Matematická olympiáda ZŠ

72. ročník (2022/2023)

Termíny konání soutěžních kol
pro základní školy a nižší gymnázia

Kategorie 1. kolo - domácí 2. kolo 3. kolo
1. trojice úloh 2. trojice úloh okresní krajské
Z5 16. 11. 2022 9. 1. 2023 25. 1. 2023 nekoná se
Z6, Z7, Z8 16. 1. 2023 3. 3. 2023 12. 4. 2023 nekoná se
Z9 16. 11. 2022 9. 1. 2023 25. 1. 2023 28. 3. 2023

Změny v organizaci MO

Od 72. ročníku MO dochází k drobným změnám v organizaci. Tyto změny spočívají v digitalizaci a automatizaci jistých kroků a mají vést k usnadnění práce organizátorům a k lepšímu přístupu k informacím pro organizátory, soutěžící a veřejnost. Soutěžící se nově přihlašují do MO prostřednictvím elektronického formuláře (OSMO). U soutěžících, kteří nemají e-mailovou adresu, žádáme tímto o pomoc jejich zákonné zástupce. Nejzazší termín pro přihlášení je 23. 11. 2022 pro kategorie Z5 a Z9 a 23. 1. 2023 pro kategorie Z6-8, tj. vždy týden po termínu odevzdání prvních tří úloh.

Materiály ke stažení - zadání, řešení a jiné

Výsledky

Chyba

Tato stránka pro svoji funkci potřebuje JavaScript

  • Vítěz
  • Úspěšný řešitel
Okresní kolo

Kategorie Z5

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Eduard Vlaciha ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 5 6 6 3 6 6 3 15
2 Eliška Ptáčková ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 5 6 2 6 6 2 6 14
3-4 Sheng Chen ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 5 6 2 5 6 2 5 13
3-4 Klára Simonisová ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 4 6 3 4 6 3 4 13
5-7 Timotej Legros ZŠ Brána jazyků, Praha 1, Uhelný trh 5 3 5 4 3 5 4 12
5-7 Martin Machotka ZŠ Brána jazyků, Praha 1, Uhelný trh 5 6 5 1 6 5 1 12
5-7 Vojtech Tošovský ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 4 6 5 1 6 5 1 12
8 Jan Petr Rebec ZŠ Brána jazyků, Praha 1, Uhelný trh 5 6 4 1 6 4 1 11
9-10 Šimon Chylík ZŠ Brána jazyků, Praha 1, Uhelný trh 5 6 1 3 6 1 3 10
9-10 Kristýna Kolářová ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 4 6 2 2 6 2 2 10
11-13 Luisa Novotná ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 5 5 2 2 5 2 2 9
11-13 Pavel Štrupl ZŠ Brána jazyků, Praha 1, Uhelný trh 5 3 6 0 3 6 0 9
11-13 Sofie Švaňová ZŠ J. Gutha-Jarkovského, Praha 1 5 6 1 2 6 1 2 9
Ester Přibylová ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 5 6 0 2 6 0 2 8
Alexandr Seidl ZŠ Brána jazyků, Praha 1, Uhelný trh 5 6 0 2 6 0 2 8
Alžběta Betincová ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 4 2 3 2 2 3 2 7
Filip Saxa ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 4 0 2 4 0 2 4 6
Barbora Sedlakova ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 5 2 2 1 2 2 1 5
Klára Jirsíková ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 5 0 2 2 0 2 2 4
Karolína Králová ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 4 0 4 0 0 4 0 4
Ráchel Karlíková ZŠ sv. Voršily, Praha 1, Ostrovní 4 0 2 0 0 2 0 2
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Ignác Vondrovic ZŠ Praha 2, Jana Masaryka 5 6 6 5 6 6 5 17
2 Jakub Koblížek ZŠ Praha 2, Sázavská 5 5 4 6 5 4 6 15
3-4 Františka Cvrčková ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 6 6 2 6 6 2 14
3-4 Matouš Zomer ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 6 4 4 6 4 4 14
5 Josef Šimon Martinský ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 5 4 3 5 4 3 12
6-9 Jan Martínek ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 5 5 2 4 5 2 4 11
6-9 Nela Petráková ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 6 5 0 6 5 0 11
6-9 Šimon Tržický ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 5 2 4 5 2 4 11
6-9 Melinka Čejpová ZŠ u svatého Štěpána, Praha 2, Štěpánská 5 4 6 1 4 6 1 11
10 Eliška Czvalingová ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 5 4 1 5 4 1 10
11 Juliana Kosťukevič ZŠ Praha 2, Sázavská 5 4 5 0 4 5 0 9
Markéta Krupičková ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 5 6 2 0 6 2 0 8
Anna Mesárošová ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 5 4 4 0 4 4 0 8
Elise Monsallier ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 6 2 0 6 2 0 8
Šimon Jan Runkas ZŠ Praha 2, Sázavská 5 5 3 0 5 3 0 8
Zuzana Pospíchalová ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 5 2 0 5 2 0 7
Anna Šindelářová ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 5 5 2 0 5 2 0 7
Kateřina Hejtmánková ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 4 2 0 4 2 0 6
Kateřina Hodková ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 4 2 0 4 2 0 6
Hubert Topolecky ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 4 2 0 4 2 0 6
Slavomír Čmolík ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 6 0 0 6 0 0 6
Sára Hudečková ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 5 0 0 5 0 0 5
Ema Němečková ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 5 0 0 5 0 0 5
Terezie Priharová ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 5 0 0 5 0 0 5
Alžběta Kateřina Svobodová ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 5 0 0 5 0 0 5
Anna Doležalová ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 5 0 4 0 0 4 0 4
Lucie Drnovská ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 0 4 0 0 4 0 4
Jakub Horák ZŠ Praha 2, Jana Masaryka 5 4 0 0 4 0 0 4
Tereza Crháková ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 0 2 0 0 2 0 2
Nela Troster ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 0 2 0 0 2 0 2
Karolína Kasíková ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 0 0 0 0 0 0 0
Zuzana Pavlová ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Vojtěch Svoboda ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 0 0 0 0 0 0 0
Lucie Trojáčková ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Adam Oliva ZŠ Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 5 5 6 6 5 6 6 17
1-2 Matěj Vlášek ZŠ Praha 3, nám. Jiřího z Lobkovic 5 6 6 5 6 6 5 17
3-4 Klára Cimbálová ZŠ Praha 3, Chelčického 5 6 6 4 6 6 4 16
3-4 Anna Sklenářová ZŠ Praha 3, Jeseniova 5 6 4 6 6 4 6 16
5-6 Kryštof Horský ZŠ Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 5 5 6 4 5 6 4 15
5-6 Vít Osecký ZŠ Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 5 6 6 3 6 6 3 15
7-8 Vojtěch Malina ZŠ Praha 3, Chelčického 5 6 4 4 6 4 4 14
7-8 Vojtěch Nožka ZŠ Praha 3, Chelčického 5 6 2 6 6 2 6 14
9-12 Filip Štěpán Brinzanik ZŠ Praha 3, Lupáčova 5 5 2 6 5 2 6 13
9-12 Thea Gorelova ZŠ Praha 3, Lupáčova 5 6 1 6 6 1 6 13
9-12 Fedor Osipov ZŠ Praha 3, Lupáčova 5 5 2 6 5 2 6 13
9-12 Adam Provod ZŠ Praha 3, Jeseniova 5 4 3 6 4 3 6 13
13-15 Sára Wurmová ZŠ Praha 3, Jeseniova 5 5 2 5 5 2 5 12
13-15 Cyril Čeřovský ZŠ Praha 3, nám. Jiřího z Lobkovic 5 6 2 4 6 2 4 12
13-15 Prokop Šafránek ZŠ Praha 3, Lupáčova 5 4 4 4 4 4 4 12
16-20 Týna Jandáková ZŠ Praha 3, nám. Jiřího z Lobkovic 5 6 0 5 6 0 5 11
16-20 Pavel Lebedev ZŠ Praha 3, Lupáčova 5 4 3 4 4 3 4 11
16-20 Emma Marušková ZŠ Praha 3, Chelčického 5 6 2 3 6 2 3 11
16-20 Adam Otčenáš ZŠ Praha 3, Lupáčova 5 1 4 6 1 4 6 11
16-20 David Vaníček ZŠ Praha 3, nám. Jiřího z Poděbrad 3 6 2 3 6 2 3 11
21-25 Ondřej Bartáček ZŠ Praha 3, nám. Jiřího z Lobkovic 5 6 2 2 6 2 2 10
21-25 Jan Doležel ZŠ Praha 3, nám. Jiřího z Lobkovic 5 6 3 1 6 3 1 10
21-25 Anežka Kateřina Pfeiferová ZŠ Praha 3, Lupáčova 5 6 4 0 6 4 0 10
21-25 Fylypp Starodubtsev ZŠ Praha 3, Lupáčova 5 4 2 4 4 2 4 10
21-25 Barnabáš Vadas ZŠ Praha 3, Chelčického 5 4 2 4 4 2 4 10
26-30 Martina Airomwamborová ZŠ Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 5 4 2 3 4 2 3 9
26-30 Mikuláš Dovec ZŠ Praha 3, Jeseniova 5 5 4 0 5 4 0 9
26-30 Alexandr Janošík ZŠ Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 5 4 3 2 4 3 2 9
26-30 Václav Kříž ZŠ Praha 3, Jeseniova 5 5 2 2 5 2 2 9
26-30 Přemysl Čejka ZŠ Praha 3, Lupáčova 5 5 2 2 5 2 2 9
Veronika Polívková ZŠ Praha 3, Jeseniova 5 5 2 1 5 2 1 8
Karina Kristina Zirnhelt ZŠ Praha 3, nám. Jiřího z Lobkovic 5 1 4 3 1 4 3 8
Matěj Sasínek ZŠ Praha 3, Jeseniova 5 5 0 2 5 0 2 7
Lukáš Svoboda ZŠ Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 5 5 2 0 5 2 0 7
Saša Čížková ZŠ Praha 3, Lupáčova 5 4 2 1 4 2 1 7
Jan Bokr ZŠ Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 5 4 2 0 4 2 0 6
Oskar Antonín Brinzanik ZŠ Praha 3, Lupáčova 5 4 0 2 4 0 2 6
Anna Haramulová ZŠ Praha 3, Chelčického 5 4 2 0 4 2 0 6
Jáchym Kostka ZŠ Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 5 4 0 2 4 0 2 6
Jeremiáš Staněk ZŠ Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 5 1 2 3 1 2 3 6
Stela Všetečková ZŠ Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 5 4 0 2 4 0 2 6
Izabela Čermáková ZŠ Praha 3, Jeseniova 5 6 0 0 6 0 0 6
Marek Bubeníček ZŠ Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 5 5 0 0 5 0 0 5
Adéla Křížová ZŠ Praha 3, Jeseniova 5 5 0 0 5 0 0 5
Tereza Vacková ZŠ Praha 3, Jeseniova 5 4 0 1 4 0 1 5
Šimon Havelka ZŠ Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 5 4 0 0 4 0 0 4
Lucie Mašínová ZŠ Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 5 4 0 0 4 0 0 4
Jonáš Pinkava ZŠ Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 5 4 0 0 4 0 0 4
Markéta Cibulková ZŠ Praha 3, Lupáčova 5 0 0 3 0 0 3 3
Tereza Podroužková ZŠ Praha 3, Jeseniova 5 0 0 3 0 0 3 3
Kateřina Vaculiková ZŠ Praha 3, nám. Jiřího z Lobkovic 5 1 0 2 1 0 2 3
Aneta Vaškových ZŠ Praha 3, nám. Jiřího z Lobkovic 5 1 0 2 1 0 2 3
Josefína Anna Šolcová ZŠ Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 5 0 2 0 0 2 0 2
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-3 Viktorie Blahová ZŠ Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 5 6 6 6 6 6 6 18
1-3 Artemis Hašková Nový PORG, Praha 4 5 6 6 6 6 6 6 18
1-3 Ella Julia Svobodová Nový PORG, Praha 4 5 6 6 6 6 6 6 18
4-6 David Kašpar ZŠ Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 5 6 5 6 6 5 6 17
4-6 Ina Lanzendörferová ZŠ Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 5 6 6 5 6 6 5 17
4-6 Darya Timofeeva Nový PORG, Praha 4 5 6 6 5 6 6 5 17
7-9 Hana Krejčiříková Nový PORG, Praha 4 5 6 5 5 6 5 5 16
7-9 Albert Wiedermann Nový PORG, Praha 4 5 6 5 5 6 5 5 16
7-9 Natalie Zervas Nový PORG, Praha 4 5 6 6 4 6 6 4 16
10-13 Richard Frolík ZŠ Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 5 6 6 3 6 6 3 15
10-13 Karel Linert ZŠ Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 5 6 5 4 6 5 4 15
10-13 Patrik Munitić ZŠ Praha 4, Jitřní 5 5 6 4 5 6 4 15
10-13 Eliška Zaňková Nový PORG, Praha 4 5 6 4 5 6 4 5 15
14-20 David Kabelka ZŠ Vitae, Praha 4 5 6 3 5 6 3 5 14
14-20 Eva Laušmanová ZŠ Praha 4, Ke Kateřinkám 5 6 5 3 6 5 3 14
14-20 Matěj Rous ZŠ Praha 4, Ke Kateřinkám 5 6 5 3 6 5 3 14
14-20 Luca Rychtr ZŠ Písnická v Praze 12 5 6 6 2 6 6 2 14
14-20 Maxim Shako Nový PORG, Praha 4 5 6 5 3 6 5 3 14
14-20 Vendelín Valchař ZŠ ANGEL, Praha 12 5 6 3 5 6 3 5 14
14-20 Denisa Vandrovcová ZŠ Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 5 6 6 2 6 6 2 14
21-27 Klára Kopačková ZŠ Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 5 6 4 3 6 4 3 13
21-27 Šimon Kozojed ZŠ Praha 4, Na Planině 5 6 5 2 6 5 2 13
21-27 Jindřich Lněnička ZŠ Praha 4, Mendíků 5 4 6 3 4 6 3 13
21-27 Eliška Nováková ZŠ Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 5 6 6 1 6 6 1 13
21-27 Josef Somol Nový PORG, Praha 4 5 6 4 3 6 4 3 13
21-27 Magdalena Anna Varga Nový PORG, Praha 4 5 6 2 5 6 2 5 13
21-27 Emily Švarcová Nový PORG, Praha 4 5 6 2 5 6 2 5 13
28-38 Magdaléna Bílková ZŠ Praha 4, Na Planině 5 6 5 1 6 5 1 12
28-38 Ondřej Grössl ZŠ Praha 4, Jitřní 5 5 4 3 5 4 3 12
28-38 Adam Humphers ZŠ Praha 4, Na Planině 5 6 4 2 6 4 2 12
28-38 Viktor Hugo Hřib ZŠ Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 4 6 6 0 6 6 0 12
28-38 Bohdan Korolenko ZŠ Praha 4, Bítovská 5 6 2 4 6 2 4 12
28-38 Vilém Mleziva ZŠ Praha 4, Květnového vítězství 5 6 4 2 6 4 2 12
28-38 Monika Pastyříková ZŠ Praha 4, Jitřní 5 5 3 4 5 3 4 12
28-38 Lada Pavlíková ZŠ Na Beránku v Praze 12 5 5 4 3 5 4 3 12
28-38 Štěpán Pojer ZŠ ANGEL, Praha 12 5 6 5 1 6 5 1 12
28-38 Oliver Vávra ZŠ Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 5 6 4 2 6 4 2 12
28-38 Christina Yakunina Nový PORG, Praha 4 5 6 4 2 6 4 2 12
39-45 Veronika Krátká ZŠ Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 5 6 3 2 6 3 2 11
39-45 Barbora Kuldová ZŠ Praha 4, Ke Kateřinkám 5 0 5 6 0 5 6 11
39-45 Tomáš Nakládal První jazyková ZŠ v Praze 4, Praha 4, Horáčkova 4 6 2 3 6 2 3 11
39-45 Martin Renner ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Filosofská 5 6 3 2 6 3 2 11
39-45 Jan Sláma ZŠ Písnická v Praze 12 5 5 5 1 5 5 1 11
39-45 Max Šafarčík ZŠ Praha 4, Bítovská 5 5 4 2 5 4 2 11
39-45 Daniela Škodová ZŠ Praha 4, Mendelova 5 6 1 4 6 1 4 11
46-47 Kryštof Haken ZŠ Praha 4, Bítovská 5 6 2 2 6 2 2 10
46-47 Štěpánka Ožanová ZŠ Praha 4, Bítovská 5 6 4 0 6 4 0 10
48-53 Magdalena Brabcová ZŠ Praha 4, Donovalská 5 6 0 3 6 0 3 9
48-53 Aneta Holoubková ZŠ Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 5 0 5 4 0 5 4 9
48-53 Tobiáš Mrázek ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Filosofská 5 6 0 3 6 0 3 9
48-53 Jiří Neumajer ZŠ ANGEL, Praha 12 5 6 2 1 6 2 1 9
48-53 Michal Pileček ZŠ Praha 4, Mendíků 5 6 3 0 6 3 0 9
48-53 Štěpán Pluta ZŠ Praha 4, Jitřní 5 2 3 4 2 3 4 9
Anna Kratochvílová ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Filosofská 5 5 3 0 5 3 0 8
Verena Eva Majoroš ZŠ ANGEL, Praha 12 5 6 2 0 6 2 0 8
Kryštof Palatý ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Filosofská 5 3 1 4 3 1 4 8
Patrik Parashinets ZŠ Praha 4, Květnového vítězství 5 5 2 1 5 2 1 8
Ondřej Švík ZŠ Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 4 5 2 1 5 2 1 8
Amélie Marová ZŠ Praha 4, Bítovská 4 5 2 0 5 2 0 7
Mykola Melnykov ZŠ Písnická v Praze 12 5 6 1 0 6 1 0 7
Kateřina Ossendorfová ZŠ Písnická v Praze 12 4 6 1 0 6 1 0 7
Anna Marie Stachová ZŠ Praha 4, Mendelova 5 6 1 0 6 1 0 7
Jiří Středa ZŠ Praha 4, Bítovská 5 6 1 0 6 1 0 7
Cyril Štáfl První jazyková ZŠ v Praze 4, Praha 4, Horáčkova 4 5 2 0 5 2 0 7
Matěj Bubník ZŠ Praha 4, Bítovská 5 3 3 0 3 3 0 6
Adéla Daňková ZŠ Praha 4, Mendelova 4 6 0 0 6 0 0 6
Jáchym Dřevíkovský ZŠ Praha 4, Na Planině 5 6 0 0 6 0 0 6
Viktorie Kloučková ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Filosofská 5 0 6 0 0 6 0 6
Antonín Koubek ZŠ Praha 4, Květnového vítězství 4 0 4 2 0 4 2 6
Eduard Linek ZŠ Praha 4, Bítovská 5 6 0 0 6 0 0 6
Mikeš Pekař ZŠ Písnická v Praze 12 4 6 0 0 6 0 0 6
Tomáš Siegl ZŠ Praha 4, Bítovská 5 5 0 1 5 0 1 6
Johana Vlčková ZŠ ANGEL, Praha 12 5 6 0 0 6 0 0 6
Jakub Římský ZŠ Praha 4, Ke Kateřinkám 5 4 2 0 4 2 0 6
Pavel Baumgartner ZŠ Praha 4, Na Planině 5 5 0 0 5 0 0 5
Kristýna Labská ZŠ Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 5 5 0 0 5 0 0 5
Richard Ďoubalík ZŠ Praha 4, Květnového vítězství 4 0 5 0 0 5 0 5
Adam Bílý ZŠ Praha 4, Mendelova 5 3 0 1 3 0 1 4
Daniel Staněk ZŠ Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 5 4 0 0 4 0 0 4
Adam Beran ZŠ Praha 4, Ke Kateřinkám 5 0 2 0 0 2 0 2
Vojtěch Vaca ZŠ Praha 4, Bítovská 5 0 2 0 0 2 0 2
Soňa Špačková ZŠ Praha 4, Mendelova 5 0 1 1 0 1 1 2
Sofiia Smolnykova ZŠ Praha 4, Bítovská 5 0 0 1 0 0 1 1
Benjamin Ogele ZŠ Praha 4, Bítovská 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-11 Adam Donát ZŠ Barrandov, Praha 5, Chaplinovo nám. 5 6 6 6 6 6 6 18
1-11 Tomáš Ferkl Fakultní ZŠ prof. Otokara Chlupa, Praha 5, 13, Fingerova 5 6 6 6 6 6 6 18
1-11 Dennis Hobst Fakultní ZŠ s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5, Smíchov, Drtinova 5 6 6 6 6 6 6 18
1-11 Nicolas Hochegger ZŠ Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav 5 6 6 6 6 6 6 18
1-11 Matylda Hronová Fakultní ZŠ s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5, Smíchov, Drtinova 5 6 6 6 6 6 6 18
1-11 Vít Levente Kolář Fakultní ZŠ s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5, Smíchov, Drtinova 5 6 6 6 6 6 6 18
1-11 Mriia Lazarieva ZŠ Praha 5, 13, Mohylová 5 6 6 6 6 6 6 18
1-11 Vojtěch Piskač ZŠ Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav 5 6 6 6 6 6 6 18
1-11 Lucie Wintrova Fakultní ZŠ s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5, Smíchov, Drtinova 5 6 6 6 6 6 6 18
1-11 Tomáš Wolf Fakultní ZŠ prof. Otokara Chlupa, Praha 5, 13, Fingerova 5 6 6 6 6 6 6 18
1-11 Ema Zahem ZŠ Praha 5, 13, Kuncova 5 6 6 6 6 6 6 18
12-15 Kateřina Bulánková ZŠ Praha - Lipence 5 6 5 6 6 5 6 17
12-15 Michaela Klímová ZŠ Praha 5, Košíře, Nepomucká 5 6 6 5 6 6 5 17
12-15 David Kubeš ZŠ Praha 5, 13, Mládí 5 6 6 5 6 6 5 17
12-15 Anna Ondřejková ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 5, 13, Bronzová 5 6 6 5 6 6 5 17
16-22 Eliška Anna Mikulová ZŠ Praha 5, 13, Mládí 5 6 5 5 6 5 5 16
16-22 Ján Minárik ZŠ Parentes Praha 5, Tlumačovská 5 6 5 5 6 5 5 16
16-22 Linda Naxerová ZŠ Praha 5, Košíře, Nepomucká 5 6 5 5 6 5 5 16
16-22 Přemysl Prachař Fakultní ZŠ prof. Otokara Chlupa, Praha 5, 13, Fingerova 5 6 5 5 6 5 5 16
16-22 David Rivola ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 5, 13, Bronzová 5 6 6 4 6 6 4 16
16-22 Tomáš Sosvor ZŠ Praha 5, 13, Klausova 5 6 5 5 6 5 5 16
16-22 Vít Štěpánek ZŠ Praha 5, 13, Mohylová 5 6 6 4 6 6 4 16
23-29 Klára Jahodová ZŠ Praha 5 - Řeporyje 5 6 3 6 6 3 6 15
23-29 Beata Kašprišin ZŠ Praha 5, 13, Mládí 5 6 3 6 6 3 6 15
23-29 Zuzana Kulhánková Fakultní ZŠ, Praha 5, 13, Trávníčkova 5 6 3 6 6 3 6 15
23-29 Michal Macourek ZŠ Barrandov, Praha 5, Chaplinovo nám. 4 5 6 4 5 6 4 15
23-29 Adam Nagy ZŠ Praha 5, Košíře, Nepomucká 5 5 6 4 5 6 4 15
23-29 Bruno Roženský ZŠ Praha 5, 13, Mohylová 5 6 5 4 6 5 4 15
23-29 Barbora Čaloudová ZŠ Praha 5, 13, Kuncova 5 6 3 6 6 3 6 15
30-34 Viktorie Břendová ZŠ Praha 5, Smíchov, Podbělohorská 5 6 2 6 6 2 6 14
30-34 Lada Chumová ZŠ Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav 5 6 2 6 6 2 6 14
30-34 Magdaléna Háková Fakultní ZŠ s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5, Smíchov, Drtinova 5 4 5 5 4 5 5 14
30-34 Sebastian Kryl ZŠ Praha 5, Smíchov, Podbělohorská 5 4 5 5 4 5 5 14
30-34 Antonín Lipanský ZŠ Praha 5, Košíře, Nepomucká 5 6 5 3 6 5 3 14
35-42 Adéla Adamková ZŠ Praha 5, 13, Mládí 5 6 5 2 6 5 2 13
35-42 Vanda Cinařová Fakultní ZŠ s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5, Smíchov, Drtinova 5 4 4 5 4 4 5 13
35-42 Filip Eyberger Fakultní ZŠ prof. Otokara Chlupa, Praha 5, 13, Fingerova 5 5 3 5 5 3 5 13
35-42 Samuel Felcman ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 5, 13, Bronzová 5 5 3 5 5 3 5 13
35-42 Anastasiia Podolna ZŠ Praha 5, 13, Kuncova 5 6 5 2 6 5 2 13
35-42 Nelly Rakotomaniraka ZŠ Praha 5, 13, Mohylová 5 4 3 6 4 3 6 13
35-42 Antonín Vácha Fakultní ZŠ prof. Otokara Chlupa, Praha 5, 13, Fingerova 5 6 2 5 6 2 5 13
35-42 Dorota Štěpánková ZŠ Praha 5, 13, Kuncova 5 6 6 1 6 6 1 13
43-54 František Honců ZŠ Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav 5 5 3 4 5 3 4 12
43-54 Adina Husová Fakultní ZŠ s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5, Smíchov, Drtinova 5 4 6 2 4 6 2 12
43-54 Jakub Jirka ZŠ Praha 5, 13, Mládí 5 6 2 4 6 2 4 12
43-54 Martin Jirout ZŠ Praha 5, 13, Kuncova 5 6 0 6 6 0 6 12
43-54 Heidi Kreuzová ZŠ Praha 5, 13, Klausova 5 4 2 6 4 2 6 12
43-54 Filip Martynov ZŠ Praha 5, 13, Mohylová 5 4 6 2 4 6 2 12
43-54 Maya Mészáros ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 5, 13, Bronzová 5 6 6 0 6 6 0 12
43-54 Sofie Peterková ZŠ Praha 5, 13, Mohylová 5 4 5 3 4 5 3 12
43-54 Michelle Považanová ZŠ Praha 5, 13, Mládí 5 4 5 3 4 5 3 12
43-54 Lucie Ptáčková Fakultní ZŠ s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5, Smíchov, Drtinova 5 4 2 6 4 2 6 12
43-54 Ema Rovinová Fakultní ZŠ prof. Otokara Chlupa, Praha 5, 13, Fingerova 5 6 2 4 6 2 4 12
43-54 Anežka Sládková Fakultní ZŠ, Praha 5, 13, Trávníčkova 5 5 2 5 5 2 5 12
55-62 Roman Achasov ZŠ Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav 5 5 6 0 5 6 0 11
55-62 Eliška Elsterová Fakultní ZŠ, Praha 5, 13, Trávníčkova 5 4 2 5 4 2 5 11
55-62 Ema Jungrová ZŠ Praha 5, 13, Mohylová 5 4 6 1 4 6 1 11
55-62 Ester Krieglerová ZŠ Praha 5, 13, Mohylová 5 4 2 5 4 2 5 11
55-62 Marek Matyšek ZŠ Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav 5 2 6 3 2 6 3 11
55-62 Murad Sadygov ZŠ Praha 5, Smíchov, Podbělohorská 5 6 2 3 6 2 3 11
55-62 Vojtěch Stojan ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 5, 13, Bronzová 5 6 4 1 6 4 1 11
55-62 Julie Zicklerová ZŠ Praha 5, 13, Kuncova 5 6 2 3 6 2 3 11
63-72 Jaroslav Dandár ZŠ Praha 5, Košíře, Nepomucká 5 6 3 1 6 3 1 10
63-72 Ema Junová ZŠ Praha 5, 13, Klausova 5 5 2 3 5 2 3 10
63-72 Klára Koňanová ZŠ Praha 5, 13, Klausova 5 5 2 3 5 2 3 10
63-72 Martin Lebeda ZŠ Praha 5, 13, Mládí 5 4 2 4 4 2 4 10
63-72 Diana Laura Lópezová ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 5, 13, Bronzová 5 6 0 4 6 0 4 10
63-72 Petr Mandík ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 5, 13, Bronzová 5 5 3 2 5 3 2 10
63-72 Mariana Siedloková ZŠ Barrandov, Praha 5, Chaplinovo nám. 5 6 4 0 6 4 0 10
63-72 Jan Steiner ZŠ Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav 5 4 5 1 4 5 1 10
63-72 Daniel Svatoň Fakultní ZŠ prof. Otokara Chlupa, Praha 5, 13, Fingerova 5 6 2 2 6 2 2 10
63-72 Julie Weiss ZŠ Praha 5, 13, Klausova 5 5 4 1 5 4 1 10
73-77 Oskar David ZŠ Praha 5, Košíře, Nepomucká 5 4 2 3 4 2 3 9
73-77 Magdalena Knížová ZŠ Praha 5, 13, Mládí 5 4 4 1 4 4 1 9
73-77 Vanesa Kűblová Fakultní ZŠ, Praha 5, 13, Mezi Školami 5 4 2 3 4 2 3 9
73-77 Linda Pavelková Fakultní ZŠ prof. Otokara Chlupa, Praha 5, 13, Fingerova 5 6 2 1 6 2 1 9
73-77 Václav Petrášek ZŠ Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav 5 5 2 2 5 2 2 9
Natálie Holá ZŠ Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav 5 6 2 0 6 2 0 8
Zuzana Mitková ZŠ Praha 5, 13, Mládí 5 4 2 2 4 2 2 8
Lucie Málková ZŠ Barrandov, Praha 5, Chaplinovo nám. 4 4 0 4 4 0 4 8
Magdaléna Nemethová ZŠ Praha 5, 13, Mohylová 5 0 3 5 0 3 5 8
Filip Petrásek ZŠ Praha 5, Košíře, Nepomucká 5 4 2 2 4 2 2 8
LInda Prokopová Fakultní ZŠ prof. Otokara Chlupa, Praha 5, 13, Fingerova 5 6 2 0 6 2 0 8
Nicol Strnadová Fakultní ZŠ, Praha 5, 13, Mezi Školami 5 4 4 0 4 4 0 8
Linda Trieu ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 5, 13, Bronzová 5 6 2 0 6 2 0 8
Barbora Hozáková Fakultní ZŠ, Praha 5, 13, Mezi Školami 5 4 2 1 4 2 1 7
Klára Zimmermannová ZŠ Praha 5, Smíchov, Podbělohorská 5 4 2 1 4 2 1 7
Eva Končeková Fakultní ZŠ, Praha 5, 13, Mezi Školami 5 5 0 1 5 0 1 6
Jonáš Krbec ZŠ Praha 5, Košíře, Nepomucká 5 0 5 1 0 5 1 6
Štěpán Michalička ZŠ Praha 5, 13, Kuncova 5 4 2 0 4 2 0 6
Melanie Němcová Fakultní ZŠ, Praha 5, 13, Trávníčkova 5 4 2 0 4 2 0 6
Jan Samko ZŠ Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav 5 4 0 2 4 0 2 6
Eliška Strnadová ZŠ Praha 5, 13, Kuncova 5 4 2 0 4 2 0 6
Karla Studničková Fakultní ZŠ s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5, Smíchov, Drtinova 5 0 2 4 0 2 4 6
Laura Šimšová Fakultní ZŠ, Praha 5, 13, Mezi Školami 5 4 2 0 4 2 0 6
Magdalena Jansová ZŠ Praha 5, 13, Kuncova 5 2 2 1 2 2 1 5
Kryštof Knězů ZŠ Praha 5, Košíře, Nepomucká 5 0 2 2 0 2 2 4
Sebastian Vízner Fakultní ZŠ, Praha 5, 13, Mezi Školami 5 4 0 0 4 0 0 4
Jan Řiháček ZŠ Praha 5, 13, Kuncova 5 4 0 0 4 0 0 4
Michal Podrazil ZŠ Praha 5, 13, Mohylová 5 0 2 1 0 2 1 3
Viktor Tyl ZŠ Praha 5, 13, Mohylová 5 1 2 0 1 2 0 3
Gabriela Galbová ZŠ Praha 5, 13, Kuncova 5 0 2 0 0 2 0 2
Václav Jindra ZŠ Praha 5, 13, Klausova 5 0 2 0 0 2 0 2
Petr Pick Fakultní ZŠ, Praha 5, 13, Trávníčkova 5 0 2 0 0 2 0 2
Eliška Částková ZŠ Barrandov, Praha 5, Chaplinovo nám. 5 0 0 2 0 0 2 2
Michael Šubr ZŠ Praha 5, Smíchov, Podbělohorská 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-4 Tereza Jirušková ZŠ Dědina, Praha 6, Žukovského 5 6 6 6 6 6 6 18
1-4 Sandra Marušičová ZŠ genpor. Františka Peřiny, Praha 6, Řepy, Socháňova 5 6 6 6 6 6 6 18
1-4 Emílie Sikorová ZŠ Praha 6, Bílá 5 6 6 6 6 6 6 18
1-4 Anna Urbanová FZŠ ČVUT Lvíčata, Praha 6 5 6 6 6 6 6 6 18
5-8 Tomáš Janča FZŠ ČVUT Lvíčata, Praha 6 5 6 6 5 6 6 5 17
5-8 Helena Anna Koubková ZŠ Praha 6, Bílá 5 5 6 6 5 6 6 17
5-8 Matěj Kůrka ZŠ T. G. Masaryka, Praha 6, náměstí Českého povstání 5 5 6 6 5 6 6 17
5-8 Pavla Leščinská ZŠ genpor. Františka Peřiny, Praha 6, Řepy, Socháňova 5 6 5 6 6 5 6 17
9-16 Hana Akrmanová ZŠ Praha 6, Bílá 5 4 6 6 4 6 6 16
9-16 Jan Bartoloměj Klouzal ZŠ Červený vrch, Praha 6, Alžírská 5 6 4 6 6 4 6 16
9-16 Klára Kohušová ZŠ Červený vrch, Praha 6, Alžírská 5 6 6 4 6 6 4 16
9-16 Anežka Límanová FZŠ ČVUT Lvíčata, Praha 6 5 6 4 6 6 4 6 16
9-16 Jan Nevola Global Minded ZŠ Praha 6 5 6 5 5 6 5 5 16
9-16 Vincent Pribiš ZŠ Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 5 4 6 6 4 6 6 16
9-16 Kristýna Urbanová FZŠ ČVUT Lvíčata, Praha 6 5 6 6 4 6 6 4 16
9-16 Barbora Šprinclová ZŠ Hanspaulka a MŠ Kohoutek, Praha 6, Sušická 5 5 6 5 5 6 5 16
17-20 Viktor Káš FZŠ ČVUT Lvíčata, Praha 6 5 6 3 6 6 3 6 15
17-20 Ema Paterová ZŠ Praha 6, Bílá 5 6 6 3 6 6 3 15
17-20 Erik Stavěl ZŠ Járy Cimrmana Lysolaje, Praha 6 5 6 6 3 6 6 3 15
17-20 Jan Vondrák ZŠ Červený vrch, Praha 6, Alžírská 5 6 3 6 6 3 6 15
21-24 Dominik Kočemba ZŠ Praha 6, Pod Marjánkou 5 4 6 4 4 6 4 14
21-24 Andrij Prystupko ZŠ Červený vrch, Praha 6, Alžírská 5 5 6 3 5 6 3 14
21-24 Anna Spěváková ZŠ Antonína Čermáka, Praha 6 5 5 3 6 5 3 6 14
21-24 Oliver Zálešák Global Minded ZŠ Praha 6 5 6 2 6 6 2 6 14
25-35 Matylda Fendrychová ZŠ Antonína Čermáka, Praha 6 5 4 5 4 4 5 4 13
25-35 Magdalena Gregorová ZŠ Praha 6, Bílá 5 4 3 6 4 3 6 13
25-35 Elena Havlová ZŠ Praha 6, Bílá 5 5 2 6 5 2 6 13
25-35 Lukáš Kostkan ZŠ Antonína Čermáka, Praha 6 5 3 4 6 3 4 6 13
25-35 Eliška Lokočová ZŠ Dědina, Praha 6, Žukovského 5 6 6 1 6 6 1 13
25-35 Barbora Pechmanová ZŠ Červený vrch, Praha 6, Alžírská 5 5 5 3 5 5 3 13
25-35 Matyáš Salamon ZŠ Věry Čáslavské, Praha 6 5 6 5 2 6 5 2 13
25-35 Hugo Sklenka ZŠ Antonína Čermáka, Praha 6 5 5 6 2 5 6 2 13
25-35 Anna Skořepová ZŠ Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 5 6 6 1 6 6 1 13
25-35 Martin Svárovský ZŠ J. A. Komenského, Praha 6, U Dělnického cvičiště 5 6 4 3 6 4 3 13
25-35 Antonín Červený ZŠ Praha 6, Pod Marjánkou 4 6 5 2 6 5 2 13
36-40 Matyáš Halfar ZŠ Antonína Čermáka, Praha 6 5 6 2 4 6 2 4 12
36-40 Kristina Kohušová ZŠ Červený vrch, Praha 6, Alžírská 5 6 2 4 6 2 4 12
36-40 Adam Komorous ZŠ Dědina, Praha 6, Žukovského 5 5 4 3 5 4 3 12
36-40 Julie Malijevská ZŠ Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 5 4 4 4 4 4 4 12
36-40 Baltazar Panagiotis Mitrolios ZŠ Antonína Čermáka, Praha 6 5 5 3 4 5 3 4 12
41-44 Vít Chorošenin ZŠ Cesta k úspěchu, Praha 6 5 6 1 4 6 1 4 11
41-44 Ema Krtková ZŠ Antonína Čermáka, Praha 6 5 5 5 1 5 5 1 11
41-44 Veronika Vylitová ZŠ Praha 6, Pod Marjánkou 5 2 6 3 2 6 3 11
41-44 Václav Šerhant ZŠ Dědina, Praha 6, Žukovského 5 6 4 1 6 4 1 11
45-49 Petr Dlask ZŠ genpor. Františka Peřiny, Praha 6, Řepy, Socháňova 5 6 0 4 6 0 4 10
45-49 Matouš Dolejš ZŠ Antonína Čermáka, Praha 6 5 4 3 3 4 3 3 10
45-49 Martin Havlík FZŠ ČVUT Lvíčata, Praha 6 5 3 3 4 3 3 4 10
45-49 Viktorie Tikalová ZŠ Praha 6, Pod Marjánkou 5 4 3 3 4 3 3 10
45-49 Ondřej Šípek ZŠ Červený vrch, Praha 6, Alžírská 5 3 2 5 3 2 5 10
50-54 Johana Boudová ZŠ Červený vrch, Praha 6, Alžírská 5 5 3 1 5 3 1 9
50-54 Maxmilián Julius Firt PBIS 5 4 0 5 4 0 5 9
50-54 Adriana Micevska ZŠ genpor. Františka Peřiny, Praha 6, Řepy, Socháňova 5 6 0 3 6 0 3 9
50-54 Richard Mrázek ZŠ Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 5 4 3 2 4 3 2 9
50-54 Alice Štěpaníková ZŠ genpor. Františka Peřiny, Praha 6, Řepy, Socháňova 5 6 2 1 6 2 1 9
Aleksandra Sidomonidze ZŠ Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 5 5 2 1 5 2 1 8
Alois Soppé ZŠ Červený vrch, Praha 6, Alžírská 5 4 2 2 4 2 2 8
Simona Hrdličková ZŠ Dědina, Praha 6, Žukovského 5 3 3 1 3 3 1 7
Kyrill Ivanov FZŠ ČVUT Lvíčata, Praha 6 5 5 2 0 5 2 0 7
Tereza Říhová FZŠ ČVUT Lvíčata, Praha 6 5 5 2 0 5 2 0 7
Matouš Beránek ZŠ Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 5 1 4 1 1 4 1 6
Tomáš Hándl ZŠ Praha 6, Na Dlouhém lánu 5 0 5 1 0 5 1 6
Ondřej Kupilík ZŠ genpor. Františka Peřiny, Praha 6, Řepy, Socháňova 5 0 2 4 0 2 4 6
Sofie Kurfurst Global Minded ZŠ Praha 6 5 6 0 0 6 0 0 6
Ilona Mrázová ZŠ Červený vrch, Praha 6, Alžírská 5 5 0 1 5 0 1 6
Lukáš Pithart ZŠ Červený vrch, Praha 6, Alžírská 5 4 0 2 4 0 2 6
Kristýna Šarmanová ZŠ T. G. Masaryka, Praha 6, náměstí Českého povstání 5 4 0 2 4 0 2 6
Charlota Brabcová ZŠ T. G. Masaryka, Praha 6, náměstí Českého povstání 5 4 0 1 4 0 1 5
Pavel Chudoba ZŠ Norbertov, Praha 6, Norbertov 5 3 0 0 3 0 0 3
Matyáš Němec FZŠ ČVUT Lvíčata, Praha 6 5 0 2 0 0 2 0 2
Vojtěch Zeman ZŠ genpor. Františka Peřiny, Praha 6, Řepy, Socháňova 5 0 1 0 0 1 0 1
Anabel Farghali FZŠ ČVUT Lvíčata, Praha 6 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-4 Johan Bejšovec ZŠ Praha 7, Strossmayerovo náměstí 5 6 6 6 6 6 6 18
1-4 Amos Ripka ZŠ Praha 7, Korunovační 5 6 6 6 6 6 6 18
1-4 Valentýna Roušarová ZŠ Praha 7, Strossmayerovo náměstí 5 6 6 6 6 6 6 18
1-4 Jakub Vychodil ZŠ Praha 7, Korunovační 5 6 6 6 6 6 6 18
5-6 Vladerik Usatyuk ZŠ Praha 7, Strossmayerovo náměstí 5 6 6 5 6 6 5 17
5-6 Adéla Voříšková ZŠ Praha 7, Strossmayerovo náměstí 5 6 6 5 6 6 5 17
7-8 Eszter Iffland ZŠ Praha 7, Strossmayerovo náměstí 5 6 4 6 6 4 6 16
7-8 Simon Tesař ZŠ Praha 7, Strossmayerovo náměstí 5 6 6 4 6 6 4 16
9 Ekaterina Loktionova ZŠ Praha 7, Strossmayerovo náměstí 5 6 6 3 6 6 3 15
10 Alexander Husár ZŠ Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků, Praha 7, Františka Křížka 5 6 2 6 6 2 6 14
11-13 Natálie Honzírková ZŠ Praha 7, Strossmayerovo náměstí 5 6 3 0 6 3 0 9
11-13 Natálie Neubergová ZŠ Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků, Praha 7, Františka Křížka 5 6 2 1 6 2 1 9
11-13 Veronika Sojáková ZŠ Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků, Praha 7, Františka Křížka 5 6 0 3 6 0 3 9
Jan Šmejc ZŠ Praha 7, Strossmayerovo náměstí 5 6 0 1 6 0 1 7
Kateřina Štěpánková ZŠ Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků, Praha 7, Františka Křížka 5 6 0 0 6 0 0 6
Matěj Drdácký ZŠ Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků, Praha 7, Františka Křížka 5 0 0 0 0 0 0 0
Thea Kostková ZŠ Praha 7, Strossmayerovo náměstí 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-7 Marie Benešová ZŠ Praha 8, Burešova 5 6 6 6 6 6 6 18
1-7 Lukáš Benke ZŠ Na Slovance, Praha 8, Bedřichovská 5 6 6 6 6 6 6 18
1-7 Vojtěch Bárta ZŠ Praha 8, Burešova 5 6 6 6 6 6 6 18
1-7 Daniel Jiránek ZŠ Praha 8, Burešova 5 6 6 6 6 6 6 18
1-7 Klára Klímová ZŠ Na Slovance, Praha 8, Bedřichovská 5 6 6 6 6 6 6 18
1-7 Tomáš Pastucha ZŠ Praha 8, U Školské zahrady 5 6 6 6 6 6 6 18
1-7 Kryštof Zábrodský ZŠ Praha 8, Ďáblice, U Parkánu 5 6 6 6 6 6 6 18
8-10 Kryštof Herman ZŠ Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 5 5 6 6 5 6 6 17
8-10 Klára Večeřová ZŠ Praha 8, Ďáblice, U Parkánu 5 6 6 5 6 6 5 17
8-10 Dominika Záškodná ZŠ Praha 8, Na Šutce 5 6 6 5 6 6 5 17
11-13 Filip Jiskra ZŠ Praha 8, U Školské zahrady 5 5 5 6 5 5 6 16
11-13 Štěpán Smolík ZŠ Petra Strozziho, Praha 8, Za Invalidovnou 5 6 4 6 6 4 6 16
11-13 Karolína Špimrová ZŠ Praha 8, Burešova 5 6 6 4 6 6 4 16
14 Daniel Ploužek ZŠ Petra Strozziho, Praha 8, Za Invalidovnou 5 3 6 6 3 6 6 15
15 Viktor Bachmann ZŠ Praha 8, Glowackého 5 4 6 4 4 6 4 14
16-19 Hana Hovanová ZŠ německo-českého porozumění a G Thomase Manna, Praha 8 5 5 2 6 5 2 6 13
16-19 Oliver Laskowski ZŠ Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 5 5 6 2 5 6 2 13
16-19 Barbora Pokorná ZŠ Praha 8, Žernosecká 5 6 2 5 6 2 5 13
16-19 Vít Válka ZŠ Praha 8, Ďáblice, U Parkánu 5 3 6 4 3 6 4 13
20-29 Ella Benešová ZŠ Praha 8, Ďáblice, U Parkánu 5 6 0 6 6 0 6 12
20-29 Kristýna Fajtová ZŠ Mazurská, Praha 8, Svídnická 5 0 6 6 0 6 6 12
20-29 Natálie Klopf ZŠ Na Slovance, Praha 8, Bedřichovská 5 4 6 2 4 6 2 12
20-29 Sebastian Mustafov ZŠ Praha 8, Burešova 5 6 2 4 6 2 4 12
20-29 Jiří Pantoflíček ZŠ Praha 8, Glowackého 5 6 2 4 6 2 4 12
20-29 Bořivoj Rezek ZŠ Praha 8, Žernosecká 5 6 6 0 6 6 0 12
20-29 Mikuláš Rychetský ZŠ Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 5 6 3 3 6 3 3 12
20-29 Kryštof Tomek ZŠ Na Slovance, Praha 8, Bedřichovská 5 5 5 2 5 5 2 12
20-29 Šimon Vacl ZŠ Na Slovance, Praha 8, Bedřichovská 5 5 6 1 5 6 1 12
20-29 Jana Šírková ZŠ Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 5 0 6 6 0 6 6 12
30 Anna Smětáková ZŠ Na Slovance, Praha 8, Bedřichovská 5 6 2 3 6 2 3 11
31-33 Daria Chagovets ZŠ Petra Strozziho, Praha 8, Za Invalidovnou 5 6 2 2 6 2 2 10
31-33 Klaudia Kolářová ZŠ Petra Strozziho, Praha 8, Za Invalidovnou 5 6 2 2 6 2 2 10
31-33 Filip Melduška ZŠ Petra Strozziho, Praha 8, Za Invalidovnou 5 6 2 2 6 2 2 10
34-37 Karolína Chvojková ZŠ Na Slovance, Praha 8, Bedřichovská 5 3 2 4 3 2 4 9
34-37 Klaudie Horáčková ZŠ Praha 8, Glowackého 5 6 0 3 6 0 3 9
34-37 Tobias Kamas ZŠ Praha 8, U Školské zahrady 5 4 2 3 4 2 3 9
34-37 Jan Šavel ZŠ Praha 8, Burešova 5 6 0 3 6 0 3 9
Vojtěch Bednařík ZŠ Petra Strozziho, Praha 8, Za Invalidovnou 5 6 2 0 6 2 0 8
Barbora Kozáková ZŠ Praha 8, U Školské zahrady 5 4 2 2 4 2 2 8
Valerie Kučerová ZŠ Praha 8, Žernosecká 5 6 2 0 6 2 0 8
Matěj Otáhal ZŠ Praha 8, Burešova 5 5 0 3 5 0 3 8
Filip Reschke ZŠ Praha 8, Burešova 5 6 2 0 6 2 0 8
Matěj Sedlecký ZŠ Praha 8, Žernosecká 5 6 2 0 6 2 0 8
Eliška Srbová ZŠ Na Slovance, Praha 8, Bedřichovská 5 0 2 6 0 2 6 8
Oliver Srichom ZŠ Petra Strozziho, Praha 8, Za Invalidovnou 5 0 2 6 0 2 6 8
Karolína Vávrová ZŠ Praha 8, Glowackého 5 4 2 2 4 2 2 8
Matěj Dračka ZŠ Praha 8, Burešova 5 4 0 3 4 0 3 7
Jakub Berger ZŠ Praha 8, Na Šutce 5 0 2 4 0 2 4 6
Loren Bulak ZŠ Praha 8, Na Šutce 5 6 0 0 6 0 0 6
Lucie Buštová ZŠ Praha 8, U Školské zahrady 5 0 2 4 0 2 4 6
Nguyen David ZŠ Praha 8, U Školské zahrady 5 6 0 0 6 0 0 6
Erika Kaiserová ZŠ Ústavní, Praha 8, Hlivická 5 1 0 5 1 0 5 6
Jakub Neumann ZŠ Praha 8, Glowackého 4 6 0 0 6 0 0 6
Monika Zástěrová ZŠ Praha 8, Burešova 5 6 0 0 6 0 0 6
Lukáš Gavenda ZŠ Praha 8, Glowackého 4 0 2 2 0 2 2 4
Matěj Kulhánek ZŠ Petra Strozziho, Praha 8, Za Invalidovnou 5 0 0 4 0 0 4 4
Jiří Scholz ZŠ Praha 8, Žernosecká 5 4 0 0 4 0 0 4
Tereza Třosková ZŠ Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 5 4 0 0 4 0 0 4
Lucie Neumannová ZŠ Praha 8, Glowackého 4 0 2 1 0 2 1 3
Karla Zanášková ZŠ Petra Strozziho, Praha 8, Za Invalidovnou 5 0 2 1 0 2 1 3
Marek Storožuk ZŠ Praha 8, Na Šutce 5 0 2 0 0 2 0 2
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-6 Oliver Boldyš Masarykova ZŠ Praha 9, Klánovice, Slavětínská 5 6 6 6 6 6 6 18
1-6 Tomáš Fučík ZŠ Litvínovská 600, Praha 9 5 6 6 6 6 6 6 18
1-6 Anna Kuthanová Masarykova ZŠ Praha 9, Újezd nad Lesy, Polesná 5 6 6 6 6 6 6 18
1-6 Filip Mikloško ZŠ Praha - Kbely 5 6 6 6 6 6 6 18
1-6 Matěj Oplt ZŠ Tupolevova, Praha 9 5 6 6 6 6 6 6 18
1-6 Vendula Pokorná Masarykova ZŠ Praha 9, Újezd nad Lesy, Polesná 5 6 6 6 6 6 6 18
7 Karel Brzežek Masarykova ZŠ Praha 9, Újezd nad Lesy, Polesná 5 6 6 5 6 6 5 17
8 Jáchym Michálek ZŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 9 5 6 6 4 6 6 4 16
9-11 Beáta Bílková ZŠ Praha - Vinoř 5 3 6 6 3 6 6 15
9-11 Marek Kala Masarykova ZŠ Praha 9, Újezd nad Lesy, Polesná 5 6 4 5 6 4 5 15
9-11 Daniel Rybníček ZŠ Praha 9, Horní Počernice, Spojenců 5 5 6 4 5 6 4 15
12-15 David Cieslar ZŠ Tupolevova, Praha 9 5 3 6 5 3 6 5 14
12-15 Jindřich Junek ZŠ Praha 9, Satalice, K Cihelně 5 6 6 2 6 6 2 14
12-15 Yichen Liu ZŠ Praha 9, Lehovec, Chvaletická 5 6 6 2 6 6 2 14
12-15 Vojtěch Šrámek Masarykova ZŠ Praha 9, Újezd nad Lesy, Polesná 5 6 3 5 6 3 5 14
16-17 Alice Kašparová ZŠ Praha - Vinoř 5 6 2 5 6 2 5 13
16-17 Michael Kos ZŠ Litvínovská 500, Praha 9 5 6 5 2 6 5 2 13
18-24 Dominik Brunovský ZŠ Praha - Vinoř 5 6 0 6 6 0 6 12
18-24 Ondřej Hovorka ZŠ Litvínovská 600, Praha 9 5 6 6 0 6 6 0 12
18-24 Marek Jech Victoria School, ZŠ Praha 9 5 4 2 6 4 2 6 12
18-24 Kateřina Jiřičná ZŠ Praha - Kbely 5 4 6 2 4 6 2 12
18-24 Martin Probala ZŠ Praha 9, Lehovec, Chvaletická 5 6 6 0 6 6 0 12
18-24 Milan Vrchotka ZŠ Praha 9, Hloubětín, Hloubětínská 5 6 2 4 6 2 4 12
18-24 Oliver Černý ZŠ Praha 9, Satalice, K Cihelně 4 4 2 6 4 2 6 12
25-26 Anežka Kunstátová ZŠ Praha 9, Horní Počernice, Ratibořická 5 1 6 4 1 6 4 11
25-26 Karolína Valová ZŠ Praha 9, Satalice, K Cihelně 5 3 6 2 3 6 2 11
27-33 Vojtěch Hovorka ZŠ Praha 9, Lehovec, Chvaletická 5 3 2 5 3 2 5 10
27-33 Sebastian Lauer ZŠ Praha - Kbely 5 4 3 3 4 3 3 10
27-33 Šimon Pikna Masarykova ZŠ Praha 9, Újezd nad Lesy, Polesná 5 4 2 4 4 2 4 10
27-33 Marek Tamáš ZŠ Litvínovská 600, Praha 9 5 6 2 2 6 2 2 10
27-33 Barbora Vojtová ZŠ Spektrum, Praha 9 5 4 0 6 4 0 6 10
27-33 Štěpán Zvířecí ZŠ Tupolevova, Praha 9 5 1 5 4 1 5 4 10
27-33 Vojtěch Šulc Masarykova ZŠ Praha 9, Újezd nad Lesy, Polesná 5 6 0 4 6 0 4 10
34-39 Václav Bříza ZŠ Praha 9, Lehovec, Chvaletická 5 4 0 5 4 0 5 9
34-39 Kryštof Harant ZŠ Praha 9, Horní Počernice, Ratibořická 5 1 6 2 1 6 2 9
34-39 Marek Houfek ZŠ Praha 9, Lehovec, Chvaletická 3 4 2 3 4 2 3 9
34-39 David Janouch ZŠ Litvínovská 500, Praha 9 5 4 4 1 4 4 1 9
34-39 Alice Mrkvičková ZŠ Novoborská, Praha 9 5 1 6 2 1 6 2 9
34-39 Kateřina Šindelková ZŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 9 5 5 2 2 5 2 2 9
Ema Hlačinová ZŠ Praha - Kbely 5 6 2 0 6 2 0 8
Anastasija Jatkauskas ZŠ Litvínovská 500, Praha 9 5 6 2 0 6 2 0 8
Richard Kraus ZŠ Tupolevova, Praha 9 5 6 2 0 6 2 0 8
Matěj Pokoj ZŠ Spektrum, Praha 9 5 1 6 1 1 6 1 8
Zuzana Rýdlová ZŠ Litvínovská 600, Praha 9 5 1 5 2 1 5 2 8
Agáta Šimková Victoria School, ZŠ Praha 9 5 6 2 0 6 2 0 8
Oliver Fridrich ZŠ Tupolevova, Praha 9 5 1 2 4 1 2 4 7
Ondřej Horalík Victoria School, ZŠ Praha 9 5 6 0 1 6 0 1 7
Tomáš Valoušek ZŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 9 5 3 0 4 3 0 4 7
Emilie Augustová ZŠ Tupolevova, Praha 9 5 5 0 1 5 0 1 6
Ema Brabcová ZŠ Praha 9, Horní Počernice, Ratibořická 5 0 2 4 0 2 4 6
Alena Klenova ZŠ Špitálská, Praha 9 5 2 3 1 2 3 1 6
David Malec ZŠ Tupolevova, Praha 9 5 6 0 0 6 0 0 6
David Mráz ZŠ Praha 9, Lehovec, Chvaletická 5 1 2 3 1 2 3 6
Ondřej Srb ZŠ Praha 9, Lehovec, Chvaletická 5 6 0 0 6 0 0 6
Eva Zelenková ZŠ Praha 9, Dolní Počernice, Národních hrdinů 5 4 2 0 4 2 0 6
Sára Ševčíková ZŠ Litvínovská 600, Praha 9 5 1 3 2 1 3 2 6
Livia Šmatova ZŠ Špitálská, Praha 9 5 3 2 1 3 2 1 6
Aneta Czechowská ZŠ Praha 9, Satalice, K Cihelně 5 1 4 0 1 4 0 5
Kristýna Dlabalová ZŠ Špitálská, Praha 9 5 1 2 2 1 2 2 5
Daniel Gunawan ZŠ Praha 9, Horní Počernice, Spojenců 5 1 2 2 1 2 2 5
Jerom Maertens ZŠ Praha - Kbely 5 1 2 2 1 2 2 5
Alena Břichňáčová ZŠ Praha 9, Horní Počernice, Ratibořická 5 1 3 0 1 3 0 4
Martin Chybík ZŠ Praha 9, Lehovec, Chvaletická 5 1 3 0 1 3 0 4
Markéta Holá ZŠ Praha 9, Lehovec, Chvaletická 5 0 4 0 0 4 0 4
Julie Janíčková ZŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 9 5 4 0 0 4 0 0 4
Johana Mládková ZŠ Praha 9, Hloubětín, Hloubětínská 5 1 1 2 1 1 2 4
Lara Bilkova ZŠ Tupolevova, Praha 9 5 1 2 0 1 2 0 3
Erik Grasser ZŠ Špitálská, Praha 9 5 1 2 0 1 2 0 3
Daniel Kubica ZŠ Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, nám. Jiřího Berana 5 1 2 0 1 2 0 3
Jiri Kyncl ZŠ Tupolevova, Praha 9 5 1 2 0 1 2 0 3
Anna Ličková ZŠ Litvínovská 600, Praha 9 5 1 2 0 1 2 0 3
Filip Macoun ZŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 9 5 1 0 2 1 0 2 3
Nikol Slepičková ZŠ Praha 9, Lehovec, Chvaletická 5 0 3 0 0 3 0 3
Max Továrek ZŠ Spektrum, Praha 9 5 1 2 0 1 2 0 3
Filip Šimůnek ZŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 9 5 1 0 2 1 0 2 3
Barbora Kučmášová ZŠ Praha 9, Hloubětín, Hloubětínská 5 1 0 1 1 0 1 2
Dara Daněčková ZŠ Špitálská, Praha 9 5 1 0 0 1 0 0 1
Vít Grochál ZŠ Praha - Vinoř 5 1 0 0 1 0 0 1
Anežka Kozlová ZŠ Špitálská, Praha 9 5 1 0 0 1 0 0 1
Kryštof Müller ZŠ Praha - Vinoř 5 1 0 0 1 0 0 1
Radoslav Sokol ZŠ Tupolevova, Praha 9 5 1 0 0 1 0 0 1
Pavlína Vladovičová ZŠ Litvínovská 600, Praha 9 5 1 0 0 1 0 0 1
Kristýna Vnoučková ZŠ Špitálská, Praha 9 5 0 1 0 0 1 0 1
Lukáš Hajnovič ZŠ Praha - Vinoř 5 0 0 0 0 0 0 0
Zdeněk Ryšavý ZŠ Špitálská, Praha 9 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Matěj Ackerman ZŠ Praha 10, Křimická 5 6 6 6 6 6 6 18
1-2 Jan Lukáš ZŠ Praha - Kolovraty 4 6 6 6 6 6 6 18
3-4 Jan Pleskot ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 5 6 6 5 6 6 5 17
3-4 Martin Rakušan ZŠ Karla Čapka, Praha 10, Kodaňská 5 6 6 5 6 6 5 17
5-10 Vojtěch Bouda ZŠ Praha - Kolovraty 5 6 6 4 6 6 4 16
5-10 Karolína Dandová ZŠ Praha 10, Břečťanová 5 6 6 4 6 6 4 16
5-10 Štěpán Felgr ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 5 6 4 6 6 4 6 16
5-10 Tobiáš Hajs ZŠ Praha 10, Nad Přehradou 5 6 6 4 6 6 4 16
5-10 Zuzana Levová ZŠ Praha 10, Břečťanová 5 4 6 6 4 6 6 16
5-10 Luboš Míka ZŠ Praha 10, Brigádníků 5 6 6 4 6 6 4 16
11 Jan Kárník ZŠ Praha 10, Křimická 5 6 6 3 6 6 3 15
12-13 Johana Halířová ZŠ Praha 10, Veronské náměstí 5 6 2 6 6 2 6 14
12-13 Adam Jindřišek ZŠ Praha 10, V Rybníčkách 5 6 6 2 6 6 2 14
14-16 Jiří Absolon ZŠ Praha 10, Křimická 5 6 2 5 6 2 5 13
14-16 Jan Durčák ZŠ Praha 10, Břečťanová 5 6 6 1 6 6 1 13
14-16 Markéta Vorlová ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 5 6 6 1 6 6 1 13
17-20 Aneta Bendová ZŠ Praha 10, Křimická 5 5 6 1 5 6 1 12
17-20 Polina Efimova ZŠ Praha 10, nám. Bří Jandusů 5 4 6 2 4 6 2 12
17-20 Peter Meca ZŠ Praha - Kolovraty 5 6 6 0 6 6 0 12
17-20 Martin Svoboda ZŠ Praha 10, Nad Přehradou 5 6 6 0 6 6 0 12
21-22 Jiří Orinič ZŠ Praha 10, Hostivař, Kozinova 5 4 6 1 4 6 1 11
21-22 Lucie Urbanová ZŠ Praha 10, Nad Přehradou 5 6 4 1 6 4 1 11
23-27 Sebastian Jagoš ZŠ Praha 10, Nad Přehradou 5 6 4 0 6 4 0 10
23-27 Benjamín Kábrt ZŠ Praha - Kolovraty 5 2 6 2 2 6 2 10
23-27 Šárka Nouzová ZŠ Praha 10, Břečťanová 5 6 2 2 6 2 2 10
23-27 Lukáš Vlček ZŠ Praha 10, Hornoměcholupská 5 6 2 2 6 2 2 10
23-27 Václav Červený ZŠ Praha 10, Hornoměcholupská 5 6 4 0 6 4 0 10
28-34 Tomáš Coufal ZŠ Praha 10, Křimická 5 6 2 1 6 2 1 9
28-34 Eliška Hloušková ZŠ Praha 10, Veronské náměstí 5 6 2 1 6 2 1 9
28-34 Sofie Jagošová ZŠ Praha 10, Nad Přehradou 5 5 4 0 5 4 0 9
28-34 Jana Králíčková ZŠ Praha 10, Křimická 5 4 2 3 4 2 3 9
28-34 Olivia Meluzínová ZŠ Praha 10, Hostivař, Kozinova 5 5 2 2 5 2 2 9
28-34 Zbyněk Míka ZŠ Praha 10, Brigádníků 5 5 4 0 5 4 0 9
28-34 Adrian Lousi Tětek ZŠ Praha 10, Křimická 5 6 2 1 6 2 1 9
David Hujo ZŠ Praha 10, Břečťanová 5 6 0 2 6 0 2 8
Tomáš Hájek ZŠ Praha 10, Břečťanová 5 6 2 0 6 2 0 8
Elizabeth Krejčí ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 5 6 2 0 6 2 0 8
Marek Malík ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 5 6 2 0 6 2 0 8
Mikhaylo Rachkovskyy ZŠ Praha 10, Veronské náměstí 5 6 2 0 6 2 0 8
Gabriela Sýkorová ZŠ Praha 10, Křimická 5 6 2 0 6 2 0 8
Vojtěch Vlasák ZŠ Praha 10, Veronské náměstí 5 6 2 0 6 2 0 8
Zdeněk Vítek ZŠ Praha 10, Veronské náměstí 5 6 2 0 6 2 0 8
Dominika Škopková ZŠ Praha 10, Hornoměcholupská 5 6 2 0 6 2 0 8
Roman Šťastný ZŠ Praha 10, Veronské náměstí 5 6 2 0 6 2 0 8
Lukáš Batěk ZŠ Praha 10, Veronské náměstí 5 2 2 2 2 2 2 6
Alfréd Vlček ZŠ Praha 10, Hostivař, Kozinova 5 2 2 2 2 2 2 6
Ondřej Štoček ZŠ Praha 10, nám. Bří Jandusů 5 6 0 0 6 0 0 6
Jan Baloun ZŠ Praha 10, Veronské náměstí 5 5 0 0 5 0 0 5
Tomáš Tichý ZŠ Praha 10, Veronské náměstí 5 0 5 0 0 5 0 5
Michaela Musilová ZŠ Praha 10, Nad Přehradou 5 2 2 0 2 2 0 4
Daniel Bizinski ZŠ Praha 10, Veronské náměstí 5 0 2 0 0 2 0 2
Richard Fouček ZŠ Praha 10, Břečťanová 5 0 2 0 0 2 0 2
Elin Mačenbacherová ZŠ Praha 10, Veronské náměstí 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-3 Tereza Slavíková ZŠ Vorlina, Vlašim 5 6 6 6 6 6 6 18
1-3 František Urban ZŠ Divišov 5 6 6 6 6 6 6 18
1-3 Pavel Valeš ZŠ Týnec nad Sázavou 5 6 6 6 6 6 6 18
4 Eliška Jursíková ZŠ Benešov, Dukelská 5 5 6 6 5 6 6 17
5 Hynek Filipský ZŠ T. G. Masaryka, Pyšely 5 6 6 4 6 6 4 16
6-9 Simona Lehečková ZŠ T. G. Masaryka, Pyšely 5 5 4 5 5 4 5 14
6-9 Dominik Novák ZŠ Benešov, Jiráskova 5 4 6 4 4 6 4 14
6-9 Kristýna Pánová ZŠ T. G. Masaryka, Pyšely 5 6 2 6 6 2 6 14
6-9 Rafael Stocker ZŠ Sídliště, Vlašim 5 6 5 3 6 5 3 14
10-12 Lada Matoušková ZŠ Vorlina, Vlašim 5 4 4 5 4 4 5 13
10-12 Robert Pospíšil ZŠ Týnec nad Sázavou 5 3 5 5 3 5 5 13
10-12 Agáta Sládková ZŠ Benešov, Dukelská 5 4 4 5 4 4 5 13
13-16 Eliška Horáková ZŠ Vorlina, Vlašim 5 6 2 4 6 2 4 12
13-16 Štěpánka Matušková ZŠ Vorlina, Vlašim 5 4 3 5 4 3 5 12
13-16 Pavel Šmejkal ZŠ Vorlina, Vlašim 4 5 2 5 5 2 5 12
13-16 Romana Žoudlíková ZŠ Sázava 5 6 2 4 6 2 4 12
17-18 Ema Lukešová ZŠ Benešov, Jiráskova 5 2 6 3 2 6 3 11
17-18 Viktorie Výborná ZŠ Divišov 5 4 2 5 4 2 5 11
19 Viktorie Halasová ZŠ Benešov, Jiráskova 5 4 2 4 4 2 4 10
20 Denis Kuklík ZŠ Vorlina, Vlašim 5 5 2 2 5 2 2 9
Lucie Gončarová ZŠ T. G. Masaryka, Pyšely 5 2 2 4 2 2 4 8
Justýna Krečmanová ZŠ Sídliště, Vlašim 5 2 4 2 2 4 2 8
Eline Sophia Bohatsch ZŠ Benešov, Jiráskova 5 0 2 5 0 2 5 7
Lucie Mašková ZŠ Vorlina, Vlašim 5 5 0 2 5 0 2 7
Nikol Suchoparová ZŠ Sídliště, Vlašim 5 4 2 1 4 2 1 7
Marek Bernard ZŠ Týnec nad Sázavou 5 3 2 1 3 2 1 6
Sára Pavlisová ZŠ Sídliště, Vlašim 5 3 2 1 3 2 1 6
Ema Zajícová ZŠ Sídliště, Vlašim 5 3 2 1 3 2 1 6
Oliver Lušňák ZŠ Divišov 5 0 0 5 0 0 5 5
Jiří Dvořák ZŠ Sídliště, Vlašim 5 2 0 2 2 0 2 4
Adriana Fárová ZŠ Divišov 5 4 0 0 4 0 0 4
Adéla Pávková ZŠ T. G. Masaryka, Pyšely 5 0 2 0 0 2 0 2
Sára Vrkočová ZŠ Benešov, Jiráskova 5 0 0 2 0 0 2 2
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Jáchym Pinkas ZŠ Radostná, Zdice 5 6 6 6 6 6 6 18
2-3 Lída Bradová ZŠ Radostná, Zdice 5 5 6 6 5 6 6 17
2-3 Hubert Košťák Školy HLÁSEK - ZŠ Hlásná Třebaň 4 6 6 5 6 6 5 17
4-6 Jan Koleška ZŠ Hýskov 5 6 6 3 6 6 3 15
4-6 Matěj Rybníček ZŠ Tmaň 5 6 6 3 6 6 3 15
4-6 Filip Svatoš Jungmannova ZŠ Beroun 5 6 4 5 6 4 5 15
7-10 Tomáš Kuták Jungmannova ZŠ Beroun 5 6 6 2 6 6 2 14
7-10 Tomáš Kössl ZŠ Zadní Třebaň 5 6 6 2 6 6 2 14
7-10 Stanislav Pospíšil Jungmannova ZŠ Beroun 5 6 6 2 6 6 2 14
7-10 Antonín Žáček Jungmannova ZŠ Beroun 5 6 2 6 6 2 6 14
11 Zuzana Roubicová Jungmannova ZŠ Beroun 5 6 2 5 6 2 5 13
12-14 Henim Filipová ZŠ Loděnice 5 6 2 4 6 2 4 12
12-14 Karolína Valachovičová Jungmannova ZŠ Beroun 5 6 2 4 6 2 4 12
12-14 Zuzana Votavová ZŠ Srbsko 5 6 6 0 6 6 0 12
15 Eliška Sedláčková Jungmannova ZŠ Beroun 5 5 2 4 5 2 4 11
16-17 Ladislav Lipták Jungmannova ZŠ Beroun 5 6 4 0 6 4 0 10
16-17 Petr Novák ZŠ Tmaň 5 6 2 2 6 2 2 10
18-20 Karel Melichar ZŠ Osov 5 6 3 0 6 3 0 9
18-20 Jáchym Přikryl ZŠ Hýskov 5 6 2 1 6 2 1 9
18-20 Mikuláš Sakač Jungmannova ZŠ Beroun 5 5 3 1 5 3 1 9
Sofie Bale ZŠ Osov 5 6 2 0 6 2 0 8
Antonín Bilas ZŠ Osov 5 6 1 1 6 1 1 8
Matylda Chládková Jungmannova ZŠ Beroun 5 5 2 1 5 2 1 8
Sidonie Dudová Jungmannova ZŠ Beroun 5 6 1 1 6 1 1 8
Viktorie Veselá ZŠ Osov 5 6 2 0 6 2 0 8
Natálie Šrůtová ZŠ Beroun, Wagnerovo náměstí 5 6 2 0 6 2 0 8
Adam Diviš Školy HLÁSEK - ZŠ Hlásná Třebaň 4 0 6 1 0 6 1 7
Anna Dvořáková Jungmannova ZŠ Beroun 5 6 0 1 6 0 1 7
Michal Gacho Jungmannova ZŠ Beroun 5 5 0 2 5 0 2 7
Anna Provazníková ZŠ Beroun, Wagnerovo náměstí 5 0 4 0 0 4 0 4
Jan Šudřich ZŠ Tetín 5 4 0 0 4 0 0 4
Alžběta Kadeřábková ZŠ Tetín 5 0 2 1 0 2 1 3
Václav Podrazký Školy HLÁSEK - ZŠ Hlásná Třebaň 4 0 2 1 0 2 1 3
David Žemlička ZŠ Osov 5 0 2 1 0 2 1 3
Veronika Vaculíková ZŠ Beroun, Wagnerovo náměstí 5 0 2 0 0 2 0 2
Prokop Valenta Školy HLÁSEK - ZŠ Hlásná Třebaň 5 0 2 0 0 2 0 2
Marek Sajdler ZŠ Osov 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Kryštof Jandáček ZŠ Oty Pavla, Buštěhrad 5 6 6 6 6 6 6 18
2 Eduard Mikulec ZŠ Kladno, Vodárenská 2115 5 6 5 6 6 5 6 17
3-4 Maya Bouška ZŠ Slaný, Komenského náměstí 5 6 6 4 6 6 4 16
3-4 Markéta Žlábková ZŠ Tuchlovice 5 6 4 6 6 4 6 16
5 Kristian Pikner ZŠ Kladno, Vodárenská 2116 5 6 5 3 6 5 3 14
6-7 Thanh Luong thien ZŠ Kladno, Zd. Petříka 5 6 6 1 6 6 1 13
6-7 Alžběta Šelichová ZŠ Slaný, Komenského náměstí 5 6 4 3 6 4 3 13
8-9 Kateřina Sýkorová ZŠ Slaný, Politických vězňů 5 6 6 0 6 6 0 12
8-9 David Šípek ZŠ Kladno, Vodárenská 2116 5 6 2 4 6 2 4 12
10 Alena Loskutnikova ZŠ Kladno, Vodárenská 2115 5 4 6 1 4 6 1 11
11-15 Markéta Bůžková ZŠ Tuchlovice 5 2 6 2 2 6 2 10
11-15 Tomáš Kopřiva ZŠ Unhošť 5 5 3 2 5 3 2 10
11-15 Lucie Lomíčková ZŠ Kladno, Amálská 5 2 2 6 2 2 6 10
11-15 Marek Vesecký ZŠ Slaný, Rabasova 5 6 2 2 6 2 2 10
11-15 Ivana Šarochová ZŠ Kladno, Zd. Petříka 5 4 4 2 4 4 2 10
16 Nela Stejná ZŠ Unhošť 5 1 3 5 1 3 5 9
Ondřej Frolík ZŠ Unhošť 5 5 2 1 5 2 1 8
Ellen Kamínová ZŠ Slaný, Rabasova 5 2 2 4 2 2 4 8
Šimon Nedbal ZŠ Slaný, Politických vězňů 5 5 2 1 5 2 1 8
Daniela Skůrová ZŠ Slaný, Rabasova 5 6 0 2 6 0 2 8
Zuzana Zázvorková ZŠ Kladno, Amálská 5 2 2 4 2 2 4 8
Eliška Bartušková ZŠ Kladno, C. Boudy 5 0 4 3 0 4 3 7
Šarlota Fišerová ZŠ Unhošť 5 5 2 0 5 2 0 7
Štěpán Houska ZŠ Kladno, Norská 5 5 2 0 5 2 0 7
Jakub Keimar ZŠ Kladno, C. Boudy 5 5 0 2 5 0 2 7
Jana Kučerová ZŠ Kladno, Vodárenská 2116 5 5 2 0 5 2 0 7
Tobiáš Matouš ZŠ Kladno, Norská 5 0 3 4 0 3 4 7
Albert Jan Grzonka ZŠ Slaný, Rabasova 5 2 1 2 2 1 2 5
Štěpán Rycka ZŠ Kladno, Amálská 5 1 3 1 1 3 1 5
Vít Sklenář ZŠ Kladno, Zd. Petříka 5 1 3 1 1 3 1 5
Tomáš Osvald ZŠ Kladno, Amálská 5 0 2 2 0 2 2 4
Tomáš Zápotocký ZŠ Slaný, Politických vězňů 5 0 0 3 0 0 3 3
Jaroslava Černá ZŠ Kladno, C. Boudy 5 2 0 0 2 0 0 2
Dan Pavlů ZŠ Kladno, Vodárenská 2116 5 1 0 0 1 0 0 1
Jakub Pokorný ZŠ Slaný, Politických vězňů 5 0 0 0 0 0 0 0

Kolín

Výsledky nejsou k dispozici

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Anna Alamdari ZŠ Žižkov, Kutná Hora 5 6 6 5 6 6 5 17
2 Rozálie Coubalová ZŠ Žižkov, Kutná Hora 5 6 2 6 6 2 6 14
3-4 Jakub Kalný ZŠ Nové Dvory 2 5 2 6 5 2 6 13
3-4 Nikola Lencová ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře, Kutná Hora 5 6 2 5 6 2 5 13
5-6 Lukáš Dvořák ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře, Kutná Hora 5 6 0 4 6 0 4 10
5-6 Jan Schüller ZŠ Čáslav, nám. Jana Žižky z Trocnova 5 6 0 4 6 0 4 10
Matyáš Klapal ZŠ Čáslav, Masarykova 5 5 2 1 5 2 1 8
Klára Marysková ZŠ Žižkov, Kutná Hora 5 0 4 4 0 4 4 8
Kristýna Chudobová ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře, Kutná Hora 5 6 0 1 6 0 1 7
Viola Kotrbová ZŠ Žižkov, Kutná Hora 5 4 2 1 4 2 1 7
Ondřej Lebeda ZŠ Žižkov, Kutná Hora 5 5 2 0 5 2 0 7
Sára Kadlecová ZŠ Čáslav, Masarykova 5 5 0 1 5 0 1 6
Jakub Duška ZŠ Žižkov, Kutná Hora 5 3 2 0 3 2 0 5
Natálie Lokajová ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře, Kutná Hora 5 5 0 0 5 0 0 5
Maksym Smal ZŠ Čáslav, nám. Jana Žižky z Trocnova 5 4 0 0 4 0 0 4
Tomáš Kapusta ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře, Kutná Hora 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Lukáš Lechner ZŠ Jungmannovy sady, Mělník 5 6 4 6 6 4 6 16
2-3 Tereza Hrazdilová ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova, Neratovice 5 6 6 3 6 6 3 15
2-3 Jan Štajer ZŠ Kralupy nad Vltavou, Gen. Klapálka 5 6 6 3 6 6 3 15
4-5 Mariana Holinková ZŠ Kralupy nad Vltavou, Třebízského 5 6 4 4 6 4 4 14
4-5 Jiří Pavelka ZŠ Neratovice 5 6 4 4 6 4 4 14
6-7 Tomáš Charvát ZŠ Kralupy nad Vltavou, Třebízského 5 6 3 4 6 3 4 13
6-7 Jan Šafránek ZŠ Kralupy nad Vltavou, Třebízského 5 6 4 3 6 4 3 13
8-9 Táňa Forštová ZŠ J. A. Komenského, Kly 5 6 0 6 6 0 6 12
8-9 Richard Kvarta ZŠ Kralupy nad Vltavou, Třebízského 5 6 6 0 6 6 0 12
10-12 Richard Kovář ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova, Neratovice 5 6 2 3 6 2 3 11
10-12 Antonín Krybus ZŠ Kralupy nad Vltavou, Gen. Klapálka 5 6 2 3 6 2 3 11
10-12 Anežka Čapková ZŠ Kralupy nad Vltavou, Třebízského 5 6 4 1 6 4 1 11
13-18 Tobiáš Filip ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova, Neratovice 5 6 4 0 6 4 0 10
13-18 Filip Macák ZŠ Kralupy nad Vltavou, Třebízského 5 6 3 1 6 3 1 10
13-18 Anna Petrová ZŠ Kralupy nad Vltavou, Gen. Klapálka 5 6 4 0 6 4 0 10
13-18 Minh Tri Pham ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova, Neratovice 5 6 4 0 6 4 0 10
13-18 Nela Šinkovičová ZŠ Kralupy nad Vltavou, Gen. Klapálka 5 6 4 0 6 4 0 10
13-18 Daniel Štibranyi ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova, Neratovice 5 6 0 4 6 0 4 10
19-20 Sofie Havránková ZŠ J. A. Komenského, Kly 5 6 0 3 6 0 3 9
19-20 Nikita Strojev ZŠ Kralupy nad Vltavou, Gen. Klapálka 5 6 2 1 6 2 1 9
Melanie Šamšová ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova, Neratovice 5 6 2 0 6 2 0 8
Adam Abd El Dayem ZŠ Kralupy nad Vltavou, Třebízského 5 6 0 1 6 0 1 7
Patrik Sandu ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova, Neratovice 5 6 0 1 6 0 1 7
Tobiáš Tóth ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova, Neratovice 5 6 0 0 6 0 0 6
Amálie Raisová ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova, Neratovice 5 2 2 0 2 2 0 4
Petr Burdych ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova, Neratovice 5 0 0 0 0 0 0 0

Mladá Boleslav

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Tereza Míšechová ZŠ Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí 5 6 4 3 6 4 3 13
2-3 Albert Feštr ZŠ Žďár 5 5 2 4 5 2 4 11
2-3 Anita Křížová ZŠ Mladá Boleslav, Komenského nám. 91 5 5 0 6 5 0 6 11
4-8 Eliška Bryksová ZŠ Žďár 5 6 2 2 6 2 2 10
4-8 Miroslav Domalíp ZŠ Mladá Boleslav, Komenského nám. 91 5 5 4 1 5 4 1 10
4-8 Ema Hlavsová ZŠ Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí 5 6 3 1 6 3 1 10
4-8 Matěj Kotan ZŠ T. G. Masaryka a MŠ Mladá Boleslav 5 2 6 2 2 6 2 10
4-8 Yevhenii Sliusar ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 5 6 4 0 6 4 0 10
9 Tereza Novotná ZŠ Žďár 5 6 2 1 6 2 1 9
Jiří Jindra ZŠ Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí 5 6 2 0 6 2 0 8
Filip Wertheimer ZŠ Mladá Boleslav, Komenského nám. 91 5 5 2 1 5 2 1 8
Marta Garmatii ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 5 2 2 3 2 2 3 7
Vít Kubát ZŠ Žďár 5 3 3 1 3 3 1 7
Simona Zdražilova ZŠ Žďár 5 3 2 2 3 2 2 7
Adam Crookston ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 5 6 0 0 6 0 0 6
Michal Koťátko ZŠ Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí 5 2 4 0 2 4 0 6
Viktorie Vavřínová ZŠ Mladá Boleslav, Komenského nám. 91 5 0 0 6 0 0 6 6
Jakub Zadražil ZŠ Mladá Boleslav, Komenského nám. 91 5 0 2 1 0 2 1 3
Adam Bachtik ZŠ Mladá Boleslav, Komenského nám. 91 5 1 0 1 1 0 1 2
Matěj Mohout ZŠ Žďár 5 0 2 0 0 2 0 2
Aneta Sochová ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 5 0 1 0 0 1 0 1
Vojtěch Pech ZŠ Žďár 5 0 0 0 0 0 0 0
Petr Trhoň ZŠ Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí 5 0 0 0 0 0 0 0

Nymburk

Výsledky nejsou k dispozici

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 David Dolejší 2. ZŠ Bezručova, Říčany 5 6 6 6 6 6 6 18
2 Matěj Špatenka ZŠ Zdiby 5 6 6 4 6 6 4 16
3-6 Matouš Brčák VOŠ, SŠ, jazyková škola, ZŠ MILLS, Čelákovice 5 6 6 3 6 6 3 15
3-6 Jakub Finfrle ZŠ Zdiby 5 6 6 3 6 6 3 15
3-6 Viktor Malena 1. ZŠ Masarykovo nám., Říčany 5 6 6 3 6 6 3 15
3-6 Ema Piliarik Česko-anglická Montessori ZŠ IDEA, Zdiby 4 6 6 3 6 6 3 15
7-9 Kristýna Janečková ZŠ T. G. Masaryka, Mnichovice 5 6 6 2 6 6 2 14
7-9 Lucie Navrkalova ZŠ Mirošovice 5 6 6 2 6 6 2 14
7-9 Jiri Randak ZŠ Velké Popovice 5 6 6 2 6 6 2 14
10-15 Filip Horník ZŠ Čelákovice, Kostelní 5 4 6 3 4 6 3 13
10-15 Antonín Mildorf ZŠ Stará Boleslav, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 5 6 6 1 6 6 1 13
10-15 Anna Myrdaczová ZŠ Zeleneč 5 6 3 4 6 3 4 13
10-15 Magdaléna Rašínová ZŠ Čelákovice, Kostelní 5 4 6 3 4 6 3 13
10-15 Magdalena Vrtišková ZŠ Čelákovice, J. A. Komenského 5 5 6 2 5 6 2 13
10-15 Marie Wernerová ZŠ Velké Popovice 5 6 6 1 6 6 1 13
16-21 Richard Bechera ZŠ Kunice 5 5 4 3 5 4 3 12
16-21 Jindřich Hruška 2. ZŠ Bezručova, Říčany 5 6 6 0 6 6 0 12
16-21 Jan Novotny ZŠ Tehov 5 3 6 3 3 6 3 12
16-21 Ondřej Vančura ZŠ Tehov 5 4 6 2 4 6 2 12
16-21 Jan Špirk ZŠ Kamenice 5 6 3 3 6 3 3 12
16-21 Linda Štěpánková ZŠ Vítězslava Hálka, Odolena Voda 5 6 3 3 6 3 3 12
22-26 Vojtěch Hašler ZŠ Stará Boleslav, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 5 6 3 2 6 3 2 11
22-26 Jiřina Kotková ZŠ Husinec 5 2 6 3 2 6 3 11
22-26 Robin Morávek ZŠ Kunice 5 3 6 2 3 6 2 11
22-26 Jan Olišar ZŠ Vítězslava Hálka, Odolena Voda 5 6 3 2 6 3 2 11
22-26 Mikuláš Škvor 2. ZŠ Bezručova, Říčany 5 6 4 1 6 4 1 11
27-29 Jan Brož ZŠ Kamenice 5 0 6 4 0 6 4 10
27-29 Hynek Klíma 1. ZŠ Masarykovo nám., Říčany 5 6 3 1 6 3 1 10
27-29 Lukáš Lambert ZŠ Kunice 5 4 6 0 4 6 0 10
30-36 Marie Barhoňová ZŠ Vítězslava Hálka, Odolena Voda 5 6 2 1 6 2 1 9
30-36 Monika Budinská ZŠ Klecany 5 3 3 3 3 3 3 9
30-36 Kristýna Cihlářová ZŠ Zeleneč 5 3 3 3 3 3 3 9
30-36 Filip Hlista ZŠ Šestajovice 5 2 4 3 2 4 3 9
30-36 Jakub Zelenka ZŠ Tehov 4 3 3 3 3 3 3 9
30-36 Aniko Šenková ZŠ TIP TOES, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 4 3 4 2 3 4 2 9
30-36 Zuzana Žaludová ZŠ Zdiby 5 3 2 4 3 2 4 9
Terezie Dvořáková ZŠ Čelákovice, J. A. Komenského 5 3 2 3 3 2 3 8
Daniel Motal ZŠ Klecany 5 0 6 2 0 6 2 8
Tomáš Haščák ZŠ Čelákovice, Kostelní 5 6 0 1 6 0 1 7
Jiří Novotný ZŠ Klecany 5 4 3 0 4 3 0 7
Dorota Pancová ZŠ Husinec 5 3 3 1 3 3 1 7
Natálie Poláčková ZŠ Velké Popovice 5 6 0 1 6 0 1 7
Denis Chlup ZŠ Kamenice 5 2 3 1 2 3 1 6
Nathaniel Darius Miklaš ZŠ Čelákovice, J. A. Komenského 5 3 2 1 3 2 1 6
Žofie Anna Plecháčková ZŠ Husinec 5 1 2 3 1 2 3 6
Valerie Stránská ZŠ Zeleneč 5 0 2 4 0 2 4 6
Agáta Švejdová ZŠ TIP TOES, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 5 2 3 1 2 3 1 6
Zuzana Kolková 1. ZŠ Masarykovo nám., Říčany 5 0 2 1 0 2 1 3
Filip Navrkal ZŠ Mirošovice 5 0 2 0 0 2 0 2

Praha-západ

Výsledky nejsou k dispozici

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Jason Sýkora ZŠ Dobříš, Komenského nám. 5 6 6 5 6 6 5 17
2 Tomáš Kratochvil ZŠ pod Svatou Horou, Příbram 5 6 4 5 6 4 5 15
3 Klára Ondřejková ZŠ Příbram, II, Jiráskovy sady 5 6 2 6 6 2 6 14
4 Radek Cieslik ZŠ Dobříš, Komenského nám. 5 6 2 2 6 2 2 10
5-6 Huu Phong Nguyen ZŠ Příbram, VIII, Školní 5 6 0 3 6 0 3 9
5-6 Helena Zikmundova ZŠ pod Svatou Horou, Příbram 5 2 5 2 2 5 2 9
Leontýna Králíčková ZŠ pod Svatou Horou, Příbram 5 6 2 0 6 2 0 8
Martin Měchura ZŠ pod Svatou Horou, Příbram 5 5 0 1 5 0 1 6
Antonín Brož ZŠ pod Svatou Horou, Příbram 5 5 0 0 5 0 0 5
Dominik Sadílek ZŠ pod Svatou Horou, Příbram 5 0 2 3 0 2 3 5
Natálie Brožková ZŠ Dobříš, Komenského nám. 5 3 0 1 3 0 1 4
Matej Kučera ZŠ Příbram, II, Jiráskovy sady 5 0 2 2 0 2 2 4
Matěj Lupták ZŠ Dobříš, Komenského nám. 5 0 2 1 0 2 1 3
Kristýna Landtová ZŠ Dobříš, Komenského nám. 5 0 2 0 0 2 0 2
Elen Horáčková ZŠ pod Svatou Horou, Příbram 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Matěj Kostka ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 6 6 6 6 6 6 18
1-2 Emma Maříková ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 6 6 6 6 6 6 18
3-5 Matej Beneš 2. ZŠ Rakovník 5 6 4 6 6 4 6 16
3-5 Martina Hadrbolcová 1. ZŠ Rakovník 5 6 6 4 6 6 4 16
3-5 Anna Mikulková ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 5 5 6 5 5 6 16
6-7 Daniel Burda 2. ZŠ Rakovník 5 3 6 6 3 6 6 15
6-7 Jakub Křižák 2. ZŠ Rakovník 5 6 3 6 6 3 6 15
8-10 Martin Andrášek ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 6 4 4 6 4 4 14
8-10 Eliška Benešová 3. ZŠ Rakovník 5 6 2 6 6 2 6 14
8-10 Tomáš Haužvic ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 4 4 6 4 4 6 14
11-12 Magdaléna Lisá ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 5 2 6 5 2 6 13
11-12 Lucie Ryssová ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 3 6 4 3 6 4 13
13-16 Damián Franěk 2. ZŠ Rakovník 5 5 4 3 5 4 3 12
13-16 Kateřina Hrdličková ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 6 6 0 6 6 0 12
13-16 Tereza Kubicová 2. ZŠ Rakovník 5 5 3 4 5 3 4 12
13-16 Matyáš Rublič ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 5 6 1 5 6 1 12
17-19 Kateřina Karafiátova 2. ZŠ Rakovník 5 6 2 3 6 2 3 11
17-19 Adéla Kriegerová 2. ZŠ Rakovník 5 5 3 3 5 3 3 11
17-19 Natalie Marková 3. ZŠ Rakovník 5 6 4 1 6 4 1 11
20-23 Žofie Bártová 3. ZŠ Rakovník 5 6 2 2 6 2 2 10
20-23 Kateřina Drábková ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 5 4 1 5 4 1 10
20-23 Jaroslav Český ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 6 2 2 6 2 2 10
20-23 Matěj Štekl ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 6 0 4 6 0 4 10
24-25 Tobiáš Mai ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 6 2 1 6 2 1 9
24-25 Daniel Myšička 2. ZŠ Rakovník 5 4 2 3 4 2 3 9
Kamila Stašová ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 1 2 5 1 2 5 8
Marie Zelenková ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 4 2 2 4 2 2 8
Tereza Řádová ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 0 5 3 0 5 3 8
Lukáš Malý ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 0 2 4 0 2 4 6
Dita Mansfeldová ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 6 0 0 6 0 0 6
Martin Krob 2. ZŠ Rakovník 5 4 0 1 4 0 1 5
Martin Křivsky 2. ZŠ Rakovník 5 0 4 0 0 4 0 4
Natalie Maiová ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 0 0 4 0 0 4 4
David Čihák 2. ZŠ Rakovník 5 0 2 2 0 2 2 4
Karolína Kulhavá ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 0 2 1 0 2 1 3
Klára Opltová ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 1 0 2 1 0 2 3
Tereza Ryssová ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 0 2 1 0 2 1 3
Zdeněk Janoušek ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 0 2 0 0 2 0 2
Tomaš Novotný ZŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí 5 0 0 0 0 0 0 0

České Budějovice

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-6 Štěpán Andrle ZŠ Nedabyle 5 6 6 6 6 6 6 18
1-6 Jan Bárta Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 5 6 6 6 6 6 6 18
1-6 Filip Kapusta Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 5 6 6 6 6 6 6 18
1-6 Jan Mileret ZŠ, Vl. Rady 1, České Budějovice 5 6 6 6 6 6 6 18
1-6 Sofie Pípalová ZŠ Oskara Nedbala, České Budějovice 5 6 6 6 6 6 6 18
1-6 Nikola Zviefelhoferová ZŠ Borek 5 6 6 6 6 6 6 18
7 Jonáš Šebesta ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Hrdějovice 5 6 6 5 6 6 5 17
8-16 Alex Bastl ZŠ Máj II, M. Chlajna 23, České Budějovice 5 6 6 4 6 6 4 16
8-16 Michal Hruška ZŠ, Grünwaldova 13, České Budějovice 5 4 6 6 4 6 6 16
8-16 Šárka Korandová ZŠ Ševětín 5 6 6 4 6 6 4 16
8-16 Nela Kotounová ZŠ Oskara Nedbala, České Budějovice 5 6 4 6 6 4 6 16
8-16 Jan František Lukáš ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Hrdějovice 5 6 6 4 6 6 4 16
8-16 Kateřina Malechová ZŠ, Matice školské 3, České Budějovice 5 6 4 6 6 4 6 16
8-16 Evelína Veselá ZŠ, Nerudova 9, České Budějovice 5 6 6 4 6 6 4 16
8-16 Matouš Čupera ZŠ Máj II, M. Chlajna 23, České Budějovice 5 4 6 6 4 6 6 16
8-16 Marie Štíchová ZŠ Dubné 5 6 4 6 6 4 6 16
17-22 Alena Nerudová ZŠ Oskara Nedbala, České Budějovice 5 6 6 3 6 6 3 15
17-22 Gabriel Peterka ZŠ Oskara Nedbala, České Budějovice 5 6 3 6 6 3 6 15
17-22 Štěpán Procházka ZŠ Dobrá Voda u Českých Budějovic 5 6 6 3 6 6 3 15
17-22 Šimon Průcha Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 5 6 6 3 6 6 3 15
17-22 Magdaléna Sejková ZŠ, Nerudova 9, České Budějovice 5 6 6 3 6 6 3 15
17-22 Ema Táborská ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Hrdějovice 5 6 6 3 6 6 3 15
23-28 Jan Březina ZŠ, Vl. Rady 1, České Budějovice 5 6 2 6 6 2 6 14
23-28 Šimon Doležal ZŠ, Grünwaldova 13, České Budějovice 5 6 2 6 6 2 6 14
23-28 Petr Hazuka ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Hrdějovice 5 6 6 2 6 6 2 14
23-28 David Herout ZŠ Oskara Nedbala, České Budějovice 5 6 6 2 6 6 2 14
23-28 Adam Ondra ZŠ, Dukelská 11, České Budějovice 5 6 6 2 6 6 2 14
23-28 Vanessa Vondrušková ZŠ Oskara Nedbala, České Budějovice 5 6 2 6 6 2 6 14
29-37 Roman Chovanec ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Hrdějovice 5 6 6 1 6 6 1 13
29-37 Lucie Cipínová ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Hrdějovice 5 4 6 3 4 6 3 13
29-37 Richard Filip ZŠ, Matice školské 3, České Budějovice 5 6 4 3 6 4 3 13
29-37 Dalibor Kneslík ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 5 6 6 1 6 6 1 13
29-37 Lenka Kovačíková ZŠ Oskara Nedbala, České Budějovice 5 6 4 3 6 4 3 13
29-37 Jiří Opekar ZŠ, Dukelská 11, České Budějovice 5 4 6 3 4 6 3 13
29-37 Richard Samek ZŠ Máj II, M. Chlajna 23, České Budějovice 5 6 6 1 6 6 1 13
29-37 Kateřina Černá ZŠ Máj II, M. Chlajna 23, České Budějovice 5 6 6 1 6 6 1 13
29-37 David Řezníček ZŠ, Matice školské 3, České Budějovice 5 6 6 1 6 6 1 13
38-42 Pavel Bergmann ZŠ Dobrá Voda u Českých Budějovic 5 6 2 4 6 2 4 12
38-42 Václav Bůžek ZŠ Oskara Nedbala, České Budějovice 5 6 6 0 6 6 0 12
38-42 Martin Maxa ZŠ, Dukelská 11, České Budějovice 5 6 4 2 6 4 2 12
38-42 Tomáš Pánek Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 4 4 4 4 4 4 4 12
38-42 Daniel Szó ZŠ, Dukelská 11, České Budějovice 5 4 6 2 4 6 2 12
43-44 Pavlína Břízová ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 5 6 2 3 6 2 3 11
43-44 Elena Meixnerová ZŠ, Dukelská 11, České Budějovice 5 6 4 1 6 4 1 11
45-49 Martin Hanzal ZŠ, Grünwaldova 13, České Budějovice 5 4 2 4 4 2 4 10
45-49 Berenika Laitlová ZŠ, Grünwaldova 13, České Budějovice 5 6 2 2 6 2 2 10
45-49 Michaela Plívová ZŠ Bezdrevská, ČB 5 4 6 0 4 6 0 10
45-49 Tadeáš Trejbal ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Hrdějovice 5 0 6 4 0 6 4 10
45-49 Adam Vydra ZŠ Máj II, M. Chlajna 23, České Budějovice 5 4 0 6 4 0 6 10
50-58 Arnošt Albrecht ZŠ, Grünwaldova 13, České Budějovice 5 6 2 1 6 2 1 9
50-58 Ella Bendíková ZŠ Oskara Nedbala, České Budějovice 5 6 2 1 6 2 1 9
50-58 Sára Burianová ZŠ Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice 5 4 4 1 4 4 1 9
50-58 Eliška Hauptová ZŠ, Vl. Rady 1, České Budějovice 5 6 2 1 6 2 1 9
50-58 Barbora Hyková Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 5 6 2 1 6 2 1 9
50-58 František Kysnar Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 4 6 2 1 6 2 1 9
50-58 Tomáš Mrázek ZŠ Dobrá Voda u Českých Budějovic 5 4 4 1 4 4 1 9
50-58 Vít Savula ZŠ Oskara Nedbala, České Budějovice 5 2 6 1 2 6 1 9
50-58 Věra Slezáčková ZŠ, Nerudova 9, České Budějovice 5 5 0 4 5 0 4 9
Josef Lejsek ZŠ, Grünwaldova 13, České Budějovice 5 6 2 0 6 2 0 8
Karolína Machová ZŠ, Nerudova 9, České Budějovice 5 4 2 2 4 2 2 8
Ondřej Mendlík ZŠ, Nerudova 9, České Budějovice 5 4 3 1 4 3 1 8
Isabela Nováková ZŠ Nedabyle 5 6 0 2 6 0 2 8
Eliška Robovská ZŠ Nedabyle 5 0 2 6 0 2 6 8
Jan Tomášek ZŠ, Vl. Rady 1, České Budějovice 5 4 2 2 4 2 2 8
Miloslav Ouředník ZŠ Kamenný Újezd 5 6 0 1 6 0 1 7
Jan Tesař ZŠ, Grünwaldova 13, České Budějovice 5 2 2 3 2 2 3 7
Barbora Vaňková Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 5 6 0 1 6 0 1 7
Tereza Vlažná ZŠ Ševětín 5 6 0 1 6 0 1 7
Vítek Wolf ZŠ Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice 5 4 2 1 4 2 1 7
Kristýna Štěrbová ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Hrdějovice 5 4 2 1 4 2 1 7
Dominik Mrázek ZŠ, Nerudova 9, České Budějovice 5 0 6 0 0 6 0 6
Martin Pavlíček ZŠ, Nerudova 9, České Budějovice 5 6 0 0 6 0 0 6
Linda Pěstová ZŠ Oskara Nedbala, České Budějovice 5 4 0 2 4 0 2 6
Andrej Safonov ZŠ, Nerudova 9, České Budějovice 5 0 2 3 0 2 3 5
Ema Štěpková ZŠ, Vl. Rady 1, České Budějovice 5 0 2 3 0 2 3 5
Jakub Šíla ZŠ Oskara Nedbala, České Budějovice 5 4 0 0 4 0 0 4
Tomáš Tomášek ZŠ Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice 5 0 2 1 0 2 1 3
Anna Hybrantová ZŠ Bezdrevská, ČB 5 0 0 1 0 0 1 1

Český Krumlov

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Šimon Hrachovský ZŠ Český Krumlov, Za Nádražím 5 6 6 6 6 6 6 18
2-5 Antonín Adam ZŠ Český Krumlov, Za Nádražím 5 6 6 2 6 6 2 14
2-5 Anežka Kudláčková ZŠ Kájov 5 6 6 2 6 6 2 14
2-5 Karel Olšar ZŠ Český Krumlov, Linecká 5 6 6 2 6 6 2 14
2-5 Roman Skripcenko ZŠ Český Krumlov, Za Nádražím 5 6 5 3 6 5 3 14
6-8 Michal Kostečka ZŠ Velešín 5 6 6 1 6 6 1 13
6-8 Filip Lombart ZŠ Český Krumlov, Za Nádražím 5 6 6 1 6 6 1 13
6-8 Ondřej Šandera ZŠ Český Krumlov, Za Nádražím 5 6 6 1 6 6 1 13
9 Filip Mačuda ZŠ Český Krumlov, Za Nádražím 5 6 6 0 6 6 0 12
10-14 Kateřina Kuzmová ZŠ Kaplice, Fantova 5 6 2 1 6 2 1 9
10-14 Filip Polok ZŠ Velešín 5 6 2 1 6 2 1 9
10-14 Kryštof Sirový ZŠ Český Krumlov, Linecká 5 6 3 0 6 3 0 9
10-14 Tereza Svobodová ZŠ Český Krumlov, Za Nádražím 5 5 3 1 5 3 1 9
10-14 Rozálie Červenková ZŠ Křemže 5 5 3 1 5 3 1 9
Adéla Velková ZŠ Český Krumlov, Linecká 5 5 3 0 5 3 0 8
Eliška Hádlová ZŠ Kaplice, Fantova 5 6 0 1 6 0 1 7
Maxmilián Putschögl ZŠ Český Krumlov, Za Nádražím 5 2 4 1 2 4 1 7
František Vrba ZŠ Přídolí 4 6 0 1 6 0 1 7
Jan Jiřička ZŠ Český Krumlov, Za Nádražím 5 5 0 1 5 0 1 6
Lukáš Musil ZŠ Kaplice, Fantova 5 0 2 4 0 2 4 6
Kateřina Toncarová ZŠ Kaplice, Fantova 5 6 0 0 6 0 0 6
Jakub Zeman ZŠ Český Krumlov, Za Nádražím 5 6 0 0 6 0 0 6
Antonín Zunt ZŠ Český Krumlov, Linecká 5 0 2 0 0 2 0 2
Štěpán Vrba ZŠ Přídolí 2 0 0 0 0 0 0 0

Jindřichův Hradec

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Štěpán Ködel ZŠ Lomnice nad Lužnicí 5 6 6 6 6 6 6 18
2 Vendula Čadová ZŠ České Velenice 5 6 6 4 6 6 4 16
3 Ella Landkammerová ZŠ Jindřichův Hradec, II, Janderova 5 6 4 2 6 4 2 12
4-5 Frantisek Balek ZŠ Strmilov 5 6 2 2 6 2 2 10
4-5 Jan Wirkner ZŠ Jindřichův Hradec, II, Janderova 5 4 4 2 4 4 2 10
Vít Straka ZŠ Jindřichův Hradec, II, Janderova 5 2 0 2 2 0 2 4
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Magdaléna Váňová ZŠ Tomáše Šobra a MŠ Písek 5 4 6 2 4 6 2 12
2 Antonín Hrych 1. ZŠ T. G. Masaryka, Milevsko 5 6 2 1 6 2 1 9
Pavel Bečka ZŠ Chyšky 5 6 2 0 6 2 0 8
Matyáš Hesoun ZŠ Tomáše Šobra a MŠ Písek 5 6 0 1 6 0 1 7
Zbyněk Malík ZŠ Josefa Kajetána Tyla a MŠ Písek 5 0 6 1 0 6 1 7
Adéla Osvaldová ZŠ Tomáše Šobra a MŠ Písek 5 6 0 1 6 0 1 7
Julie Pokorná ZŠ Josefa Kajetána Tyla a MŠ Písek 5 2 2 2 2 2 2 6
Simona Shorná ZŠ Chyšky 5 2 2 1 2 2 1 5
Michaela Zachová ZŠ Kluky 5 2 0 2 2 0 2 4
Adam Sobota ZŠ Edvarda Beneše a MŠ Písek 5 0 2 1 0 2 1 3
Nella Timoranská 1. ZŠ T. G. Masaryka, Milevsko 5 0 2 1 0 2 1 3
Pavel Čižinský ZŠ Chyšky 5 0 2 1 0 2 1 3
Alena Celinová ZŠ Kluky 5 0 2 0 0 2 0 2
Anežka Hrnečková ZŠ Kluky 5 0 0 2 0 0 2 2
Ngoc Huyen Nguyen ZŠ Edvarda Beneše a MŠ Písek 5 0 0 1 0 0 1 1
Laura Přibylová 1. ZŠ T. G. Masaryka, Milevsko 5 0 1 0 0 1 0 1
Ondřej Votýpka ZŠ Edvarda Beneše a MŠ Písek 5 0 0 1 0 0 1 1
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 David Schartner ZŠ Vimperk 5 6 6 6 6 6 6 18
2-3 Anna Krtoušová ZŠ Vacov 4 6 6 2 6 6 2 14
2-3 Marek Pokorný ZŠ Prachatice, Vodňanská 5 6 2 6 6 2 6 14
4 Vojtěch Hubáček ZŠ Vimperk 5 6 2 5 6 2 5 13
5-6 Daniel Krtouš ZŠ Vacov 4 6 6 0 6 6 0 12
5-6 Adéla Tesařová ZŠ Čkyně 5 6 4 2 6 4 2 12
7-9 Tereza Paterová ZŠ Zdíkov 5 6 2 3 6 2 3 11
7-9 Vladimír Patila ZŠ Vimperk 5 6 4 1 6 4 1 11
7-9 Tadeáš Vávra ZŠ Prachatice, Vodňanská 5 6 0 5 6 0 5 11
10 Anna Suchá ZŠ Vimperk 5 5 2 3 5 2 3 10
11-15 Stella Dvořáková ZŠ Prachatice, Vodňanská 5 6 3 0 6 3 0 9
11-15 Kateřina Koldová ZŠ Čkyně 5 6 2 1 6 2 1 9
11-15 Viktor Mráz ZŠ Vacov 5 6 2 1 6 2 1 9
11-15 Adéla Rosičová ZŠ T. G. Masaryka, Vimperk 5 6 2 1 6 2 1 9
11-15 Matěj Špejzl ZŠ Vacov 5 6 2 1 6 2 1 9
Laura Aleksanjan ZŠ Prachatice, Vodňanská 5 6 1 0 6 1 0 7
Eliška Bendová ZŠ Prachatice, Vodňanská 5 6 1 0 6 1 0 7
Jaroslav Tichý ZŠ Lhenice 5 6 0 0 6 0 0 6
Aneta Medková ZŠ Vimperk 4 0 0 3 0 0 3 3
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Viktor Nový ZŠ Radomyšl 5 6 6 6 6 6 6 18
1-2 Vojtěch Straka ZŠ F. L. Čelakovského, Strakonice 5 6 6 6 6 6 6 18
3 Samuel Soukup ZŠ Strakonice, Dukelská 5 6 6 2 6 6 2 14
4-6 Filip Friš ZŠ a G Vodňany 5 6 6 0 6 6 0 12
4-6 Markéta Klicnarová ZŠ a G Vodňany 5 6 2 4 6 2 4 12
4-6 Jakub Laník ZŠ Strakonice, Dukelská 5 6 0 6 6 0 6 12
7 Jan Kloud ZŠ F. L. Čelakovského, Strakonice 5 5 4 2 5 4 2 11
8 Jakub Jirka ZŠ Strakonice, Dukelská 5 6 4 0 6 4 0 10
9-10 Tereza Hynková ZŠ Strakonice, Krále Jiřího z Poděbrad 5 5 0 4 5 0 4 9
9-10 Terezie Koubová ZŠ Bavorov 5 5 4 0 5 4 0 9
Jakub Jukl ZŠ T.G.Masaryka, Blatná 5 2 6 0 2 6 0 8
Simona Pellerová ZŠ F. L. Čelakovského, Strakonice 5 4 0 4 4 0 4 8
Daniel Obendrauf ZŠ Strakonice, Dukelská 5 5 0 2 5 0 2 7
Václav Ludačka ZŠ Bavorov 5 6 0 0 6 0 0 6
Michaela Pojslová ZŠ Strakonice, Dukelská 5 2 0 4 2 0 4 6
Jan Smrž ZŠ a G Vodňany 5 6 0 0 6 0 0 6
Anna Šmerdová ZŠ Strakonice, Dukelská 5 2 4 0 2 4 0 6
Veronika Koubová ZŠ Bavorov 5 0 2 2 0 2 2 4
Adam Volf ZŠ Strakonice, Dukelská 5 0 0 4 0 0 4 4
Kryštof Šejvar ZŠ Strakonice, Dukelská 5 2 2 0 2 2 0 4
Natálie Enochová ZŠ a G Vodňany 5 0 2 0 0 2 0 2
Jan Jůzek ZŠ Strakonice, Dukelská 5 0 2 0 0 2 0 2
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Jan Šoltés ZŠ Mladá Vožice 5 6 6 6 6 6 6 18
2 Ela Čejková ZŠ Soběslav, tř. Dr. Edvarda Beneše 5 6 6 5 6 6 5 17
3 Samuel Fojtů ZŠ Tábor, Čekanice, Průběžná 5 6 6 4 6 6 4 16
4-6 Marie Dvořáková ZŠ Tábor, Husova 5 6 4 5 6 4 5 15
4-6 Jiří Moravec ZŠ Tábor, Husova 5 6 3 6 6 3 6 15
4-6 Elena Váňová ZŠ Veselí nad Lužnicí, Čs.armády 5 5 4 6 5 4 6 15
7-8 Julie Havlová ZŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489 5 6 2 6 6 2 6 14
7-8 František Hron ZŠ Planá nad Lužnicí 5 6 4 4 6 4 4 14
9-10 František Bárta ZŠ Malšice 5 5 4 4 5 4 4 13
9-10 Filip Martinka ZŠ Chýnov 5 5 4 4 5 4 4 13
11 Kira Dubrovina ZŠ Bernarda Bolzana obecně prospěšná společnost, Tábor 5 6 3 3 6 3 3 12
12-17 Vojtěch Buřič ZŠ Soběslav, tř. Dr. Edvarda Beneše 5 6 2 2 6 2 2 10
12-17 David Karpíšek ZŠ Soběslav, tř. Dr. Edvarda Beneše 5 6 4 0 6 4 0 10
12-17 Josef Kostroun ZŠ Chýnov 5 6 3 1 6 3 1 10
12-17 Beáta Mrosko ZŠ Bernarda Bolzana obecně prospěšná společnost, Tábor 5 6 2 2 6 2 2 10
12-17 Lenka Tesařová ZŠ Chýnov 5 5 2 3 5 2 3 10
12-17 Rostislav Šístek ZŠ Chýnov 5 6 3 1 6 3 1 10
18-19 Agáta Brichová ZŠ Soběslav, tř. Dr. Edvarda Beneše 5 1 6 2 1 6 2 9
18-19 Lukáš Jelínek ZŠ Chýnov 5 6 2 1 6 2 1 9
Laura Deverová ZŠ Bernarda Bolzana obecně prospěšná společnost, Tábor 5 6 0 2 6 0 2 8
Daniel Mikeš ZŠ Tábor, Husova 5 5 1 2 5 1 2 8
Jan Benedik ZŠ Sezimovo Ústí, Švehlova 5 0 5 2 0 5 2 7
Lukáš Mazánek ZŠ Tábor, Čekanice, Průběžná 5 0 2 5 0 2 5 7
Lukáš Střelka ZŠ Tábor, Husova 5 6 0 1 6 0 1 7
Valerie Petrushyna ZŠ Tábor, Helsinská 5 6 0 0 6 0 0 6
Ella Šídlová ZŠ Tábor, Husova 5 5 0 1 5 0 1 6
Pavel Spálenka ZŠ Tábor, Husova 5 1 2 1 1 2 1 4
Anežka Hájková ZŠ Bernarda Bolzana obecně prospěšná společnost, Tábor 5 0 1 2 0 1 2 3
Dominika Novotná ZŠ Soběslav, tř. Dr. Edvarda Beneše 5 0 2 1 0 2 1 3
Tomáš Dulík ZŠ Chýnov 5 0 2 0 0 2 0 2
Nikola Kubalová ZŠ Veselí nad Lužnicí, Čs.armády 5 0 0 2 0 0 2 2
Max Radosta ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstí 5 0 1 1 0 1 1 2
Nadia Růžička ZŠ Bernarda Bolzana obecně prospěšná společnost, Tábor 5 0 0 1 0 0 1 1
Viktorie Pistulková ZŠ Chýnov 5 0 0 0 0 0 0 0
Štěpán Uhlíř ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstí 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Kryštof Dolina ZŠ Domažlice, Komenského 5 6 6 3 6 6 3 15
2 Lukáš Kaiser Masarykova ZŠ Kdyně 5 5 6 2 5 6 2 13
3 Adéla Šafaříková Masarykova ZŠ Kdyně 5 6 2 4 6 2 4 12
4 Andrea Fronkova ZŠ Domažlice, Komenského 5 5 3 2 5 3 2 10
5 Thi Thiy Vy Kateřina Nguyen ZŠ Domažlice, Komenského 5 4 4 1 4 4 1 9
Pavel Tauber ZŠ Domažlice, Komenského 5 0 0 5 0 0 5 5
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Karolína Veselá ZŠ Sušice 5 6 4 6 6 4 6 16
2 Veronika Vejcharová ZŠ Horažďovice, Blatenská 5 6 2 4 6 2 4 12
3 Sofie Marie Nová ZŠ Bezděkov 5 6 3 2 6 3 2 11
4-9 Jan Drábek ZŠ Sušice 5 6 0 4 6 0 4 10
4-9 Milan Hrach ZŠ Sušice 5 6 3 1 6 3 1 10
4-9 Adéla Kopová ZŠ Sušice 5 6 2 2 6 2 2 10
4-9 Sofie Marcinková Masarykova ZŠ Klatovy 5 6 4 0 6 4 0 10
4-9 Veronika Necudová ZŠ Čachrov 5 6 4 0 6 4 0 10
4-9 Tobiáš Vágner Masarykova ZŠ Klatovy 5 4 4 2 4 4 2 10
Magda Nováčková Masarykova ZŠ Klatovy 4 6 2 0 6 2 0 8
Tomáš Kuchynka Masarykova ZŠ Klatovy 4 0 2 5 0 2 5 7
Eduard Kadlec Masarykova ZŠ Klatovy 4 0 1 5 0 1 5 6
Tina Raunerová Masarykova ZŠ Klatovy 5 6 0 0 6 0 0 6
Vojta Dundr ZŠ Bezděkov 5 0 0 5 0 0 5 5
Aneta Svobodová ZŠ Horažďovice, Blatenská 5 2 2 0 2 2 0 4
Jan Adler Masarykova ZŠ Klatovy 5 0 2 1 0 2 1 3
Eva Ostrihon Masarykova ZŠ Klatovy 5 0 2 1 0 2 1 3
Matyáš Končal ZŠ Horažďovice, Blatenská 5 0 2 0 0 2 0 2
Lukáš Böhm ZŠ Švihov 5 0 0 1 0 0 1 1
Julie Tůmová ZŠ Předslav 5 0 1 0 0 1 0 1
Michal Mlnařík ZŠ Bezděkov 5 0 0 0 0 0 0 0
Adam Rosa ZŠ Bezděkov 5 0 0 0 0 0 0 0
Marek Šťastný ZŠ Vrhaveč 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-3 Klára Frontzová 21. ZŠ Plzeň 5 6 6 5 6 6 5 17
1-3 Štěpán Vykysalý ZŠ Plzeň, Božkov, Vřesinská 5 6 6 5 6 6 5 17
1-3 Tereza Šturmová 26. ZŠ Plzeň 5 6 6 5 6 6 5 17
4-6 Ondřej Hejzek ZŠ Plzeň, Božkov, Vřesinská 5 5 6 5 5 6 5 16
4-6 Michal Orszag 14. ZŠ Plzeň 5 6 5 5 6 5 5 16
4-6 Michael Vlna 26. ZŠ Plzeň 5 6 6 4 6 6 4 16
7-9 Magdalena Bulíčková 15. ZŠ Plzeň 5 5 4 6 5 4 6 15
7-9 Jana Maternová Waldorfská ZŠ a SŠ Dobromysl z.ú., Plzeň 5 6 4 5 6 4 5 15
7-9 Helena Šmídlová ZŠ Plzeň, Újezd, Národní 5 5 4 6 5 4 6 15
10-14 Maxmilián Malotín 22. ZŠ Plzeň 5 6 4 4 6 4 4 14
10-14 Jakub Marek ZŠ Easy Start, Plzeň 5 6 4 4 6 4 4 14
10-14 Filip März 20. ZŠ Plzeň 5 6 4 4 6 4 4 14
10-14 Michael Stánek ZŠ Easy Start, Plzeň 5 6 2 6 6 2 6 14
10-14 Johana Vacková 22. ZŠ Plzeň 5 6 3 5 6 3 5 14
15-23 David Chaloupka 15. ZŠ Plzeň 5 6 2 5 6 2 5 13
15-23 Barbora Fialová 26. ZŠ Plzeň 5 6 4 3 6 4 3 13
15-23 Adam Koželuh 2. ZŠ Plzeň 5 6 6 1 6 6 1 13
15-23 Antonie Lišková 21. ZŠ Plzeň 5 6 3 4 6 3 4 13
15-23 Matyáš Mlád 14. ZŠ Plzeň 5 6 6 1 6 6 1 13
15-23 Nikol Olšavská 21. ZŠ Plzeň 5 6 2 5 6 2 5 13
15-23 Josef Petrů 22. ZŠ Plzeň 5 6 4 3 6 4 3 13
15-23 Pavlína Pousková 26. ZŠ Plzeň 5 6 6 1 6 6 1 13
15-23 Šimon Půlpán 17. ZŠ Plzeň 5 6 3 4 6 3 4 13
24-30 Eliška Bláhová 22. ZŠ Plzeň 5 6 4 2 6 4 2 12
24-30 Karla Doležalová ZŠ Plzeň, Božkov, Vřesinská 5 6 2 4 6 2 4 12
24-30 Tomáš Firák 15. ZŠ Plzeň 5 5 4 3 5 4 3 12
24-30 Ondřej Pelikán Tyršova ZŠ Plzeň 5 6 1 5 6 1 5 12
24-30 Antonín Prynych 15. ZŠ Plzeň 5 6 2 4 6 2 4 12
24-30 Matěj Strejček Waldorfská ZŠ a SŠ Dobromysl z.ú., Plzeň 5 6 4 2 6 4 2 12
24-30 Ema Vacková 22. ZŠ Plzeň 5 6 2 4 6 2 4 12
31-41 Antonín Bořík 11. ZŠ Plzeň 5 6 0 5 6 0 5 11
31-41 Michal Cimrman 26. ZŠ Plzeň 5 6 4 1 6 4 1 11
31-41 Viktorie Hajkova 21. ZŠ Plzeň 5 6 3 2 6 3 2 11
31-41 Klára Karlachová ZŠ Plzeň, Božkov, Vřesinská 5 4 4 3 4 4 3 11
31-41 Alan Kuneš 7. ZŠ Plzeň 5 6 4 1 6 4 1 11
31-41 Anastázie Lišková 21. ZŠ Plzeň 5 6 4 1 6 4 1 11
31-41 Tomáš Petrmichl 26. ZŠ Plzeň 5 6 2 3 6 2 3 11
31-41 Gia Thai Tran 2. ZŠ Plzeň 5 6 1 4 6 1 4 11
31-41 Jakub Vaník 7. ZŠ Plzeň 5 6 2 3 6 2 3 11
31-41 Julie Zavitkovská 21. ZŠ Plzeň 5 6 1 4 6 1 4 11
31-41 Ema Čechurová 17. ZŠ Plzeň 5 6 0 5 6 0 5 11
42-45 Matěj Bureš 11. ZŠ Plzeň 5 6 0 4 6 0 4 10
42-45 Sebastian Janča Bolevecká ZŠ Plzeň 5 6 2 2 6 2 2 10
42-45 Michal Petrášek 14. ZŠ Plzeň 5 6 0 4 6 0 4 10
42-45 Jan Zýka 22. ZŠ Plzeň 5 6 0 4 6 0 4 10
46-49 Štěpán Balihar Tyršova ZŠ Plzeň 5 6 1 2 6 1 2 9
46-49 Adam Kabát 15. ZŠ Plzeň 5 6 2 1 6 2 1 9
46-49 Jakub Liška 15. ZŠ Plzeň 5 6 2 1 6 2 1 9
46-49 Matyáš Sysel 20. ZŠ Plzeň 5 5 4 0 5 4 0 9
Adam Flek 2. ZŠ Plzeň 5 6 2 0 6 2 0 8
Michal Jedlička 22. ZŠ Plzeň 5 6 2 0 6 2 0 8
Anežka Macháňová ZŠ Easy Start, Plzeň 5 6 2 0 6 2 0 8
Anna Neumannová 22. ZŠ Plzeň 5 6 2 0 6 2 0 8
Hana Vyhnánková Waldorfská ZŠ a SŠ Dobromysl z.ú., Plzeň 5 6 2 0 6 2 0 8
Jakub Bureš 11. ZŠ Plzeň 5 6 0 1 6 0 1 7
Veronika Mácová 7. ZŠ Plzeň 5 6 0 1 6 0 1 7
Klaudie Seberová Bolevecká ZŠ Plzeň 5 6 0 1 6 0 1 7
Jonáš Budek 15. ZŠ Plzeň 5 6 0 0 6 0 0 6
Matěj Liška 15. ZŠ Plzeň 5 6 0 0 6 0 0 6
Václav Navrátil 20. ZŠ Plzeň 5 5 0 1 5 0 1 6
Sofie Lily Matoušková Waldorfská ZŠ a SŠ Dobromysl z.ú., Plzeň 5 1 2 2 1 2 2 5
Vojtěch Pintíř ZŠ Plzeň, Božkov, Vřesinská 5 5 0 0 5 0 0 5
Karolína Květoňová ZŠ Plzeň, Újezd, Národní 5 0 2 1 0 2 1 3
Jiří Čapek 26. ZŠ Plzeň 5 0 2 1 0 2 1 3
Šimon Mulač ZŠ Plzeň, Božkov, Vřesinská 5 0 2 0 0 2 0 2
Šimon Jandík 20. ZŠ Plzeň 5 0 0 0 0 0 0 0
Filip Šáňa 14. ZŠ Plzeň 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Marek Roučka ZŠ Dobřany 5 5 6 5 5 6 5 16
2 Jan Méner ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 5 5 5 5 5 5 5 15
3 Marek Beneš ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 5 6 2 6 6 2 6 14
4 Daniel Juhás ZŠ Dobřany 5 5 6 2 5 6 2 13
5 Julie Lišková ZŠ Dolní Lukavice 5 6 2 3 6 2 3 11
Šimon Prach ZŠ Merklín 5 6 0 2 6 0 2 8
Jakub Lucák ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 5 5 0 1 5 0 1 6
Jan Kašpar ZŠ Dolní Lukavice 5 5 0 0 5 0 0 5
Vojtěch Musil ZŠ Dobřany 5 3 2 0 3 2 0 5
Zuzana Vlčková ZŠ Štěnovice 5 4 0 0 4 0 0 4
Zuzana Jánská ZŠ Štěnovice 5 0 0 3 0 0 3 3
Matyáš Tupa ZŠ Štěnovice 5 2 0 1 2 0 1 3
Pavel Ulč ZŠ Dolní Lukavice 5 2 1 0 2 1 0 3
Miroslav Rehák ZŠ Chotěšov 5 2 0 0 2 0 0 2
Martin Rešl ZŠ Chotěšov 9 0 2 0 0 2 0 2
Libor Kozel ZŠ Chotěšov 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Klára Novotňáková ZŠ Plasy 5 6 5 6 6 5 6 17
2 Vít Ruml ZŠ Třemošná 5 6 6 3 6 6 3 15
3 Robert Tříska Masarykova ZŠ Zruč-Senec 5 6 2 6 6 2 6 14
4-6 Bára Bartoníčková ZŠ Kaznějov 5 6 4 3 6 4 3 13
4-6 Eliška Houbová ZŠ Kralovice 5 6 6 1 6 6 1 13
4-6 Lenka Šnajdrová ZŠ Plasy 5 6 6 1 6 6 1 13
7 Kateřina Voborníková ZŠ s mateřskou školou, Tlučná 5 4 6 1 4 6 1 11
8-10 Matouš Beran Masarykova ZŠ Zruč-Senec 5 6 2 2 6 2 2 10
8-10 Vojtěch Lukeš ZŠ s mateřskou školou, Tlučná 5 6 2 2 6 2 2 10
8-10 Viktorie Zemanová ZŠ Kralovice 5 1 6 3 1 6 3 10
11 Matěj Eret ZŠ Manětín 5 6 2 1 6 2 1 9
Marek Mages Masarykova ZŠ Horní Bříza 5 1 6 1 1 6 1 8
Lukáš Fiala ZŠ Třemošná 5 0 2 3 0 2 3 5
Petra Ptáčníková ZŠ Manětín 5 2 2 0 2 2 0 4
Jaroslav Hrkal ZŠ Vejprnice 5 0 0 0 0 0 0 0
Nikol Kudrnáčová ZŠ Inspíria, Třemošná 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Patrik Pražák ZŠ Mirošov 5 6 2 5 6 2 5 13
2 Tereza Řebounová ZŠ T. G. Masaryka, Rokycany 5 5 3 4 5 3 4 12
3 Barbora Holčapková ZŠ Rokycany, ulice Míru 5 4 6 1 4 6 1 11
4-5 Aneta Smetanová ZŠ T. G. Masaryka, Rokycany 5 4 4 2 4 4 2 10
4-5 Kristýna Wendlerová ZŠ Jižní předměstí, Rokycany 5 4 5 1 4 5 1 10
6-11 Kristian Belu ZŠ Stupno, Břasy 5 3 3 3 3 3 3 9
6-11 Vojtěch Karas ZŠ Karla Vokáče, Strašice 5 5 2 2 5 2 2 9
6-11 Šimon Macek ZŠ Jižní předměstí, Rokycany 5 4 2 3 4 2 3 9
6-11 Polina Perepadia ZŠ Jižní předměstí, Rokycany 5 5 2 2 5 2 2 9
6-11 Tomáš Richtr ZŠ T. G. Masaryka, Rokycany 5 5 0 4 5 0 4 9
6-11 Michal Šimůnek ZŠ Mirošov 5 6 0 3 6 0 3 9
Vítek Tichý ZŠ Holoubkov 5 0 6 2 0 6 2 8
Nela Bendová ZŠ Rokycany, ulice Míru 5 5 0 2 5 0 2 7
Mathia Müllerová ZŠ Rokycany, ulice Míru 5 3 0 4 3 0 4 7
Sebastián Seiml ZŠ Stupno, Břasy 5 3 0 4 3 0 4 7
Vojtěch Baxa ZŠ Volduchy 5 3 2 1 3 2 1 6
Eliška Byzoňová ZŠ J. V. Sládka, Zbiroh 5 4 0 1 4 0 1 5
Klára Sládková ZŠ Volduchy 5 1 2 2 1 2 2 5
Simona Čermáková ZŠ Mirošov 5 1 2 1 1 2 1 4
Eliška Juriková ZŠ Holoubkov 5 1 0 2 1 0 2 3
Lenka Vinšová ZŠ J. V. Sládka, Zbiroh 5 0 0 3 0 0 3 3
Zuzana Ouzká ZŠ Holoubkov 5 0 0 1 0 0 1 1
Klára Vildová ZŠ J. V. Sládka, Zbiroh 5 0 0 1 0 0 1 1
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Aneta Mužíková ZŠ Tachov, Hornická 5 0 6 6 0 6 6 12
Daria Samek ZŠ Tachov, Hornická 5 2 6 0 2 6 0 8
Justýna Fairaislová ZŠ Tachov, Hornická 5 1 4 2 1 4 2 7
Václav Pechman ZŠ Stříbro, Gagarinova 5 2 0 4 2 0 4 6
Martin Matúš ZŠ Stříbro, Gagarinova 5 3 0 2 3 0 2 5
Barbora Cvrčková ZŠ, MŠ a ZUŠ Bezdružice 5 2 0 2 2 0 2 4
Ondřej Petraška ZŠ Stříbro, Gagarinova 5 2 0 2 2 0 2 4
Emma Švecová ZŠ Stříbro, Gagarinova 5 3 0 0 3 0 0 3
Zuzana Kocsisová ZŠ Stříbro, Gagarinova 5 2 0 0 2 0 0 2
Kateřina Suchánková ZŠ Stříbro, Mánesova 5 2 0 0 2 0 0 2
Klára Svobodová ZŠ Stříbro, Gagarinova 5 2 0 0 2 0 0 2
Martin Kadeřávek ZŠ, MŠ a ZUŠ Bezdružice 5 0 0 0 0 0 0 0
Tobias Záveský ZŠ Tachov, Hornická 5 0 0 0 0 0 0 0
Zuzana Švábková ZŠ Tachov, Hornická 5 0 0 0 0 0 0 0

Cheb

Výsledky nejsou k dispozici

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Roman Verbiy ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 5 6 5 5 6 5 5 16
2 Natalie Voštová ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy Vary 5 6 6 3 6 6 3 15
3-5 Šimon Matějů ZŠ jazyků, Karlovy Vary 5 6 5 3 6 5 3 14
3-5 Zuzana Seidlová ZŠ Jana Amose Komenského, Karlovy Vary 5 6 6 2 6 6 2 14
3-5 Eliška Štěpánková ZŠ Ostrov, Májová 5 6 3 5 6 3 5 14
6-8 Anežka Gernátová ZŠ Ostrov, Májová 5 6 1 6 6 1 6 13
6-8 Sebastian Mrnuštík ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 5 6 2 5 6 2 5 13
6-8 Luisa Victoria Máj ZŠ jazyků, Karlovy Vary 5 6 1 6 6 1 6 13
9-12 Marek Biskup ZŠ jazyků, Karlovy Vary 5 4 4 4 4 4 4 12
9-12 Anna Marie Burleová ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 5 6 2 4 6 2 4 12
9-12 Eva Langerová ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 5 6 1 5 6 1 5 12
9-12 Nora Schee ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy Vary 5 1 5 6 1 5 6 12
13-14 Tomáš Polánský ZŠ jazyků, Karlovy Vary 5 6 5 0 6 5 0 11
13-14 Janl Vastl ZŠ Karlovy Vary, Konečná 5 5 5 1 5 5 1 11
15 Markéta Parůžková ZŠ jazyků, Karlovy Vary 5 6 2 2 6 2 2 10
16 Alexander Sidorov ZŠ jazyků, Karlovy Vary 5 5 2 2 5 2 2 9
Jan Dörrer ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 5 6 2 0 6 2 0 8
Leoš Půhoný ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 5 6 1 1 6 1 1 8
Filip Levinský ZŠ Karlovy Vary, Konečná 5 6 1 0 6 1 0 7
Vítek Sláma ZŠ Ostrov, Májová 5 5 2 0 5 2 0 7
Šimon Baloun ZŠ Jana Amose Komenského, Karlovy Vary 5 5 1 0 5 1 0 6
Sofja Ivanova ZŠ Jana Amose Komenského, Karlovy Vary 5 5 1 0 5 1 0 6
Michaela Sychravová ZŠ Jana Amose Komenského, Karlovy Vary 5 0 5 1 0 5 1 6
Valerie Šochmanová ZŠ Ostrov, Májová 5 5 1 0 5 1 0 6
Lukáš Weiser ZŠ Karlovy Vary, Konečná 5 5 0 0 5 0 0 5
Nela Houšková ZŠ jazyků, Karlovy Vary 5 0 0 2 0 0 2 2
Julie Jureková ZŠ Ostrov, Májová 5 0 1 0 0 1 0 1
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Silvie Postlová ZŠ Březová 5 6 6 5 6 6 5 17
2-3 Stela Kozumplíková ZŠ J. A. Komenského, Chodov 5 6 2 5 6 2 5 13
2-3 Lucie Zdvořáková ZŠ Sokolov, Rokycanova 5 6 2 5 6 2 5 13
4 Jan Krieglstein ZŠ J. A. Komenského, Chodov 5 6 0 5 6 0 5 11
5 Ondřej Novotný ZŠ Sokolov, Rokycanova 5 6 4 0 6 4 0 10
Ondřej Fojtík ZŠ J. A. Komenského, Chodov 5 6 2 0 6 2 0 8
Max Novotný ZŠ Sokolov, Rokycanova 5 6 2 0 6 2 0 8
Petr Obšivač ZŠ Sokolov, Rokycanova 5 6 2 0 6 2 0 8
Veronika Šnajdrová ZŠ Sokolov, Rokycanova 5 6 2 0 6 2 0 8
Filip Šedivec ZŠ Sokolov, Švabinského 5 0 2 5 0 2 5 7
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Klaudie Michelová ZŠ Rumburk, U Nemocnice 5 5 4 1 5 4 1 10
2 Adam Berdar ZŠ Varnsdorf, náměstí E.Beneše 5 5 2 2 5 2 2 9
Beáta Bubna-Liticová ZŠ Varnsdorf, náměstí E.Beneše 5 6 2 0 6 2 0 8
Matěj Dlouhý ZŠ Děčín, VI, Školní 5 3 2 1 3 2 1 6
Pavel Šťastný ZŠ Děčín, VI, Školní 5 3 2 1 3 2 1 6
Patricie Kotlárová ZŠ Varnsdorf, náměstí E.Beneše 5 3 2 0 3 2 0 5
Patrik Kadlec ZŠ Malšovice, Děčín 5 0 0 2 0 0 2 2
Matyáš Rečka ZŠ Děčín, I, Komenského náměstí 5 0 2 0 0 2 0 2
Veronika Votapkova ZŠ Rumburk, U Nemocnice 5 0 2 0 0 2 0 2
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Jiří Chudý ZŠ DUHOVÁ CESTA, Chomutov 5 6 6 6 6 6 6 18
2 Klára Hradilova ZŠ Strupčice 5 5 6 4 5 6 4 15
3 Michala Dvořáková ZŠ Rudolfa Koblice, Pionýrů 1102, Kadaň 5 5 5 4 5 5 4 14
4 Nela Nevečeřalová ZŠ DUHOVÁ CESTA, Chomutov 5 5 4 4 5 4 4 13
5-6 Jakub Svoboda ZŠ Strupčice 5 5 6 1 5 6 1 12
5-6 Adam Tvrz ZŠ Chomutov, Na Příkopech 5 5 4 3 5 4 3 12
7 Petr Bžoch ZŠ DUHOVÁ CESTA, Chomutov 5 5 4 2 5 4 2 11
Jaroslav Jan Kapalín ZŠ Strupčice 5 5 0 3 5 0 3 8
JIří Matýsek ZŠ Chomutov, Kadaňská 5 5 2 0 5 2 0 7
Ondřej Stratinský ZŠ Kadaň, Na Podlesí 5 6 0 1 6 0 1 7
Magdalena Chytrová ZŠ Chomutov, Školní 5 6 0 0 6 0 0 6
Patrik Kejha ZŠ Chomutov, Na Příkopech 5 5 0 1 5 0 1 6
Molnár Filip ZŠ Kadaň, Na Podlesí 5 2 0 3 2 0 3 5
Veronika Macháčková ZŠ Kadaň, Na Podlesí 5 5 0 0 5 0 0 5
Jakub Motyčák ZŠ Strupčice 5 5 0 0 5 0 0 5
Anna Zetková ZŠ Chomutov, Školní 5 5 0 0 5 0 0 5
David Bandas ZŠ Chomutov, Školní 5 2 0 1 2 0 1 3
Oliver Oswald ZŠ Rudolfa Koblice, Pionýrů 1102, Kadaň 5 2 0 1 2 0 1 3
Jakub Studnička ZŠ Chomutov, Na Příkopech 5 2 0 1 2 0 1 3
Anežka Molnárová ZŠ Kadaň, Na Podlesí 5 1 0 1 1 0 1 2
Martin Vymyslický ZŠ Chomutov, Kadaňská 5 0 0 2 0 0 2 2
Kristina Vonásková ZŠ Chomutov, Kadaňská 5 1 0 0 1 0 0 1
Kristina Umlaufová ZŠ Kadaň, ul. Chomutovská 1683, okr. Chomutov 5 0 0 0 0 0 0 0
Valentina Voláková ZŠ Kadaň, ul. Chomutovská 1683, okr. Chomutov 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Vítek Lacina ZŠ Litoměřice, U Stadionu 5 6 6 6 6 6 6 18
1-2 Adéla Černá ZŠ Všehrdova 1, Lovosice 5 6 6 6 6 6 6 18
3 Gábina Richterová ZŠ Velemín 5 6 6 4 6 6 4 16
4 Ondřej Červenka ZŠ Roudnice nad Labem, Jungmannova 5 6 5 4 6 5 4 15
5-9 Tomáš Gerstner ZŠ Třebenice 5 6 2 6 6 2 6 14
5-9 Vojtěch Hanzlík ZŠ Roudnice nad Labem, Jungmannova 5 6 2 6 6 2 6 14
5-9 Beáta Jančíková ZŠ Všehrdova 1, Lovosice 5 5 6 3 5 6 3 14
5-9 Miriam Matějková ZŠ Roudnice nad Labem, Jungmannova 5 4 6 4 4 6 4 14
5-9 Tomáš Slavík LINGUA UNIVERSAL soukromá ZŠ Litoměřice 5 4 6 4 4 6 4 14
10-11 Veronika Fronková Masarykova ZŠ Litoměřice 5 6 6 1 6 6 1 13
10-11 Sofie Lišková ZŠ Všehrdova 1, Lovosice 5 1 6 6 1 6 6 13
12-14 Zuzana Jandova ZŠ Roudnice nad Labem, Školní 5 4 4 4 4 4 4 12
12-14 Miloš Malý ZŠ Všehrdova 1, Lovosice 5 4 4 4 4 4 4 12
12-14 Adam Pilnaj ZŠ Všehrdova 1, Lovosice 5 6 2 4 6 2 4 12
15-17 Lukáš Jeřábek ZŠ Třebenice 5 5 4 2 5 4 2 11
15-17 Daniel Musil ZŠ Litoměřice, U Stadionu 5 3 2 6 3 2 6 11
15-17 Dominik Svatoš LINGUA UNIVERSAL soukromá ZŠ Litoměřice 5 4 4 3 4 4 3 11
18-19 Jan Madzia Masarykova ZŠ Litoměřice 5 4 6 0 4 6 0 10
18-19 Anna Elizabeth Mazánek ZŠ Všehrdova 1, Lovosice 5 6 0 4 6 0 4 10
20 Anežka Dolejší ZŠ Všehrdova 1, Lovosice 5 5 2 2 5 2 2 9
Filip Havrda ZŠ Všehrdova 1, Lovosice 5 4 2 2 4 2 2 8
Rostislav Mäsiar ZŠ Roudnice nad Labem, Karla Jeřábka 5 4 2 2 4 2 2 8
Michaela Holubová ZŠ Velemín 5 4 2 1 4 2 1 7
Lucie Černá Masarykova ZŠ Litoměřice 5 4 0 3 4 0 3 7
Matyáš Kolesár ZŠ Roudnice nad Labem, Jungmannova 5 4 0 2 4 0 2 6
David Kožnar ZŠ Všehrdova 1, Lovosice 5 4 1 1 4 1 1 6
Veronika Pajonková ZŠ Třebenice 5 4 2 0 4 2 0 6
Daryna Teliha ZŠ Roudnice nad Labem, Karla Jeřábka 5 4 2 0 4 2 0 6
Jan Mareš ZŠ Litoměřice, U Stadionu 5 0 2 3 0 2 3 5
Adam Pettinger Masarykova ZŠ Litoměřice 5 5 0 0 5 0 0 5
David Ahmeti ZŠ Roudnice nad Labem, Školní 5 4 0 0 4 0 0 4
Eliška Dolejší ZŠ Všehrdova 1, Lovosice 5 0 1 3 0 1 3 4
Tina Egerová ZŠ Roudnice nad Labem, Školní 5 4 0 0 4 0 0 4
Lukáš Noga ZŠ Roudnice nad Labem, Jungmannova 5 4 0 0 4 0 0 4
Terezie Podrapská ZŠ Litoměřice, U Stadionu 5 0 0 4 0 0 4 4
Viktor Sabotinov ZŠ Litoměřice, U Stadionu 5 4 0 0 4 0 0 4
Adam Tichý ZŠ Všehrdova 1, Lovosice 5 4 0 0 4 0 0 4
Vojtěch Veselý Masarykova ZŠ Litoměřice 5 4 0 0 4 0 0 4
Martin Bobovčák ZŠ Litoměřice, Ladova 5 1 2 0 1 2 0 3
Matylda Bela Galiová Masarykova ZŠ Litoměřice 5 0 2 1 0 2 1 3
Pavel Košťál ZŠ Třebenice 5 3 0 0 3 0 0 3
Ema Sudová ZŠ Všehrdova 1, Lovosice 5 1 0 1 1 0 1 2
Anežka Čepičková ZŠ Všehrdova 1, Lovosice 5 1 0 1 1 0 1 2
Vilém Špiner ZŠ Roudnice nad Labem, Jungmannova 5 0 2 0 0 2 0 2
Marie Dunajová ZŠ Roudnice nad Labem, Karla Jeřábka 5 1 0 0 1 0 0 1
Nihal Ali Faisal LINGUA UNIVERSAL soukromá ZŠ Litoměřice 5 1 0 0 1 0 0 1
Emílie Hanzíková Masarykova ZŠ Litoměřice 5 1 0 0 1 0 0 1
Karolína Hodná ZŠ Roudnice nad Labem, Školní 5 0 0 1 0 0 1 1
Natálie Huňátová Masarykova ZŠ Litoměřice 5 1 0 0 1 0 0 1
Antonín Brabec LINGUA UNIVERSAL soukromá ZŠ Litoměřice 5 0 0 0 0 0 0 0
Nela Carvanová LINGUA UNIVERSAL soukromá ZŠ Litoměřice 5 0 0 0 0 0 0 0
Marek Kolařík LINGUA UNIVERSAL soukromá ZŠ Litoměřice 5 0 0 0 0 0 0 0
Valerie Kučerová Masarykova ZŠ Litoměřice 5 0 0 0 0 0 0 0
Agáta Vondráková LINGUA UNIVERSAL soukromá ZŠ Litoměřice 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Martin Roflík ZŠ Panenský Týnec 5 4 5 6 4 5 6 15
2 Jan Havrlant ZŠ J. A. Komenského, Louny 5 2 4 6 2 4 6 12
3 Jonáš Hájek ZŠ Žatec, Komenského alej 5 6 4 1 6 4 1 11
4 Adam Jakub Bischof ZŠ Podbořany 5 4 0 5 4 0 5 9
Kristýna Holubová ZŠ Peruc 5 1 2 5 1 2 5 8
Adéla Holubová ZŠ Peruc 5 0 2 5 0 2 5 7
Kateřina Klímová ZŠ T. G. Masaryka, Podbořany 5 4 2 1 4 2 1 7
Sofie Diepoldová ZŠ Žatec, Komenského alej 5 4 0 2 4 0 2 6
Lukáš Havrlant ZŠ J. A. Komenského, Louny 5 4 2 0 4 2 0 6
Duy An Thieu ZŠ Žatec, Komenského alej 5 4 0 1 4 0 1 5
Tomáš Hübsch ZŠ J. A. Komenského, Louny 5 4 0 0 4 0 0 4
Václav Lukšík ZŠ Panenský Týnec 5 4 0 0 4 0 0 4
Karolína Mašková ZŠ Louny, Školní 5 1 2 0 1 2 0 3
Daniela Mackeová ZŠ Černčice 5 0 0 1 0 0 1 1
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Kateřina Dorňáková ZŠ Most, Svážná 5 6 6 0 6 6 0 12
Karel Hůla Soukromá ZŠ OPTIMA, Most 5 6 0 1 6 0 1 7
Markéta Kejřová ZŠ Meziboří 5 3 4 0 3 4 0 7
Matěj Kritzbach ZŠ Most, Svážná 5 1 5 1 1 5 1 7
František Lamač ZŠ Meziboří 5 3 3 1 3 3 1 7
Jeva Naryvska ZŠ Most, Rozmarýnová 5 4 2 1 4 2 1 7
Adam Verner ZŠ Most, Rozmarýnová 5 4 2 1 4 2 1 7
David Knobloch ZŠ Meziboří 5 0 6 0 0 6 0 6
Vojtěch Korec ZŠ Most, Svážná 5 5 0 1 5 0 1 6
Josias Lacke ZŠ Most, Rozmarýnová 5 5 0 1 5 0 1 6
Tereza Kučerová ZŠ Most, Jakuba Arbesa 5 3 0 2 3 0 2 5
Dominik Pecho ZŠ Most, Okružní 5 2 2 1 2 2 1 5
Anna Rudlová ZŠ Most, Svážná 5 4 0 1 4 0 1 5
Vojtěch Kubišta ZŠ Most, Jakuba Arbesa 5 3 0 0 3 0 0 3
Dorota Peterková ZŠ Most, Jakuba Arbesa 5 2 0 1 2 0 1 3
Barbora Zrubecká ZŠ Most, Svážná 5 0 2 0 0 2 0 2
Petr Gašpar ZŠ Bečov 5 1 0 0 1 0 0 1
Jiří Kasal ZŠ Most, Jakuba Arbesa 5 0 0 1 0 0 1 1
Filip Mayer ZŠ Most, Svážná 5 0 0 1 0 0 1 1
Jan Sochor ZŠ Litvínov, Podkrušnohorská 5 1 0 0 1 0 0 1
Šimon Veselovský ZŠ Most, Svážná 5 1 0 0 1 0 0 1
Lucie Eštoková ZŠ Most, Rozmarýnová 5 0 0 0 0 0 0 0
Martina Krausová ZŠ Most, Jakuba Arbesa 5 0 0 0 0 0 0 0
Matěj Špaček ZŠ Most, Jakuba Arbesa 5 0 0 0 0 0 0 0
Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Lada Fridrichovská ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 6 3 6 6 3 6 15
1-2 Maria Rybinskaya ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice 5 6 4 5 6 4 5 15
3-4 Antonín Bartoš ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice 5 5 6 3 5 6 3 14
3-4 Alžběta Mertlová ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice 5 6 4 4 6 4 4 14
5 Matyáš Sanktus ZŠ Teplice, U Nových lázní 5 4 3 5 4 3 5 12
6-8 Nikol Bennerová ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice 5 5 6 0 5 6 0 11
6-8 Zuzana Pekáčová ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice 5 3 2 6 3 2 6 11
6-8 Vojtěch Smolek ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice 5 0 5 6 0 5 6 11
9-10 Klaudie Semenská ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 4 0 6 4 0 6 10
9-10 Sára Vaněrková ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice 5 4 1 5 4 1 5 10
11-14 Michaela Cempírková ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 4 2 3 4 2 3 9
11-14 Adéla Hógelová ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice 5 4 4 1 4 4 1 9
11-14 Peri Okgil ZŠ Teplice, Koperníkova 5 6 0 3 6 0 3 9
11-14 Filip Šámal ZŠ Teplice, Koperníkova 5 6 0 3 6 0 3 9
Klára Benáková ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 5 0 3 5 0 3 8
Matěj Hadraba ZŠ Teplice, U Nových lázní 5 6 2 0 6 2 0 8
Kateryna Hermanová ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 4 0 4 4 0 4 8
Filip Horký ZŠ s rozšířenou výukou hudební výchovy, Teplice 5 6 2 0 6 2 0 8
Antonín Fraus ZŠ s rozšířenou výukou hudební výchovy, Teplice 5 4 2 1 4 2 1 7
Anežka Hadrabová ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice 5 1 3 3 1 3 3 7
Adam Kučera ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 5 1 0 5 1 0 6
Adéla Matěchová ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 6 0 0 6 0 0 6
Karel Klobouk ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov 5 4 1 0 4 1 0 5
Lucie Poštová ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 4 0 1 4 0 1 5
Klára Svobodová ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 5 0 0 5 0 0 5
Rozálie Šmídová ZŠ Teplice, U Nových lázní 5 5 0 0 5 0 0 5
Anežka Žirová ZŠ Teplice, U Nových lázní 5 5 0 0 5 0 0 5
Anna Bláhová ZŠ Teplice, Koperníkova 5 4 0 0 4 0 0 4
Zuzana Haničincová ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 4 0 0 4 0 0 4
Ondřej Kadlus ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 4 0 0 4 0 0 4
Sofie Kohlmistrová ZŠ Teplice, Koperníkova 5 4 0 0 4 0 0 4
Adéla Sendreiová ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 4 0 0 4 0 0 4
Mojmír Vacek ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov 5 4 0 0 4 0 0 4
Ryan Ahmadie ZŠ Teplice, U Nových lázní 5 0 0 3 0 0 3 3
Nicolas Hafstein ZŠ Teplice, U Nových lázní 5 1 2 0 1 2 0 3
Robin Marvan ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice 5 3 0 0 3 0 0 3
Vojtěch Sarközi ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 0 3 0 0 3 3
Zuzana Stárková ZŠ Teplice, U Nových lázní 5 0 1 2 0 1 2 3
Marek Vondráško ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 1 2 0 1 2 0 3
Laura Wagnerová ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 1 2 0 1 2 0 3
Eliška Zgrochová ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice 5 3 0 0 3 0 0 3
Linda Antonová ZŠ Teplice, U Nových lázní 5 0 2 0 0 2 0 2
Katerina Dubinets ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 2 0 0 2 0 2
Tereza Jakubcová ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 2 0 0 2 0 0 2
Anna Jurašíková ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 2 0 0 2 0 2
Adéla Rozálie Kelvicl ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 1 1 0 1 1 0 2
Filip Klement ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice 5 0 0 2 0 0 2 2
Eva Marcinová ZŠ s rozšířenou výukou hudební výchovy, Teplice 5 0 0 2 0 0 2 2
Alice Mazurová ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 1 0 1 1 0 1 2
Jan Tichovský ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice 5 0 2 0