praha 10, Kozinova | 7/8 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 0 0 1 | 4 | |
Vojtěch Ďoubal | Křesťanské G, Praha 10, Kozinova | 7/8 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 0 0 1 | 4 | |
Vít Perkner | ScioŠkola Žižkov, Praha 3 | 2/4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 0 0 2 | 2 |
Středočeský kraj
Umístění | Jméno | Škola | Stupeň | Příklady | Σ | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj Mach | G Příbram | 7/8 | 6 | 1 | 6 | 2 | 6 1 6 2 | 15 |
2-4 | Vojtěch Beneš | G Jana Palacha, Mělník | 7/8 | 6 | 1 | 5 | 1 | 6 1 5 1 | 13 |
2-4 | Kateřina Kohlová | G Benešov | 8/8 | 6 | 2 | 2 | 3 | 6 2 2 3 | 13 |
2-4 | Adam Vášek | G Joachima Barranda, Beroun | 6/8 | 6 | – | 6 | 1 | 6 – 6 1 | 13 |
5-6 | Vojtěch Minárik | G Václava Beneše Třebízského, Slaný | 8/8 | 6 | 0 | 4 | 1 | 6 0 4 1 | 11 |
5-6 | Metoděj Svoboda | G Zikmunda Wintra, Rakovník | 5/8 | 6 | 1 | 1 | 3 | 6 1 1 3 | 11 |
Andrej Štípek | G Václava Beneše Třebízského, Slaný | 7/8 | 6 | 1 | 1 | 1 | 6 1 1 1 | 9 | |
František Koloros | G Benešov | 6/8 | 6 | – | 1 | 1 | 6 – 1 1 | 8 | |
Jiří Frydrych | G Zikmunda Wintra, Rakovník | 7/8 | 5 | – | 0 | 2 | 5 – 0 2 | 7 | |
Jakub Heřmanský | G Mladá Boleslav | 8/8 | 6 | 0 | – | 1 | 6 0 – 1 | 7 | |
Tomáš Kotrla | G Joachima Barranda, Beroun | 8/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Jakub Kutscherauer | G J. S. Machara, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 7/8 | 6 | – | 0 | – | 6 – 0 – | 6 | |
Vítek Koucký | G Benešov | 7/8 | 4 | 0 | – | 1 | 4 0 – 1 | 5 |
Jihočeský kraj
Umístění | Jméno | Škola | Stupeň | Příklady | Σ | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hubert Štěpánek | G České Budějovice, Jírovcova | 7/8 | 6 | 6 | 1 | 1 | 6 6 1 1 | 14 |
2-4 | Sebastian Ray | G Pierra de Coubertina, Tábor | 3/4 | 6 | 6 | 0 | 1 | 6 6 0 1 | 13 |
2-4 | František Jakub Sklář | G České Budějovice, Česká | 4/4 | 6 | 0 | 6 | 1 | 6 0 6 1 | 13 |
2-4 | Jiří Sýkora | G Trhové Sviny | 8/8 | 6 | 2 | 1 | 4 | 6 2 1 4 | 13 |
5-6 | Zdeněk Chval | G České Budějovice, Jírovcova | 3/4 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 2 1 3 | 12 |
5-6 | Petr Starý | G České Budějovice, Jírovcova | 6/8 | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 0 3 3 | 12 |
7-8 | Matouš Pavlovský - Fiala | G J. V. Jirsíka, České Budějovice | 8/8 | 6 | 0 | 2 | 3 | 6 0 2 3 | 11 |
7-8 | Ondřej Stehlík | České reálné G České Budějovice | 8/8 | 6 | 0 | 1 | 4 | 6 0 1 4 | 11 |
Alice Hanáková | G Strakonice | 8/8 | 6 | 1 | 0 | 3 | 6 1 0 3 | 10 | |
Matěj Nejedlý | G České Budějovice, Jírovcova | 3/4 | 6 | 1 | 0 | 3 | 6 1 0 3 | 10 | |
Jakub Prchal | G České Budějovice, Česká | 8/8 | 6 | 0 | – | 4 | 6 0 – 4 | 10 | |
Jáchym Předota | G České Budějovice, Jírovcova | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 4 | 6 0 0 4 | 10 | |
Jan Antoš | G Strakonice | 4/4 | 6 | 0 | 0 | 3 | 6 0 0 3 | 9 | |
Alexandr Bihun | G České Budějovice, Jírovcova | 8/8 | 6 | 0 | 2 | 1 | 6 0 2 1 | 9 | |
Lukáš Karolyi | G Písek | 4/4 | 6 | 0 | 0 | 3 | 6 0 0 3 | 9 | |
Jakub Klicnar | G České Budějovice, Jírovcova | 1/4 | 6 | 0 | 0 | 3 | 6 0 0 3 | 9 | |
Petr Kratochvíl | G Strakonice | 3/4 | 6 | 0 | 0 | 3 | 6 0 0 3 | 9 | |
Klára Mazalová | G Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec | 8/8 | 6 | 0 | 1 | 2 | 6 0 1 2 | 9 | |
Marek Pučejdl | G J. V. Jirsíka, České Budějovice | 8/8 | 6 | 0 | 0 | 3 | 6 0 0 3 | 9 | |
Ondřej Brož | G České Budějovice, Česká | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 6 0 0 2 | 8 | |
Jakub Savula | G České Budějovice, Jírovcova | 4/4 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Marek Vejmelka | SPŠ a VOŠ Písek | 3/4 | 6 | 0 | 1 | 0 | 6 0 1 0 | 7 | |
Ivan Motornyi | G Třeboň | 6/8 | 4 | 2 | 0 | 0 | 4 2 0 0 | 6 | |
Matouš Radimský | G České Budějovice, Česká | 7/8 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 0 1 4 | 5 | |
Václav Zach | SPŠ a VOŠ Písek | 4/4 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 0 0 2 | 5 | |
Pavel Tesařík | G Pierra de Coubertina, Tábor | 7/8 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 0 1 0 | 3 |
Plzeňský kraj
Umístění | Jméno | Škola | Stupeň | Příklady | Σ | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav Holeček | Masarykovo G Plzeň | 6/8 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 6 6 6 | 24 |
2 | Šimon Stehlík | Masarykovo G Plzeň | 8/8 | 6 | 5 | 5 | 1 | 6 5 5 1 | 17 |
3 | Jiří Hellmich | VOŠ a SPŠ elektrotechnická, Plzeň | 3/4 | 6 | 0 | 5 | 5 | 6 0 5 5 | 16 |
4 | Pavla Sankotová | G Plzeň, Mikulášské nám. | 4/4 | 6 | 0 | 5 | 3 | 6 0 5 3 | 14 |
5-6 | Tomáš Hrabák | G Plzeň, Mikulášské nám. | 8/8 | 6 | 6 | 0 | 1 | 6 6 0 1 | 13 |
5-6 | David Němec | Masarykovo G Plzeň | 8/8 | 6 | 0 | 4 | 3 | 6 0 4 3 | 13 |
7 | Richard Kopčil | G Plzeň, Mikulášské nám. | 7/8 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 2 0 4 | 12 |
8 | Tomáš Řeboun | G Plzeň, Mikulášské nám. | 4/4 | 4 | 6 | 0 | 1 | 4 6 0 1 | 11 |
Jakub Toupal | G Plzeň, Mikulášské nám. | 2/4 | 6 | 0 | 0 | 4 | 6 0 0 4 | 10 | |
Michal Šos | G Jaroslava Vrchlického, Klatovy | 3/4 | 6 | 0 | 4 | 0 | 6 0 4 0 | 10 | |
Jan Jedlička | Církevní G Plzeň | 6/8 | 6 | 0 | 0 | 3 | 6 0 0 3 | 9 | |
Veronika Juhásová | G Luďka Pika, Plzeň | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 6 0 0 2 | 8 | |
Martin Piorecký | G Plzeň, Mikulášské nám. | 3/4 | 6 | 1 | 0 | 1 | 6 1 0 1 | 8 | |
Tomáš Červený | G Jaroslava Vrchlického, Klatovy | 6/6 | 6 | 0 | 1 | 0 | 6 0 1 0 | 7 | |
Sára Kokošková | G Plzeň, Mikulášské nám. | 6/6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 0 0 0 | 6 | |
Aneta Váchalová | G Plzeň, Mikulášské nám. | 3/4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 0 0 0 | 6 | |
František Basák | G Plzeň, Mikulášské nám. | 3/4 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 0 0 2 | 5 | |
Jana Eisenhammerová | Masarykovo G Plzeň | 3/4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 0 0 1 | 4 | |
Šimon Housar | G Plzeň, Mikulášské nám. | 4/4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 0 0 0 | 4 | |
Eva Málková | G Plzeň, Mikulášské nám. | 6/6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 0 0 1 | 4 | |
Vítek Tran | G Plzeň, Mikulášské nám. | 4/4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 0 0 0 | 2 |
Karlovarský kraj
Umístění | Jméno | Škola | Stupeň | Příklady | Σ | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1-3 | Samuel Jan Janoch | G a OA, Mariánské Lázně | 8/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 |
1-3 | Patrik Kadlec | První české G v Karlových Varech, Karlovy Vary | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 |
1-3 | Veronika Plevná | G Cheb | 8/8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 6 0 1 0 | 7 |
4 | Daniel Viktor Theiss | G Cheb | 7/8 | 5 | 0 | – | 1 | 5 0 – 1 | 6 |
Ústecký kraj
Umístění | Jméno | Škola | Stupeň | Příklady | Σ | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtech Lorenc | G a SOŠ Podbořany | 7/8 | 6 | 5 | 0 | 1 | 6 5 0 1 | 12 |
Tomáš Toman | G Děčín | 8/8 | 6 | 2 | 1 | 1 | 6 2 1 1 | 10 | |
Jan Kousek | G Chomutov | 4/4 | 6 | 0 | 2 | 1 | 6 0 2 1 | 9 | |
Emma Beranová | G a SOŠ Klášterec nad Ohří | 8/8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 6 0 1 1 | 8 | |
Helena Boušová | G Teplice | 8/8 | 6 | 0 | 2 | 0 | 6 0 2 0 | 8 | |
Ivana Žižková | G a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem | 8/8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 6 0 1 1 | 8 | |
Simeon Borovansky | G a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Martin Kubánek | G Roudnice nad Labem | 8/8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 6 0 1 0 | 7 | |
Marek Radimák | SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas, Litvínov | 4/4 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Rozálie Rybová | G Josefa Jungmanna, Litoměřice | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Eliška Tintěrová | G a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem | 8/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Martin Trinh | G a SOŠ Podbořany | 8/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Teodor Prešl | G Roudnice nad Labem | 4/4 | 5 | 0 | 0 | 1 | 5 0 0 1 | 6 |
Liberecký kraj
Umístění | Jméno | Škola | Stupeň | Příklady | Σ | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František Zápotocký | SPŠ a VOŠ Liberec | 3/4 | 6 | 5 | 2 | 3 | 6 5 2 3 | 16 |
2 | Adam Pustka | G F. X. Šaldy, Liberec | 6/8 | 6 | 5 | 2 | 1 | 6 5 2 1 | 14 |
3 | Michal Vajskebr | G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou | 7/8 | 6 | 5 | 1 | 1 | 6 5 1 1 | 13 |
4 | Markéta Honsejková | G a SOŠ pedagogická, Liberec | 3/4 | 6 | 0 | 6 | 0 | 6 0 6 0 | 12 |
Filip Hejna | G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou | 6/8 | 6 | 0 | 2 | 2 | 6 0 2 2 | 10 | |
David Vedral | G a SOŠ pedagogická, Liberec | 7/8 | 4 | 0 | 1 | 5 | 4 0 1 5 | 10 | |
Marek Fejtek | G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou | 8/8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 6 0 1 1 | 8 | |
Adam Kladníček | G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou | 6/8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 6 0 0 2 | 8 | |
Václav Trojan | G F. X. Šaldy, Liberec | 8/8 | 5 | 1 | 0 | 1 | 5 1 0 1 | 7 | |
Ondřej Vlk | Doctrina - Podještědské G Liberec | 3/4 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 |
Královéhradecký kraj
Umístění | Jméno | Škola | Stupeň | Příklady | Σ | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora Klusáková | Biskupské G, církevní ZŠ, MŠ a ZUŠ Hradec Králové | 8/8 | 6 | 6 | 6 | 0 | 6 6 6 0 | 18 |
2 | Filip Hejzlar | Jiráskovo G Náchod | 8/8 | 6 | 5 | 0 | 1 | 6 5 0 1 | 12 |
Jan Reschel | Biskupské G, církevní ZŠ, MŠ a ZUŠ Hradec Králové | 7/8 | 6 | 0 | 1 | 3 | 6 0 1 3 | 10 | |
Michal Suchomel | Jiráskovo G Náchod | 4/4 | 6 | 0 | 2 | 1 | 6 0 2 1 | 9 | |
Matěj Choutka | G a SOŠ pedagogická, Nová Paka | 8/8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 6 0 1 1 | 8 | |
Antonín Kotvalt | G Trutnov | 7/8 | 6 | 1 | 0 | 1 | 6 1 0 1 | 8 | |
Ignác Bareš | G Dobruška | 4/4 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Ondřej Nekvinda | Jiráskovo G Náchod | 4/4 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Alexandr Nágl | VOŠ a SPŠ Jičín | 3/4 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Milan Dvořák | G Dobruška | 4/8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 0 0 0 | 6 | |
Adam Hrnčíř | Jiráskovo G Náchod | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 0 0 0 | 6 | |
Michal Klouček | Hořické G Hořice | 3/4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 0 0 0 | 6 | |
Tobiáš Mazura | Jiráskovo G Náchod | 8/8 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 0 0 1 | 4 |
Pardubický kraj
Umístění | Jméno | Škola | Stupeň | Příklady | Σ | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán Varhaník | G Josefa Ressela, Chrudim | 8/8 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 6 6 6 | 24 |
2 | Alexis Théodore Dachary | Letohradské soukromé G | 6/8 | 6 | 4 | 6 | 5 | 6 4 6 5 | 21 |
3-4 | Vojtěch Fila | G Aloise Jiráska, Litomyšl | 7/8 | 6 | 5 | 1 | 1 | 6 5 1 1 | 13 |
3-4 | Krystof Marek | Sportovní G Pardubice | 4/4 | 6 | 6 | 0 | 1 | 6 6 0 1 | 13 |
Petr Fiedler | G Pardubice, Mozartova | 3/4 | 6 | 2 | 0 | 1 | 6 2 0 1 | 9 | |
Tereza Kladivová | G Aloise Jiráska, Litomyšl | 4/4 | 6 | 0 | 1 | 1 | 6 0 1 1 | 8 | |
Jáchym Chadima | G Polička | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Kateřina Mimrová | G Vysoké Mýto | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Barbora Janáčková | G Pardubice, Mozartova | 4/4 | 4 | 0 | 0 | 1 | 4 0 0 1 | 5 | |
Iva Barcalová | G Vysoké Mýto | 7/8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 0 0 0 | 4 |
Kraj Vysočina
Umístění | Jméno | Škola | Stupeň | Příklady | Σ | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán Plass | G Jihlava | 4/4 | 6 | 2 | 6 | 4 | 6 2 6 4 | 18 |
2-4 | Matěj Kocourek | G Chotěboř | 7/8 | 6 | 5 | 0 | 1 | 6 5 0 1 | 12 |
2-4 | Marek Nedoma | Biskupské G Žďár nad Sázavou | 4/8 | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 0 0 6 | 12 |
2-4 | Sylvie Troubilová | Biskupské G Žďár nad Sázavou | 7/8 | 6 | 5 | 0 | 1 | 6 5 0 1 | 12 |
5-6 | Jan Vacek | G Havlíčkův Brod | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 5 | 6 0 0 5 | 11 |
5-6 | Ondřej Říha | G Velké Meziříčí | 8/8 | 6 | 5 | 0 | 0 | 6 5 0 0 | 11 |
Daniel Kratochvíl | G Otokara Březiny a SOŠ Telč | 7/8 | 6 | 0 | 1 | 3 | 6 0 1 3 | 10 | |
Kateřina Kučerová | G Otokara Březiny a SOŠ Telč | 7/8 | 6 | 0 | 1 | 3 | 6 0 1 3 | 10 | |
Antonín Zíka | G a Obchodní akademie, Pelhřimov | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 4 | 6 0 0 4 | 10 | |
Tomáš Feldbabel | SPŠ Třebíč | 4/4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 0 0 0 | 6 | |
Vojtěch Novotný | G Otokara Březiny a SOŠ Telč | 7/8 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 0 0 3 | 4 | |
Jakub Mejstřík | G Otokara Březiny a SOŠ Telč | 7/8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 0 0 0 | 0 |
Jihomoravský kraj
Umístění | Jméno | Škola | Stupeň | Příklady | Σ | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1-2 | Pavel Hyánek | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 6/8 | 6 | 6 | 6 | 5 | 6 6 6 5 | 23 |
1-2 | Antonín Maloň | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 8/8 | 6 | 6 | 6 | 5 | 6 6 6 5 | 23 |
3-4 | Šimon Genčur | Biskupské G Brno | 8/8 | 6 | 6 | 6 | 1 | 6 6 6 1 | 19 |
3-4 | Jan Najbert | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 7/8 | 6 | 6 | 6 | 1 | 6 6 6 1 | 19 |
5-6 | Martin Bryja | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 5/8 | 6 | 5 | 1 | 6 | 6 5 1 6 | 18 |
5-6 | Tomáš Pazourek | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 6/8 | 6 | 6 | 5 | 1 | 6 6 5 1 | 18 |
7-8 | Adam Hrnčárek | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 8/8 | 6 | 5 | 5 | 1 | 6 5 5 1 | 17 |
7-8 | Arne Štoudek | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 4/8 | 6 | 6 | 1 | 4 | 6 6 1 4 | 17 |
9-11 | Eduard Dlabola | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 8/8 | 6 | 2 | 6 | 2 | 6 2 6 2 | 16 |
9-11 | Dominik Doležel | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 7/8 | 6 | 2 | 6 | 2 | 6 2 6 2 | 16 |
9-11 | Michal Dvořáček | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 8/8 | 6 | 6 | 3 | 1 | 6 6 3 1 | 16 |
12-16 | Marek Poláček | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 8/8 | 6 | 2 | 6 | 1 | 6 2 6 1 | 15 |
12-16 | Jakub Vojtek | G Brno-Řečkovice | 7/8 | 6 | 2 | 3 | 4 | 6 2 3 4 | 15 |
12-16 | Petr Vokřínek | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 4/8 | 6 | 6 | 0 | 3 | 6 6 0 3 | 15 |
12-16 | Jan Říha | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 7/8 | 6 | 6 | 2 | 1 | 6 6 2 1 | 15 |
12-16 | Svatava Šimečková | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 6/8 | 6 | 2 | 1 | 6 | 6 2 1 6 | 15 |
17-19 | Petr Glozar | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 8/8 | 6 | 5 | 2 | 1 | 6 5 2 1 | 14 |
17-19 | Jakub Hladký | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 5/8 | 6 | 6 | 1 | 1 | 6 6 1 1 | 14 |
17-19 | Jakub Hlavenka | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 6/8 | 6 | 6 | 1 | 1 | 6 6 1 1 | 14 |
20-22 | Jakub Matula | G Brno-Řečkovice | 8/8 | 6 | 6 | 0 | 1 | 6 6 0 1 | 13 |
20-22 | Zuzana Pejchlová | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 5/8 | 6 | 0 | 6 | 1 | 6 0 6 1 | 13 |
20-22 | Jan Romanovský | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 7/8 | 6 | 0 | 6 | 1 | 6 0 6 1 | 13 |
23-28 | Filip Kasprzak | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 7/8 | 6 | 0 | 5 | 1 | 6 0 5 1 | 12 |
23-28 | Jiří Kosmák | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 7/8 | 6 | 6 | 0 | 0 | 6 6 0 0 | 12 |
23-28 | Ashok Kulkarni | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 5/8 | 6 | 5 | 0 | 1 | 6 5 0 1 | 12 |
23-28 | Richard Materna | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 8/8 | 6 | 0 | 5 | 1 | 6 0 5 1 | 12 |
23-28 | Hana Obdržálková | G Brno-Řečkovice | 7/8 | 6 | 0 | 5 | 1 | 6 0 5 1 | 12 |
23-28 | Martin Vořechovský | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 5/8 | 6 | 0 | 1 | 5 | 6 0 1 5 | 12 |
29-36 | David Horčička | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 7/8 | 6 | 0 | 4 | 1 | 6 0 4 1 | 11 |
29-36 | Anna Janíková | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 5/8 | 6 | 0 | 2 | 3 | 6 0 2 3 | 11 |
29-36 | Aneta Kolářová | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 7/8 | 6 | 0 | 5 | 0 | 6 0 5 0 | 11 |
29-36 | Vilém Krajíček | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 5/8 | 6 | 2 | 2 | 1 | 6 2 2 1 | 11 |
29-36 | Vítek Pečenka | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 7/8 | 6 | 3 | 1 | 1 | 6 3 1 1 | 11 |
29-36 | Tomáš Peňás | G Brno-Řečkovice | 7/8 | 6 | 2 | 2 | 1 | 6 2 2 1 | 11 |
29-36 | Jan Tollar | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 6/8 | 6 | 0 | 4 | 1 | 6 0 4 1 | 11 |
29-36 | Otakar Vítek | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 6/8 | 6 | 2 | 2 | 1 | 6 2 2 1 | 11 |
Nikola Hušek | G Dr. Karla Polesného, Znojmo | 7/8 | 6 | 0 | 3 | 1 | 6 0 3 1 | 10 | |
Anna Peřinová | G a Jazyková škola, Břeclav | 3/4 | 6 | 0 | 3 | 1 | 6 0 3 1 | 10 | |
Jakub Sikora | G a ZUŠ Šlapanice | 7/8 | 6 | 0 | 3 | 1 | 6 0 3 1 | 10 | |
Jindřich Štambera | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 7/8 | 4 | 0 | 6 | 0 | 4 0 6 0 | 10 | |
Jáchym Dytrt | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 3/4 | 6 | 2 | 0 | 1 | 6 2 0 1 | 9 | |
Ondřej Kadlec | G Moravský Krumlov | 6/6 | 6 | 2 | 0 | 1 | 6 2 0 1 | 9 | |
Ondřej Kašpárek | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 7/8 | 2 | 0 | 6 | 1 | 2 0 6 1 | 9 | |
Šimon Lopour | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 7/8 | 6 | 2 | 0 | 1 | 6 2 0 1 | 9 | |
Petra Navrátilová | G, SPŠ, Obchodní akademie a Jazyková škola, Znojmo | 8/8 | 6 | 0 | 2 | 1 | 6 0 2 1 | 9 | |
Tobiáš Neugebauer | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 5/8 | 6 | 0 | 2 | 1 | 6 0 2 1 | 9 | |
Michal Tollar | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 4/8 | 6 | 0 | 2 | 1 | 6 0 2 1 | 9 | |
Anh Linh Tran | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 7/8 | 6 | 0 | 3 | 0 | 6 0 3 0 | 9 | |
Jan Švec | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 7/8 | 6 | 0 | 2 | 1 | 6 0 2 1 | 9 | |
Matthias Dippold | G a Jazyková škola, Břeclav | 8/8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 6 0 1 1 | 8 | |
Marek Dvořák | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 5/8 | 6 | 1 | 0 | 1 | 6 1 0 1 | 8 | |
Alexandra Seďová | G Brno, Vídeňská | 5/6 | 6 | 1 | 0 | 1 | 6 1 0 1 | 8 | |
Vilém Bednařík | G Dr. Karla Polesného, Znojmo | 8/8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 6 0 1 0 | 7 | |
Tomáš Chlup | G Brno-Řečkovice | 8/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Václav Daněk | G a ZUŠ Šlapanice | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Vilém Faja | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 8/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Vojtěch Koča | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 6/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Ondřej Mikulášek | G a SOŠ zdravotnická a ekonomická, Vyškov | 8/8 | 5 | 0 | 1 | 1 | 5 0 1 1 | 7 | |
Eliška Poláčková | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Jan Jaroslav Pozdník | G a ZUŠ Šlapanice | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Albert Pátík | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 8/8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 6 0 1 0 | 7 | |
Patrik Maxmilian Rosenberg | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Jindřich Rychlý | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Václav Růžička | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 5/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Ema Sedláková | G Brno-Řečkovice | 8/8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 6 0 1 0 | 7 | |
Aneta Skaláková | G Matyáše Lercha, Brno | 6/6 | 6 | 0 | 1 | 0 | 6 0 1 0 | 7 | |
Čeněk Topor | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 6/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Jakub Mynář | G Boskovice | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 0 0 0 | 6 | |
Matyáš Spěvák | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 3/4 | 4 | 2 | 0 | 0 | 4 2 0 0 | 6 | |
Anika Elsa Unge | G a ZUŠ Šlapanice | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 0 0 0 | 6 | |
Zuzana Vomlelová | G Brno, Křenová | 3/6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 0 0 0 | 6 | |
Kristýna Finstrlová | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 5/8 | 4 | 0 | 0 | 1 | 4 0 0 1 | 5 | |
Kateřina Kulová | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 1/4 | 4 | 0 | 0 | 1 | 4 0 0 1 | 5 | |
Jan Davčík | G a Jazyková škola, Břeclav | 8/8 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 0 0 1 | 4 | |
Aneta Formánková | G a SOŠ zdravotnická a ekonomická, Vyškov | 8/8 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 0 0 1 | 4 | |
Tomáš Zámečník | G Brno, Vídeňská | 3/6 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 1 0 0 | 4 | |
Alena Gorčíková | G a Jazyková škola, Břeclav | 8/8 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 0 1 0 | 3 | |
Karolína Raabová | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 4/8 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 0 1 0 | 3 |
Olomoucký kraj
Umístění | Jméno | Škola | Stupeň | Příklady | Σ | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucian Poljak | G Jakuba Škody, Přerov | 6/8 | 6 | 6 | 6 | 5 | 6 6 6 5 | 23 |
2 | Lukáš Tabery | Cyrilometodějské G, ZŠ Prostějov | 8/8 | 6 | 6 | 5 | 5 | 6 6 5 5 | 22 |
3-4 | Lenka Poljaková | G Jakuba Škody, Přerov | 8/8 | 6 | 6 | 6 | 0 | 6 6 6 0 | 18 |
3-4 | Štěpán Pospíšil | G Jakuba Škody, Přerov | 7/8 | 6 | 6 | 6 | 0 | 6 6 6 0 | 18 |
5 | Radim Krška | G Jakuba Škody, Přerov | 7/8 | 6 | 2 | 6 | 1 | 6 2 6 1 | 15 |
6 | Nikolas Pippal | G Olomouc-Hejčín | 6/8 | 6 | 2 | 5 | 1 | 6 2 5 1 | 14 |
7-9 | Eliška Andrýsková | G Jakuba Škody, Přerov | 8/8 | 6 | 0 | 6 | 1 | 6 0 6 1 | 13 |
7-9 | Ondřej Nevěřil | G Zábřeh | 6/8 | 6 | 2 | 2 | 3 | 6 2 2 3 | 13 |
7-9 | Martin Skýpala | G Jakuba Škody, Přerov | 7/8 | 6 | 6 | 1 | 0 | 6 6 1 0 | 13 |
Jáchym Kouba | G Jakuba Škody, Přerov | 8/8 | 6 | 0 | 0 | 3 | 6 0 0 3 | 9 | |
Jan Kolář | G Olomouc-Hejčín | 8/8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 6 0 1 1 | 8 | |
Jan Polívka | G Jakuba Škody, Přerov | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 |
Moravskoslezský kraj
Umístění | Jméno | Škola | Stupeň | Příklady | Σ | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik Štencel | Mendelovo G Opava | 3/4 | 6 | 6 | 6 | 4 | 6 6 6 4 | 22 |
2 | Jan Martin Macháček | Wichterlovo G Ostrava | 7/8 | 6 | 6 | 0 | 3 | 6 6 0 3 | 15 |
3-4 | Marek Chobot | Mendelovo G Opava | 4/4 | 6 | 2 | 5 | 1 | 6 2 5 1 | 14 |
3-4 | Pavel Selingr | Mendelovo G Opava | 1/4 | 6 | 6 | 1 | 1 | 6 6 1 1 | 14 |
5 | Richard Beneš | Wichterlovo G Ostrava | 6/8 | 6 | 5 | 1 | 1 | 6 5 1 1 | 13 |
6-8 | Dalibor Englisch | SPŠ eltech. a inf., Ostrava | 4/4 | 6 | 0 | 6 | 0 | 6 0 6 0 | 12 |
6-8 | Eva Martikánová | Mendelovo G Opava | 2/4 | 6 | 5 | 0 | 1 | 6 5 0 1 | 12 |
6-8 | David Moškoř | SPŠ eltech. a inf., Ostrava | 4/4 | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 0 0 6 | 12 |
Jakub Pavlica | G Petra Bezruče, Frýdek-Místek | 5/6 | 6 | 2 | 1 | 1 | 6 2 1 1 | 10 | |
Vojtěch Fojtík | G Cihelní, Frýdek-Místek | 3/4 | 6 | 2 | 0 | 1 | 6 2 0 1 | 9 | |
František Janošík | Mendelovo G Opava | 8/8 | 6 | 2 | 1 | 0 | 6 2 1 0 | 9 | |
Magdaléna Jursová | G Petra Bezruče, Frýdek-Místek | 6/6 | 6 | 2 | 0 | 1 | 6 2 0 1 | 9 | |
František Malý | Matiční G Ostrava | 8/8 | 6 | 0 | 2 | 1 | 6 0 2 1 | 9 | |
Petr Němec | Wichterlovo G Ostrava | 6/8 | 6 | 2 | 0 | 1 | 6 2 0 1 | 9 | |
Filip Chrobok | G, Havířov-Podlesí | 8/8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 6 0 1 1 | 8 | |
Milena Grafová | Mendelovo G Opava | 8/8 | 6 | 2 | 0 | 0 | 6 2 0 0 | 8 | |
Jan Holuša | Wichterlovo G Ostrava | 8/8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 6 0 1 1 | 8 | |
Kateřina Volná | Mendelovo G Opava | 3/4 | 6 | 0 | 1 | 1 | 6 0 1 1 | 8 | |
Ondřej Vávra | Mendelovo G Opava | 4/4 | 6 | 1 | 0 | 1 | 6 1 0 1 | 8 | |
Vít Černík | Wichterlovo G Ostrava | 7/8 | 6 | 1 | 0 | 1 | 6 1 0 1 | 8 | |
Matěj Šindler | G Hladnov a Jazyková škola, Ostrava | 4/4 | 6 | 0 | 1 | 1 | 6 0 1 1 | 8 | |
Magdalena Adamcová | G Petra Bezruče, Frýdek-Místek | 5/6 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Jakub Kubica | G Ostrava-Hrabůvka | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Jiří Lednický | G Olgy Havlové, Ostrava | 8/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Jakub Mršťák | Wichterlovo G Ostrava | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Václav Scheffczik | SPŠ Ostrava | 3/4 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Magdaléna Vilčová | G Josefa Kainara, Hlučín | 5/6 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Miroslav Was | G Františka Živného, Bohumín | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Tobiáš Vlk | Mendelovo G Opava | 4/4 | 5 | 1 | 0 | 0 | 5 1 0 0 | 6 | |
Kristián Matúš | G Nový Jičín | 4/4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 0 0 1 | 3 |
Zlínský kraj
Umístění | Jméno | Škola | Stupeň | Příklady | Σ | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor Gola | Masarykovo G, SZŠ a VOŠ, Vsetín | 3/4 | 6 | 6 | 6 | 5 | 6 6 6 5 | 23 |
2 | Marek Valkovič | G Zlín | 7/8 | 6 | 6 | 1 | 4 | 6 6 1 4 | 17 |
3 | Jiří Preč | G J. A. Komenského, Uherský Brod | 6/8 | 6 | 1 | 6 | 3 | 6 1 6 3 | 16 |
4-6 | Jan Theodor Hrdý | G J. A. Komenského, Uherský Brod | 7/8 | 4 | 2 | 0 | 6 | 4 2 0 6 | 12 |
4-6 | David Křenek | G a Jazyková škola, Zlín | 8/8 | 6 | 0 | 5 | 1 | 6 0 5 1 | 12 |
4-6 | Radovan Lev | G Františka Palackého, Valašské Meziříčí | 6/6 | 6 | 5 | 1 | 0 | 6 5 1 0 | 12 |
Štěpán Řezníček | Masarykovo G, SZŠ a VOŠ, Vsetín | 8/8 | 6 | 0 | 0 | 4 | 6 0 0 4 | 10 | |
Yasmin Fazla | G a Jazyková škola, Zlín | 7/8 | 3 | 2 | 3 | 1 | 3 2 3 1 | 9 | |
Anežka Braunerová | G Uherské Hradiště | 8/8 | 6 | 1 | 1 | 0 | 6 1 1 0 | 8 | |
Petr Kroča | G J. A. Komenského, Uherský Brod | 7/8 | 6 | 2 | 0 | 0 | 6 2 0 0 | 8 | |
Monika Drexlerová | G Rožnov pod Radhoštěm | 8/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Vladimír Kincl | Masarykovo G, SZŠ a VOŠ, Vsetín | 8/8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
David Ševčík | G Uherské Hradiště | 4/4 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 0 0 1 | 7 | |
Alberto Nicolardi | G Zlín | 4/4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 2 0 1 | 5 | |
Ondřej Pupík | G Rožnov pod Radhoštěm | 4/4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 2 0 1 | 5 | |
Adam El Bakri | G Rožnov pod Radhoštěm | 8/8 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 0 0 1 | 1 |
Ústřední kolo
Kategorie A
Umístění | Jméno | Škola | Stupeň | Příklady | Σ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David Hromádka | G Nad Alejí, Praha 6 | 7/8 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 5 | 7 7 7 7 7 5 | 40 |
2-3 | Mikuláš Jandík | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 7/8 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 3 | 7 7 7 7 7 3 | 38 |
2-3 | Tereza Černá | G Litoměřická, Praha 9 | 8/8 | 5 | 7 | 5 | 7 | 7 | 7 | 5 7 5 7 7 7 | 38 |
4-5 | Anastasia Bredichina | G Jana Keplera, Praha 6 | 7/8 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 2 | 7 7 7 7 7 2 | 37 |
4-5 | Erik Ježek | Smíchovská SPŠ a G, Praha 5 | 2/4 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 2 | 7 7 7 7 7 2 | 37 |
6-8 | Radim Aulický | G Nad Alejí, Praha 6 | 7/8 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 0 | 7 7 7 7 7 0 | 35 |
6-8 | Pavel Hyánek | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 6/8 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 0 | 7 7 7 7 7 0 | 35 |
6-8 | Veronika Menšíková | Arcibiskupské G, Praha 2, Korunní | 6/8 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 0 | 7 7 7 7 7 0 | 35 |
9 | Helena Muchová | G Jana Keplera, Praha 6 | 6/8 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 0 | 7 7 7 7 6 0 | 34 |
10-11 | Martin Bryja | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 5/8 | 7 | 3 | 7 | 7 | 7 | 2 | 7 3 7 7 7 2 | 33 |
10-11 | František Zápotocký | SPŠ a VOŠ Liberec | 4/4 | 7 | 6 | 6 | 7 | 7 | 0 | 7 6 6 7 7 0 | 33 |
12-13 | Richard Dobíšek | Mensa G Praha 6 | 7/8 | 7 | 1 | 7 | 7 | 7 | 3 | 7 1 7 7 7 3 | 32 |
12-13 | Jan Slíva | Mensa G Praha 6 | 7/8 | 7 | 2 | 7 | 7 | 7 | 2 | 7 2 7 7 7 2 | 32 |
14-15 | Barbora Klusáková | Biskupské G Hradec Králové | 8/8 | 7 | 7 | 5 | 7 | 3 | 2 | 7 7 5 7 3 2 | 31 |
14-15 | Filip Majer | G Jana Keplera, Praha 6 | 7/8 | 7 | 7 | 3 | 7 | 7 | 0 | 7 7 3 7 7 0 | 31 |
16-18 | Jiří Hellmich | VOŠ a SPŠ elektrotechnická, Plzeň | 3/4 | 7 | 1 | 6 | 7 | 7 | 2 | 7 1 6 7 7 2 | 30 |
16-18 | Arne Štoudek | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 4/8 | 7 | 1 | 7 | 7 | 6 | 2 | 7 1 7 7 6 2 | 30 |
16-18 | Ivan Žemlička | G Ústavní, Praha 8 | 7/8 | 7 | 4 | 5 | 7 | 7 | 0 | 7 4 5 7 7 0 | 30 |
19-24 | Alexis Théodore Dachary | Letohradské soukromé G | 6/8 | 7 | 1 | 1 | 7 | 7 | 6 | 7 1 1 7 7 6 | 29 |
19-24 | Viktor Gola | Masarykovo G, SZŠ a VOŠ, Vsetín | 3/4 | 7 | 0 | 7 | 7 | 7 | 1 | 7 0 7 7 7 1 | 29 |
19-24 | Egor Medînschii | SPŠ a G Na Třebešíně, Praha 10 | 2/4 | 7 | 7 | 4 | 7 | 4 | 0 | 7 7 4 7 4 0 | 29 |
19-24 | Lenka Poljaková | G Jakuba Škody, Přerov | 8/8 | 7 | 3 | 5 | 7 | 7 | 0 | 7 3 5 7 7 0 | 29 |
19-24 | Štěpán Pospíšil | G Jakuba Škody, Přerov | 7/8 | 7 | 1 | 6 | 7 | 7 | 1 | 7 1 6 7 7 1 | 29 |
19-24 | Lukáš Trojan | G Voděradská, Praha 10 | 6/6 | 7 | 1 | 6 | 7 | 7 | 1 | 7 1 6 7 7 1 | 29 |
Adam Dedek | Mensa G Praha 6 | 6/8 | 7 | 1 | 7 | 7 | 6 | 0 | 7 1 7 7 6 0 | 28 | |
Štěpán Plass | G Jihlava | 4/4 | 7 | 7 | 3 | 7 | 4 | 0 | 7 7 3 7 4 0 | 28 | |
Albert Bakoč | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 7/8 | 7 | 0 | 6 | 7 | 7 | 0 | 7 0 6 7 7 0 | 27 | |
Antonín Maloň | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 8/8 | 6 | 1 | 6 | 7 | 7 | 0 | 6 1 6 7 7 0 | 27 | |
Dominik Šíma | PORG, Praha 8 | 8/8 | 7 | 0 | 6 | 7 | 7 | 0 | 7 0 6 7 7 0 | 27 | |
Mykhailo Dektyar | G Jana Nerudy, Praha 1 | 4/6 | 7 | 1 | 5 | 7 | 6 | 0 | 7 1 5 7 6 0 | 26 | |
Lucian Poljak | G Jakuba Škody, Přerov | 6/8 | 7 | 7 | 3 | 2 | 7 | 0 | 7 7 3 2 7 0 | 26 | |
Jakub Trčka | G Jana Keplera, Praha 6 | 1/4 | 7 | 2 | 5 | 3 | 7 | 2 | 7 2 5 3 7 2 | 26 | |
Marek Valkovič | G Zlín | 7/8 | 7 | 0 | 5 | 7 | 7 | 0 | 7 0 5 7 7 0 | 26 | |
Miroslav Holeček | Masarykovo G Plzeň | 6/8 | 7 | 1 | 3 | 7 | 7 | 0 | 7 1 3 7 7 0 | 25 | |
Adam Hrnčárek | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 8/8 | 7 | 0 | 7 | 7 | 4 | 0 | 7 0 7 7 4 0 | 25 | |
Patrik Štencel | Mendelovo G Opava | 3/4 | 5 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | 5 2 3 1 7 7 | 25 | |
Lukáš Komín | G Opatov, Praha 4 | 5/8 | 7 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 7 1 2 7 7 0 | 24 | |
Tomáš Pazourek | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 6/8 | 7 | 1 | 7 | 7 | 2 | 0 | 7 1 7 7 2 0 | 24 | |
Šimon Stehlík | Masarykovo G Plzeň | 8/8 | 7 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 7 1 2 7 7 0 | 24 | |
Jan Najbert | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 7/8 | 7 | 1 | 5 | 7 | 3 | 0 | 7 1 5 7 3 0 | 23 | |
Vjačeslav Nikiforov | Mensa G Praha 6 | 8/8 | 7 | 0 | 5 | 7 | 4 | 0 | 7 0 5 7 4 0 | 23 | |
Ondřej Sedláček | G Oty Pavla, Praha 5 | 5/6 | 1 | 7 | 5 | 2 | 7 | 0 | 1 7 5 2 7 0 | 22 | |
Lukáš Tabery | Cyrilometodějské G, ZŠ Prostějov | 8/8 | 7 | 1 | 0 | 7 | 7 | 0 | 7 1 0 7 7 0 | 22 | |
Michal Dvořáček | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 8/8 | 6 | 1 | 5 | 2 | 7 | 0 | 6 1 5 2 7 0 | 21 | |
Petr Karlík | G Voděradská, Praha 10 | 5/8 | 6 | 1 | 0 | 7 | 7 | 0 | 6 1 0 7 7 0 | 21 | |
Štěpán Varhaník | G Josefa Ressela, Chrudim | 8/8 | 7 | 1 | 6 | 0 | 7 | 0 | 7 1 6 0 7 0 | 21 | |
Eduard Dlabola | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 8/8 | 7 | 2 | 4 | 0 | 7 | 0 | 7 2 4 0 7 0 | 20 | |
Šimon Genčur | Biskupské G Brno | 8/8 | 7 | 1 | 3 | 1 | 7 | 0 | 7 1 3 1 7 0 | 19 | |
Dominik Doležel | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 7/8 | 7 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 7 1 2 0 4 0 | 14 | |
Jiří Preč | G J. A. Komenského, Uherský Brod | 6/8 | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 0 | 5 0 3 2 4 0 | 14 |