Matematická olympiáda SŠ

72. ročník (2022/2023)

Termíny konání soutěžních kol
pro střední školy

Kategorie 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo
domácí školní krajské ústřední
A 29. 11. 2022 6. 12. 2022 10. 1. 2023 19. 3. 2023 – 22. 3. 2023
B, C 16. 1. 2023 24. 1. 2023 4. 4. 2023 nekoná se

Změny v organizaci a přihlášení do MO

Soutěžící se přihlašují do MO prostřednictvím elektronického formuláře (OSMO), termín pro přihlášení je shodný s termínem odevzdání domácí části školního kola. Výsledky klauzurní části školního kola a vyšších kol vyplňují příslušní garanti (organizátoři těchto kol) do elektronického systému OSMO.

Kurzy k domácímu kolu

Zde najdete záznamy online kurzů k domácím úlohám kategorií A, B a C, které se konaly v průběhu podzimu.

Materiály ke stažení - zadání, řešení a jiné

Výsledky

Chyba

Tato stránka pro svoji funkci potřebuje JavaScript

  • Vítěz
  • Úspěšný řešitel
Krajské kolo

Kategorie A

Hlavní město Praha

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Samuel Rosiar G Jana Keplera, Praha 6 4/4 6 6 6 6 6 6 6 6 24
2 Michal Janík G Jana Keplera, Praha 6 8/8 6 6 4 6 6 6 4 6 22
3 Anastasia Bredikhina G Jana Keplera, Praha 6 6/8 6 5 4 5 6 5 4 5 20
4-6 Šimon Andrš G Jana Keplera, Praha 6 8/8 6 6 0 6 6 6 0 6 18
4-6 David Hromádka G Nad Alejí, Praha 6 6/8 6 6 0 6 6 6 0 6 18
4-6 Tereza Černá G Litoměřická, Praha 9 7/8 2 6 4 6 2 6 4 6 18
7 Jan Slíva Mensa G Praha 6 6/8 6 5 0 5 6 5 0 5 16
8-11 Michal Bernat G Christiana Dopplera, Praha 5 7/8 6 6 0 3 6 6 0 3 15
8-11 Erik Ježek Smíchovská SPŠ a G, Praha 5 1/4 2 6 1 6 2 6 1 6 15
8-11 Markéta Kalendová Arcibiskupské G, Praha 2, Korunní 7/8 6 5 4 0 6 5 4 0 15
8-11 Veronika Menšíková Arcibiskupské G, Praha 2, Korunní 5/8 6 5 1 3 6 5 1 3 15
12-13 Jan Tregler G Jana Keplera, Praha 6 3/4 6 6 0 2 6 6 0 2 14
12-13 Patrik Čermák Nový PORG, Praha 4 7/8 6 3 1 4 6 3 1 4 14
14-15 Ekaterina Danilina G Jana Keplera, Praha 6 8/8 6 3 1 3 6 3 1 3 13
14-15 Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 8 6/8 2 6 4 1 2 6 4 1 13
16-19 Vít Hanika G Jana Keplera, Praha 6 4/4 6 3 0 3 6 3 0 3 12
16-19 Lukáš Hejsek G Písnická, Praha 4 3/4 6 4 0 2 6 4 0 2 12
16-19 Adam Kocourek G Ústavní, Praha 8 8/8 2 3 1 6 2 3 1 6 12
16-19 Viacheslav Nikiforov Mensa G Praha 6 7/8 6 1 1 4 6 1 1 4 12
20-23 Tereza Matějková G Voděradská, Praha 10 4/6 6 4 1 0 6 4 1 0 11
20-23 Václav Tichavský G Jana Nerudy, Praha 1 6/6 4 4 0 3 4 4 0 3 11
20-23 Klára Vondráčková G Voděradská, Praha 10 7/8 4 4 1 2 4 4 1 2 11
20-23 Antonín Španiel G Ústavní, Praha 8 8/8 2 3 0 6 2 3 0 6 11
24-33 Jiří Antoňů G Špitálská, Praha 9 8/8 2 6 1 1 2 6 1 1 10
24-33 Přemysl Brajer Křesťanské G, Praha 10, Kozinova 8/8 6 3 0 1 6 3 0 1 10
24-33 Vojtěch Kadeřábek Mensa G Praha 6 7/8 6 2 1 1 6 2 1 1 10
24-33 Jaromír Potůček G Jana Keplera, Praha 6 4/4 2 5 0 3 2 5 0 3 10
24-33 Ondřej Sedláček G Oty Pavla, Praha 5, Loučanská 4/6 2 6 1 1 2 6 1 1 10
24-33 Ondřej Vočka G Jana Nerudy, Praha 1 4/6 6 3 0 1 6 3 0 1 10
24-33 Adéla Vyhlídalová G J. Seiferta, Praha 9 7/8 2 5 0 3 2 5 0 3 10
24-33 Daniel Závorka G Nad Kavalírkou, Praha 5 8/8 2 6 0 2 2 6 0 2 10
24-33 Jan Škopek G Nad Alejí, Praha 6 4/4 2 6 0 2 2 6 0 2 10
24-33 Adam Šulc G Špitálská, Praha 9 8/8 2 6 1 1 2 6 1 1 10
34-41 Veronika Budařová G Litoměřická, Praha 9 8/8 2 6 0 1 2 6 0 1 9
34-41 Jiří Cihelka G Christiana Dopplera, Praha 5 7/8 2 6 0 1 2 6 0 1 9
34-41 Tomáš Kalous G Jana Nerudy, Praha 1 5/6 2 4 1 2 2 4 1 2 9
34-41 Jan Kotovský G Písnická, Praha 4 8/8 2 6 0 1 2 6 0 1 9
34-41 Eliška Koudelková G Christiana Dopplera, Praha 5 7/8 2 5 0 2 2 5 0 2 9
34-41 Helena Muchová G Jana Keplera, Praha 6 5/8 2 1 4 2 2 1 4 2 9
34-41 Ondřej Sedláček G Christiana Dopplera, Praha 5 7/8 6 3 0 0 6 3 0 0 9
34-41 Viktor Číhal Smíchovská SPŠ a G, Praha 5 3/4 6 1 0 2 6 1 0 2 9
42-48 Adam Bořek Borkovec G ARCUS, Praha 9 7/8 6 0 0 2 6 0 0 2 8
42-48 Šimon Brabec G ARCUS, Praha 9 7/8 2 4 0 2 2 4 0 2 8
42-48 Pavel Dědek Nový PORG, Praha 4 8/8 2 4 0 2 2 4 0 2 8
42-48 Dominik Nessmith G Jana Nerudy, Praha 1 5/6 6 1 1 0 6 1 1 0 8
42-48 Filip Neubauer Akademické G, Praha 1, Štěpánská 3/4 2 6 0 0 2 6 0 0 8
42-48 Lída Pavelková G Jana Patočky, Praha 1 7/8 2 6 0 0 2 6 0 0 8
42-48 Dominik Šíma PORG, Praha 8 7/8 6 1 0 1 6 1 0 1 8
Daniel Culliver G Christiana Dopplera, Praha 5 7/8 2 3 0 2 2 3 0 2 7
Samuel Gawlik G Christiana Dopplera, Praha 5 8/8 4 0 1 2 4 0 1 2 7
Michaela Radoměřská G Voděradská, Praha 10 7/8 6 0 1 0 6 0 1 0 7
Jolana Štraitová G Praha 4, Budějovická 8/8 2 4 1 0 2 4 1 0 7
Barbora Líšková G Christiana Dopplera, Praha 5 7/8 2 1 1 2 2 1 1 2 6
Alexandr Matveev G Christiana Dopplera, Praha 5 2/4 4 1 0 1 4 1 0 1 6
Vojtěch Šustr G Jana Patočky, Praha 1 8/8 1 4 0 1 1 4 0 1 6
Maxim Archipov G Voděradská, Praha 10 6/6 1 1 1 2 1 1 1 2 5
Barbora Herynková G Jana Keplera, Praha 6 2/4 2 0 1 2 2 0 1 2 5
David Kolář G Evolution, Praha 2 7/8 2 2 0 1 2 2 0 1 5
Oliver Krutý G Praha 10, Přípotoční 3/4 4 0 0 1 4 0 0 1 5
Vojtěch Kysilka Nový PORG, Praha 4 7/8 1 3 1 0 1 3 1 0 5
Kateřina Nejedlíková G Nad Kavalírkou, Praha 5 8/8 2 2 0 1 2 2 0 1 5
Matěj Uhlíř G Chodovická, Praha 9 7/8 2 1 1 1 2 1 1 1 5
Marek Štorek G Nad Alejí, Praha 6 7/8 2 1 0 2 2 1 0 2 5
Daniele Žák G Litoměřická, Praha 9 8/8 2 1 1 1 2 1 1 1 5
Metoděj Bezděk G Jana Patočky, Praha 1 7/8 4 0 0 0 4 0 0 0 4
Adam Přádný Křesťanské G, Praha 10, Kozinova 8/8 2 1 0 1 2 1 0 1 4
Jan Rousek G Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská 7/8 1 1 0 2 1 1 0 2 4
Lucie Soukalová G Špitálská, Praha 9 3/4 2 1 1 0 2 1 1 0 4
Jan Strmiska Mensa G Praha 6 7/8 1 3 0 0 1 3 0 0 4
Ondřej Vašátko G Opatov, Praha 4 8/8 1 3 0 0 1 3 0 0 4
Kateřina Vomelová G Ústavní, Praha 8 7/8 3 1 0 0 3 1 0 0 4
Ludmila Řeháková G Jana Patočky, Praha 1 7/8 2 1 1 0 2 1 1 0 4
Alexandr El Tohami Akademické G, Praha 1, Štěpánská 3/4 1 0 0 2 1 0 0 2 3
Marta Hrbková G Českolipská, Praha 9 3/4 2 0 1 0 2 0 1 0 3
Lukáš Novák G J. Seiferta, Praha 9 7/8 3 0 0 0 3 0 0 0 3
Markiian Vachevskyi G Jana Nerudy, Praha 1 5/6 1 0 0 2 1 0 0 2 3
Vladislav Bojko Masarykova SŠ chemická, Praha 1 4/4 1 1 0 0 1 1 0 0 2
Arsenij Kuprin Masarykova SŠ chemická, Praha 1 4/4 2 0 0 0 2 0 0 0 2
Lucie Loskotová G Písnická, Praha 4 3/4 1 1 0 0 1 1 0 0 2
Lukáš Marišler G Jana Nerudy, Praha 1 5/6 2 0 0 0 2 0 0 0 2
Jakub Zahradník G Nad Alejí, Praha 6 7/8 1 0 0 1 1 0 0 1 2
Kateřina Šiková G Na Vítězné pláni, Praha 4 6/6 1 1 0 0 1 1 0 0 2
Vojtěch Lančarič SPŠ a G Na Třebešíně, Praha 10 4/4 1 0 0 0 1 0 0 0 1

Středočeský kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Jakub Štepo G Kladno 8/8 2 6 6 4 2 6 6 4 18
2 Michal Kuba G Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav 8/8 6 6 1 2 6 6 1 2 15
3 Jakub Štefan G Jana Palacha, Mělník 4/4 6 6 1 6 6 – 1 13
4 Martin Hraba G Benešov 4/4 6 4 2 6 4 – 2 12
5-6 Vojtěch Minárik G Václava Beneše Třebízského, Slaný 7/8 6 3 1 1 6 3 1 1 11
5-6 Metoděj Svoboda G Zikmunda Wintra, Rakovník 4/8 6 0 3 2 6 0 3 2 11
7-8 Kateřina Kohlová G Benešov 7/8 6 1 1 2 6 1 1 2 10
7-8 Vojtěch Štěpán G Benešov 8/8 3 4 1 2 3 4 1 2 10
9 Andrej Štípek G Václava Beneše Třebízského, Slaný 6/8 6 2 6 – – 2 8
Tomáš Kotrla G Joachima Barranda, Beroun 7/8 1 4 0 2 1 4 0 2 7
Antonín Vitoušek SPŠ stavební a Obchodní akademie, Kladno 4/4 2 4 1 2 4 – 1 7
Přemysl Černý G Bohumila Hrabala v Nymburce, Nymburk 8/8 2 3 1 1 2 3 1 1 7
Dominik Havelka G Benešov 7/8 2 1 2 2 1 – 2 5
Filip Kraus G Příbram 3/4 2 1 0 0 2 1 0 0 3
Martin Špaček G a SOŠ pedagogická, Čáslav 8/8 0 3 0 0 0 3 0 0 3
Jakub Heřmanský G Mladá Boleslav 7/8 2 0 0 2 0 0 – 2
Jonáš Koller G Joachima Barranda, Beroun 7/8 1 1 1 1 – – 2
Miroslav Mlynka G Jiřího Ortena, Kutná Hora 8/8 1 0 0 0 1 0 0 0 1

Jihočeský kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Janek Hlavatý G J. V. Jirsíka, České Budějovice 8/8 6 3 0 2 6 3 0 2 11
1-2 Šimon Kubeš G České Budějovice, Jírovcova 8/8 6 3 0 2 6 3 0 2 11
3-5 Jan Mareš G Pierra de Coubertina, Tábor 4/4 6 3 0 1 6 3 0 1 10
3-5 Jakub Savula G České Budějovice, Jírovcova 3/4 2 3 0 5 2 3 0 5 10
3-5 Jakub Švojgr G České Budějovice, Česká 8/8 2 5 1 2 2 5 1 2 10
6-7 Stanislav Hanuš G České Budějovice, Jírovcova 4/4 2 3 0 4 2 3 0 4 9
6-7 Martin Větrovský G Písek 8/8 3 4 1 1 3 4 1 1 9
8-9 Ondřej Stehlík České reálné G České Budějovice 7/8 2 3 0 3 2 3 0 3 8
8-9 Jiří Sýkora G Trhové Sviny 7/8 1 3 1 3 1 3 1 3 8
Alexander Mateides G J. V. Jirsíka, České Budějovice 8/8 2 3 1 1 2 3 1 1 7
Lucie Pojslová G Písek 4/4 6 1 0 0 6 1 0 0 7
Jan Antoš G Strakonice 3/4 2 3 0 1 2 3 0 1 6
Václav Bauer G České Budějovice, Jírovcova 8/8 2 3 1 0 2 3 1 0 6
Klára Mazalová G Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec 7/8 1 0 1 4 1 0 1 4 6
David Mendl G Pierra de Coubertina, Tábor 7/8 6 0 0 0 6 0 0 0 6
František Jakub Sklář G České Budějovice, Česká 3/4 6 0 0 0 6 0 0 0 6
Matěj Vaniš SPŠ a VOŠ Písek 3/4 2 3 0 0 2 3 0 0 5
Alice Hanáková G Strakonice 7/8 1 3 0 0 1 3 0 0 4
Viktorie Hulcová G Český Krumlov 4/4 1 3 0 0 1 3 0 0 4
Monika Králová G České Budějovice, Jírovcova 7/8 2 2 0 0 2 2 0 0 4
Jan Lepič G Strakonice 4/4 1 3 0 0 1 3 0 0 4
Tomáš Salčák G České Budějovice, Jírovcova 8/8 2 0 0 2 2 0 0 2 4
Petr Šmerda SPŠ a VOŠ Písek 4/4 1 3 0 0 1 3 0 0 4
Lukáš Karolyi G Písek 3/3 1 1 0 1 1 1 0 1 3
Martin Kysela G Český Krumlov 8/8 2 1 0 0 2 1 0 0 3
Jakub Skuček G Pierra de Coubertina, Tábor 7/8 1 2 0 0 1 2 0 0 3
Václav Toufar G České Budějovice, Česká 7/8 2 0 1 0 2 0 1 0 3
Kristián Petr Šulista G České Budějovice, Jírovcova 8/8 2 0 0 1 2 0 0 1 3
Vítek Hakr G Český Krumlov 8/8 1 1 0 0 1 1 0 0 2
Jiří Jáchym SPŠ a VOŠ Písek 4/4 1 0 0 1 1 0 0 1 2
Stanislav Dědič G Písek 6/6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Plzeňský kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-3 Jiří Jirásek G Plzeň, Mikulášské nám. 4/4 2 5 4 4 2 5 4 4 15
1-3 Jakub Kopčil G Plzeň, Mikulášské nám. 8/8 6 3 1 5 6 3 1 5 15
1-3 Pavla Sankotová G Plzeň, Mikulášské nám. 3/4 3 6 4 2 3 6 4 2 15
4-5 David Němec Masarykovo G Plzeň 3/4 6 2 4 1 6 2 4 1 13
4-5 Bobur Toshtemirov G Plzeň, Mikulášské nám. 6/6 5 5 0 3 5 5 0 3 13
6-7 Pavel Frank G Luďka Pika, Plzeň 8/8 6 0 0 2 6 0 0 2 8
6-7 Miroslav Holeček Masarykovo G Plzeň 5/8 6 0 0 2 6 0 0 2 8
Šimon Housar G Plzeň, Mikulášské nám. 3/4 6 0 1 0 6 0 1 0 7
Tomáš Hrabák G Plzeň, Mikulášské nám. 7/8 6 0 1 0 6 0 1 0 7
Tomáš Řeboun G Plzeň, Mikulášské nám. 3/4 1 2 1 2 1 2 1 2 6
Ondřej Calta G Plzeň, Mikulášské nám. 7/8 2 1 1 1 2 1 1 1 5
Jan Mach Masarykovo G Plzeň 8/8 5 0 0 0 5 0 0 0 5
Šimon Stehlík Masarykovo G Plzeň 7/8 2 1 0 2 2 1 0 2 5
Tomáš Červený G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 5/6 2 0 1 1 2 0 1 1 4
Sára Kokošková G Plzeň, Mikulášské nám. 6/8 1 2 0 0 1 2 0 0 3
Eva Málková G Plzeň, Mikulášské nám. 6/8 2 1 0 0 2 1 0 0 3
Filip Zinek G Plzeň, Mikulášské nám. 7/8 1 1 0 1 1 1 0 1 3
Eva Trejbalová G Luďka Pika, Plzeň 8/8 1 0 0 0 1 0 0 0 1
Vojtěch Čechura G Stříbro 8/8 1 0 0 0 1 0 0 0 1

Karlovarský kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Veronika Plevná G Cheb 7/8 2 2 4 2 2 2 4 2 10
Petr Sacher G Sokolov 8/8 1 6 0 0 1 6 0 0 7
Radek Truhlář G Cheb 7/8 1 2 1 3 1 2 1 3 7
Jan Beneš První české G v Karlových Varech, Karlovy Vary 7/8 6 0 0 0 6 0 0 0 6
Tereza Besperátová G Ostrov 7/8 2 1 0 1 2 1 0 1 4

Ústecký kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-3 Bohdan Habor G Teplice 4/4 2 3 4 2 2 3 4 2 11
1-3 Anežka Hozáková G Teplice 3/4 6 0 4 1 6 0 4 1 11
1-3 Daniel Kučera G Teplice 8/8 6 4 0 1 6 4 0 1 11
4-5 Emma Beranová G a SOŠ Klášterec nad Ohří 7/8 2 5 1 1 2 5 1 1 9
4-5 Jakub Kraus G Teplice 8/8 6 2 1 0 6 2 1 0 9
6 Jakub Hadač G Václava Hlavatého, Louny 8/8 3 0 4 1 3 0 4 1 8
Tadeáš Jirák G Teplice 3/4 1 0 4 2 1 0 4 2 7
Šimon Kala G Roudnice nad Labem 7/8 6 0 1 0 6 0 1 0 7
Jan Kousek G Chomutov 3/3 2 1 1 2 2 1 1 2 6
Daniela Strnadová G Jateční, Ústí nad Labem 6/8 0 3 2 1 0 3 2 1 6
Ivana Žižková G a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem 7/8 2 0 4 0 2 0 4 0 6
Huy Dat Le G Teplice 8/8 2 0 1 2 2 0 1 2 5
Tomáš Toman G Děčín 7/8 1 1 1 1 1 1 1 1 4
Jiří Říha G Teplice 4/4 4 0 0 0 4 0 0 0 4
Helena Boušová G Teplice 7/8 2 0 0 1 2 0 0 1 3
Veronika Kavanová G Josefa Jungmanna, Litoměřice 8/8 2 0 1 0 2 0 1 0 3
Martin Kubánek G Roudnice nad Labem 7/8 2 0 1 0 2 0 1 0 3
Marek Radimák SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas, Litvínov 3/4 2 0 1 0 2 0 1 0 3
Ondřej Švihnos G Děčín 8/8 2 0 0 1 2 0 0 1 3
Šimon Falta G Roudnice nad Labem 7/8 2 0 0 0 2 0 0 0 2
Matyáš Tvrzník G Roudnice nad Labem 8/8 2 0 0 0 2 0 0 0 2
Martin Trinh G a SOŠ Podbořany 7/8 1 0 0 0 1 0 0 0 1

Liberecký kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Vojtěch Krejzar G F. X. Šaldy, Liberec 4/4 6 4 0 2 6 4 0 2 12
1-2 Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 5/8 6 0 4 2 6 0 4 2 12
3 František Zápotocký SPŠ strojní a elektrotechnická a VOŠ Liberec 3/4 6 3 1 1 6 3 1 1 11
4 Ondřej Koucký G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 8/8 2 3 1 4 2 3 1 4 10
Kryštof Tahal G Jablonec nad Nisou 4/4 2 2 0 1 2 2 0 1 5
Jitka Padronová G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 8/8 2 1 0 1 2 1 0 1 4
Michal Procházka G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 8/8 2 1 0 1 2 1 0 1 4
David Vedral G a SOŠ pedagogická, Liberec 6/8 2 1 0 1 2 1 0 1 4
Jan Pokorný G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 7/8 2 0 1 0 2 0 1 0 3
Michael Valter G F. X. Šaldy, Liberec 3/4 2 1 0 0 2 1 0 0 3
Antonín Šámal G F. X. Šaldy, Liberec 7/8 2 0 0 1 2 0 0 1 3
Eva Müllerová G F. X. Šaldy, Liberec 3/4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Královéhradecký kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 František Linhart G F. M. Pelcla, Rychnov nad Kněžnou 8/8 6 4 1 2 6 4 1 2 13
2 Matyáš Rozínek G Trutnov 3/4 1 6 0 2 1 6 0 2 9
3-4 Barbora Klusáková Biskupské G, církevní ZŠ, MŠ a ZUŠ Hradec Králové 7/8 2 0 5 1 2 0 5 1 8
3-4 Jan Maňaska Biskupské G, církevní ZŠ, MŠ a ZUŠ Hradec Králové 8/8 6 2 0 0 6 2 0 0 8
Matěj Choutka G a SOŠ pedagogická, Nová Paka 7/8 6 1 0 0 6 1 0 0 7
Jakub Gerža G Dobruška 8/8 2 4 1 0 2 4 1 0 7
Ondřej Nekvinda Jiráskovo G Náchod 3/4 6 0 1 0 6 0 1 0 7
Ignác Bareš G Dobruška 3/4 6 0 0 0 6 0 0 0 6
Erik Doležal Biskupské G, církevní ZŠ, MŠ a ZUŠ Hradec Králové 8/8 2 3 0 1 2 3 0 1 6
Kryštof Kuča Biskupské G, církevní ZŠ, MŠ a ZUŠ Hradec Králové 3/4 2 0 1 2 2 0 1 2 5
Julie Matulová G Dobruška 7/8 2 0 1 2 2 0 1 2 5
Michal Suchomel Jiráskovo G Náchod 3/4 2 1 1 1 2 1 1 1 5
Kryštof Vitvar G a SOŠ pedagogická, Nová Paka 7/8 2 1 0 2 2 1 0 2 5
Carmen Arribasová Jiráskovo G Náchod 4/4 3 1 0 0 3 1 0 0 4
Šimon Zaňka Lepařovo G Jičín 3/6 2 1 0 1 2 1 0 1 4
Matěj Jansa G Trutnov 3/4 2 0 0 0 2 0 0 0 2
Petr Podolský G Boženy Němcové, Hradec Králové 5/6 2 0 0 0 2 0 0 0 2
Vojtěch Vach G Boženy Němcové, Hradec Králové 5/6 2 0 0 0 2 0 0 0 2
Štěpán Fröde G Dobruška 7/8 1 0 0 0 1 0 0 0 1
Ondřej Lukeš SŠ a VOŠ apl. kybernetiky, Hradec Králové 4/4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pardubický kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Vít Brázda G Pardubice, Dašická 4/4 6 6 1 2 6 6 1 2 15
2 Štěpán Varhaník G Josefa Ressela, Chrudim 7/8 2 6 0 6 2 6 0 6 14
3 Tereza Kladivová G Aloise Jiráska, Litomyšl 7/8 6 5 0 2 6 5 0 2 13
4 Michal Smetana G Josefa Ressela, Chrudim 8/8 6 1 0 2 6 1 0 2 9
5-7 Jáchym Chadima G Polička 6/8 6 2 0 0 6 2 0 0 8
5-7 Michal Jílek G Polička 4/4 2 3 0 3 2 3 0 3 8
5-7 Krystof Marek Sportovní G Pardubice 3/4 6 1 0 1 6 1 0 1 8
Šimon Tefr G Josefa Ressela, Chrudim 8/8 2 1 1 1 2 1 1 1 5
Barbora Janáčková G Pardubice, Mozartova 3/4 2 2 0 0 2 2 0 0 4
Jana Bláhová G Aloise Jiráska, Litomyšl 3/4 2 0 1 0 2 0 1 0 3
Jáchym Tengler G Polička 4/4 2 1 0 0 2 1 0 0 3
Daniel Drábek G Pardubice, Dašická 3/4 2 0 0 0 2 0 0 0 2
Lucie Flídrová G Lanškroun 7/8 2 0 0 0 2 0 0 0 2

Kraj Vysočina

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Martin Kosprd G Havlíčkův Brod 8/8 6 6 0 4 6 6 0 4 16
1-2 Vojtěch Koten G dr. A. Hrdličky, Humpolec 7/8 6 6 0 4 6 6 0 4 16
3-4 Tobiáš Mierva Biskupské G Žďár nad Sázavou 8/8 6 2 4 2 6 2 4 2 14
3-4 Matěj Ságl G Jihlava 8/8 1 6 1 6 1 6 1 6 14
5 Robin Řádek G Žďár nad Sázavou 4/4 6 4 2 0 6 4 2 0 12
6 Ondřej Říha G Velké Meziříčí 7/8 6 1 1 2 6 1 1 2 10
7-8 Aleš Hlaváček G dr. A. Hrdličky, Humpolec 7/8 6 3 0 0 6 3 0 0 9
7-8 Štěpán Plass G Jihlava 3/4 2 3 1 3 2 3 1 3 9
9-11 Daniel Kratochvíl G Otokara Březiny a SOŠ Telč 6/8 2 3 1 2 2 3 1 2 8
9-11 Filip Nečada G Jihlava 4/4 2 6 0 0 2 6 0 0 8
9-11 Adam Stejskal G Žďár nad Sázavou 4/4 2 4 1 1 2 4 1 1 8
Vojtěch Doležal G Žďár nad Sázavou 3/4 5 2 0 0 5 2 0 0 7
Pavel Hájek G Otokara Březiny a SOŠ Telč 4/4 2 4 1 0 2 4 1 0 7
Tomáš Feldbabel SPŠ Třebíč 3/4 1 3 1 1 1 3 1 1 6
Zdeněk Mareš G Jihlava 8/8 2 1 0 2 2 1 0 2 5
Zdeněk Štaiger SŠ prům./tech./aut., Jihlava 3/4 1 4 0 0 1 4 0 0 5
Tereza Odehnalová G Žďár nad Sázavou 7/8 2 0 1 0 2 0 1 0 3
Pavel Prchal G a Obchodní akademie, Pelhřimov 3/4 1 1 0 0 1 1 0 0 2

Jihomoravský kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Štěpán Mikéska G Brno, třída Kapitána Jaroše 8/8 6 6 1 6 6 6 1 6 19
1-2 Adam Červenka G Brno, třída Kapitána Jaroše 8/8 6 6 1 6 6 6 1 6 19
3-4 Tereza Krejčí G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 6 5 0 6 6 5 0 6 17
3-4 Petr Slonek G Brno, třída Kapitána Jaroše 8/8 6 6 0 5 6 6 0 5 17
5 Jakub Vojtek G Brno-Řečkovice 6/8 6 5 1 4 6 5 1 4 16
6-11 Martin Dufek G Brno, třída Kapitána Jaroše 8/8 2 5 3 5 2 5 3 5 15
6-11 Jan Engler G, OA a jazyková škola, Hodonín 8/8 2 6 1 6 2 6 1 6 15
6-11 Pavel Hyánek G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 2 6 1 6 2 6 1 6 15
6-11 Alena Janáčková G Brno, třída Kapitána Jaroše 8/8 6 6 1 2 6 6 1 2 15
6-11 Jakub Koňárek G Brno, třída Kapitána Jaroše 8/8 6 3 0 6 6 3 0 6 15
6-11 Richard Materna G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 3 5 2 5 3 5 2 5 15
12-13 Aneta Kolářová G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 4 5 1 4 4 5 1 4 14
12-13 Filip Smíšek G Brno, třída Kapitána Jaroše 8/8 6 5 1 2 6 5 1 2 14
14 Michal Dvořáček G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 6 1 1 5 6 1 1 5 13
15-18 Antonín Maloň G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 6 1 3 2 6 1 3 2 12
15-18 Tomáš Pazourek G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 2 6 2 2 2 6 2 2 12
15-18 Josef Soural G Boskovice 4/4 6 4 0 2 6 4 0 2 12
15-18 Jan Říha G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 6 3 1 2 6 3 1 2 12
19-20 Anna Hronová G Brno, třída Kapitána Jaroše 8/8 2 3 0 6 2 3 0 6 11
19-20 Svatava Šimečková G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 6 1 3 1 6 1 3 1 11
21-27 Eduard Dlabola G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 2 3 0 5 2 3 0 5 10
21-27 Olga Dvořáková G Brno, třída Kapitána Jaroše 8/8 6 1 3 0 6 1 3 0 10
21-27 Petr Glozar G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 6 1 1 2 6 1 1 2 10
21-27 Adam Hrnčárek G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 1 6 3 0 1 6 3 0 10
21-27 Šimon Lopour G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 2 5 1 2 2 5 1 2 10
21-27 Vilém Pořízka SPŠ Jedovnice 3/4 2 6 0 2 2 6 0 2 10
21-27 Lucie Vičarová G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 6 1 1 2 6 1 1 2 10
28-29 Jakub Genčur G Matyáše Lercha, Brno 6/6 5 4 0 0 5 4 0 0 9
28-29 Karel Šmak G Brno, Vídeňská 5/6 6 1 0 2 6 1 0 2 9
30-31 Lukáš Lejdar Biskupské G Brno 8/8 3 0 3 2 3 0 3 2 8
30-31 Marek Poláček G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 6 0 0 2 6 0 0 2 8
Šimon Genčur Biskupské G Brno 7/8 2 4 1 0 2 4 1 0 7
Lukáš Kycl G Brno, třída Kapitána Jaroše 8/8 2 1 1 3 2 1 1 3 7
Vojtěch Marek Biskupské G Brno 8/8 1 4 0 2 1 4 0 2 7
Jan Zářecký G Brno, třída Kapitána Jaroše 8/8 2 2 1 2 2 2 1 2 7
Jakub Hlavenka G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 6 0 0 0 6 0 0 0 6
Ráchel Uma Hrnčířová G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 1 3 1 1 1 3 1 1 6
Radek Košinár G Brno, třída Kapitána Jaroše 4/4 2 2 1 1 2 2 1 1 6
Matyáš Lepka Biskupské G Brno 6/8 2 1 1 2 2 1 1 2 6
Matyáš Spěvák G Brno, třída Kapitána Jaroše 2/4 3 1 0 2 3 1 0 2 6
Iva Stejskalová G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 2 3 1 0 2 3 1 0 6
Vilém Bednařík G Dr. Karla Polesného, Znojmo 7/8 2 1 1 1 2 1 1 1 5
Dominik Doležel G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 2 1 1 1 2 1 1 1 5
David Horčička G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 3 1 0 1 3 1 0 1 5
Jakub Matula G Brno-Řečkovice 7/8 1 3 0 1 1 3 0 1 5
Iva Schlaghamerská G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 2 2 1 0 2 2 1 0 5
Aneta Skaláková G Matyáše Lercha, Brno 5/6 2 2 0 1 2 2 0 1 5
Tomáš Chlup G Brno-Řečkovice 7/8 2 0 1 1 2 0 1 1 4
Tomáš Jelínek G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 2 1 1 0 2 1 1 0 4
Vojtěch Ochmanský G Boskovice 7/8 1 2 0 1 1 2 0 1 4
Jakub Peňás Cyrilometodějské G a SOŠ pedagogická, Brno 8/8 1 1 1 1 1 1 1 1 4
Albert Pátík G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 2 0 2 0 2 0 2 0 4
Ema Sedláková G Brno-Řečkovice 7/8 2 1 1 0 2 1 1 0 4
Matěj Standara Cyrilometodějské G a SOŠ pedagogická, Brno 4/4 1 3 0 0 1 3 0 0 4
Anh Linh Tran G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 1 3 0 0 1 3 0 0 4
Vít Vlach G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 2 1 1 0 2 1 1 0 4
Ondřej Šedivý G a ZUŠ Šlapanice 7/8 2 2 0 0 2 2 0 0 4
Matěj Šicner Cyrilometodějské G a SOŠ pedagogická, Brno 6/8 1 1 1 1 1 1 1 1 4
Jana Chaloupková G Brno, třída Kapitána Jaroše 3/4 2 0 0 1 2 0 0 1 3
Matthias Dippold G a Jazyková škola, Břeclav 7/8 1 1 0 1 1 1 0 1 3
Vilém Faja G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 1 1 0 1 1 1 0 1 3
Andrej Gordějev G Brno, třída Kapitána Jaroše 3/4 2 0 0 1 2 0 0 1 3
Ondřej Kašpárek G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 1 0 1 1 1 0 1 1 3
Anežka Čechová G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 2 1 0 0 2 1 0 0 3
Martin Boucník G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 2 0 0 0 2 0 0 0 2
Vojtěch Brzobohatý G a ZUŠ Šlapanice 7/8 1 1 0 0 1 1 0 0 2
Jáchym Dytrt G Brno, třída Kapitána Jaroše 2/4 1 1 0 0 1 1 0 0 2
Marek Halva G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 2 0 0 0 2 0 0 0 2
Ondřej Kaloč G Brno, Křenová 4/6 2 0 0 0 2 0 0 0 2
Lukáš Matoušek G a ZUŠ Šlapanice 7/8 2 0 0 0 2 0 0 0 2
Mai Thanh Tu Nguyen G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 2 0 0 0 2 0 0 0 2
David Dvořák G a ZUŠ Šlapanice 7/8 1 0 0 0 1 0 0 0 1
Šimon Kaloč G Brno, Křenová 4/6 1 0 0 0 1 0 0 0 1
Jan Adam Tuček G a ZUŠ Šlapanice 7/8 1 0 0 0 1 0 0 0 1
Hoang Anh Vu G a Jazyková škola, Břeclav 7/8 1 0 0 0 1 0 0 0 1

Olomoucký kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Lenka Poljaková G Jakuba Škody, Přerov 7/8 3 6 6 4 3 6 6 4 19
2 Tomáš Jaroň Slovanské G Olomouc 3/4 6 6 0 2 6 6 0 2 14
3 Lukáš Tabery Cyrilometodějské G, ZŠ Prostějov 7/8 6 3 0 4 6 3 0 4 13
4 Matěj Morávek G Šternberk 8/8 3 6 0 3 3 6 0 3 12
5-6 Petr Bednář Slovanské G Olomouc 3/4 3 5 0 2 3 5 0 2 10
5-6 Lucian Poljak G Jakuba Škody, Přerov 5/8 3 4 1 2 3 4 1 2 10
7 Nikolas Pippal G Olomouc-Hejčín 5/8 3 1 4 1 3 1 4 1 9
8 Ondřej Nevěřil G Zábřeh 5/8 2 4 0 2 2 4 0 2 8
Jáchym Kouba G Jakuba Škody, Přerov 7/8 6 1 0 0 6 1 0 0 7
Štěpán Pospíšil G Jakuba Škody, Přerov 6/8 1 3 0 2 1 3 0 2 6
Oto Vystavěl G Jiřího Wolkera, Prostějov 7/8 1 3 1 1 1 3 1 1 6
Radim Krška G Jakuba Škody, Přerov 6/8 1 4 0 0 1 4 0 0 5
Pavla Šimová G Šumperk 6/8 3 1 1 0 3 1 1 0 5
Martin Komárek G Jiřího Wolkera, Prostějov 7/8 2 2 0 0 2 2 0 0 4
Lenka Šimová G Šumperk 8/8 3 0 1 0 3 0 1 0 4
Petra Vilímová G Jiřího Wolkera, Prostějov 7/8 1 1 0 1 1 1 0 1 3
Otakar Pikna G Hranice 5/6 1 1 0 0 1 1 0 0 2
Jan Polívka G Jakuba Škody, Přerov 6/8 1 1 0 0 1 1 0 0 2

Moravskoslezský kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Dalibor Englisch SPŠ eltech. a inf., Ostrava 3/4 6 6 1 4 6 6 1 4 17
1-2 Lukáš Staník Wichterlovo G Ostrava 4/4 2 6 3 6 2 6 3 6 17
3 Patrik Štencel Mendelovo G Opava 2/4 6 5 0 5 6 5 0 5 16
4 Jakub Vlček Masarykovo G Příbor 8/8 1 6 2 6 1 6 2 6 15
5 Ondřej Trinkewitz G a SPŠEI, Frenštát p. Radhoštěm 8/8 6 5 0 2 6 5 0 2 13
6-7 Jan Holuša Wichterlovo G Ostrava 7/8 6 3 1 2 6 3 1 2 12
6-7 David Moškoř SPŠ eltech. a inf., Ostrava 3/4 2 6 1 3 2 6 1 3 12
8 Jan Martin Macháček Wichterlovo G Ostrava 6/8 2 6 0 3 2 6 0 3 11
9-11 David Havrlant Wichterlovo G Ostrava 7/8 6 1 0 3 6 1 0 3 10
9-11 František Janošík Mendelovo G Opava 7/8 6 3 0 1 6 3 0 1 10
9-11 Lukáš Wendzel G a SPŠEI, Frenštát p. Radhoštěm 4/4 2 6 0 2 2 6 0 2 10
12-14 Marek Chwistek Mendelovo G Opava 8/8 6 1 0 2 6 1 0 2 9
12-14 Magdaléna Jursová G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 5/6 1 3 3 2 1 3 3 2 9
12-14 Jiří Rypl Mendelovo G Opava 4/4 6 3 0 0 6 3 0 0 9
15-16 Marek Chobot Mendelovo G Opava 3/4 2 3 0 3 2 3 0 3 8
15-16 Jiří Havlíček G, Havířov-Podlesí 8/8 4 1 0 3 4 1 0 3 8
Filip Chrobok G, Havířov-Podlesí 7/8 1 1 1 4 1 1 1 4 7
Julie Skleničková Wichterlovo G Ostrava 7/8 4 3 0 0 4 3 0 0 7
Marie Onderková Mendelovo G Opava 4/8 6 0 0 0 6 0 0 0 6
Vít Pfleger Mendelovo G Opava 4/4 3 0 0 3 3 0 0 3 6
Denisa Valová G a SPŠEI, Frenštát p. Radhoštěm 7/8 2 1 0 3 2 1 0 3 6
Martin Guráš G a SPŠEI, Frenštát p. Radhoštěm 3/4 1 3 0 1 1 3 0 1 5
Filip Jarolím Wichterlovo G Ostrava 5/8 1 1 0 3 1 1 0 3 5
Jiří Kolomazník G Olgy Havlové, Ostrava 7/8 4 1 0 0 4 1 0 0 5
Jakub Svobodník G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská 7/8 2 1 1 1 2 1 1 1 5
Michaela Valtrová Mendelovo G Opava 4/4 2 1 0 2 2 1 0 2 5
Martin Boček Mendelovo G Opava 8/8 2 1 0 1 2 1 0 1 4
Jiří Lednický G Olgy Havlové, Ostrava 7/8 1 1 0 2 1 1 0 2 4
Václav Bernaťák G Františka Živného, Bohumín 7/8 1 0 0 2 1 0 0 2 3
Teo Bumbálek Mendelovo G Opava 6/8 2 1 0 0 2 1 0 0 3
Milena Grafová Mendelovo G Opava 7/8 2 1 0 0 2 1 0 0 3
Anna Lambertová Masarykovo G Příbor 7/8 2 0 0 1 2 0 0 1 3
Petr Světnička G Havířov-Město 7/8 1 1 1 0 1 1 1 0 3
Julie Hořínková Mendelovo G Opava 6/8 1 1 0 0 1 1 0 0 2
Tereza Teplanská Mendelovo G Opava 3/4 0 1 0 1 0 1 0 1 2
Matěj Šindler G Hladnov a Jazyková škola, Ostrava 3/4 1 1 0 0 1 1 0 0 2
Julie Čermáková Mendelovo G Opava 4/4 1 0 0 0 1 0 0 0 1

Zlínský kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Lukáš Javora G Zlín 8/8 6 6 0 5 6 6 0 5 17
2 Viktor Gola Masarykovo G, SZŠ a VOŠ, Vsetín 2/4 1 6 1 6 1 6 1 6 14
3-4 Jiří Preč G J. A. Komenského, Uherský Brod 5/8 1 4 1 4 1 4 1 4 10
3-4 Štěpán Řezníček Masarykovo G, SZŠ a VOŠ, Vsetín 7/8 6 0 0 4 6 0 0 4 10
5-6 Radovan Lev G Františka Palackého, Valašské Meziříčí 5/6 1 6 0 2 1 6 0 2 9
5-6 Alberto Nicolardi G Zlín 3/4 6 3 0 0 6 3 0 0 9
Dominik Blaha G Uherské Hradiště 8/8 1 2 0 4 1 2 0 4 7
Ondřej Pupík G Rožnov pod Radhoštěm 3/4 1 1 0 5 1 1 0 5 7
Monika Drexlerová G Rožnov pod Radhoštěm 7/8 1 2 1 2 1 2 1 2 6
Adam El Bakri G Rožnov pod Radhoštěm 7/8 1 0 0 4 1 0 0 4 5
David Ševčík G Uherské Hradiště 3/4 0 1 0 4 0 1 0 4 5
Anežka Braunerová G Uherské Hradiště 7/8 1 0 1 0 1 0 1 0 2
David Halmazňa Masarykovo G, SZŠ a VOŠ, Vsetín 8/8 1 0 0 1 1 0 0 1 2
Fatma Amin G Uherské Hradiště 4/4 1 0 0 0 1 0 0 0 1
Ema Mrkvičková G Zlín 7/8 1 0 0 0 1 0 0 0 1
Ota Repák G Rožnov pod Radhoštěm 7/8 1 0 0 0 1 0 0 0 1
Ondřej Nečas G Zlín 3/4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Kategorie B

Hlavní město Praha

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-6 Richard Dobíšek Mensa G Praha 6 6/8 6 6 6 6 6 6 6 6 24
1-6 David Hromádka G Nad Alejí, Praha 6 6/8 6 6 6 6 6 6 6 6 24
1-6 Mikuláš Jandík G Christiana Dopplera, Praha 5 6/8 6 6 6 6 6 6 6 6 24
1-6 Erik Ježek Smíchovská SPŠ a G, Praha 5 1/4 6 6 6 6 6 6 6 6 24
1-6 Jan Vabroušek PORG, Praha 8 6/8 6 6 6 6 6 6 6 6 24
1-6 Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 8 6/8 6 6 6 6 6 6 6 6 24
7-8 Barbora Herynková G Jana Keplera, Praha 6 2/4 6 5 6 6 6 5 6 6 23
7-8 Ondřej Vočka G Jana Nerudy, Praha 1 4/6 6 6 5 6 6 6 5 6 23
9-10 Kryštof Nondek G Christiana Dopplera, Praha 5 6/8 6 6 5 3 6 6 5 3 20
9-10 Jakub Salinger G Christiana Dopplera, Praha 5 6/8 6 5 6 3 6 5 6 3 20
11 Ondřej Sedláček G Oty Pavla, Praha 5 4/6 6 1 6 6 6 1 6 6 19
12-13 Veronika Menšíková Arcibiskupské G, Praha 2, Korunní 5/8 6 6 6 0 6 6 6 0 18
12-13 David Teyssler G Praha 4, Budějovická 6/8 6 3 6 3 6 3 6 3 18
14 Anna Noháčová G Litoměřická, Praha 9 6/8 6 4 6 0 6 4 6 0 16
15-16 Jakub Korec G Opatov, Praha 4 6/8 5 3 6 0 5 3 6 0 14
15-16 Matěj Pěnička G Nad Alejí, Praha 6 6/8 6 1 1 6 6 1 1 6 14
17-19 Albert Bakoč G Christiana Dopplera, Praha 5 6/8 6 6 0 0 6 6 0 0 12
17-19 Petr Šišlák G Christiana Dopplera, Praha 5 6/8 5 1 6 0 5 1 6 0 12
17-19 Antonín Štaud G Jana Keplera, Praha 6 2/4 6 6 0 0 6 6 0 0 12
Andrej Burian G Nad Alejí, Praha 6 6/8 6 5 0 0 6 5 0 0 11
Jan Hataš Mensa G Praha 6 6/8 1 3 6 1 1 3 6 1 11
Petr Hataš Mensa G Praha 6 6/8 5 0 0 6 5 0 0 6 11
Anna Kubešová Nový PORG, Praha 4 6/8 6 2 0 3 6 2 0 3 11
Vít Starosta G Christiana Dopplera, Praha 5 2/4 1 6 1 3 1 6 1 3 11
Vojtěch Vízner SPŠ elektr. V Úžlabině, Praha 10 2/4 6 5 0 0 6 5 0 0 11
Jakub Feix G Litoměřická, Praha 9 6/8 4 5 0 0 4 5 0 0 9
Zuzana Holcová G Litoměřická, Praha 9 6/8 4 3 2 0 4 3 2 0 9
Ngoc Hung Nguyen G Litoměřická, Praha 9 6/8 5 1 3 0 5 1 3 0 9
Vít Olšovec G Praha 10, Přípotoční 2/4 5 4 0 0 5 4 0 0 9
Vojtěch Ďoubal Křesťanské G, Praha 10, Kozinova 6/8 4 5 0 0 4 5 0 0 9
Veronika Roskovská G Elišky Krásnohorské, Praha 4 6/8 5 1 1 0 5 1 1 0 7
Vojtěch Vodrážka G Čakovice, Praha 9, nám. 25. března 100 2/4 6 0 1 0 6 0 1 0 7
Radovan Koukal G Na Vítězné pláni, Praha 4 1/4 5 1 0 0 5 1 0 0 6
Eduard Vandas SPŠ elektr. V Úžlabině, Praha 10 2/4 0 0 5 0 0 0 5 0 5
Filip Guth Křesťanské G, Praha 10, Kozinova 6/8 3 1 0 0 3 1 0 0 4
Matěj Hercik Křesťanské G, Praha 10, Kozinova 6/8 0 2 2 0 0 2 2 0 4
Dana Myškeříková G Jana Keplera, Praha 6 2/4 2 2 0 0 2 2 0 0 4
Matouš Bernard Křesťanské G, Praha 10, Kozinova 6/8 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Středočeský kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Matěj Mach G Příbram 6/8 6 5 6 6 5 – 6 17
2-3 Jiří Frydrych G Zikmunda Wintra, Rakovník 6/8 6 0 0 6 6 0 0 6 12
2-3 Metoděj Svoboda G Zikmunda Wintra, Rakovník 4/8 5 1 0 6 5 1 0 6 12
Martin Kunta G Jiřího Ortena, Kutná Hora 2/4 6 0 0 0 6 0 0 0 6
Andrej Štípek G Václava Beneše Třebízského, Slaný 6/8 0 5 0 0 0 5 0 0 5
Oliver Kodyš G Zikmunda Wintra, Rakovník 6/8 0 0 0 1 0 0 0 1 1

Jihočeský kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Zdeněk Chval G České Budějovice, Jírovcova 2/4 6 6 5 6 6 6 5 6 23
2 Hubert Štěpánek G České Budějovice, Jírovcova 6/8 1 6 6 4 1 6 6 4 17
3 Veronika Vondrášková G Pierra de Coubertina, Tábor 2/4 6 3 0 5 6 3 0 5 14
Sebastian Ray G Pierra de Coubertina, Tábor 2/4 1 6 0 4 1 6 0 4 11
Lucie Boušková České reálné G České Budějovice 2/4 5 0 0 4 5 0 0 4 9
Jáchym Předota G České Budějovice, Jírovcova 6/8 6 0 1 2 6 0 1 2 9
Abdunazar Saidov G Pierra de Coubertina, Tábor 6/8 5 0 0 4 5 0 0 4 9
Pavel Tesařík G Pierra de Coubertina, Tábor 6/8 6 0 1 0 6 0 1 0 7
Vojtěch Kodad G Pierra de Coubertina, Tábor 6/8 1 0 3 0 1 0 3 0 4
Petr Kratochvíl G Strakonice 2/4 1 0 1 1 1 0 1 1 3
Petr Starý G České Budějovice, Jírovcova 5/8 0 0 0 3 0 0 0 3 3
Matouš Radimský G České Budějovice, Česká 6/8 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Marek Vejmelka SPŠ a VOŠ Písek 2/4 1 0 0 0 1 0 0 0 1
Matyáš Čouza G České Budějovice, Česká 6/8 0 0 0 1 0 0 0 1 1

Plzeňský kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Jiří Hellmich VOŠ a SPŠ elektrotechnická, Plzeň 2/4 6 4 6 4 6 4 6 4 20
2 Martin Piorecký G Plzeň, Mikulášské nám. 2/4 6 5 1 4 6 5 1 4 16
3 Aneta Váchalová G Plzeň, Mikulášské nám. 2/4 6 1 6 2 6 1 6 2 15
4-5 Veronika Juhásová G Luďka Pika, Plzeň 6/8 6 5 2 0 6 5 2 0 13
4-5 Richard Kopčil G Plzeň, Mikulášské nám. 6/8 6 2 1 4 6 2 1 4 13
Michal Šos G Jaroslava Vrchlického, Klatovy 4/2 4 0 5 0 4 0 5 0 9
Jan Harvalík G Plzeň, Mikulášské nám. 2/4 3 3 1 0 3 3 1 0 7
Dan Káčerek G Plzeň, Mikulášské nám. 4/6 5 0 1 0 5 0 1 0 6
Jana Eisenhammerová Masarykovo G Plzeň 2/4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Petr Maxa G Plzeň, Mikulášské nám. 6/8 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Karlovarský kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Daniel Viktor Theiss G Cheb 6/8 6 6 6 0 6 6 6 0 18
Nikolas Fatějev První české G v Karlových Varech, Karlovy Vary 6/8 1 5 0 0 1 5 0 0 6
Patrik Kadlec První české G v Karlových Varech, Karlovy Vary 6/8 4 0 0 0 4 0 0 0 4

Ústecký kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Daniel Šafránek G Teplice 6/8 5 5 0 2 5 5 0 2 12
Barbora Lišková G Teplice 6/8 1 3 6 1 1 3 6 1 11
Simeon Borovansky G a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem 6/8 4 0 2 0 4 0 2 0 6
Jan Klokan SPŠ a VOŠ Chomutov 2/4 3 0 2 1 3 0 2 1 6

Liberecký kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Markéta Honsejková G a SOŠ pedagogická, Liberec 2/4 6 6 6 2 6 6 6 2 20
2-3 David Vedral G a SOŠ pedagogická, Liberec 6/8 6 6 6 1 6 6 6 1 19
2-3 Ondřej Vlk Doctrina - Podještědské G Liberec 2/4 6 6 4 3 6 6 4 3 19
Vojtěch Novosád G a SOŠ pedagogická, Liberec 5/8 6 6 – – – 6

Královéhradecký kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
Michal Klouček Hořické G Hořice 2/4 5 0 0 4 5 0 0 4 9
Kateřina Trojtlová G Broumov 6/8 5 0 0 0 5 0 0 0 5
Adam Hrnčíř Jiráskovo G Náchod 2/4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stella Hrobská G Jaroslava Žáka, Jaroměř 6/8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jaromír Vavřín G Jaroslava Žáka, Jaroměř 6/8 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pardubický kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Jáchym Chadima G Polička 6/8 6 0 6 0 6 0 6 0 12
Robin Novotný G Pardubice, Mozartova 2/4 6 4 0 0 6 4 0 0 10
Kateřina Mimrová G Vysoké Mýto 6/8 0 2 0 0 0 2 0 0 2
Iva Barcalová G Vysoké Mýto 6/8 0 0 0 1 0 0 0 1 1

Kraj Vysočina

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Daniel Kratochvíl G Otokara Březiny a SOŠ Telč 6/8 5 5 6 0 5 5 6 0 16
1-2 Sylvie Troubilová Biskupské G Žďár nad Sázavou 6/8 6 6 0 4 6 6 0 4 16
3 Jan Vacek G Havlíčkův Brod 6/8 4 0 6 4 4 0 6 4 14
4 Petr Toman G Velké Meziříčí 6/8 6 4 1 2 6 4 1 2 13
Marie Bartošová G Velké Meziříčí 2/4 0 0 2 2 0 0 2 2 4
Vojtěch Novotný G Otokara Březiny a SOŠ Telč 6/8 0 0 0 4 0 0 0 4 4
Klára Trtíková G Havlíčkův Brod 6/8 2 0 2 0 2 0 2 0 4
Jakub Mejstřík G Otokara Březiny a SOŠ Telč 6/8 0 0 1 0 0 0 1 0 1

Jihomoravský kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-3 Aneta Kolářová G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 6 6 6 6 6 6 6 6 24
1-3 Šimon Lopour G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 6 6 6 6 6 6 6 6 24
1-3 Jakub Vojtek G Brno-Řečkovice 6/8 6 6 6 6 6 6 6 6 24
4 David Horčička G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 6 6 6 5 6 6 6 5 23
5 Vítek Pečenka G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 6 4 6 6 6 4 6 6 22
6-7 Babeta Daňhelová G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 6 4 6 3 6 4 6 3 19
6-7 Jan Říha G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 6 4 6 3 6 4 6 3 19
8-10 Dominik Doležel G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 6 6 0 6 6 6 0 6 18
8-10 Oleh Krasovskyi G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 6 6 0 6 6 6 0 6 18
8-10 Jan Najbert G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 6 4 6 2 6 4 6 2 18
11-14 Adam Flek G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 6 1 6 3 6 1 6 3 16
11-14 Marek Mojžíš G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 6 4 6 0 6 4 6 0 16
11-14 Eliška Poláčková G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 6 1 6 3 6 1 6 3 16
11-14 Alexandra Seďová G Brno, Vídeňská 4/6 6 2 6 2 6 2 6 2 16
15 Hana Trubačíková G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 6 3 0 6 6 3 0 6 15
16-18 Ondřej Kašpárek G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 6 2 6 0 6 2 6 0 14
16-18 Jakub Sikora G a ZUŠ Šlapanice 6/8 6 2 6 0 6 2 6 0 14
16-18 Jindřich Štambera G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 6 5 3 0 6 5 3 0 14
19-23 Václav Daněk G a ZUŠ Šlapanice 6/8 6 2 2 3 6 2 2 3 13
19-23 Jiří Kosmák G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 6 4 0 3 6 4 0 3 13
19-23 Jan Jaroslav Pozdník G a ZUŠ Šlapanice 6/8 6 1 6 0 6 1 6 0 13
19-23 Anh Linh Tran G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 6 1 6 0 6 1 6 0 13
19-23 Matěj Šicner Cyrilometodějské G a SOŠ pedagogická, Brno 6/8 6 1 6 0 6 1 6 0 13
24-25 Filip Maňas G Brno, třída Kapitána Jaroše 2/4 0 0 6 6 0 0 6 6 12
24-25 Jan Romanovský G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 6 0 6 0 6 0 6 0 12
Šimon Kaloč G Brno, Křenová 4/6 6 5 0 0 6 5 0 0 11
Hana Obdržálková G Brno-Řečkovice 6/8 6 2 0 3 6 2 0 3 11
Matyáš Spěvák G Brno, třída Kapitána Jaroše 2/4 5 1 0 5 5 1 0 5 11
Jan Švec G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 3 0 6 0 3 0 6 0 9
Jan Kobzinek G, OA a jazyková škola, Hodonín 2/4 0 1 6 1 0 1 6 1 8
Matouš Jahoda G Brno-Řečkovice 6/8 6 1 0 0 6 1 0 0 7
Filip Kasprzak G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 3 0 4 0 3 0 4 0 7
Alex Kakáč SPŠ Jedovnice 2/4 6 0 0 0 6 0 0 0 6
Anna Peřinová G a Jazyková škola, Břeclav 2/4 2 1 0 1 2 1 0 1 4
Jan Souchop G Brno, třída Kapitána Jaroše 2/4 3 1 0 0 3 1 0 0 4
Ondřej Suchánek G a Jazyková škola, Břeclav 6/8 0 4 0 0 0 4 0 0 4
Tomáš Peňás G Brno-Řečkovice 6/8 3 0 0 0 3 0 0 0 3
Marek Kalenda G Brno, třída Kapitána Jaroše 2/4 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Ondřej Kaloč G Brno, Křenová 4/6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Anika Elsa Unge G a ZUŠ Šlapanice 6/8 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Olomoucký kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Pavla Šimová G Šumperk 6/8 6 6 6 6 6 6 6 6 24
2 Štěpán Pospíšil G Jakuba Škody, Přerov 6/8 6 6 6 3 6 6 6 3 21
3 Martin Skýpala G Jakuba Škody, Přerov 6/8 5 4 6 3 5 4 6 3 18
4-5 Radim Krška G Jakuba Škody, Přerov 6/8 5 0 6 2 5 0 6 2 13
4-5 Jindřich Kukla G Jakuba Škody, Přerov 6/8 5 2 6 0 5 2 6 0 13
Ondřej Burianec G Hranice 4/6 0 0 6 0 0 0 6 0 6
Kristýna Kohoutková G Šternberk 6/8 3 0 0 1 3 0 0 1 4

Moravskoslezský kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Miroslav Was G Františka Živného, Bohumín 6/8 6 6 6 6 6 6 6 6 24
1-2 Patrik Štencel Mendelovo G Opava 2/4 6 6 6 6 6 6 6 6 24
3 Jan Martin Macháček Wichterlovo G Ostrava 6/8 6 6 6 0 6 6 6 0 18
4 Jakub Mršťák Wichterlovo G Ostrava 6/8 6 6 5 0 6 6 5 0 17
5 Kateřina Volná Mendelovo G Opava 2/4 2 6 0 6 2 6 0 6 14
6-7 Karolína Onderková G Karviná 6/8 6 1 6 0 6 1 6 0 13
6-7 Vít Černík Wichterlovo G Ostrava 6/8 6 0 1 6 6 0 1 6 13
8 Václav Scheffczik SPŠ Ostrava 2/4 6 0 0 6 6 0 0 6 12
Šimon Brožek G Havířov-Město 2/4 6 0 0 5 6 0 0 5 11
Tereza Poštulková Wichterlovo G Ostrava 6/8 6 0 0 5 6 0 0 5 11
Jakub Kubica G Ostrava-Hrabůvka 6/8 6 0 0 3 6 0 0 3 9
Viktor Komárek SPŠ eltech. a inf., Ostrava 2/4 5 3 0 0 5 3 0 0 8
Vojtěch Fojtík G Cihelní, Frýdek-Místek 2/4 5 0 0 2 5 0 0 2 7
Eliška Kudělková G Nový Jičín 4/6 5 0 0 2 5 0 0 2 7
Magdalena Adamcová G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 4/6 6 0 0 0 6 0 0 0 6
Andrea Kempná PORG, Ostrava 6/8 0 4 1 0 0 4 1 0 5
Bořek Pniok Polské G - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín 2/4 0 2 1 2 0 2 1 2 5
Zuzana Glacová G Hladnov a Jazyková škola, Ostrava 2/4 1 1 0 0 1 1 0 0 2
Julie Hořínková Mendelovo G Opava 6/8 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Magdaléna Vilčová G Josefa Kainara, Hlučín 4/6 1 0 0 0 1 0 0 0 1
Jaroslav Genči G Nový Jičín 4/6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Anežka Parvová Slezské G Opava 2/4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Petr Čech Slezské G Opava 2/4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Zlínský kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-3 Yasmin Fazla G a Jazyková škola, Zlín 6/8 6 6 6 6 6 6 6 6 24
1-3 Viktor Gola Masarykovo G, SZŠ a VOŠ, Vsetín 2/4 6 6 6 6 6 6 6 6 24
1-3 Jan Theodor Hrdý G J. A. Komenského, Uherský Brod 6/8 6 6 6 6 6 6 6 6 24
4-5 David Marek G a Jazyková škola, Zlín 6/8 5 2 3 2 5 2 3 2 12
4-5 Marek Navrátil G Zlín 6/8 6 6 0 0 6 6 0 0 12
Marek Valkovič G Zlín 6/8 4 6 1 0 4 6 1 0 11
Lukáš Hrdý G Zlín 6/8 1 0 3 5 1 0 3 5 9
Petr Kroča G J. A. Komenského, Uherský Brod 6/8 0 6 0 0 0 6 0 0 6
Pavel Kučera G Františka Palackého, Valašské Meziříčí 4/6 0 0 2 0 0 0 2 0 2
Hana Březovjáková G Kroměříž 6/8 0 0 0 1 0 0 0 1 1

Kategorie C

Hlavní město Praha

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Helena Muchová G Jana Keplera, Praha 6 5/8 6 6 6 6 6 6 6 6 24
1-2 Kryštof Sedláček G Evolution, Praha 2 5/8 6 6 6 6 6 6 6 6 24
3 Veronika Mašíčková PORG, Praha 8 5/8 6 5 6 6 6 5 6 6 23
4-6 Matviy Drul G Jana Keplera, Praha 6 3/8 6 2 6 6 6 2 6 6 20
4-6 Tomáš Hobza Křesťanské G, Praha 10, Kozinova 5/8 6 2 6 6 6 2 6 6 20
4-6 Emily Líbal G Nad Alejí, Praha 6 5/8 6 2 6 6 6 2 6 6 20
7-10 Klára Blaškovanová Nový PORG, Praha 4 5/8 6 2 5 6 6 2 5 6 19
7-10 Michael Jarvis G Špitálská, Praha 9 5/8 6 6 1 6 6 6 1 6 19
7-10 Andrej Macek G Opatov, Praha 4 5/8 6 5 2 6 6 5 2 6 19
7-10 Martin Zeman G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 6 6 1 6 6 6 1 6 19
11-15 Eva Dekastello G Voděradská, Praha 10 5/8 6 6 0 6 6 6 0 6 18
11-15 Gabriel Hamrle G Jana Keplera, Praha 6 5/8 6 6 0 6 6 6 0 6 18
11-15 Erik Ježek Smíchovská SPŠ a G, Praha 5 1/4 6 6 0 6 6 6 0 6 18
11-15 Tereza Kubínová G Litoměřická, Praha 9 4/8 6 0 6 6 6 0 6 6 18
11-15 Veronika Menšíková Arcibiskupské G, Praha 2, Korunní 5/8 6 6 0 6 6 6 0 6 18
16 Tomáš Mucha Nový PORG, Praha 4 5/8 6 1 4 6 6 1 4 6 17
17-20 Viola Humlová G Opatov, Praha 4 5/8 6 2 6 2 6 2 6 2 16
17-20 Otakar Janoušek G Jana Keplera, Praha 6 5/8 6 2 2 6 6 2 2 6 16
17-20 Veronika Němečková Nový PORG, Praha 4 5/8 5 6 4 1 5 6 4 1 16
17-20 Jan Rakušan G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 6 3 6 1 6 3 6 1 16
21-22 Jáchym Buben G Jana Nerudy, Praha 1 3/1 6 2 1 6 6 2 1 6 15
21-22 Filip Svoboda G Nad Alejí, Praha 6 5/8 6 2 3 4 6 2 3 4 15
23-26 Magdaléna Cincibuchová G Jana Keplera, Praha 6 5/8 6 0 6 2 6 0 6 2 14
23-26 Lukáš Papoušek SPŠ elektr. V Úžlabině, Praha 10 1/4 6 0 2 6 6 0 2 6 14
23-26 Adam Solar G Nad Alejí, Praha 6 5/8 6 2 4 2 6 2 4 2 14
23-26 Jan Tichon G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 6 2 0 6 6 2 0 6 14
27-31 Lucie Bohdanecká G Nad Alejí, Praha 6 5/8 6 0 1 6 6 0 1 6 13
27-31 Vít Kovář Křesťanské G, Praha 10, Kozinova 5/8 6 0 1 6 6 0 1 6 13
27-31 Tomáš Mácha Arcibiskupské G, Praha 2, Korunní 4/8 6 0 1 6 6 0 1 6 13
27-31 Vít Strmiska Mensa G Praha 6 5/8 6 1 0 6 6 1 0 6 13
27-31 Dominika Čudová G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 6 6 0 1 6 6 0 1 13
32-37 Petr Bambas G Karla Sladkovského, Praha 3 5/8 6 0 6 6 – 0 6 12
32-37 Vojtěch Bočan G Na Vítězné pláni, Praha 4 3/6 6 1 4 1 6 1 4 1 12
32-37 Šimon Brávek G Jana Keplera, Praha 6 1/1 6 0 6 6 – 0 6 12
32-37 Martin Filipec G Jana Patočky, Praha 1 1/4 6 2 1 3 6 2 1 3 12
32-37 Magdaléna Nováková G Botičská, Praha 2 1/4 6 2 2 2 6 2 2 2 12
32-37 Barbora Pauková G Litoměřická, Praha 9 5/8 6 0 4 2 6 0 4 2 12
38-41 Mikuláš Kodl G Jana Nerudy, Praha 1 3/6 6 1 4 0 6 1 4 0 11
38-41 Matyáš Provod G Karla Sladkovského, Praha 3 3/8 6 0 1 4 6 0 1 4 11
38-41 Barbora Salajová G Litoměřická, Praha 9 5/8 6 2 1 2 6 2 1 2 11
38-41 Jana Uglickich G Ústavní, Praha 8 5/8 6 2 1 2 6 2 1 2 11
Zuzana Bednářová G Špitálská, Praha 9 5/8 5 5 0 0 5 5 0 0 10
Lukáš Franta G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 6 3 1 0 6 3 1 0 10
Matěj Podávka G Špitálská, Praha 9 5/8 6 2 0 2 6 2 0 2 10
Tomáš Kopejska G Christiana Dopplera, Praha 5 1/4 6 1 0 2 6 1 0 2 9
Lucie Paterová G Jana Keplera, Praha 6 1/4 6 2 0 1 6 2 0 1 9
Emma Podpierová G Nad Alejí, Praha 6 5/8 5 4 0 0 5 4 0 0 9
Nela Tomanová G Na Vítězné pláni, Praha 4 1/4 6 2 1 0 6 2 1 0 9
Marie Vomlelová G Na Vítězné pláni, Praha 4 3/6 6 0 1 2 6 0 1 2 9
Mykhailo Dektyar G Jana Nerudy, Praha 1 3/6 6 1 0 1 6 1 0 1 8
David Hynek G Voděradská, Praha 10 1/4 6 2 0 6 2 0 – 8
Tomáš Tatyrek G Nad Alejí, Praha 6 5/8 6 0 2 0 6 0 2 0 8
Jan Bernat G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 6 1 0 0 6 1 0 0 7
Václav Kotvalt G Nad Alejí, Praha 6 0/5 6 0 1 0 6 0 1 0 7
Jan Kozma G Christiana Dopplera, Praha 5 1/4 6 0 0 1 6 0 0 1 7
Martin Petr Kramoliš G Nad Štolou, Praha 7 5/8 4 1 1 1 4 1 1 1 7
Thuc Anh Leová G Jana Keplera, Praha 6 5/8 6 0 0 1 6 0 0 1 7
Čeněk Potužník G Elišky Krásnohorské, Praha 4 5/8 6 0 0 1 6 0 0 1 7
Matyáš Černý SPŠ elektr. V Úžlabině, Praha 10 1/4 6 0 1 0 6 0 1 0 7
Vojtěch Šitra SPŠ elektr. V Úžlabině, Praha 10 1/4 6 0 0 1 6 0 0 1 7
Daniel Švaňa G Christiana Dopplera, Praha 5 5/8 6 0 1 0 6 0 1 0 7
Ondřej Šálek G Nad Kavalírkou, Praha 5 5/8 6 0 1 0 6 0 1 0 7
Bartoloměj Vaníček G Botičská, Praha 2 1/4 6 0 0 0 6 0 0 0 6
Tereza Maláková Českoslovanská akademie obchodní, SOŠ Praha 2, Resslova 1/4 5 0 0 0 5 0 0 0 5
Tomáš Rejhon Českoslovanská akademie obchodní, SOŠ Praha 2, Resslova 1/4 4 0 0 1 4 0 0 1 5
Tereza Schmiedbergerová G Litoměřická, Praha 9 1/4 2 0 1 1 2 0 1 1 4
Lucie Fibírová G Karla Sladkovského, Praha 3 5/8 2 0 0 0 2 0 0 0 2

Středočeský kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Milana Bolotnikova G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady 1/4 5 6 0 6 5 6 0 6 17
2 Adam Vášek G Joachima Barranda, Beroun 1/4 5 6 0 5 5 6 0 5 16
3 František Koloros G Benešov 5/8 4 0 5 5 4 0 5 5 14
4 Adam Winkelhöfer Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou 5/8 4 2 5 1 4 2 5 1 12
5 Thien Bao Nguyen G Václava Beneše Třebízského, Slaný 1/4 5 6 0 5 6 0 – 11
Jindřich Kaplický G Čelákovice 5/8 3 2 5 3 2 5 – 10
Petr Liška G Zikmunda Wintra, Rakovník 5/8 4 0 1 5 4 0 1 5 10
Sviatoslav Volynskyi G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady 1/4 0 5 5 0 0 5 5 0 10
Štěpán Samuel Zach G Bohumila Hrabala v Nymburce, Nymburk 5/8 2 2 5 2 – 2 5 9
Natálie Naňáková G Vlašim 5/8 4 0 0 4 4 0 0 4 8
Martin Lukavec G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady 5/8 5 0 1 5 0 1 – 6
Jakub Učík G Zikmunda Wintra, Rakovník 5/8 5 0 0 1 5 0 0 1 6
Jiří Hlaváček G Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav 5/8 3 2 0 0 3 2 0 0 5
Petr Portl G Jiřího Ortena, Kutná Hora 5/8 5 0 0 5 0 0 – 5

Jihočeský kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-3 Radek Bláha G České Budějovice, Česká 5/8 6 6 6 2 6 6 6 2 20
1-3 Dana Mašterová G Pierra de Coubertina, Tábor 5/8 6 3 5 6 6 3 5 6 20
1-3 Karel Šustr G České Budějovice, Jírovcova 5/8 6 2 6 6 6 2 6 6 20
4-5 Josefína Grabicová G České Budějovice, Jírovcova 1/4 6 2 5 5 6 2 5 5 18
4-5 Barbora Helmová G Strakonice 1/4 6 1 6 5 6 1 6 5 18
6-8 Milan Kadlec G Písek 5/8 5 6 0 5 5 6 0 5 16
6-8 Ondřej Porazil G České Budějovice, Česká 8/5 6 2 2 6 6 2 2 6 16
6-8 Petr Starý G České Budějovice, Jírovcova 5/8 6 3 1 6 6 3 1 6 16
9 Mikoláš Palouda G Český Krumlov 4/8 6 3 0 6 6 3 0 6 15
10-11 Agáta Beerová G České Budějovice, Jírovcova 1/4 5 1 6 2 5 1 6 2 14
10-11 Antonín Pech G Pierra de Coubertina, Tábor 5/8 6 2 1 5 6 2 1 5 14
12-14 Jiřina Filipová G České Budějovice, Jírovcova 1/4 6 1 1 5 6 1 1 5 13
12-14 Vojtěch Jan Schreib G České Budějovice, Jírovcova 5/8 6 6 0 1 6 6 0 1 13
12-14 Václav Zahálka G J. V. Jirsíka, České Budějovice 5/8 5 2 1 5 5 2 1 5 13
15 Ivan Shchunin SPŠ a VOŠ Písek 1/4 6 5 0 0 6 5 0 0 11
Julie Klementová G Písek 5/8 6 1 1 2 6 1 1 2 10
Ivan Mišustin G Pierra de Coubertina, Tábor 5/8 6 2 2 0 6 2 2 0 10
Jakub Bouberle Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 5/8 6 2 0 1 6 2 0 1 9
Marie Škulinová G Pierra de Coubertina, Tábor 5/8 6 1 0 1 6 1 0 1 8
Eliška Burdová Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 1/4 6 0 0 1 6 0 0 1 7
Ema Leitnerová G Soběslav 3/6 6 0 0 1 6 0 0 1 7
Martin Eliášek České reálné G České Budějovice 1/0 4 0 0 0 4 0 0 0 4
Helena Hančlová Biskupské G J. N. Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice 5/8 2 1 0 1 2 1 0 1 4
Dominik Vlášek SPŠ a VOŠ Písek 1/4 2 0 0 1 2 0 0 1 3
Václav Prokeš G J. V. Jirsíka, České Budějovice 1/4 2 0 0 0 2 0 0 0 2
Luu Ly Ninh Thi G České Budějovice, Česká 1/1 0 0 0 1 0 0 0 1 1

Plzeňský kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Miroslav Holeček Masarykovo G Plzeň 5/8 6 6 3 5 6 6 3 5 20
1-2 Jakub Toupal G Plzeň, Mikulášské nám. 1/4 6 3 6 5 6 3 6 5 20
3 Sára Vorschneiderová G Plzeň, Mikulášské nám. 1/4 6 3 0 5 6 3 0 5 14
4 Jan Nevečeřal G Plzeň, Mikulášské nám. 5/8 6 1 5 1 6 1 5 1 13
5 Karel Altman G Plzeň, Mikulášské nám. 5/8 3 3 5 0 3 3 5 0 11
Kateřina Loukotová G Plzeň, Mikulášské nám. 5/8 6 1 3 0 6 1 3 0 10
Mikuláš Popel G a SOŠ Plasy 5/8 3 0 2 4 3 0 2 4 9
Matěj Zahrádka G Plzeň, Mikulášské nám. 5/8 6 3 0 0 6 3 0 0 9
Antonín Lukeš Masarykovo G Plzeň 5/8 6 1 0 1 6 1 0 1 8
Petr Novák G Luďka Pika, Plzeň 5/8 6 0 0 1 6 0 0 1 7
Petr Hajšman G Luďka Pika, Plzeň 5/8 3 3 0 0 3 3 0 0 6
Kateryna Demchenko G J.Š.Baara, Domažlice 1/4 3 1 1 0 3 1 1 0 5
Štěpán Dubský G a SOŠ Plasy 5/8 3 1 0 1 3 1 0 1 5
David Kraus G Plzeň, Mikulášské nám. 5/8 5 0 0 0 5 0 0 0 5
Adam Kuneš G J.Š.Baara, Domažlice 3/6 1 1 0 1 1 1 0 1 3

Karlovarský kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Václav Kučera Svobodná chebská škola, ZŠ a G Cheb 1 5 3 2 5 5 3 2 5 15
2 Vojtěch Úlovec G Cheb 5/8 5 3 0 4 5 3 0 4 12
Leonard Oeding První české G v Karlových Varech, Karlovy Vary 5/8 5 1 0 4 5 1 0 4 10
Artem Cherednychenko G Sokolov 3/6 2 2 0 4 2 2 0 4 8
Ema Ratajová Svobodná chebská škola, ZŠ a G Cheb 1/8 5 2 0 0 5 2 0 0 7
Filip Meduna První české G v Karlových Varech, Karlovy Vary 5/8 0 1 0 5 0 1 0 5 6
Daniel Postl G Cheb 5/8 5 0 0 1 5 0 0 1 6
Lukáš Rejdík Svobodná chebská škola, ZŠ a G Cheb 1/4 1 0 0 4 1 0 0 4 5

Ústecký kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Zuzana Nováková G Teplice 1/4 5 1 5 6 5 1 5 6 17
2 Ema Kučerová G Josefa Jungmanna, Litoměřice 5/8 3 1 6 6 3 1 6 6 16
3 Vojtěch Mišičko G Jateční, Ústí nad Labem 5/8 5 4 0 6 5 4 0 6 15
4-6 Josef Legutko G Žatec 1/4 6 0 2 5 6 0 2 5 13
4-6 Lukáš Lev G Roudnice nad Labem 5/8 4 3 0 6 4 3 0 6 13
4-6 Petr Zaoral G Teplice 5/8 5 2 0 6 5 2 0 6 13
7 Barbora Šťásková G Teplice 5/8 5 2 0 5 5 2 0 5 12
Martin Balej G Jateční, Ústí nad Labem 5/8 1 3 0 6 1 3 0 6 10
Jan Kubinec G Josefa Jungmanna, Litoměřice 1/4 0 5 0 5 0 5 0 5 10
David Havlata G Teplice 5/8 4 1 3 0 4 1 3 0 8
Zuzana Hessová G Teplice 1/4 5 0 3 0 5 0 3 0 8
David Nedvěd G Jateční, Ústí nad Labem 5/8 5 2 0 1 5 2 0 1 8
Jan Buriánek G Teplice 5/1 5 0 1 0 5 0 1 0 6
Neil Jonáš Head G Teplice 1/4 6 0 0 0 6 0 0 0 6
Pavlína Kuthanová G a SOŠ Podbořany 5/8 4 0 0 0 4 0 0 0 4
Antonie Kvapilová G Teplice 5/8 2 2 0 0 2 2 0 0 4
Štěpán Grabovski G a SOŠ Podbořany 5/8 2 0 0 1 2 0 0 1 3
Anna Kadlecová G Josefa Jungmanna, Litoměřice 5/8 1 1 1 0 1 1 1 0 3
David Marcelly G a SOŠ Podbořany 5/8 2 0 0 1 2 0 0 1 3
Lukáš Přenosil G Teplice 1/4 2 1 0 0 2 1 0 0 3
Karel Mikas G Roudnice nad Labem 1/4 1 0 0 0 1 0 0 0 1
Rostislav Filip Hotelová škola, Obchodní akademie a SPŠ Teplice 1/4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Damián Šatánek G Teplice 1/4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Liberecký kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 5/8 6 0 6 6 6 0 6 6 18
2-3 Patrik Pöschl G F. X. Šaldy, Liberec 1/4 5 0 6 6 5 0 6 6 17
2-3 Filip Černý G F. X. Šaldy, Liberec 5/8 5 0 6 6 5 0 6 6 17
4 Matouš Richter G Tanvald 5/8 5 0 4 6 5 0 4 6 15
5-6 Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 5/8 5 2 0 6 5 2 0 6 13
5-6 Vojtěch Novosád G a SOŠ pedagogická, Liberec 5/8 5 2 0 6 5 2 0 6 13
7 Tomáš Kmoch G F. X. Šaldy, Liberec 5/8 5 0 6 0 5 0 6 0 11
Martin Gibiš G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 1/4 5 0 3 1 5 0 3 1 9
Adam Kladníček G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 5/8 1 2 4 1 1 2 4 1 8
Rajtarová Ema G F. X. Šaldy, Liberec 1/4 5 1 0 0 5 1 0 0 6
Tomáš Viktor Kubíček SPŠ strojní a elektrotechnická a VOŠ Liberec 1/4 5 0 0 1 5 0 0 1 6
Endri Čalliku G F. X. Šaldy, Liberec 1/4 5 0 0 1 5 0 0 1 6
Martin Marek G Turnov 5/8 5 0 0 0 5 0 0 0 5
Matěj Tesař G F. X. Šaldy, Liberec 3/6 5 0 0 0 5 0 0 0 5
Václav Veselý G Turnov 5/8 5 0 0 0 5 0 0 0 5
Michal Halama G F. X. Šaldy, Liberec 3/6 1 0 0 0 1 0 0 0 1
Kryštof Mučica G Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 5/8 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Královéhradecký kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Lukáš Illner G Boženy Němcové, Hradec Králové 3/6 5 4 6 5 5 4 6 5 20
2-4 Miriam Barešová G Dobruška 3/8 5 1 6 5 5 1 6 5 17
2-4 Adam Koubský G J. K. Tyla, Hradec Králové 1/4 5 1 6 5 5 1 6 5 17
2-4 Ludmila Kvášovská G Trutnov 5/8 5 1 6 5 5 1 6 5 17
5-6 Lucián Tabach G Boženy Němcové, Hradec Králové 3/6 5 0 6 5 5 0 6 5 16
5-6 Jan Čihák G, SOŠ a VOŠ Nový Bydžov 3/6 5 0 6 5 5 0 6 5 16
7 Dominik Kaňka Lepařovo G Jičín 3/6 5 3 0 5 5 3 0 5 13
Eva Škeříková G J. K. Tyla, Hradec Králové 1/4 5 0 0 5 5 0 0 5 10
Dominik Hošek G J. K. Tyla, Hradec Králové 1/4 4 1 0 1 4 1 0 1 6
Vojtech Zeman G Jaroslava Žáka, Jaroměř 1/4 3 1 0 2 3 1 0 2 6
Vojtěch Chrz Biskupské G, církevní ZŠ, MŠ a ZUŠ Hradec Králové 5/8 1 0 0 4 1 0 0 4 5
Jan Veselka Biskupské G, církevní ZŠ, MŠ a ZUŠ Hradec Králové 5/8 3 0 0 2 3 0 0 2 5
Štěpán Vít Jiráskovo G Náchod 5/8 4 0 0 1 4 0 0 1 5
Marie Coufalová Biskupské G, církevní ZŠ, MŠ a ZUŠ Hradec Králové 5/8 3 1 0 0 3 1 0 0 4
Šimon Zaňka Lepařovo G Jičín 3/6 3 0 0 0 3 0 0 0 3
Marek Ševčík G Jaroslava Žáka, Jaroměř 5/8 3 0 0 0 3 0 0 0 3

Pardubický kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Alexis Théodore Dachary Letohradské soukromé G 5/8 5 6 6 6 5 6 6 6 23
2-3 František Beneš G Pardubice, Mozartova 1/4 5 2 0 6 5 2 0 6 13
2-3 Vojta Musil G, obchodní akademie a jazyková škola, Svitavy 1/4 5 2 0 6 5 2 0 6 13
4 Samuel Šafář G Polička 5/8 5 0 0 6 5 0 0 6 11
Kateřina Dušková G Pardubice, Dašická 5/8 5 2 0 1 5 2 0 1 8
Michal Čapek G Pardubice, Mozartova 1/4 5 0 1 2 5 0 1 2 8
Valerie Kopsová G Josefa Ressela, Chrudim 1/4 5 0 0 2 5 0 0 2 7
Lukáš Žďárský SŠ DELTA, Pardubice 1/4 5 2 0 0 5 2 0 0 7
Jan Holub G Aloise Jiráska, Litomyšl 5/8 5 1 0 0 5 1 0 0 6

Kraj Vysočina

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1-2 Filip Krupička G Chotěboř 5/8 3 3 0 5 3 3 0 5 11
1-2 Marie Zámostná G Otokara Březiny a SOŠ Telč 5/8 3 4 0 4 3 4 0 4 11
Karolína Burdová G Jihlava 1/4 4 1 4 1 4 1 4 1 10
Marie Lexová G Jihlava 1/4 5 0 0 5 5 0 0 5 10
Jan Machotka G a Obchodní akademie, Pelhřimov 1/4 5 0 0 5 5 0 0 5 10
Šimon Kupský G Velké Meziříčí 5/8 2 2 4 1 2 2 4 1 9
Lukáš Mazel G Vincence Makovského se sportovními třídami, Nové Město na Moravě 5/8 5 0 0 4 5 0 0 4 9
Filip Růžička G Havlíčkův Brod 5/8 3 0 1 5 3 0 1 5 9
Eliška Bednářová G Otokara Březiny a SOŠ Telč 5/8 5 1 0 2 5 1 0 2 8
Terezie Prášková G Velké Meziříčí 5/8 3 0 5 0 3 0 5 0 8
Eliška Stránská G dr. A. Hrdličky, Humpolec 1/4 1 0 1 5 1 0 1 5 7
Mikuláš Vlčan SPŠ Třebíč 1/4 4 1 0 2 4 1 0 2 7
Serhii Hlebena SŠ prům./tech./aut., Jihlava 1/4 5 0 0 0 5 0 0 0 5
Eliška Kudláčková G Žďár nad Sázavou 5/8 0 0 2 1 0 0 2 1 3

Jihomoravský kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Svatava Šimečková G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 6 6 6 5 6 6 6 5 23
2-3 Martin Bryja G Brno, třída Kapitána Jaroše 4/8 5 6 6 5 5 6 6 5 22
2-3 Pavel Hyánek G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 5 5 6 6 5 5 6 6 22
4 Otakar Vítek G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 5 6 6 4 5 6 6 4 21
5 Vilém Krajíček G Brno, třída Kapitána Jaroše 4/8 5 2 6 6 5 2 6 6 19
6-7 Anna Janíková G Brno, třída Kapitána Jaroše 4/8 5 2 6 5 5 2 6 5 18
6-7 Martin Vořechovský G Brno, třída Kapitána Jaroše 4/8 2 5 6 5 2 5 6 5 18
8-9 Tobiáš Neugebauer G Brno, třída Kapitána Jaroše 4/8 4 2 6 5 4 2 6 5 17
8-9 Roman Otych Cyrilometodějské G a SOŠ pedagogická, Brno 4/8 5 2 5 5 5 2 5 5 17
10-16 Nela Bartoníčková G Matyáše Lercha, Brno 5/8 5 2 3 6 5 2 3 6 16
10-16 Filip Harman G Brno-Řečkovice 5/8 4 6 1 5 4 6 1 5 16
10-16 Vojtěch Koča G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 4 1 6 5 4 1 6 5 16
10-16 Ashok Kulkarni G Brno, třída Kapitána Jaroše 4/8 4 1 5 6 4 1 5 6 16
10-16 Anežka Medveďová G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 5 6 0 5 5 6 0 5 16
10-16 Tomáš Pazourek G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 4 2 5 5 4 2 5 5 16
10-16 Zuzana Pejchlová G Brno, třída Kapitána Jaroše 4/8 5 0 6 5 5 0 6 5 16
17 Jakub Hlavenka G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 5 2 3 5 5 2 3 5 15
18-19 Tomáš Jelínek G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 4 2 6 2 4 2 6 2 14
18-19 Radan Čech G Matyáše Lercha, Brno 5/8 4 2 6 2 4 2 6 2 14
20 Tomáš Řehák G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 5 2 6 0 5 2 6 0 13
21-24 Mojmír Houdek G Brno, třída Kapitána Jaroše 1/4 4 2 1 5 4 2 1 5 12
21-24 Magdalena Neužilová G Jana Blahoslava, Ivančice 5/8 4 1 6 1 4 1 6 1 12
21-24 Jiří Račanský G Brno-Řečkovice 5/8 5 2 5 0 5 2 5 0 12
21-24 Oskar Sedlák G Brno-Řečkovice 5/8 6 0 0 6 6 0 0 6 12
25 Jan Václavek G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 5 6 0 0 5 6 0 0 11
Václav Borkovec G Brno-Řečkovice 5/8 4 0 5 1 4 0 5 1 10
Tomáš Lauer G Brno, třída Kapitána Jaroše 1/4 5 1 2 2 5 1 2 2 10
Gabriela Havlová G Jana Blahoslava, Ivančice 5/8 2 2 1 4 2 2 1 4 9
Čeněk Topor G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 5 0 0 4 5 0 0 4 9
Petra Bělušová G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 5 0 1 2 5 0 1 2 8
Marek Dvořák G Brno, třída Kapitána Jaroše 4/8 4 1 0 3 4 1 0 3 8
Jarmila Hažmuková G Brno, Vídeňská 3/6 4 2 0 2 4 2 0 2 8
Alexander Košťál G Tišnov 1/2 4 1 1 2 4 1 1 2 8
Hana Mikulášková G a SOŠ zdravotnická a ekonomická, Vyškov 1/4 5 0 3 0 5 0 3 0 8
Alexandra Marie Píšková G Matyáše Lercha, Brno 3/6 0 2 1 5 0 2 1 5 8
Veronika Jandlová G a obchodní akademie, Bučovice 5/8 4 0 3 0 4 0 3 0 7
Polina Ryzhova G Brno, Slovanské náměstí 3/6 5 0 1 1 5 0 1 1 7
Marie Brtníková G Matyáše Lercha, Brno 3/6 4 1 0 1 4 1 0 1 6
Lukáš Buk G Brno, Vídeňská 3/6 1 0 5 0 1 0 5 0 6
Štěpán Povolný G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 4 0 2 0 4 0 2 0 6
Matěj Skácel G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 4 2 0 0 4 2 0 0 6
Martin Kalda G Tišnov 1/4 4 0 0 1 4 0 0 1 5
Martin Mikula SPŠ Jedovnice 1/4 5 0 0 0 5 0 0 0 5
Beáta Mravcová G Brno, třída Kapitána Jaroše 1/4 1 2 0 2 1 2 0 2 5
Thao My Nguyen G Jana Blahoslava, Ivančice 5/8 0 0 1 3 0 0 1 3 4
Robert Sadílek G Brno, třída Kapitána Jaroše 1/4 3 0 0 1 3 0 0 1 4
Nela Mrňová G Židlochovice 5/8 2 0 1 0 2 0 1 0 3
Michal Relich G Dr. Karla Polesného, Znojmo 5/8 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Martin Šedivý G Rájec-Jestřebí 1/4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Olomoucký kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Lucian Poljak G Jakuba Škody, Přerov 5/8 5 5 6 6 5 5 6 6 22
2 Nikolas Pippal G Olomouc-Hejčín 5/8 5 0 6 6 5 0 6 6 17
3 Michal Brezniak G Hranice 3/6 5 0 4 5 5 0 4 5 14
4-5 Václav Halás G Olomouc-Hejčín 5/8 5 0 2 5 5 0 2 5 12
4-5 Ondřej Nevěřil G Zábřeh 5/8 5 0 1 6 5 0 1 6 12
Marek Bouchal G Olomouc-Hejčín 5/8 6 1 3 0 6 1 3 0 10
Jonáš Menšík G Jakuba Škody, Přerov 5/8 5 0 0 5 5 0 0 5 10
Valerie Miklendová Slovanské G Olomouc 5/8 5 0 4 0 5 0 4 0 9
Tomáš Mohapl G Olomouc-Hejčín 5/8 2 1 0 5 2 1 0 5 8
Albert Cibiček G Hranice 3/6 5 1 0 0 5 1 0 0 6
Johana Valentová G Šternberk 5/8 2 4 0 0 2 4 0 0 6
Klára Lužná RG a ZŠ Otto Wichterleho, Prostějov 3/6 5 0 0 0 5 0 0 0 5
Dominik Papica G Šternberk 5/8 4 0 1 0 4 0 1 0 5
Robin Botor G Jakuba Škody, Přerov 5/8 3 1 0 0 3 1 0 0 4
Monika Nováková RG a ZŠ Otto Wichterleho, Prostějov 3/6 3 0 0 0 3 0 0 0 3
Vojtěch Rychta G Jakuba Škody, Přerov 1/4 2 0 0 1 2 0 0 1 3

Moravskoslezský kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Vít Kaděra Wichterlovo G Ostrava 5/8 5 3 6 5 5 3 6 5 19
2-3 Richard Beneš Wichterlovo G Ostrava 5/8 4 2 6 5 4 2 6 5 17
2-3 Marco Kormanik Wichterlovo G Ostrava 5/8 5 6 0 6 5 6 0 6 17
4 Eva Martikánová Mendelovo G Opava 1/4 5 2 5 4 5 2 5 4 16
5-6 Petr Němec Wichterlovo G Ostrava 5/8 5 0 3 5 5 0 3 5 13
5-6 Stela Srpová G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská 5/8 4 2 2 5 4 2 2 5 13
7-9 Jakub Harabiš G a SPŠEI, Frenštát p. Radhoštěm 5/8 5 2 0 5 5 2 0 5 12
7-9 Honza Huy Son Vu G Karviná 5/8 4 2 1 5 4 2 1 5 12
7-9 Renata Tobolová G a SPŠEI, Frenštát p. Radhoštěm 5/8 5 2 4 1 5 2 4 1 12
10-11 Reina Klimoszková G Hladnov a Jazyková škola, Ostrava 3/6 4 2 0 5 4 2 0 5 11
10-11 Dominik Skoupil G Třinec 5/8 5 0 0 6 5 0 0 6 11
Wojciech Bureš Polské G - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín 1/4 5 0 0 5 5 0 0 5 10
David Felzmann G Olgy Havlové, Ostrava 5/8 5 1 0 4 5 1 0 4 10
Matěj Hošek G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská 5/8 5 3 1 1 5 3 1 1 10
Filip Jedlička SŠ průmyslová a umělecká, Opava 1/4 5 2 0 3 5 2 0 3 10
Jan Kroutil Mendelovo G Opava 1/4 2 0 3 5 2 0 3 5 10
Lea Bumbálková Mendelovo G Opava 5/8 5 2 1 1 5 2 1 1 9
Denis Florík G Mikuláše Koperníka, Bílovec 1/4 4 0 0 5 4 0 0 5 9
Magdaléna Gališová Mendelovo G Opava 1/4 4 0 0 5 4 0 0 5 9
Marie Onderková Mendelovo G Opava 4/8 5 2 2 0 5 2 2 0 9
Petr Scheibinger G, Havířov-Podlesí 5/8 5 2 2 0 5 2 2 0 9
Vojtěch Zielina G Třinec 5/8 5 0 1 3 5 0 1 3 9
Adam Broda Wichterlovo G Ostrava 1/4 3 0 0 5 3 0 0 5 8
Anežka Stašková G Ostrava, Zábřeh, Volgogradská 5/8 5 0 3 0 5 0 3 0 8
Štěpán Svoboda G Frýdlant nad Ostravicí 1/4 5 2 0 1 5 2 0 1 8
Phillipe Alakša G Petra Bezruče, Frýdek-Místek 3/6 5 0 1 1 5 0 1 1 7
Ivan Boruta Wichterlovo G Ostrava 5/8 4 2 1 0 4 2 1 0 7
Eva Vrkočová Mendelovo G Opava 5/8 5 2 0 0 5 2 0 0 7
Petr Šimeček G Frýdlant nad Ostravicí 3/6 5 0 1 1 5 0 1 1 7
Filip Jarolím Wichterlovo G Ostrava 5/8 5 0 1 0 5 0 1 0 6
Lucie Potschová G Mikuláše Koperníka, Bílovec 5/8 2 1 0 3 2 1 0 3 6
Linda Zawadová Polské G - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín 1/4 5 0 1 0 5 0 1 0 6
Matěj Čentík G Olgy Havlové, Ostrava 5/8 4 0 1 1 4 0 1 1 6
Vojtěch Klos G Mikuláše Koperníka, Bílovec 1/4 3 0 0 2 3 0 0 2 5
Vojtěch Popelek G Olgy Havlové, Ostrava 5/8 5 0 0 0 5 0 0 0 5
Michael Ulumbekov Masarykovo G Příbor 5/8 5 0 0 0 5 0 0 0 5
Daniel Mareta Slezské G Opava 1/4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Zlínský kraj

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Jiří Preč G J. A. Komenského, Uherský Brod 5/8 6 5 2 6 6 5 2 6 19
2-3 Adam Mládek G Valašské Klobouky 1/4 4 2 3 6 4 2 3 6 15
2-3 Jakub Vávra G Uherské Hradiště 1/4 5 0 4 6 5 0 4 6 15
4 Kateřina Kučerová G Zlín 5/8 6 0 0 6 6 0 0 6 12
5 Ondřej Procházka Masarykovo G, SZŠ a VOŠ, Vsetín 1/4 5 2 0 4 5 2 0 4 11
Michal Černý G Zlín 5/8 4 1 2 2 4 1 2 2 9
Anna Špilková G Františka Palackého, Valašské Meziříčí 1/4 3 2 0 4 3 2 0 4 9
Jakub Blahník G Zlín 5/8 4 0 0 2 4 0 0 2 6
Marek Mikšánek G Ladislava Jaroše, Holešov 5/8 3 1 0 2 3 1 0 2 6
Simona Pivodová G Ladislava Jaroše, Holešov 1/4 0 2 0 4 0 2 0 4 6
Daniel Doubrava G Kroměříž 5/8 5 0 0 0 5 0 0 0 5
Tomáš Snopek G Uherské Hradiště 1/4 5 0 0 0 5 0 0 0 5
Tomáš Blahník G Zlín 5/8 1 0 0 2 1 0 0 2 3
Tereza Čablová G Zlín 1/4 0 0 2 0 0 0 2 0 2
Ústřední kolo

Kategorie A

Umístění Jméno Škola Stupeň Příklady Σ
1 Samuel Rosiar G Jana Keplera, Praha 6 4/4 7 7 7 7 6 7 7 7 7 7 6 7 41
2 Michal Janík G Jana Keplera, Praha 6 8/8 5 7 7 7 7 4 5 7 7 7 7 4 37
3 Jakub Štepo G Kladno 8/8 7 7 0 7 7 2 7 7 0 7 7 2 30
4-6 Pavel Hyánek G Brno, třída Kapitána Jaroše 5/8 7 7 0 7 6 1 7 7 0 7 6 1 28
4-6 Štěpán Mikéska G Brno, třída Kapitána Jaroše 8/8 7 7 0 7 6 1 7 7 0 7 6 1 28
4-6 Tereza Černá G Litoměřická, Praha 9 7/8 7 7 0 7 6 1 7 7 0 7 6 1 28
7-10 Alena Janáčková G Brno, třída Kapitána Jaroše 8/8 5 7 1 6 7 1 5 7 1 6 7 1 27
7-10 Erik Ježek Smíchovská SPŠ a G, Praha 5 1/4 7 7 0 6 6 1 7 7 0 6 6 1 27
7-10 Lukáš Staník Wichterlovo G Ostrava 4/4 5 7 0 7 7 1 5 7 0 7 7 1 27
7-10 Jakub Vojtek G Brno-Řečkovice 6/8 6 7 0 7 6 1 6 7 0 7 6 1 27
11 David Hromádka G Nad Alejí, Praha 6 6/8 6 3 0 7 7 3 6 3 0 7 7 3 26
12 Adam Červenka G Brno, třída Kapitána Jaroše 8/8 3 7 0 7 7 1 3 7 0 7 7 1 25
13 Jakub Vlček Masarykovo G Příbor 8/8 7 3 0 7 6 1 7 3 0 7 6 1 24
14 Patrik Čermák Nový PORG, Praha 4 7/8 5 7 0 4 6 1 5 7 0 4 6 1 23
15-17 Šimon Andrš G Jana Keplera, Praha 6 8/8 7 7 0 7 0 1 7 7 0 7 0 1 22
15-17 Lukáš Javora G Zlín 8/8 3 6 0 6 6 1 3 6 0 6 6 1 22
15-17 Jan Slíva Mensa G Praha 6 6/8 7 7 0 7 0 1 7 7 0 7 0 1 22
18-21 Anastasia Bredikhina G Jana Keplera, Praha 6 6/8 6 7 0 7 1 0 6 7 0 7 1 0 21
18-21 Markéta Kalendová Arcibiskupské G, Praha 2, Korunní 7/8 7 0 0 7 6 1 7 0 0 7 6 1 21
18-21 Jakub Kopčil G Plzeň, Mikulášské nám. 8/8 7 7 0 6 0 1 7 7 0 6 0 1 21
18-21 Martin Kosprd G Havlíčkův Brod 8/8 7 5 0 6 0 3 7 5 0 6 0 3 21
Martin Dufek G Brno, třída Kapitána Jaroše 8/8 4 2 0 7 6 1 4 2 0 7 6 1 20
Lenka Poljaková G Jakuba Škody, Přerov 7/8 4 3 1 5 6 1 4 3 1 5 6 1 20
Štěpán Varhaník G Josefa Ressela, Chrudim 7/8 5 3 0 6 6 0 5 3 0 6 6 0 20
Viktor Gola Masarykovo G, SZŠ a VOŠ, Vsetín 2/4 5 7 0 5 1 1 5 7 0 5 1 1 19
Pavla Sankotová G Plzeň, Mikulášské nám. 3/4 1 7 0 5 6 0 1 7 0 5 6 0 19
Veronika Menšíková Arcibiskupské G, Praha 2, Korunní 5/8 7 3 0 7 1 0 7 3 0 7 1 0 18
Filip Smíšek G Brno, třída Kapitána Jaroše 8/8 4 7 0 4 3 0 4 7 0 4 3 0 18
Jan Engler G, OA a jazyková škola, Hodonín 8/8 2 7 0 6 1 1 2 7 0 6 1 1 17
Tereza Krejčí G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 6 3 0 7 1 0 6 3 0 7 1 0 17
Richard Materna G Brno, třída Kapitána Jaroše 7/8 2 2 0 7 6 0 2 2 0 7 6 0 17
Patrik Štencel Mendelovo G Opava 2/4 4 7 0 5 0 1 4 7 0 5 0 1 17
Michal Bernat G Christiana Dopplera, Praha 5 7/8 7 2 0 7 0 0 7 2 0 7 0 0 16
Vojtěch Koten G dr. A. Hrdličky, Humpolec 7/8 4 4 0 7 0 1 4 4 0 7 0 1 16
Jan Tregler G Jana Keplera, Praha 6 3/4 3 7 0 6 0 0 3 7 0 6 0 0 16
Dalibor Englisch SPŠ eltech. a inf., Ostrava 3/4 0 3 0 6 6 0 0 3 0 6 6 0 15
Matěj Ságl G Jihlava 8/8 4 3 0 7 0 0 4 3 0 7 0 0 14
Aneta Kolářová G Brno, třída Kapitána Jaroše 6/8 0 0 0 7 6 0 0 0 0 7 6 0 13
Petr Slonek G Brno, třída Kapitána Jaroše 8/8 4 2 0 5 0 1 4 2 0 5 0 1 12
Jiří Jirásek G Plzeň, Mikulášské nám. 4/4 1 3 0 6 0 1 1 3 0 6 0 1 11
Michal Kuba G Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav 8/8 4 0 0 6 0 0 4 0 0 6 0 0 10
Tobiáš Mierva Biskupské G Žďár nad Sázavou 8/8 5 1 0 2 0 1 5 1 0 2 0 1 9
Tomáš Jaroň Slovanské G Olomouc 3/4 5 0 0 2 0 1 5 0 0 2 0 1 8

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info